(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار هرمزگان

جایگاه خبرنگاران بسیار رفیع و مهم است

دکتر همتی در آئین بزرگداشت روز خبرنگار:

جایگاه خبرنگاران بسیار رفیع و مهم است

استاندار هرمزگان در روز خبرنگار

استاندار هرمزگان با بیان اینکه نقش خبرنگاران در بیداری و آگاهی بخشی به جامعه بی بدیل است، گفت: جامعه خبری به افکار عمومی شکل می دهد و پویایی جامعه به رشد افکار عمومی وابسته است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آئین بزرگداشت روز خبرنگار در استان هرمزگان با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی و دیگر شهدای خبرنگار، عنوان کرد: به برکت خون مطهر شهید صارمی روز خبرنگار شکل گرفت و نام این شهید بزرگوار هر سال زنده است.

وی ادامه داد: نقش خبرنگاران در طول انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس بسیار برجسته بوده است و در آن دوران با تلاش اصحاب رسانه مردم از وقایع جبهه ها اطلاع می یافتند که این کار خبرنگاران موجب می شد جوانان ایران اسلامی از سراسر کشور عازم جبهه های جنگ شوند و مردم خود را در دفاع مقدس سهیم می دانستند.

← ادامه خبر …

باید دفاع از منافع ملی در اولویت باشد

دکتر همتی در نشست گفتگوی سیاسی با احزاب و فعالین سیاسی استان:

باید دفاع از منافع ملی در اولویت باشد

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: همکاری دستگاه های خارج از قوه مجریه برای پیشبرد سیاست های دولت در استان هرمزگان در حد اعلا قرار دارد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست گفتگوی سیاسی با احزاب و فعالین سیاسی استان هرمزگان با بیان اینکه ما به عنوان مسئولان یک نظام و دولت مردمی باید تلاش کنیم ارتباط تنگاتنگی با اقشار مختلف مردم داشته باشیم، عنوان کرد: برگزاری چنین نشست هایی برای ایجاد ارتباط بیشتر با اقشار مختلف مردم در دستور کار قرار دارد و قطعا جلسه با نخبگان و افراد موثر در جامعه برای ما تاثیرگذار است.

← ادامه خبر …

زیرساخت های تامین آب تقویت می شود

استاندار هرمزگان:

زیرساخت های تامین آب تقویت می شود

استاندار هرمزگان از تخصیص بخش عمده اعتبارات توسعه متوازن هرمزگان برای تقویت زیرساخت های تامین آب این استان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به انجام مطالعات آمایش سرزمینی استان هرمزگان و ارائه آن در این نشست، عنوان کرد: این کار که توسط گروهی از دانشگاهیان در هرمزگان صورت گرفته، اقدامی خوب است که در استان اثربخش خواهد بود.

وی ادامه داد: مطالعات آمایش سرزمینی نقشه راه توسعه استان هرمزگان است و توسعه هرمزگان طبق این مطالعات به پیش خواهد رفت.

← ادامه خبر …

در جنگ اقتصادی، ملت ایران پیروز خواهد شد

امام جمعه بندرعباس:

در جنگ اقتصادی، ملت ایران پیروز خواهد شد

امام جمعه بندرعباس

امام جمعه بندرعباس گفت: ملت مسلمان ایران در عرصه جنگ اقتصادی که آخرین ترفند دشمن برای متوقف ساختن این ملت است پیروز خواهد شد.

به گزارش صدف نیوز، به نقل از دفتر نمایندگی ولی فقیه در هرمزگان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرعباس اظهار داشت: دشمن این خیال خام را دارد که با هدف قرار دادن سفره و معیشت ایرانیان به اهداف استکباری خود دست یابد.

امام جمعه بندرعباس ادامه داد: این ملت دارای فرهنگ روزه هستند و از روزه گرفتن باکی ندارند و با پشت سر گذاشتن این مرحله، دشمن مستکبر ساکت می شود و دم فرو می بندد.

← ادامه خبر …

شش پروژه آبرسانی شهری و روستایی هرمزگان بهره برداری شد

با حضور مدیر عامل آبفای کشور؛

شش پروژه آبرسانی شهری و روستایی هرمزگان بهره برداری شد

افتتاح ۶ طرح آبرسانی در هرمزگان

با حضور مدیر عامل آبفای کشور و استاندار هرمزگان شش پروژه آبرسانی در بخش شهری و روستایی هرمزگان در مجموع با اعتبار هزینه شده ۵۵۶ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز: مدیرعامل آبفای هرمزگان در این باره گفت: سه پروژه در بخش شهری شامل آبرسانی به شهرهای بیکاه، سیریک، تخت و قلعه قاضی در مجموع با اعتبار بالغ بر ۴۴۲ میلیارد ریال بهره برداری شد.

امین قصمی در رابطه با جزییات این پروژه ها، افزود: پروژه آبرسانی بیکا شامل اجرای خط انتقال به طول ۸٫۵ کیلومتر، حفر و تجهیز یک حلقه چاه و احداث یک باب پست برق و شبکه به طول ۱۰۰ متراست که با بهره برداری از این پروژه ۲۵ لیتر بر ثانیه بر ظرفیت منابع آبی این شهر اضافه شد.

← ادامه خبر …

فاز ۲ پالایشگاه ستاره خلیج فارس افتتاح شد

با حضور رییس جمهوری

فاز ۲ پالایشگاه ستاره خلیج فارس افتتاح شد

افتتاح فاز ۲ پالایشگاه ستاره خلیج فارس

فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس روز پنجشنبه ۷ تیرماه ۹۷ با حضور رییس جمهوری، وزیر نفت و جمعی دیگر از مسئولان کشوری و استان هرمزگان در بندرعباس به طور رسمی افتتاح شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، با راه اندازی فار دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس میزان تولید این پالایشگاه از ۱۲ میلیون لیتر بنزین به ۲۴ میلیون لیتر در روز با کیفیت یورو پنج افزایش می یابد.

تولید نفت گاز این پالایشگاه نیز از ۴ میلیون لیتر به ۸ میلیون لیتر در روز افزایش خواهد یافت.

← ادامه خبر …