(سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامي باد)

Category: اخبار هرمزگان

استاندار هرمزگان: از نقدهای منصفانه رسانه ها قاطعانه حمایت می کنم

 استاندار هرمزگان:

از نقدهای منصفانه رسانه ها قاطعانه حمایت می کنم

دکتر همتی استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان از مدیران اجرایی خواست رفتار خود با رسانه ها را تغییر دهند و تاکید کرد: نقدهای حرفه ای و منصفانه خبرنگاران از این پس مورد حمایت قاطع مدیریت ارشد استان خواهد بود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در نخستین نشست رسانه ای خود با خبرنگاران افزود: مدیران نباید از نقد رسانه ای ناراحت شده و ارتباط خود با رسانه ها را قطع کنند.

وی اضافه کرد: از آغاز فعالیت در هرمزگان، گزارش ها و اخبار رسانه ها را با دقت دنبال کرده ام و بسیاری از مشکلات را تاکنون از این طریق شناخته و فوری به آن ها واکنش نشان داده ام.

← ادامه خبر …

هرمزگان به مدیران کارآمد و پیگیر نیاز دارد

دکتر همتی در کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان:

هرمزگان به مدیران کارآمد و پیگیر نیاز دارد

استاندار هرمزگان بر لزوم افزایش صادرات محصولات کشاورزی و شیلاتی استان  تاکید کرد و گفت: باید صادرات غیرنفتی در این بخش را با ارائه راهکارهای جدید برای برطرف‌سازی مشکلات در سال آینده به ۵۰۰ میلیون دلار برسانیم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ششمین نشست کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی استان هرمزگان بر رفع موانع صادرات غیرنفتی در استان تاکید کرد و بیان داشت: باید مشکلات و مسائل صادرات غیرنفتی شناسایی و اقدامات لازم در برطرف سازی آنها در سریعترین زمان صورت گیرد.

← ادامه خبر …

ما به نسلی انقلابی و جهادگر نیاز داریم

استاندار هرمزگان:

ما به نسلی انقلابی و جهادگر نیاز داریم

دکتر فریدون همتی

استاندار هرمزگان گفت: امروز در سنگر علم و دانش باید نظام تعلیم و تربیت را با قدرت و هوشمندی دقیق دنبال کرد.

به گزارش صدف نیوز: فریدون همتی  در مراسم بازگشایی مدارس در دبیرستان دخترانه شاهد ناحیه ۲ بندرعباس افزود: دانش آموزان آینده‌ سازان ایران اسلامی هستند و باید با روحیه جهادی و بسیجی در جهت کسب علم و دانش تلاش کنند.

وی بیان داشت: سال تحصیلی جدید را باید با نگاه مسئولانه و شناخت وظیفه نسبت به آیندگان و شناخت دقیق تاثیر کار امروز در آینده کشور آغاز کنیم تا موفقیت‌های فراوانی در عرصه علم و دانش داشته باشیم.

← ادامه خبر …

استاندار جدید هرمزگان، دست یاری بسوی نمایندگان استان دراز کرد

استاندار جدید هرمزگان، دست یاری بسوی نمایندگان استان دراز کرد

همتی، استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان بر لزوم همدلی و همکاری تمامی ارکان برای پیشرفت و ارتقا جایگاه استان هرمزگان در عرصه های مختلف تاکید کرد و گفت: همدلی تمامی ارکان برای پیشرفت هرمزگان ضروری است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نخستین ساعات آغاز به کار به عنوان نماینده عالی دولت در استان هرمزگان، در نشستی با نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، مسائل و مشکلات استان را مورد بررسی قرار داد.

استاندار هرمزگان در این نشست بر لزوم همدلی و همکاری تمامی ارکان برای پیشرفت و ارتقا جایگاه استان هرمزگان در عرصه های مختلف تاکید کرد و بیان داشت: در این راستا نمایندگان مجلس نقش مهمی دارند و می توانند در رفع مشکلات استان کمک بسیاری به مدیریت اجرایی و عالی هرمزگان داشته باشند.

← ادامه خبر …

همتی به عنوان استاندار جدید هرمزگان معرفی شد

همتی به عنوان استاندار جدید هرمزگان معرفی شد

تودیع و معارفه استاندار هرمزگان

طی آیینی که با حضور وزیر کشور، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه اهل سنت بندرعباس و جمعی از فرمانداران و مدیران اجرایی، در سالن اجتماعات شرکت گاز برگزار گردید، از خدمات دکتر جاسم جادری استاندار سابق تقدیر و دکتر فریدون همتی به عنوان استاندار جدید هرمزگان معرفی شد.

وزیر کشور در این آیین گفت: رفع مشکل عدم توازن و تعادل توسعه کشور که موجب عقب ماندگی های فراوانی شده در دستور کار دولت دوازدهم قرار دارد.

به گزارش صدف نیوز، عبدالرضا رحمانی فضلی اظهار داشت: نبود توازن و تعادل موجب مهاجرت، افزایش شهر نشینی، تشکیل کلان شهرهای بی قاعده، جرم و بزهکاری در حاشیه ها و خالی شدن مناطق کشور از جمعیت شده است.

← ادامه خبر …

برگزاری اجلاس سراسری نماز در هرمزگان باعث ایجاد معنویت بیشتر می شود

استاندار هرمزگان:

برگزاری اجلاس سراسری نماز در هرمزگان باعث ایجاد معنویت بیشتر می شود

جلسه ستاد برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در هرمزگان با حضور سرگزی معاون ستاد اقامه نماز کشور، دکتر جادری استاندار هرمزگان، حجت الاسلام فروزان نژاد رییس ستاد اقامه نماز استان، پویافر فرماندار بندرعباس و جمعی دیگر از دست اندرکاران این اجلاس در سالن جلسات استانداری برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز: استاندار هرمزگان در این جلسه گفت: برگزاری بیست و ششمین اجلاس نماز در هرمزگان کمک بسیاری به ایجاد معنویت و حل مشکلات موجود در جامعه می کند و اجلاس نماز برای استان خیر و برکت به همراه خواهد داشت.

دکتر جاسم جادری با اشاره به انتخاب هرمزگان به عنوان میزبان بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز، عنوان کرد: برای برگزاری اجلاس نماز باید تمامی دستگاه‌های استان بسیج شوند و به برگزاری مناسب این اجلاس کمک کنند.

← ادامه خبر …