شماره مجوز: 83030

Category: ویترین نشریه

صدف ۷۳۰ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۰ منتشر شد

صدف ۷۳۰

هفتصد و سی امین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … روز شنبه ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “هر دم از این باغ بری می رسد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

اختصاص ۳۲۰ کلاس درس برای اسکان فرهنگیان نوروز ۹۸ قشم، آماده باش قشم برای میزبانی از یک میلیون گردشگر نوروزی، فرصت های سرمایه گذاری در روستاها احصا و معرفی شود، صادرات ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری سیمان قشم در سال ۹۷ ، بازارچه نوروزی گلهای بهشت برای حمایت از معلولین این مرکز در هلر برگزار می شود، کیش تبدیل به مرکز علم و فناوری منطقه می شود و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۲۹ منتشر شد

نشریه صدف ۷۲۹ منتشر شد

صدف ۷۲۹

هفتصد و بیست و نهمین شماره هفته نامه صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی در روز دوشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “فولاد هرمزگان موفق به دریافت گواهینامه استانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

صدف ۷۲۸ منتشر شد

نشریه صدف ۷۲۸ منتشر شد

صدف ۷۲۸

هفتصد و بیست و هشتمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … روز سه شنبه ۱۴ اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “لزوم باورمندی به پیشرفت شهرستان با طرح های تولیدی و اشتغال زا” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

نزول رحمت الهی را تبدیل به مصیبت نکنیم، هرمزگان جزو پرفروش ترین استان ها در بخش کتاب است، افتتاح مرکز مدیریت راهبردی افتای استان هرمزگان، سومین نمایشگاه توانمندی های تولیدی صادراتی هرمزگان در خصب برپا شد، بندرعباس آماده پیوستن به شهرهای خلاق دنیا است، از طرح کشیک بازرسی نوروزی تا رونمایی از جنجالی ترین پرونده های تعزیراتی، روند خدمات رسانی به قشم در ایام نوروز شتاب می گیرد و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۲۷ منتشر شد

نشریه صدف ۷۲۷ منتشر شد

صدف ۷۲۷

هفتصد و بیست و هفتمین شماره هفته نامه صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی روز دوشنبه ۶ اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “حضور ۴۰۰ ناشر در شانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

تشکیل کارگروه هسته گزینش صنعت آب و برق استان هرمزگان، مهلت ارسال اثر به جشنواره فیلم و عکس “هرمزگان من” تمدید شد، مدیر عامل غیر عامل، بهره برداری از بازارچه محلی حسین آباد در بندرعباس با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۲۶ منتشر شد

نشریه صدف ۷۲۶ منتشر شد

صدف ۷۲۶

هفتصد و بیست و ششمین شماره هفته نامه صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش، مصاحبه و … روز شنبه ۴ اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “مردم دیرستان: بر سر نفس کشیدنمان با هیچ کس مذاکره نمی کنیم” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

واگذاری جزیره کیش به چینی ها صحت ندارد، قلعه پرتغالی های قشم ساماندهی می شود، رییس سازمان شیلات برکنار شد، سپاه ۱۴ کشتی چینی و ایرانی را توقیف کرد و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

صدف ۷۲۵ منتشر شد

نشریه صدف ۷۲۵ منتشر شد

صدف ۷۲۵

هفتصد و بیست و پنجمین شماره هفته نامه صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … در تاریخ سه شنبه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “جنگ اقتصادی از جنگ نظامی سخت تر است” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

بهره برداری از ۴۰ طرح جهاد کشاورزی در هرمزگان، برای تبلیغ فرهنگ و معارف دینی از ابزار هنر کمک بگیریم، افتتاح ۲۲ پروژه دریایی و بندری با اعتبار نزدیک به چهار هزار میلیارد ریال، بندرعباس میزبان نهمین همایش و نمایشگاه شهر ایده آل، آقای رییس جمهور یک “علی برکت الله” هم برای سفره مردم بگویید و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.