شماره مجوز: 83030

Category: جدیدترین خبرها

گزارش ویژه نمایشگاه کتاب هرمزگان

گزارش ویژه نمایشگاه کتاب هرمزگان

گزارش ویژه شانردهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

مهلت ارسال اثر به جشنواره فیلم و عکس “هرمزگان من” تمدید شد

مهلت ارسال اثربه جشنواره فیلم و عکس “هرمزگان من” تمدید شد

مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان گفت: مهلت ارسال اثر به جشنواره فیلم و عکس « هرمزگان من» تا پایان روز ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ تمدید شد.

به گزارش صدف نیوز: رضا برومند اظهار داشت: عکاسان و هنرمندان تا پایان مهلت یاد شده آثار خود را برای حضور در جشنواره فیلم و عکس «هرمزگان من» به پایگاه اینترنتی www.hormozganeman.ir ارسال کنند.

وی ادامه داد: با توجه به استقبال گسترده از این جشنواره و همزمانی مهلت قبلی شرکت در جشنواره با پایان سال و تعطیلی های عید نوروز، به منظور ایجاد فرصت کافی و استفاده از تعطیلی های نوروزی برای شرکت کنندگان، دبیرخانه جشنواره تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار گرفت.

← ادامه خبر …

نیروهای مسلح اقتدار خود را در آبهای خلیج فارس به نمایش گذاشتند

نیروهای مسلح اقتدار خود را در آبهای خلیج فارس به نمایش گذاشتند

رژه نیروهای مسلح در بندرعباس

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و با حضورعلی لاریجانی  رییس مجلس شورای اسلامی، نیروهای مسلح مستقر در استان هرمزگان با برگزاری رژه، اقتدار و آمادگی خود را برای دفاع از جمهوری اسلامی ایران در بلوار ساحلی بندرعباس کنار آب های خلیج فارس به نمایش گذاشتند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، در این آیین که برای سومین سال همزمان با تهران در بندرعباس برگزار می شود، مقام های کشوری و لشکری حضور داشتند، یگان های برگزیده نیروهای مسلح شامل ارتش، سپاه و بسیج از مقابل کلام الله مجید رژه رفتند و بار دیگر با آرمان های امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب تجدید میثاق کردند.

← ادامه خبر …

تکاپوی شهرداری برای آبادانی بندرعباس

تکاپوی شهرداری برای آبادانی بندرعباس

بازدید خبرنگاران از پروژه های در دست اقدام شهرداری

بازدید خبرنگاران از پروژه های در دست اقدام شهرداری

روز یکشنبه ۱۱شهریور ۹۷ جمعی از خبرنگاران در بازدید از چند طرح عمرانی شاهد تکاپویی بودند که اتمام آنها موجب زیبایی و بهبود ورودی های شهر بندرعباس و آبادانی و رونق بیشتر این شهر خواهد شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، یکی از این طرح ها، قطعه اول بزرگراه شرقی ساحلی بندرعباس به سمت بندر تیاب به طول افزون بر ۸۰ کیلومتر بود که مرحله نخست آن به طول ۲۸ کیلومتر توسط شهرداری بندرعباس در حال احداث است.

کامیون ها، آب پاش ها و گریدرها و لودرها، منظم و موزون در حال کار و رفت و آمد بودند تا وعده مسوولان برای بهره برداری این مسیر تا پایان سال را محقق ساخته و خودروها بر روی آن برانند و پیاده ها در حاشیه های آن ،پیاده روی کنند.

← ادامه خبر …

آب شیرین کن بندرعباس وارد مرحله تولید آزمایشی شد

آب شیرین کن بندرعباس وارد مرحله تولید آزمایشی شد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری هرمزگان گفت: در راستای تامین آب شرب، آب شیرین کن ۱۰۰ هزار متر مکعبی بندرعباس پس از انجام مراحل اولیه ، وارد تولید آزمایشی شد.

عملیات ساخت آب شیرین کن ۱۰۰ هزار متر مکعبی بندرعباس از تیر سال ۹۱ آغاز شده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا: امین قصمی اظهار داشت: ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برای تولید ۲۰ هزار متر مکعب آب شیرین در شبانه روز این آب شیرین کن هزینه شده است.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری هرمزگان یاد آور شد: بندرعباس از نظر تامین آب شرب، یکی ازشهرهای بحرانی کشور است.

← ادامه خبر …

حاکمیت، صدای مردم را بشنود

دکتر یونس غلامی فعال سیاسی و مدنی :

حاکمیت صدای مردم را بشنود

کارشناس مسائل سیاسی گفت: ما استقلال را در هیچ حوزه ای حتی دانشگاه هم مشاهده نمی کنیم و مردم در خیلی از مسائل عادی و روزمره دچار مشکل هستند که حاکمیت باید فریاد مردم را بشنود و ما اگر از داخل مشکل نداشته و تامین باشیم کشوری نمی تواند ما را مورد هجمه قرار دهد.

به گزارش صدف نیوز: یونس غلامی در گفتگو با خبرگزاری علم و فناوری در هرمزگان؛ به تحولات اخیر کشور اشاره کرد و افزود: در علم سیاست هر تجمع به صورت جداگانه مانند جنبش، نهضت، اعتراض، اغتشاش و انقلاب تعریف شده و ما نمی توانیم هر گاه مردم به خیابان بیایند آن را اغتشاش بنامیم، پس مردم سالاری مان چه میشود؟

← ادامه خبر …