شماره مجوز: 83030

Category: جدیدترین خبرها

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره با ارسال پیام صلح و دوستی در کنار اعلام توانایی برقراری امنیت منطقه در صدد حفظ ثبات امنیت است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار دوم ستاد مجتبی محمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران همواره در کنار نیروهای مسلح بوده اند و ما از این حضور قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: اگر بتوانیم شعار صلح و دوستی و پیام توانمندی برقراری امنیت توسط نیروهای داخلی را به جامعه جهانی ارسال کنیم، قطعا گام مهمی در حفظ صلح و ثبات منطقه برداشته‌ایم و هدف ما از حفظ ارتباط با جامعه رسانه‌ای و خبرنگاری هم همین مسئله است.

← ادامه خبر …

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

برگزاری ۲۶ برنامه‌ در استان هرمزگان به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه امام سجاد (ع)

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع)، در یک نشست خبری برنامه‌های هفته عقیدتی سیاسی در استان هرمزگان را تشریح کرد.

به گزارش صدف نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری  و روز ملی خلیج فارس گفت: برنامه‌های این هفته با حضور و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا مهمان ویژه هفته عقیدتی سیاسی آغاز ‌شد.

حجت الاسلام والمسلمین موسی پولادی افزود: امسال ۲۶ عنوان برنامه در سراسر شهرستان‌های استان برگزار گردید.

← ادامه خبر …

“ایران” کشوری بسیار امن است

“ایران” کشوری بسیار امن است

ایران کشوری امن است

امنیت بی شک حیاتی‌ترین مقوله در تداوم زیست و فلسفه وجودی بشر است. امروز امنیت پایدار و منطقی، زمینه ساز توسعه کشورها شده است، کشورها هر چه در حوزه های مختلف از کشاورزی گرفته تا اقتصادی، رفاهی و معیشتی و روانی و تعاملی با سایر کشورها، در امنیت بیشتری باشند، توسعه بیشتری پیدا کرده اند و سرزمین های بهتری برای زیست و ترقی ساکنان خود شده اند.

به گزارش صدف نیوز: پیرامون فعالیت های پیدا و پنهان، داخلی و خارجی وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) هر چه بگوییم، باز نمی توان دستاوردهای این ارگان را به درستی بیان کرد؛ سازمانی که هر چه جلوتر می رویم اخلاق محوری در آن هویداتر می شود، و از پس فعالیت های آن نگاهی جامع و بلندمدت به امنیت نهفته، که بدون کمترین اصطحکاک با شهروندان، گمنامانه کار خود را ادامه می دهد.

← ادامه خبر …

درود بر تلاشگران عرصه امنیت و اقتدار

درود بر تلاشگران عرصه امنیت و اقتدار

سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج) اصلی ترین نیروهایی هستند که وظیفه آنها تامین امنیت کشور در ابعاد داخلی، خارجی، ضد جاسوسی، آگاهی و اشرافیت از وضعیت دشمنان داخلی و خارجی در راستای پیشگیری و مقابله با توطئه های آنها علیه حاکمیت و اقتدار نظام اسلامی است. سربازان گمنام طی چهار دهه از زمان تاسیس نظام شکوهمند اسلامی تا به امروز نقش مهمی در حفظ جمهوری اسلامی داشته و خدمات ارزنده ای را به نظام اسلامی تقدیم کرده و بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، مهم ترین افتخار سرباز گمنام امام زمان (عج) این است که امام خمینی (ره) از آنان راضی بودند و تلاش مخلصانه آنان را ارج می گذاشتند به همین دلیل عنوان سربازی گمنام امام زمان(عج) را بر سینه سترگ حافظان امنیت توشیح نمودند.

به گزارش صدف نیوز: با پیروزی انقلاب اسلامی ساواک و دستگاههای اطلاعاتی رژیم طاغوت منحل گردید و نیروهای مردمی در محله ها، کلانتری‌ها، مساجد و مراکز پیش‌آهنگی و کانون‌های جوانان کمیته‌های مردمی تشکیل شدند. هر کمیته هم در حد خودش ضمن کارهای امنیتی جاری به جمع‌آوری اطلاعات می‌پرداخت و عمدتا در زمینه اطلاعات داخلی واحدی در هر کمیته به نام واحد اطلاعات شکل گرفته بود.

← ادامه خبر …

مهمترین وظیفه فعالان رسانه‌ای، امیدآفرینی است

مدیر کل اطلاعات هرمزگان:

مهمترین وظیفه فعالان رسانه‌ای، امیدآفرینی است

مدیر کل اطلاعات استان هرمزگان گفت: جمهوری اسلامی ایران امن‌ترین کشور جهان است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما خلیج فارس، ساعد در نشستی خبری در آستانه هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) و با حضور خبرنگاران و مدیران رسانه‌های دیداری و مطبوعات هرمزگان گفت: با توجه به وجود مناقشه‌های زیاد در منطقه و وجود سربازان و نیرو‌های نظامی آمریکا در خاورمیانه، حفظ امنیت در داخل کشور، اقدامی بزرگ و جهادی است.

وی گفت: در این شرایط، وجود امنیت در کشور موجب تعجب دستگاه‌های اطلاعاتی کشور‌های بیگانه شده است.

وی با اشاره به حوادث و اغتشاش‌های پس از ۹ دی ۱۳۹۶ در برخی از استان‌های کشور افزود: پس از ۹ دی ۱۳۹۶ تا بهمن ۱۳۹۷، دشمن سعی کرد با شناسایی برخی از چالش‌ها در کشور و انتقال اطلاعات آن به نیرو‌های خود در رسانه‌های مختلف و با کمک عربستان سعودی و برخی از کشور‌های دیگر، طرح‌هایی برای ایجاد نا امنی در کشور برنامه ریزی کنند، اما شکست خوردند.

← ادامه خبر …

صدف ۷۳۲ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۲ منتشر شد

صدف ۷۳۲

هفتصد و سی و دومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی و … روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ منتشر شد. “عملیات آبخیزداری خطر سیلاب را تا ۶۷ درصد کاهش می دهد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

در نوروز امسال سفرهای دریایی بیش از ۱۱ درصد افزایش یافت، هفت برنامه موضوعی در نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی- هنری خلیج فارس، سیل؛ اعتراض طبیعت به دخل و تصرف در منابع طبیعی، افزایش ظرفیت پالایشگاه ستاره خلیج فارس در سال رونق تولید، لزوم کنترل و ثبت مصرف سوخت کارگاه ها در هرمزگان و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.