شماره مجوز: 83030

Category: ویترین نشریه

صدف ۷۵۶ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۶ منتشر شد

صدف ۷۵۶

هفتصد و پنجاه و ششمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطال متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز سه شنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “قراردادهای واگذاری زمین های ساحلی قشم باطل می شود” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

مسئولان قشم از اقتدار حاکم بر تنگه هرمز بازدید می کنند، عزم خود را جهت مقابله با قاچاق سازمان یافته جزم کرده ایم، اعلام برنامه سینما سیار در ۱۰ روستای جزیره قشم از اول مهرماه، شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم تعاونی برتر شد، امکان بازگشت ایران به تعهدات برجام وجود دارد، بیان خاطرات دفاع مقدس امید آفرین است و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۵۵ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۵ منتشر شد

#صدف ۷۵۵

هفتصد و پنجاه و پنجمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، فرهنگی، ادبی، گزارش و … روز شنبه ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “نماز ظهر عاشورا در سراسر هرمزگان اقامه شد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

صدف ۷۵۴ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۴ منتشر شد

صدف ۷۵۴

هفتصد و پنجاه و چهارمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و گزارش روز چهارشنبه ۱۳ شهریورماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “افتتاح سه پروژه پست و خط شرکت برق منطقه ای هرمزگان در قشم” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

#صدف

صدف ۷۵۳ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۳ منتشر شد

صدف ۷۵۳

هفتصد و پنجاه و سومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز پنجشنبه ۷ شهریورماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “تبلور خدمت به ملت در هفته دولت” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

بهره برداری از ۵۳ طرح آموزشی با اعتبار ۴۶۶ میلیارد ریال در هرمزگان، بهره برداری از ۳۵ پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس، با دستور رییس جمهوری ساخت هفت هزار واحد مسکونی در هرمزگان آغاز شد، کسب ۱۹ رتبه کشوری توسط دانش آموزان دختر هرمزگان و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۵۲ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۲ منتشر شد

صدف ۷۵۲

هفتصد و پنجاه و دومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز دوشنبه ۴ شهریورماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “هفته دولت و خبرهای خوب و امیدبخش” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

بهره برداری از ۶۲۰ طرح به مناسبت هفته دولت در هرمزگان، بهره برداری از ۸۶ طرح توزیع برق هرمزگان در هفته دولت، مرکز جامع سلامت شهری در بندرعباس به بهره برداری رسید، بهره برداری از ۱۷ پروژه آب و فاضلاب هرمزگان در هفته دولت، همزمان با آغاز هفته دولت جشنواره “خبر خوب” در هرمزگان کلید خورد و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۵۱ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۱ منتشر شد

صدف ۷۵۱

هفتصد و پنجاه و یکمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز چهارشنبه ۳۰ مردادماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “هدایتگری، از کارکردهای مهم رسانه است” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه می باشد.

خبرنگاران امید و نشاط را به جامعه تزریق کنند، داروهای مازاد بر نیاز در منازل هرمزگانی ها جمع آوری می شود، کتاب جعبه سیاه ریست بوم خلیج فارس رونمایی شد، پایش همه روزه میزان مصرف برق دستگاههای دولتی در هرمزگان، اصحاب رسانه می توانند در ارتقای شاخص های سلامت موثر باشند و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف است.