شماره مجوز: 83030

Category: جدیدترین خبرها

۴۳ درصد از شهر بندرعباس دارای بافت فرسوده است

شهردار بندرعباس:

۴۳ درصد از شهر بندرعباس دارای بافت فرسوده است

بافت فرسوده شهر بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: مدیریت یکپارچه شهرها در جهت ارتقاء و کیفیت زندگی شهری اثر گذار خواهد بود.

به گزارش صدف نیوز، عباس امینی زاده در نشست هم اندیشی اعضای شورای شهر بندرعباس با رئیس شورای عالی استان‌ها، اظهار کرد: بندرعباس با مساحت حدود ۷ هزار هکتار و دارای جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر داراست و قریب به ۴۳ درصد از شهر بندرعباس دارای بافت فرسوده است و به لحاظ فرهنگی و اجتماعی شهری مهاجر پذیر است.

وی بیان کرد: از دیرباز تاکنون فعالیت‌های بازرگانی در استان هرمزگان وجود داشته است و ما شاهد فرهنگ‌های مختلف از ایران در بندرعباس هستیم. این مسئله یکی از نقاط قوت و فرصت مهم برای استان هرمزگان در عرصه ملی محسوب می‌شود.

← ادامه خبر …

سامانه مخابراتی ۲۰۰۰

سامانه مخابراتی ۲۰۰۰

سامانه مخابراتی ۲۰۰۰

ساعت: ۱۲:۵۲ بعد از ظهر – ۹۹/۱۱/۲۷

همراه لحظه های دیجیتال، همراه اول

همراه لحظه های دیجیتال

همراه لحظه های دیجیتال . همراه اول

برای “تغییر” آماده این؟

یه تغییر بنیادی، که روزمره ی همه ما رو عوض میکنه.

تغییری برای لحظه های انتخاب، لحظه های سرگرمی و حتی لحظه هایی که در دسترس نیستین.

تغییری برای ورود به دنیای جدید ارتباطات.

#همراه اول، همراه لحظه های دیجیتال.

ساعت: ۰۲:۲۲ بعد از ظهر – ۹۹/۱۱/۱۱

 

۲۹ پروژه آب و فاضلاب هرمزگان در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد

مدیر عامل آبفای هرمزگان خبر داد

۲۹ پروژه آب و فاضلاب هرمزگان در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد

امین قصمی

مدیرعامل آبفای هرمزگان گفت:  در دهه فجر امسال، تعداد ۲۹ پروژه شامل ۲۶ پروژه آبرسانی و ۳ پروژه فاضلاب در مجموع با اعتبار یکهزار و ۶۴۳ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش صدف نیوز، “امین قصمی” گفت: امسال پروژه های شاخص زیادی در دست اجرا داریم که اثربخش ترین آن ها؛ بهره برداری از طرح انتقال آب از آب شیرین کن یکصد هزار مترمکعبی به مخازن داماهی بندرعباس، بهره برداری از فاز نخست طرح ملی آبرسانی به شهر گوهران و ۵۶ روستای مسیر از سد سُهران، فاز سوم آب شیرین کن بندرعباس، توسعه شبکه آب مجموعه روستاهای فاقد شبکه شهرستان قشم، بهره برداری از مجتمع های آبرسانی روستایی مقام، گابریک، کشار و سرچاهان و شهدادی و طرح فاضلاب روستای “تیاب” میناب است.

← ادامه خبر …

تزریق موفقیت آمیز گاز به ۷ روستای شهرستان پارسیان

تزریق موفقیت آمیز گاز به ۷ روستای شهرستان پارسیان

گازرسانی به ۷ روستای پارسیان

تزریق گاز و گاز رسانی به ۷ روستای بخش مرکزی شهرستان پارسیان با جمعیتی بالغ بر یکهزار و ۳۶ خانوار در دی ماه ۹۹ ، جهت توسعه گازرسانی به این مناطق با موفقیت انجام شد.

به گزارش صدف نیوز، ابراهیم صفری، رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان ضمن اشاره به تزریق گاز و گاز رسانی به ۷ روستا از توابع شهرستان پارسیان با جمعیتی بالغ بر یکهزار و ۳۶  خانوار از توابع شهرستان  پارسیان، اظهار کرد: در اواخر دی ماه سال جاری ۷ روستای دیگر شهرستان پارسیان از جمله: یرد قاسم عالی، یرد خلف، باغستان، یرد بصراوی، بمبری، چیکلو و یرد خوردو که طبق آخرین سرشماری در سال ۱۳۹۵، جمعیت خانوار این روستاها، یکهزار و ۳۶ خانوار بوده که بی شک تا کنون بر این جمعیت آماری افزوده شده، با تزریق موفقیت آمیز گاز، می توانند از این نعمت خدادادی استفاده کنند.

← ادامه خبر …

اخذ تندیس نقره ای وزارت نفت توسط شرکت گاز هرمزگان

رئیس کمیته مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز هرمزگان خبر داد:

اخذ تندیس نقره ای وزارت نفت توسط شرکت گاز هرمزگان

بهمن بازگیر، گاز هرمزگان

رئیس کمیته مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز هرمزگان گفت: در بین ۹۷ گزارش پایداری شرکت و پالایشگاه های تابعه این وزارتخانه، شرکت گاز استان هرمزگان، تندیس نقره ای صنعت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی در سال ۹۸ را به ویترین افتخارات خود اضافه کرد.

به گزارش صدف نیوز، بهمن بازگیر، ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: پنجمین همایش مسئولیت های اجتماعی صنعت نفت با حضور وزیر نفت، مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و سایر مسئولان این وزاتخانه و مدیران استانی این صنعت به صورت مجازی برگزار شد.

← ادامه خبر …