شماره مجوز: 83030

Category: جدیدترین خبرها

تاکید نماینده ولی فقیه در هرمزگان بر ضرورت رسیدگی به مشکل اشتغال فرزندان شاهد

تاکید نماینده ولی فقیه در هرمزگان بر ضرورت رسیدگی به مشکل اشتغال فرزندان شاهد

دیدار مدیر کل بنیاد شهید با نماینده ولی فقیه در هرمزگان

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان در دیداری که مدیر کل بنیاد شهید استان با وی داشت بر ضرورت رسیدگی به مشکلات فرزندان شاهد خصوصا بحث اشتغال آنان تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده در این دیدار گفت: باید به گونه ای فرهنگ سازی شود که ما از مشکلات و مسائل همه فرزندان شاهد و ایثارگر آگاه شویم تا در جهت رفع آنها اقدامات منصفانه و شایسته ای انجام دهیم.

← ادامه خبر …

بازارچه ۲۲ بهمن بندرعباس حق دستفروشان است، نه خارج نشینان

بازارچه ۲۲ بهمن بندرعباس حق دستفروشان است، نه خارج نشینان

علی عامری سیاهویی

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس اظهار داشت: در پایش اولیه صورت گرفته و شناسایی غرفه داران مشخص شد که برخی از افرادی که خارج از استان و کشور و یا کارمند هستند نیز غرفه های این بازارچه به نامشان است.

به گزارش صدف نیوز، علی عامری سیاهویی افزود: در واقع غرفه‌های بازارچه بایستی در اختیار کسانی قرار گیرد که دستفروش و نان آور خانواده هستند که از همین شغل امرار معاش می کنند، نه افرادی متمکنی که در بازارچه حضور ندارند.

← ادامه خبر …

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره با ارسال پیام صلح و دوستی در کنار اعلام توانایی برقراری امنیت منطقه در صدد حفظ ثبات امنیت است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار دوم ستاد مجتبی محمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران همواره در کنار نیروهای مسلح بوده اند و ما از این حضور قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: اگر بتوانیم شعار صلح و دوستی و پیام توانمندی برقراری امنیت توسط نیروهای داخلی را به جامعه جهانی ارسال کنیم، قطعا گام مهمی در حفظ صلح و ثبات منطقه برداشته‌ایم و هدف ما از حفظ ارتباط با جامعه رسانه‌ای و خبرنگاری هم همین مسئله است.

← ادامه خبر …

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه امام سجاد (ع)

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع)، در یک نشست خبری برنامه‌های هفته عقیدتی سیاسی در استان هرمزگان را تشریح کرد.

به گزارش صدف نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری  و روز ملی خلیج فارس گفت: برنامه‌های این هفته با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا مهمان ویژه هفته عقیدتی سیاسی آغاز ‌شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسی پولادی افزود: امسال ۲۶ عنوان برنامه در سراسر شهرستان‌های استان برگزار گردید.

← ادامه خبر …

“ایران” کشوری بسیار امن است

“ایران” کشوری بسیار امن است

ایران کشوری امن است

امنیت بی شک حیاتی‌ترین مقوله در تداوم زیست و فلسفه وجودی بشر است. امروز امنیت پایدار و منطقی، زمینه ساز توسعه کشورها شده است، کشورها هر چه در حوزه های مختلف از کشاورزی گرفته تا اقتصادی، رفاهی و معیشتی و روانی و تعاملی با سایر کشورها، در امنیت بیشتری باشند، توسعه بیشتری پیدا کرده اند و سرزمین های بهتری برای زیست و ترقی ساکنان خود شده اند.

به گزارش صدف نیوز: پیرامون فعالیت های پیدا و پنهان، داخلی و خارجی وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) هر چه بگوییم، باز نمی توان دستاوردهای این ارگان را به درستی بیان کرد؛ سازمانی که هر چه جلوتر می رویم اخلاق محوری در آن هویداتر می شود، و از پس فعالیت های آن نگاهی جامع و بلندمدت به امنیت نهفته، که بدون کمترین اصطحکاک با شهروندان، گمنامانه کار خود را ادامه می دهد.

← ادامه خبر …

درود بر تلاشگران عرصه امنیت و اقتدار

درود بر تلاشگران عرصه امنیت و اقتدار

سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج) اصلی ترین نیروهایی هستند که وظیفه آنها تامین امنیت کشور در ابعاد داخلی، خارجی، ضد جاسوسی، آگاهی و اشرافیت از وضعیت دشمنان داخلی و خارجی در راستای پیشگیری و مقابله با توطئه های آنها علیه حاکمیت و اقتدار نظام اسلامی است. سربازان گمنام طی چهار دهه از زمان تاسیس نظام شکوهمند اسلامی تا به امروز نقش مهمی در حفظ جمهوری اسلامی داشته و خدمات ارزنده ای را به نظام اسلامی تقدیم کرده و بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، مهم ترین افتخار سرباز گمنام امام زمان (عج) این است که امام خمینی (ره) از آنان راضی بودند و تلاش مخلصانه آنان را ارج می گذاشتند به همین دلیل عنوان سربازی گمنام امام زمان(عج) را بر سینه سترگ حافظان امنیت توشیح نمودند.

به گزارش صدف نیوز: با پیروزی انقلاب اسلامی ساواک و دستگاههای اطلاعاتی رژیم طاغوت منحل گردید و نیروهای مردمی در محله ها، کلانتری‌ها، مساجد و مراکز پیش‌آهنگی و کانون‌های جوانان کمیته‌های مردمی تشکیل شدند. هر کمیته هم در حد خودش ضمن کارهای امنیتی جاری به جمع‌آوری اطلاعات می‌پرداخت و عمدتا در زمینه اطلاعات داخلی واحدی در هر کمیته به نام واحد اطلاعات شکل گرفته بود.

← ادامه خبر …