(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار هرمزگان

جهاد مدرسه سازی با مشارکت خیرین هرمزگان در حال انجام است

استاندار هرمزگان:

جهاد مدرسه سازی با مشارکت خیرین هرمزگان در حال انجام است

جهاد مدرسه سازی در هرمزگان

افتتاح دبستان ۶ کلاسه سوزا (جزیره قشم)

در سومین روز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، مهندس احمدی مدیر کل نوسازی مدارس هرمزگان، دکتر محمد آشوری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان مردم استان، نماینده خیر، صالح دریانورد رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، فرماندار و امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از مسوولان، مراسم  افتتاح دبستان ۶ کلاسه سوزا (جزیره قشم) برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، استاندار هرمزگان در این مراسم گفت: جهاد خوبی در امر مدرسه سازی با مشارکت خیرین در حال انجام است.

دکتر فریدون همتی افزود: تلاش کنیم این نگاه خیری که خیرین نیک اندیش دارند را با سرعت جذب کنیم و دری را از مواهب الهی بر روی مردم باز کنیم.

← ادامه خبر …

بهره برداری از ۱۰۰۱ پروژه همزمان با چهلمین بهار انقلاب در هرمزگان

دکتر همتی در جمع خبرنگاران خبر داد:

بهره برداری  از ۱۰۰۱ پروژه همزمان با چهلمین بهار انقلاب در هرمزگان

نشست خبری استاندار هرمزگان

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان از افتتاح هزار و یک پروژه با اعتباری بالغ سه هزار و ۵۲۸ میلیارد تومان همزمان با چهلمین بهار انقلاب اسلامی در هرمزگان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست خبری با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، عنوان کرد: همزمان با این ایام هزار و یک پروژه با اعتباری بالغ سه هزار و ۵۲۸ میلیارد تومان در استان هرمزگان به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: همچنین در دهه فجر سال جاری عملیات احداث ۳۴ پروژه با اعتبار ۱۵ هزار میلیارد تومان در هرمزگان آغاز می شود.

← ادامه خبر …

برنامه ریزی برای احداث ۲۰۰ مدرسه در هرمزگان

استاندار هرمزگان:

برنامه ریزی برای احداث ۲۰۰ مدرسه در هرمزگان

شورای آموزش و پرورش هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: تامین خوابگاه و ایجاد مکان های آموزشی مناسب برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان در هرمزگان مصوب شده و اجرایی می شود که زیرساخت مناسبی برای تحول در حوزه آموزش و پرورش هرمزگان خواهد بود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا، فریدون همتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان هرمزگان خواستار اجرای برنامه های مناسب جهت آمادگی بیشتر دانش آموزان هرمزگانی برای شرکت در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها شد و بیان داشت: باید مشوق های مناسبی برای دانش آموزان و همچنین معلمان آنها در نظر گرفته شود تا بتوانند با انگیزه خوبی خود را برای حضور در آزمون سراسری آماده کنند.

← ادامه خبر …

مردم، صاحب انقلاب و نظام هستند

استاندار هرمزگان در جمع مردم بخش رویدر شهرستان بندرخمیر:

مردم، صاحب انقلاب و نظام هستند

سفر استاندار هرمزگان به رویدر

استاندار هرمزگان نیروی انسانی را یکی از توانمندی های خوب بخش رویدر دانست و گفت: ظرفیت های بسیاری در این بخش وجود دارد که بالاترین آنها نیروی انسانی مستعد است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی که جهت افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی به رویدر سفر کرده بود در سخنانی در جمع مردم بخش رویدر شهرستان بندرخمیر با بیان اینکه رویدر به شهر نخل و قلم معروف است، عنوان کرد: باید شخصیت های برجسته و طبیعت زیبای این منطقه معرفی شوند.

← ادامه خبر …

شرایط ایران پیش از انقلاب اسلامی برای نسل جوان بازگو شود

استاندار هرمزگان:

شرایط ایران پیش از انقلاب اسلامی برای نسل جوان بازگو شود

استاندار هرمزگان گفت: شرایط ایران در زمان رژیم پهلوی برای آشنا شدن نسل جوان با واقعیت ها و مشقت های مردم کشور در آن دوران بازگو شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، فریدون همتی در نشست ستاد هماهنگی برگزاری برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هرمزگان، افزود: مقایسه واقعیت های قبل از انقلاب اسلامی با خدمات صورت گرفته پس از آن موجب افزایش روحیه نشاط و شادابی در جامعه می شود.

← ادامه خبر …

طرح تامین آب شهرستان بندرلنگه با حضور رییس مجلس به بهره برداری رسید

با حضور رییس مجلس شورای اسلامی؛

طرح تامین آب شهرستان بندرلنگه به بهره برداری رسید

افتتاح طرح تامین آب شهرستان بندرلنگه

افتتاح طرح تامین آب شهرستان بندرلنگه

با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، طرح تامین آب شهرستان بندرلنگه و کنگ بهره برداری شد.

به گزارش صدف نیوز:  مراسم بهره برداری از این طرح آبرسانی همچنین با حضور استاندار هرمزگان,  نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس,   “مسعود خشایی” معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی آبفای کشور انجام شد.

مدیرعامل آبفای هرمزگان در این مراسم از اجرای طرح تامین آب شهرستان بندرلنگه خبر داد و گفت: این طرح در قالب سه پروژه؛ خط انتقال آب به طول ۶ کیلومتر، احداث یک باب ایستگاه پمپاژ، و یک باب مخزن به حجم ۱۰ هزار مترمکعب اجرا شده است.

← ادامه خبر …