(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: جدیدترین خبرها

شبکه‌های اجتماعی، فضایی برای انتقام جویی

شبکه‌های اجتماعی، فضایی برای انتقام جویی

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان هرمزگان از دستگیری عامل مزاحمت در شهرستان بندرلنگه خبر داد و گفت: هیچ حیاط خلوتی برای افراد در فضای مجازی وجود ندارد بنابراین کاربران نباید با تصور وجود فضای مجازی امن و بی خطر، تصاویر شخصی و خانوادگی خود را به عنوان عکس پروفایل تلگرام و صفحات اینستاگرام منتشر کنند.

به گزارش صدف نیوز: سرهنگ “علی اصغر افتخاری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: برابر مراجعه احدی از شهروندان شهرستان بندرلنگه، مبنی بر ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت در شبکه اجتماعی اینستاگرام موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی اظهار داشت: برابر اظهارات شاکی، فرد یا افرادی ناشناس در یکی از پیام رسان‌های موبایلی، تصاویر و فیلم‌های خانوادگی وی را انتشار داده که این موضوع باعث آبروریزی شاکی در بین اقوام و آشنایان شده بود.

← ادامه خبر …

روزانه ۳۶۰ تن زباله از سطح شهر بندرعباس جمع‌آوری می شود

روزانه ۳۶۰ تن زباله از سطح شهر بندرعباس جمع‌آوری می شود

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس گفت: با اجرای طرح نصب GPS بر روی خودروهایی که در کار حمل نخاله و خاک برداری مشغول هستند، از تخلفات در این زمینه جلوگیری‌ می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، پطرس ترابی در نشست خبری ضمن تشریح عملکرد این سازمان پس از ادغام با سازمان خدمات موتوری شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: حدود دو ماه از ادغام سازمان خدمات موتوری شهرداری با سازمان مدیریت پسماند می‌گذرد که این ادغام به منظور رفع مشکلات سازمان خدمات موتوری و افزایش کارآیی آن صورت گرفته است.

← ادامه خبر …

هرمزگان رتبه نخست در دریافت اظهارنامه الکترونیکی را کسب کرد

مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان:

هرمزگان رتبه نخست در دریافت اظهارنامه الکترونیکی را کسب کرد

مدیرکل امورمالیاتی هرمزگان گفت: اداره کل امور مالیاتی هرمزگان به دلیل اطلاع‌رسانی گسترده و شفافیت برای مودیان توانست برای نخستین بار، در دریافت اظهارنامه الکترونیکی عملکرد سال۹۵ رتبه نخست را کسب نماید.

به گزارش صدف نیوز: شاکررضا مریدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان این مطلب اظهار کرد: در بخش اطلاع‌رسانی به مودیان سنگ تمام گذاشتیم و از ظرفیت‌های مختلف رسانه‌ای از جمله رادیو و تلویزیون و نشریات، بیلبوردها و… استفاده و تلاش کردیم به مودیان اطلاع‌رسانی لازم و به‌موقع در خصوص تسلیم اظهارنامه و… داشته باشیم.

وی افزود: این موضوع باعث شد که ۳۵ هزار اظهارنامه در سطح استان توسط مودیان مالیاتی تسلیم شود.

← ادامه خبر …

اکثر وزرای پیشنهادی رییس جمهور از مجلس رای اعتماد کسب خواهند کرد

احمد مرادی، نماینده هرمزگان در مجلس:

اکثر وزرای پیشنهادی رییس جمهور از مجلس رای اعتماد کسب خواهند کرد

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیشتر وزرای پیشنهادی رییس جمهوری شناخته شده هستند و تمام آنها برنامه های خود را به صورت مکتوب ارائه کرده اند که این موضوع نقطه قوت کابینه پیشنهادی است.

به گزارش صدف نیوز، احمد مرادی در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در هتل همای بندرعباس برگزار شد افزود: شکل رایزنی وزرای پیشنهادی در مجلس منطقی شده و برخلاف برخی دوره ها که وزرای پیشنهادی با۲۰ نفر همراه راهی مجلس می شدند تا با نمایندگان رایزنی کنند، در این دوره در فرآیندی معقول و درست، حداکثر سه نفر، وزرا را همراهی می کنند.

← ادامه خبر …

فروشگاه آنلاین در بندرعباس راه اندازی شد

فروشگاه آنلاین در بندرعباس

راه اندازی شد

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین

با توجه به رشد چشمگیر و روز افزون تکنولوژی وسایل ارتباط جمعی همانند: تلفن، فکس، پست الکترونیک و اینترنت، اقبال عمومی برای استفاده از سرویس های نوین که بر بستر اینترنت قابلیت اجرا دارند افزایش یافته و از اینرو تکنولوژی می بایست وارد مرحله نوینی از چرخه حیات خود گردد و خدمات جدیدی را در حوزه فعالیتهای خود و نیز نیاز بازار عصر جدید تعریف و ارائه نماید.

به گزارش صدف نیوز: با توجه به فراهم شدن بستر اینترنت های پرسرعت، کسب و کارهای سنتی به مرور از بازار کنار گذاشته خواهند شد و هر آن چیزی که موجبات راحتی و آسایش بیشتر مردم را فراهم کند جایگزین فعالیت های سنتی می گردد.

← ادامه خبر …

افتتاح پست برق ۲۳۰ کیلوولت جگدان در شهرستان بشاگرد

افتتاح پست برق ۲۳۰ کیلوولت جگدان در شهرستان بشاگرد

با حضور مهندس حمید چیث چیان وزیر نیرو، دکتر جادری استاندار هرمزگان، سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان صنعت آب و برق استان پست برق ۲۳۰/۶۳/۲۰ کیلوولت جگدان در شهرستان بشاگرد به بهره برداری رسید.
به گزارش صدف نیوز: مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان در مراسم بهره برداری از این طرح گفت: این پست دارای ۴ فیدر ۲۳۰ کیلوولت، ۶ فیدر ۶۳ کیلوولت و۶ فیدر ۲۰ کیلوولت بوده و برای بهره برداری از این طرح ۴۰ میلیارد تومان هزینه شده است و عملیات اجرایی این پست در سال ۱۳۹۰ آغاز و در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسیده است.
مهندس حسن کهوری افزود: پست ۲۳۰ کیلوولت برق جگدان بشاگرد اهدافی چون تامین برق و افزایش رضایت مشترکین منطقه و افزایش ظرفیت و پایداری شبکه را به دنبال دارد. وی با اشاره به اهمیت خدمت در صنعت برق اظهار داشت: خدا را شاکریم که خدمتگزار در مجموعه ای هستیم که بخش عمده ای از خدمات آن در گمنامی انجام می گیرد.

← ادامه خبر …