شماره مجوز: 83030

Category: جدیدترین خبرها

تاکید وزیر نیرو بر تامین آب و برق مطمئن و پایدار مراکز درمانی

تاکید وزیر نیرو بر تامین آب و برق مطمئن و پایدار مراکز درمانی

دکتر اردکانیان، وزیر نیرو

وزیر نیرو در پیامی خطاب به همکاران تلاشگر خود در صنعت آب و برق بر اهتمام ویژه نسبت به تامین آب و برق مطمئن و پایدار بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر کشور تاکید کرد.

به گزارش صدف نیوز، رضا اردکانیان در این پیام ضمن قدردانی از تلاش و فداکاری و تدبیر کلیه کارگران، مهندسان، کادر اداری و مدیران صنعت آب و برق کشور که علیرغم خطرات احتمالی و مشکلات مرتبط با بیماری کرونا، تمامی همت خود را در جهت ارائه خدمات مطلوب به ملت بزرگ ایران به کار گرفته اند، متذکر شد: تامین آب و برق مطمئن و پایدار هم وطنان شریف در شرایط شیوع کرونا، نقش محوری و حیاتی در کنترل این بیماری، فراهم نمودن زمینه پیشگیری از انتشار بیشتر آن و همچنین خدمات رسانی دستگاههای مختلف به ویژه بیمارستانها و مراکز درمانی دارد.

استفاده از ماسک برای همه مردم ضروری نیست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

استفاده از ماسک برای همه مردم ضروری نیست

استفاده از ماسک برای ویروس کرونا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن توصیه به شهروندان در زمینه رعایت موارد بهداشتی جهت پیشگیری از بیماری ویروسی کرونا گفت: فقط  بیماران و درمانگران در مراکز درمانی بایستی از ماسک استفاده کنند و برای عموم مردم نیازی به استفاده از ماسک نیست.

به گزارش صدف نیوز، دکتر حسین فرشیدی افزود: شستشو و ضدعفونی کردن دست ها بطور مرتب مهمترین اقدام برای در امان ماندن از این بیماری است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان  تصریح کرد: از طرفی دیگر درحالی‌که وزیر بهداشت خبر از توزیع ماسک رایگان در سطح کشور می دهد؛ کمبود ماسک و تجهیزات پیشگیری از بیماری مهلکی مانند کرونا در برخی از مراکز درمانی هرمزگان مشهود است و نیاز است وزارتخانه متبوع این کمبود را هرچه سریعتر برطرف نمایند.

← ادامه خبر …

تاکید نماینده ولی فقیه در هرمزگان بر ضرورت رسیدگی به مشکل اشتغال فرزندان شاهد

تاکید نماینده ولی فقیه در هرمزگان بر ضرورت رسیدگی به مشکل اشتغال فرزندان شاهد

دیدار مدیر کل بنیاد شهید با نماینده ولی فقیه در هرمزگان

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در دیداری که مدیر کل بنیاد شهید استان با وی داشت بر ضرورت رسیدگی به مشکلات فرزندان شاهد خصوصا بحث اشتغال آنان تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در این دیدار گفت: باید به گونه ای فرهنگ سازی شود که ما از مشکلات و مسائل همه فرزندان شاهد و ایثارگر آگاه شویم تا در جهت رفع آنها اقدامات منصفانه و شایسته ای انجام دهیم.

← ادامه خبر …

بازارچه ۲۲ بهمن بندرعباس حق دستفروشان است، نه خارج نشینان

بازارچه ۲۲ بهمن بندرعباس حق دستفروشان است، نه خارج نشینان

علی عامری سیاهویی

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس اظهار داشت: در پایش اولیه صورت گرفته و شناسایی غرفه داران مشخص شد که برخی از افرادی که خارج از استان و کشور و یا کارمند هستند نیز غرفه های این بازارچه به نامشان است.

به گزارش صدف نیوز، علی عامری سیاهویی افزود: در واقع غرفه‌های بازارچه بایستی در اختیار کسانی قرار گیرد که دستفروش و نان آور خانواده هستند که از همین شغل امرار معاش می کنند، نه افرادی متمکنی که در بازارچه حضور ندارند.

← ادامه خبر …

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره با ارسال پیام صلح و دوستی در کنار اعلام توانایی برقراری امنیت منطقه در صدد حفظ ثبات امنیت است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار دوم ستاد مجتبی محمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران همواره در کنار نیروهای مسلح بوده اند و ما از این حضور قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: اگر بتوانیم شعار صلح و دوستی و پیام توانمندی برقراری امنیت توسط نیروهای داخلی را به جامعه جهانی ارسال کنیم، قطعا گام مهمی در حفظ صلح و ثبات منطقه برداشته‌ایم و هدف ما از حفظ ارتباط با جامعه رسانه‌ای و خبرنگاری هم همین مسئله است.

← ادامه خبر …

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه امام سجاد (ع)

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع)، در یک نشست خبری برنامه‌های هفته عقیدتی سیاسی در استان هرمزگان را تشریح کرد.

به گزارش صدف نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری  و روز ملی خلیج فارس گفت: برنامه‌های این هفته با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا مهمان ویژه هفته عقیدتی سیاسی آغاز ‌شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسی پولادی افزود: امسال ۲۶ عنوان برنامه در سراسر شهرستان‌های استان برگزار گردید.

← ادامه خبر …