شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

دشمن تاوان سختی برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی خواهد داد

استاندار هرمزگان:

دشمن تاوان سختی برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی خواهد داد

سردار شهید قاسم سلیمانی

استاندار هرمزگان گفت: دشمنان بدانند که هزاران سردار سلیمانی در کشور ما وجود دارد که پرچم ایشان را در دست گرفته و برافراشته خواهند داشت.

به گزارش صدف نیوز،  فریدون همتی با تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، این واقعه را برای همه ملت ایران بسیار اندوهناک دانست و بیان داشت: دوران زندگی این سردار رشید اسلام، سراسر تلاش و کوشش در راه دفاع از دین مبین اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی و حفاظت از امنیت جمهوری اسلامی ایران بود.

وی ادامه داد: برچیدن تروریست‌های داعش از منطقه از نقاط بسیار پر افتخار زندگی سردار حاج قاسم سلیمانی محسوب می شود.

← ادامه خبر …

بندرعباس میزبان شایسته کنگره شهدا

بندرعباس میزبان شایسته کنگره شهدا

اجلاسیه کنگره ملی شهدای هرمزگان

کنگره ملی ۱۵۰۰شهید استان هرمزگان از یکم تا پنجم دی ماه ۱۳۹۸ با شکوه خاصی در بندرعباس برگزار شد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۱۵۰۰شهید هرمزگان گفت: خدا را شاکریم که امسال کنگره ملی ۱۵۰۰شهید استان و خدمت گزاری به خانواده معظم شهدا را به همت وتلاش یکایک همه مردم ومسوولان رزق مان شد.

به گزارش صدف نیوز، سردار اباذر سالاری افزود: از چند ماه گذشته شور و نشاط برپایی کنگره ۱۵۰۰شهید با برنامه های بزرگ جنبی همراه با آحاد جامعه شیعه واهل سنت در استان  رقم خورد و امروز شاهد برپایی این مراسم بزرگ هستیم.

وی ادامه داد: اقدامهای ارزشمندی در راستای برگزاری  کنگره شهدا انجام شد که می توان به اجرای ۱۵۰۰طرح محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی با اولویت مناطق محروم، برپایی ۱۵۰۰ جشن ازدواج همراه با اهدای جهیزیه، تولید وتالیف کتاب های متعدد رزمندگان، برگزاری یادواره های شهدا، برپایی کتاب دفاع مقدس. نمایشگاه از هبوط تا ظهور ، اجرای رزمایش شهدای حرم ودیگر برنامه های فرهنگی و ورزشی اشاره کرد گه همه اینها مدیون هماهنگی و انسجام ووحدت همه مردم، مسوولان و بسیجیان بوده که به نیت شهدا و با نگاه خالصانه رقم خورده است.

← ادامه خبر …

کاهش فشارهای تحریم بر مردم به همدلی مسئولان نیاز دارد

استاندار هرمزگان:

کاهش فشارهای تحریم بر مردم به همدلی مسئولان نیاز دارد

کاهش فشارهای تحریم بر مردم به همدلی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی و مشارکت همه قوا نیاز دارد تا مردم کمترین زحمت را متحمل شوند.

به گزارش صدف نیوز، استاندار هرمزگان گفت: این همراهی، همدلی و تلاش از سوی دستگاه قضایی نیز در این استان بسیار اثرگذار بوده و موفقیت‌های خوبی را به همراه داشته است.

فریدون همتی در آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان اظهار داشت: تلاش قضات و کارکنان مجموعه دستگاه قضا، هم‌چنین باعث تحقق هدف‌گذاری‌های حوزه قضایی در هرمزگان شده است.

← ادامه خبر …

ثبت عظمت شهدا، افتخار بزرگی برای کتاب است

استاندار هرمزگان:

ثبت عظمت شهدا، افتخار بزرگی برای کتاب است

نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در بندرعباس

استاندار هرمزگان گفت: زینتی که شهدا و ایثارگران خلق کردند باید با کتاب سینه به سینه برای ما نقل شود و افراد صاحب قلم به خوبی آن چیزی را که گذشته است بپرورانند و عین واقعیت را برای آیندگان منتقل کند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در آیین افتتاحیه دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مقاومت اظهار داشت: کتاب یک ابزار مقدس برای ثبت و ضبط خاطرات انقلاب است تا تاریخ و زمان حوادث به نسل های بعدی منتقل شود.

وی افزود: ارزش های جمهوری اسلامی ایران و فرهنگ ایثار و شهادت یکی از زینت های تاریخ است و تاریخ باید به آن افتخار کند و امانت دار خوبی برای این اتفاقات باشد.

← ادامه خبر …

کنگره ملی شهدای هرمزگان فرصتی خوب جهت ترویج فرهنگ ایثار است

کنگره ملی شهدای هرمزگان فرصتی خوب جهت ترویج فرهنگ ایثار است

جلسه کنگره شهدا در استانداری هرمزگان

کنگره ملی شهدای هرمزگان فرصت مناسبی جهت ترویج فرهنگ و ارزش‌های ایثار و شهادت است و تاثیرگذاری مناسبی در جامعه خواهد داشت.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان اظهار داشت: همه ما مدیون شهدای بزرگوار هستیم و باید تلاش کنیم که این کنگره در تمامی ابعاد به خوبی برگزار شود.

وی ادامه داد: همدلی و همراهی بسیار خوبی میان مجموعه دستگاه‌های اجرایی و همچنین بنگاه های اقتصادی استان هرمزگان در راستای کمک به برگزاری مطلوب کنگره ملی شهدای استان ایجاد شده است.

← ادامه خبر …

آرامش هرمزگان مدیون هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی استان است

آرامش هرمزگان مدیون هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی استان است

استاندار هرمزگان گفت: زمینه ایجاد مشکل و مساله به مانند سایر نقاط در این استان هم وجود داشت که حضور به موقع، هوشیاری و اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی اجازه ایجاد چالش جدی به افراد و گروه‌های مساله‌دار نداد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد تنظیم بازار هرمزگان با اشاره به اغتشاش‌های ایجاد شده پس از اصلاح قیمت بنزین، اظهار داشت: هوشیاری نیروهای اطلاعاتی، نظامی و امنیتی و دستگاه قضایی و همکاری مردم هرمزگان در زمانی که بسیاری از نقاط کشور دچار چالش و مساله شده بود موجب شد این استان با آرامش خود را حفظ کند.

رییس شورای تامین هرمزگان ادامه داد: در برخی مناطق نطفه‌های حرکت‌های ضد امنیتی شکل گرفت حتی احتمال ایجاد درگیری شدید در بندرلنگه و اشغال فرمانداری آن هم وجود داشت که به موقع خنثی شد.

← ادامه خبر …