شماره مجوز: 83030

Category: ویترین نشریه

صدف ۷۳۶ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۶ منتشر شد

صدف ۷۳۶

هفتصد و سی و ششمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ منتشر شد. “پارک خطی بلوار ژئوپارک در هفته دولت به بهره برداری می رسد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

صدف ۷۳۵ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۵ منتشر شد

صدف ۷۳۵

هفتصد و سی و پنجمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “مبلغین دینی باید برای رونق تولید فرهنگ سازی کنند” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

جشنواره جابربن حیان بسترساز رونق تولید است، طرح ضیافت الهی در ۳۰ بقعه متبرکه هرمزگان اجرا می شود، ماجرای بوسیدن تصویر وزیر کشور توسط یک نماینده مجلس چه بود؟، در اخلاق میهمان خدا باشیم، همواره با تکیه بر کمک شهروندان به دنبال ارائه خدمات بهتر هستیم و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۳۴ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۴ منتشر شد

صدف ۷۳۴

هفتصد و سی و چهارمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز دوشنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “روز خلیج فارس روز غرور ملی است” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

بهره برداری از ۱۱۵ پروژه بهداشتی و درمانی هرمزگان در هفته سلامت، حضور شرکت برق منطقه ای هرمزگان در همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری استان هرمزگان، خداقوت به حافظان امنیت کشور، کارگران نقش فراوان در امنیت و اشتغال ایفا می کنند و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۳۳ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۳ منتشر شد

صدف ۷۳۳

هفتصد و سی و سومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “مرکز معاینه فنی خودرو در قشم افتتاح شد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

مسیر توسعه قشم با سرعت به پیش می رود، اتحاد و هماهنگی کلید تامین آرامش و امنیت قشم در ایام نوروز، مددجویان کمیته امداد هرمزگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند، همدلی و تلاش همراه با تدبیر و مدیریت، سیل در هرمزگان را ناکام کرد، پساب های نفتی در سیل اخیر وارد دریا نشد و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۳۲ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۲ منتشر شد

صدف ۷۳۲

هفتصد و سی و دومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی و … روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ منتشر شد. “عملیات آبخیزداری خطر سیلاب را تا ۶۷ درصد کاهش می دهد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

در نوروز امسال سفرهای دریایی بیش از ۱۱ درصد افزایش یافت، هفت برنامه موضوعی در نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی- هنری خلیج فارس، سیل؛ اعتراض طبیعت به دخل و تصرف در منابع طبیعی، افزایش ظرفیت پالایشگاه ستاره خلیج فارس در سال رونق تولید، لزوم کنترل و ثبت مصرف سوخت کارگاه ها در هرمزگان و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۳۱ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۱ منتشر شد

صدف ۷۳۱

هفتصد و سی و یکمین شماره هفته نامه کثیرانتتشار صدف و اولین شماره در سال ۱۳۹۸ با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی منتشر شد. “رضایت میهمانان نوروزی از سفر به بندرعباس” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

جابه جایی ۸۰ درصد مسافران دریایی از بندرهای پل و لافت، پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان به مناسبت سال نو، پیام نوروزی مدیر عامل آبفای هرمزگان به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، بندرلنگه به عنوان شهر ملی گلابتون دوزی ثبت می شود، نخستین کتاب یلدا جعفری رونمایی شد، هرمزگان از نگاه دوربین در نوروز ۱۳۹۸ و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.