(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار هرمزگان

بدعهدی آمریکا با خروج از برجام ثابت شد

استاندار هرمزگان:

بدعهدی آمریکا با خروج از برجام ثابت شد

استاندار هرمزگان به نقش موثر روحانیت و طلاب در ایجاد وحدت و همبستگی در جامعه اشاره کرد و گفت: طلاب و روحانیون در ایجاد وحدت و انسجام در جامعه نقش بسزایی دارند و می توانند در خنثی کردن توطئه‌ دشمنان نقش مهمی را ایفا کنند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در همایش طلایه داران تبلیغ در هرمزگان که در آستانه ماه مبارک رمضان برگزار شد، با بیان اینکه کشور نیاز به وحدت و همبستگی دارد، عنوان کرد: با همبستگی و اتحاد می توانیم از تمامی توطئه های دشمنان مانند گذشته عبور کنیم.

← ادامه خبر …

کار معلمان، هدایت و تربیت جامعه است

استاندار هرمزگان در آئین تجلیل از معلمان نمونه استان:

کار معلمان، هدایت و تربیت جامعه است

استاندار هرمزگان گفت: تلاش معلمان سال به سال نهال علم و دانش را در ذهن و باطن دانش آموزان پرورش می دهند و وجود نیروی انسانی موثر و اثرگذار و تحول گرا در جامعه حاصل کار معلمان است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین تجلیل از معلمان نمونه استان هرمزگان ضن تبریک هفته معلم به جامعه ۱۴ هزار نفری معلمان استان هرمزگان و گرامیداشت یاد و خاطره شهید استاد مرتضی مطهری، عنوان کرد: افکار و اندیشه های شهید مطهری همچنان زنده است و جامعه از آن بهره می برد.

← ادامه خبر …

ارزش های دفاع مقدس باید به نسل امروز منتقل شود

استاندار هرمزگان:

ارزش های دفاع مقدس باید به نسل امروز منتقل شود

استاندار هرمزگان گفت: جانفشانی، رشادت و فداکاری جوانان کشورمان در دفاع از حرم اهل بیت (ع)، بیانگر این است که ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز منتقل شده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان هرمزگان با بیان اینکه در زمینه تبلیغ و انتقال پیام دفاع مقدس اقدامات خوبی صورت گرفته است، عنوان کرد: جانفشانی، رشادت و فداکاری جوانان کشورمان در دفاع از حرم اهل بیت (ع)، بیانگر این است که ارزش های دفاع مقدس به نسل امروز منتقل شده است.

← ادامه خبر …

تشکیل کمیته ویژه گرامیداشت هفته معلم در هرمزگان

استاندار هرمزگان تاکید کرد؛

تشکیل کمیته ویژه گرامیداشت هفته معلم در هرمزگان

شورای آموزش و پرورش هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: امسال هفته بزرگداشت مقام معلم در استان باید الگو باشد و کمیته ویژه ای برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.

«۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز معلم نام گذاری شده است.»

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان افزود: این کمیته با برنامه ریزی های متنوع و استفاده از همه ظرفیت ها، باید تجربه جدیدی را در تجلیل از مقام معلم رقم بزند و الگویی در این بخش باشد.

← ادامه خبر …

ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل برای دفاع از کشور بسر می برد

فرمانده قرارگاه مقدم نیروی دریایی ارتش:

ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل برای دفاع از کشور بسر می برد

رژه روز ارتش در بندرعباس

فرمانده قرارگاه مقدم نیروی دریایی ارتش گفت: امروز چشم دنیا به ایران و ایرانی است که چگونه با آمادگی، توانایی و هوشیاری، تهدید را به تبدیل به فرصت و از درس آموخته های خیبر و کربلا استفاده می کند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا، به مناسبت روز ارتش بخشی از توان تجهیزاتی نیرو‌های سه گانه ارتش و سپاه در قالب رژه موتوری در بلوار ساحلی شهر بندرعباس به نمایش گذاشته شد.

امیر دریادار دوم افشین تاشک در آیین بزرگداشت روز ارتش در ساحل نیلگون خلیج فارس با اشاره به فلسفه نامگذاری روز ارتش، عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب، توطئه گران و فتنه انگیزان در اندیشه انحلال ارتش بودند که با درایت معمار کبیر انقلاب در سال ۵۸، روز ۲۹ فروردین ماه  به عنوان روز ارتش نام گرفت.

← ادامه خبر …

شعار حمایت از کالای ایرانی تکمیل کننده اقتصاد مقاومتی است

استاندار هرمزگان:

شعار حمایت از کالای ایرانی تکمیل کننده اقتصاد مقاومتی است

hemati1

استاندار هرمزگان گفت: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار’حمایت از کالای ایرانی’ به عنوان تکمیل کننده و تحقق اقتصاد مقاومتی از سیاست های محوری سال ۹۷هجری خورشیدی دراین استان است که باید همه دراین مسیر گام برداریم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی درگفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به سخنان رهبری در سال جدید هجری خورشیدی اظهار کرد: انتخاب شعار ‘حمایت از کالای ایرانی’ بیانگر تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال در کشور است.

← ادامه خبر …