شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

توسعه بشاگرد با احداث راه مناسب صورت می گیرد

استاندار هرمزگان:

توسعه بشاگرد با احداث راه مناسب صورت می گیرد

سفر استاندار هرمزگان به بشاگرد

استاندار هرمزگان با تاکید بر احداث راه مناسب در مناطق مختلف بشاگرد، گفت: احداث راه نیازی اساسی برای این شهرستان و کلید توسعه و حل مشکلات آن است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در جمع مردم روستای جکدان شهرستان بشاگرد اظهار داشت: برای ایجاد راه‌های مناسب در این شهرستان تمرکز و برنامه ریزی ویژه ای صورت می‌گیرد و اعتبارات مناسبی به آن اختصاص خواهد یافت.

وی بر لزوم ایجاد یک راه اصلی مناسب و استاندارد از میناب تا شهر سردشت بشاگرد و به روستاهای این شهرستان تاکید کرد.

← ادامه خبر …

انسجام و همدلی از لازمه های مهم رونق اقتصادی استان هرمزگان است

استاندار هرمزگان:

انسجام و همدلی از لازمه های مهم رونق اقتصادی استان است

استاندار هرمزگان با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران، گفت: لازمه رونق اقتصادی استان علاوه بر استفاده از ظرفیت ها، همدلی و انسجام است.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست بررسی مسایل شرکت سهامی زراعی جگین اظهار داشت: ورود سرمایه گذاران جدید زمینه رونق اقتصادی استان را فراهم می کند و باید از سرمایه گذاران حمایت کرد.

وی با تاکید بر ضرورت رفع موانع موجود در مسیر سرمایه گذاری های جدید در هرمزگان، افزود: همه باید تلاش کنیم تا سرمایه‌گذاران مشکلات کمتری داشته باشند.

← ادامه خبر …

سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان خواهد بود

دکتر همتی در ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان:

سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان خواهد بود

استاندار هرمزگان گفت: باید تلاش کنیم تا سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان در عرصه اقتصادی و با نشاط در حوزه سیاسی باشد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با اشاره به وضعیت و اقدامات اقتصادی صورت گرفته در این استان، عنوان کرد: سال گذشته با وجود تمامی مشکلاتی که وجود داشت بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار صادرات کالاهای غیرنفتی استان هرمزگان انجام شد که اقدام بسیار بزرگی بود.

← ادامه خبر …

هنرمندان با زبان هنر از هویت تاریخی خلیج فارس دفاع کردند

هنرمندان با زبان هنر از هویت تاریخی خلیج فارس دفاع کردند

همتی، استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان با بیان اینکه امروز نام خلیج فارس در جهان طنین افکن است، گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره علاقه همکاری مسالمت آمیز با کشورهای همسایه جنوبی خلیج فارس است.

به گزارش صدف نیوز، “فریدون همتی” در آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس به برگزاری جشنواره های مختلف هنری پیرامون نهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس اشاره و اظهار کرد: هنرمندان با زبان هنر از هویت تاریخی خلیج فارس دفاع کردند.

← ادامه خبر …

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

دکتر همتی:

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه فعالان اقتصادی بدانند عزم ما در حوزه‌ سرمایه‌گذاری راسخ و به هدف خود واقف هستیم، گفت: استانداری از سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد و سایر دستگاه‌ها هم از این موضوع تبعیت می کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در آیین اختتامیه همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان اظهار کرد: ما هم همانند سرمایه‌گذاران معتقد به ترسیم نقشه پایدار برای توسعه هستیم و‌ در این راستا تلاش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه، در این همایش در سایه تلاش و همدلی سعی کرده‌ایم پتانسیل و ظرفیت های بی‌نظیر استان را معرفی کنیم، افزود: تلاش کرده‌ایم اراده و برنامه‌های استان را در راستای تضمین سودآوری سرمایه‌گذار ترسیم کنیم و در این همایش ارائه دهیم.

← ادامه خبر …

پیش بینی ورود بیش از سه میلیون گردشگر به هرمزگان تا پایان نوروز

پیش بینی ورود بیش از سه میلیون گردشگر به هرمزگان تا پایان نوروز

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: پیش بینی می شود تا پایان تعطیلات نوروز بیش از سه میلیون گردشگر به این استان سفر کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا به الان حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر وارد هرمزگان شده است.

وی با اشاره به ناپایداری شرایط جوی در هرمزگان و بارندگی های اخیر در استان، گفت: تمامی امکانات در فضاهای عمومی، سالن‌ های ورزشی، مساجد و اماکن اداری در تمامی شهرستان ‌های استان جهت اسکان مسافران نوروزی به کار گرفته شده و این اقدام تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم خواهد یافت.

← ادامه خبر …