(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار هرمزگان

در روز دانشجو شاهد جانفشانی دانشجویان در دفاع از استقلال و آزادی بودیم

استاندار هرمزگان در نشست صمیمی با نمایندگان دانشجویان استان:

در روز دانشجو شاهد جانفشانی دانشجویان در دفاع از استقلال و آزادی بودیم

استاندار هرمزگان گفت: به طور جدی پیگیر تحقق مطالبات و خواسته های دانشجویان در هرمزگان خواهیم بود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست صمیمی با نمایندگان دانشجویان استان هرمزگان، فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را تبریک گفت و بیان داشت: شانزدهم آذر از روزهای درخشان در تاریخ کشورمان است که در این روز شاهد جانفشانی دانشجویان در دفاع از استقلال و آزادی این سرزمین بودیم.

وی با اشاره مسائل و خواسته های مطرح شده از سوی نمایندگان دانشجویان در این نشست، افزود: به طور جدی پیگیر تحقق مطالبات و خواسته های دانشجویان در هرمزگان خواهیم بود.

استاندار هرمزگان افزود: در روزهای آینده تلاش خواهیم کرد تا با حضور در دانشگاه ها از نزدیک در جریان مسائل دانشجویان قرار بگیریم.

← ادامه خبر …

تلاش‌ های شهرداری بندرعباس قابل تحسین است

استاندار هرمزگان در بازدید از پروژه‌های عمرانی ساحلی شهر بندرعباس:

تلاش‌ های شهرداری بندرعباس قابل تحسین است

بازدید استاندار از پروژه های ساحلی بندرعباس

استاندار هرمزگان با همراهی معاون امور عمرانی استانداری، شهردار بندرعباس و جمعی از مدیران از پروژه‌های عمرانی ساحلی شهر بندرعباس بازدید کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در بازدید از این پروژه‌ ها، عنوان کرد: هرمزگان تمامی استعدادهای کشور را در خود دارد که باید آنها را شناخت و برای شکوفایی این ظرفیت ها تلاش کرد.

وی افزود: بندرعباس با توجه به ظرفیت هایی که دارد، می تواند به زیباترین شهر بندری ایران تبدیل شود و همه باید برای رسیدن به این نقطه مطلوب تلاش کنیم.

← ادامه خبر …

گردشگری هرمزگان باید متحول شود

استاندار هرمزگان در ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان:

گردشگری هرمزگان باید متحول شود

تحول در گردشگری هرمزگان

استاندار هرمزگان خواستار طراحی برنامه ای اساسی برای تحول گردشگری در هرمزگان شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان گردشگری را حوزه ای بسیار مهم و دارای ظرفیت ها و استعدادهای فراوان در هرمزگان دانست و بیان داشت: باید برنامه ای اساسی برای تحول گردشگری در هرمزگان طراحی شود به شکلی که هموطنان از تمامی مناطق کشور به این استان سفر کنند.

وی ادامه داد: هرمزگان به قدری ظرفیت در حوزه گردشگری دارد که می تواند قطب گردشگری ایران باشد و همه مدیران وظیفه دارند به شکوفایی استعدادهای این بخش کمک کنند.

← ادامه خبر …

باید کارهای فرهنگی جهت پیشگیری از اعتیاد در اولویت باشد

استاندار هرمزگان:

باید کارهای فرهنگی جهت پیشگیری از اعتیاد در اولویت باشد

جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر

استاندار هرمزگان با تاکید بر لزوم مبارزه موثر، هدفمند و کارآمد با مواد مخدر، گفت: در این صورت شاهد کاهش آثار مواد مخدر در جامعه خواهیم بود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست هم اندیشی فرمانداران، روسای دادگستری، دادستان ها، فرماندهان انتظامی و مرزبانی سراسر استان هرمزگان که با موضوع مبارزه با مواد مخدر برگزار شد، با اشاره به آثار تخریبی و شوم مواد مخدر، بر اهمیت مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد و بیان داشت: مواد مخدر زنجیره ای از آسیب های اجتماعی را به همراه دارد و زیان های مواد مخدر برای جامعه بسیار است.

← ادامه خبر …

هرمزگان از هنرمندانی دلسوز و فهیم برخوردار است

دکتر همتی:

هرمزگان از هنرمندانی دلسوز و فهیم برخوردار است

دیدار هنرمندان با استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان زبان هنر را نافذ در رفع مشکلات فرهنگی و هنری دانست و گفت: براساس این زبان مولفه ها و شاخصه های فرهنگی و هنری این استان را برجسته و در سطح وسیع معرفی کنید.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در جمع هنرمندان استان هرمزگان اظهار داشت: این استان از فرهنگ و هنر با قدمت و هنرمندان دلسوز و فهیم برخوردار است و در هر کدام از رشته های هنری از جمله موسیقی، نمایش، فیلم، عکس، شعر و داستان هنرمندان مستعدی آثار فاخری را تولید کرده اند.

← ادامه خبر …

شیرین سازی آب دریا با هدف تامین آب صنایع و شهر پارسیان احداث می شود

استاندار هرمزگان:

شیرین سازی آب دریا با هدف تامین آب صنایع و شهر پارسیان احداث می شود

استاندار هرمزگان گفت: پروژه شیرین سازی آب با سرمایه گذاری بخش خصوصی درمنطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان با هدف تامین آب صنایع وشهرستان پارسیان احداث می شود.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در مراسم کلنگ زنی پروژه احداث آب شیرین کن ۱۵ میلیون متر مکعبی منطقه ویژه پارسیان بیان داشت: فعالیت و کار در استانهای جنوبی و محروم به مانند رزم در جبه های جنگ است و از ثواب زیادی برخوردار است.

وی با تاکید بر اینکه تحریم ها نمی تواند مانعی بر فعالیت های اقتصادی و صنعتی کشور باشد، عنوان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی کشور باید از ظرفیت بخش خصوصی در امر سرمایه گذاری و انجام پروژه های مهم داشته باشیم.

← ادامه خبر …