(سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامي باد)

Category: جدیدترین خبرها

اکثر وزرای پیشنهادی رییس جمهور از مجلس رای اعتماد کسب خواهند کرد

احمد مرادی، نماینده هرمزگان در مجلس:

اکثر وزرای پیشنهادی رییس جمهور از مجلس رای اعتماد کسب خواهند کرد

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشتر وزرای پیشنهادی رییس جمهوری شناخته شده هستند و تمام آنها برنامه های خود را به صورت مکتوب ارائه کرده اند که این موضوع نقطه قوت کابینه پیشنهادی است.

به گزارش صدف نیوز، احمد مرادی در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در هتل همای بندرعباس برگزار شد افزود: شکل رایزنی وزرای پیشنهادی در مجلس منطقی شده و برخلاف برخی دوره ها که وزرای پیشنهادی با۲۰ نفر همراه راهی مجلس می شدند تا با نمایندگان رایزنی کنند، در این دوره در فرآیندی معقول و درست، حداکثر سه نفر، وزرا را همراهی می کنند.

← ادامه خبر …

فروشگاه آنلاین در بندرعباس راه اندازی شد

فروشگاه آنلاین در بندرعباس

راه اندازی شد

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی وسایل ارتباط جمعی همانند: تلفن، فکس، پست الکترونیک و اینترنت، اقبال عمومی برای استفاده از سرویس های نوین که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته و از اینرو تکنولوژی می بایست وارد مرحله نوینی از چرخه حیات خود گردد و خدمات جدیدی را در حوزه فعالیتهای خود و نیز نیاز بازار عصر جدید تعریف و ارائه نماید.

به گزارش صدف نیوز: با توجه به فراهم شدن بستر اینترنت های پرسرعت، کسب و کارهای سنتی به مرور از بازار کنار گذاشته خواهند شد و هر آن چیزی که موجبات راحتی و آسایش بیشتر مردم را فراهم کند جایگزین فعالیت های سنتی می گردد.

← ادامه خبر …

افتتاح پست برق ۲۳۰ کیلوولت جگدان در شهرستان بشاگرد

افتتاح پست برق ۲۳۰ کیلوولت جگدان در شهرستان بشاگرد

با حضور مهندس حمید چیث چیان وزیر نیرو، دکتر جادری استاندار هرمزگان، سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان صنعت آب و برق استان پست برق ۲۳۰/۶۳/۲۰ کیلوولت جگدان در شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید.
به گزارش صدف نیوز: مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان در مراسم بهره برداری از این طرح گفت: این پست دارای ۴ فیدر ۲۳۰ کیلوولت، ۶ فیدر ۶۳ کیلوولت و۶ فیدر ۲۰ کیلوولت بوده و برای بهره برداری از این طرح ۴۰ میلیارد تومان هزینه شده است و عملیات اجرایی این پست در سال ۱۳۹۰ آغاز و در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسیده است.
مهندس حسن کهوری افزود: پست ۲۳۰ کیلوولت برق جگدان بشاگرد اهدافی چون تامین برق و افزایش رضایت مشترکین منطقه و افزایش ظرفیت و پایداری شبکه را به دنبال دارد. وی با اشاره به اهمیت خدمت در صنعت برق اظهار داشت: خدا را شاکریم که خدمتگزار در مجموعه ای هستیم که بخش عمده ای از خدمات آن در گمنامی انجام می گیرد.

← ادامه خبر …

ایفای نقش نمایندگی مجلس با منافع محلی در هم تنیده است

ایفای نقش نمایندگی مجلس با منافع محلی در هم تنیده است

به قلم: دکتر عبدالحمید دلشاد

خانه ملت و نمایندگی مردم، مسئولیتی بس خطیر، سنگین و وسیعی است که همه شاخک های حسی، ذهنی، ادراکی و قضاوتی یک نماینده مجلس را می طلبد که هم در حوزه ملی و بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته، در حوزه محلی، حساس و از همه ظرفیت های منطقه ای و محلی برای حوزه انتخابیه بهره برداری نماید. بهمین دلیل نمایندگان مجلس به نسبت جمعیت و دیگر پارامترها از مناطق جغرافیائی در یک نقطه بنام خانه ملت در تصمیمات کلان کشور سیاسستگذاری به گرد هم می آیند. در این راستا نقش و نظر نمایندگان محلی در تصمیمات و منابع ملی که در یک حوزه انتخابیه قرار دارد، حائز اهمیت است.

فرصت های از دست رفته در غرب هرمزگان بواسطه فقدان نماینده در دو سال گذشته در همه ابعاد قابل تامل است که یک نماینده جدید با انباشت از مطالبات محلی مواجه نموده است. در این مقاله به پرسش های ذهنی و نانوشته شهروندان که بدلایلی قلم فرسائی ننموده اند در باب حضور نماینده غرب هرمزگان جناب ناصر شریفی در بیکار شدن عده ای از شهروندان پارسیانی در صنایع پارس جنوبی از چند منظر به تحلیل آن می نشینیم.

← ادامه خبر …

انصراف دکتر دلشاد از کاندیداتوری انتخابات غرب استان هرمزگان

انصراف دکتر دلشاد از کاندیداتوری انتخابات غرب استان هرمزگان

دکتر عبدالحمید دلشاد اولین کاندیدای انصراف از کاندیداتوری انتخابات میان دوره ای غرب هرمزگان در فرمانداری بندرلنگه حضور یافت.

به گزارش صدف نیوز: دکتر عبدالحمید دلشاد رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی بندرلنگه و از بومیان شهرستان بندرلنگه و پارسیان در خصوص علت انصراف از کاندیداتوری میان دوره ای غرب هرمزگان را  در پاسخ به سوالات خبرنگار ما، در ۵ بخش به شرح ذیل پاسخ دادند:

← ادامه خبر …

کاندیدایی کارآفرین از غرب هرمزگان به صحنه آمد

کاندیدایی کارآفرین از غرب هرمزگان به صحنه آمد

دکتر عبدالحمید دلشاد رئیس دانشگاه جامع علمی- کاربردی بندرلنگه به عنوان کاندیدای مردم شریف غرب هرمزگان به صحنه سیاسی آمد و برنامه های خود را در ۴ محور شرح  داد.

به گزارش صدف نیوز: این کاندیدای بومی بندرلنگه که قریب به ۳۰ سال در این شهر به تحصیل، کار و زندگی پرداخته، متولد روستای بهده شهرستان پارسیان است. وی که صاحب امتیازی نشریه صدف را نیز بر عهده داشته هیچگاه به دنبال استخدام در دستگاههای دولتی نبود و خودش به عنوان یکی از کارآفرینان نمونه استان شناخته می شود و دارای بیش از ۲ سال سابقه کار در شهرستان بستک و بیش از ۲ سال فعالیت آموزشی کامپیوتر و اینترنت در کیش، با ثبت نام در انتخابات میان دوره ای مجلس، کاندیداتوری خود را در حوزه غرب هرمزگان اعلام  داشته است.

← ادامه خبر …