(سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامي باد)

Category: اخبار هرمزگان

گردشگران با آرامش و اطمینان خاطر به هرمزگان سفر کنند

استاندار هرمزگان:

گردشگران با آرامش و اطمینان خاطر به هرمزگان سفر کنند

میزبانی هرمزگان از مسافران نوروزی

استاندار هرمزگان گفت: تدابیر لازم امنیتی و انتظامی برای نوروز ۹۷ پیش بینی شده و گردشگران با آرامش و اطمینان خاطر به این استان مسافرت کنند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در رزمایش ترافیکی نوروزی هرمزگان افزود: نیروهای انتظامی و امنیتی استان با مشارکت، همراهی و همکاری مردم توانسته اند شاخص های مختلف امنیتی را بهبود دهند و آمادگی کامل برای حفظ نظم و امنیت در تعطیلی های پیش رو را دارند.

وی با تاکید بر رعایت قانون و مقررات از سوی مردم در سفرهای نوروزی، ادامه داد: عوامل انتظامی و خدماتی با هدف جلوگیری از بروز حوادث ترافیکی و غیر ترافیکی به صورت شبانه روزی در سطح راه ها و شهرهای استان خدمت رسانی می کنند.

← ادامه خبر …

بندرعباس باید در منطقه بدرخشد

استاندار هرمزگان در آئین افتتاح باغ پرندگان:

بندرعباس باید در منطقه بدرخشد

افتتاح باغ پرندگان بندرعباس

باغ پرندگان بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان، شهردار و فرماندار بندرعباس و تعدادی از اعضای شورای شهر و مدیران استان به بهره برداری رسید.

استاندار هرمزگان در آئین افتتاح باغ پرندگان بندرعباس گفت: بندرعباس باید در منطقه بدرخشد و نقش شهرداری در این زمینه بسیار مهم است.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی با بیان اینکه بعد از یک سال تلاش و کوشش این باغ به بهره برداری رسید، عنوان کرد: هیچ دستگاهی به تنهایی موفق نخواهد بود بلکه نیازمند هم افزایی در پیشبرد امور هستیم و خوشبختانه در اجرای این پروژه دستگاه های مختلف نقش آفرینی کردند. وی ادامه داد: از نیروهای مسئول نگهداری این باغ می خواهم تا در کار خود نهایت دقت را داشته باشند تا رفاه مردم تامین و آرامش آنها حفظ شود.

← ادامه خبر …

هرمزگان، میزبان رئیس جمهور خواهد بود

دکتر همتی:

هرمزگان، میزبان رئیس جمهور خواهد بود

دکتر حسن روحانی

استاندار هرمزگان با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان، بیان کرد: هدف رئیس جمهور از این سفرها دیدار نزدیک با مردم است و در دور جدید سفرها در دولت دوازدهم بنا بر این است که این دیدارها به طور منظم انجام شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری ایسنا، فریدون همتی گفت: همه برای توسعه استان همسو شده اند و این فضای خوب فرصت بزرگی است و باید تمام فکر و اندیشه خود را برای رسیدن به هدف واحد توسعه و پیشرفت هرمزگان به کار بگیریم.

استاندار هرمزگان در هفتمین نشست شورای اداری استان هرمزگان، افزود: در ماه پایانی سال قرار داریم، حجم رفت و آمد گردشگران به استان هرمزگان بسیار زیاد است و تا تعطیلات عید نوروز رو به افزایش خواهد بود.

وی تصریح کرد: از تمامی مدیران، فرمانداران، بخشداران و شهرداران که میزبان گردشگران هستند، انتظار داریم رعایت نظم و دقت در امور خدمت رسانی را به عنوان یک اصل در نظر داشته باشند و توجه خاصی را به این بخش معطوف کنند.

← ادامه خبر …

استان هرمزگان به نیروی کار ماهر نیازمند است

استان هرمزگان به نیروی کار ماهر نیازمند است

استاندار هرمزگان گفت: یکی از دلایل اصلی بیکاری در استان کمبود نیروی کار ماهر است و باید با یک نگاه جامع، برای گسترش آموزش و مهارت آموزی به گروه های هدف برنامه ریزی کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در مراسم اختصاص ۴۹۸ دستگاه خودرو به مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور افزود: نیروی کار ساده و بدون مهارت و تخصص در بازار خریدار ندارد و تمام واحدهای صنفی، صنعتی، تولیدی و خدماتی ترجیح می دهند از نیروی کارآزموده استفاده کنند.

وی ادامه داد: مدیران صنایع بزرگ استان مانند فولاد، آلومینیوم و کشتی سازی در برابر انتقادها مبنی بر استفاده نکردن از ظرفیت افراد بیکار پاسخ می دهند برای تولید محصول با کیفیت که توان رقابت در بازار داشته باشد، نیازمند نیروی ماهر و توانمند هستند که این خواسته ای به حق و منطقی است.

← ادامه خبر …

نقش جامعه کارگری در ایستادگی برابر تحریم ها ستودنی است

دکتر همتی در جشن کارگری، کارفرمایی و تعاونگران به مناسبت دهه فجر:

نقش جامعه کارگری در ایستادگی برابر تحریم ها ستودنی است

جشن کارگران هرمزگان در دهه فجر

استاندار هرمزگان نقش کارگران و کارآفرینان در ایستادگی در برابر تحریم ها را ستودنی دانست و گفت: آنها اجازه ندادند در دوران تحریم، چراغ کارخانه‌ها خاموش شود و نگذاشتند روند سرمایه‌گذاری و تولید در کشور آهسته شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در مراسم جشن کارگری، کارفرمایی و تعاونگران که به مناسبت دهه فجر در بندرعباس برگزار شد، عنوان کرد: باید قدردان کارگران و کارآفرینان باشیم و این دو قشر که وجودشان وابسته به یکدیگر است، نباید نادیده گرفته شوند.

← ادامه خبر …

خدمات نظام و انقلاب در ایام دهه فجر به خوبی بیان شود

استاندار هرمزگان در شورای اداری استان:

خدمات نظام و انقلاب در ایام دهه فجر به خوبی بیان شود

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با اشاره به در پیش بودن ایام دهه فجر، گفت: دستگاه های اجرایی در این ایام برنامه هایی با محوریت مردم در نظر گرفته و اجرایی کنند و خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران نیز در این ایام باید به خوبی بیان شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ششمین نشست شورای اداری استان هرمزگان با بیان اینکه با همکاری همه دستگاه ها موفق شدیم اجلاس نماز را به خوبی در هرمزگان برگزار کنیم، اظهار داشت: امیدوارم به برکت این اجلاس به امر نماز خوب توجه کنیم و به آن اهمیت دهیم.

← ادامه خبر …