شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

آرامش هرمزگان مدیون هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی استان است

آرامش هرمزگان مدیون هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی استان است

استاندار هرمزگان گفت: زمینه ایجاد مشکل و مساله به مانند سایر نقاط در این استان هم وجود داشت که حضور به موقع، هوشیاری و اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی اجازه ایجاد چالش جدی به افراد و گروه‌های مساله‌دار نداد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد تنظیم بازار هرمزگان با اشاره به اغتشاش‌های ایجاد شده پس از اصلاح قیمت بنزین، اظهار داشت: هوشیاری نیروهای اطلاعاتی، نظامی و امنیتی و دستگاه قضایی و همکاری مردم هرمزگان در زمانی که بسیاری از نقاط کشور دچار چالش و مساله شده بود موجب شد این استان با آرامش خود را حفظ کند.

رییس شورای تامین هرمزگان ادامه داد: در برخی مناطق نطفه‌های حرکت‌های ضد امنیتی شکل گرفت حتی احتمال ایجاد درگیری شدید در بندرلنگه و اشغال فرمانداری آن هم وجود داشت که به موقع خنثی شد.

← ادامه خبر …

هرمزگان، دارای مردمی نجیب و با بصیرت است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

هرمزگان، دارای مردمی نجیب و با بصیرت است

سردار سالاری فرمانده سپاه هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: مسوولان بدانند که هرگونه پست و مسوولیتی که دراختیار دارند مشروعیت آن از سوی مردم بوده و بایستی روحیه نوکری و خدمتگزاری به مردم را در خود حفظ کنند.

به گزارش صدف نیوز، سردار اباذر سالاری به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج درجمع خبرنگاران افزود: مردم این استان با وجود اینکه در فشار اقتصادی قرار دارند و نسبت به تغییر وتحولات اخیر نگران هستند ولی نجابت خود را درجریان حوادث اخیر حفظ کرده‌اند.

← ادامه خبر …

اختصاص اعتباراتی از پالایشگاه گاز سرخون برای کمک‌های اجتماعی

اختصاص اعتباراتی از پالایشگاه گاز سرخون برای کمک‌های اجتماعی

پالایشگاه گاز سرخون و قشم

اعتباراتی از محل پالایشگاه گاز سرخون برای اهالی این منطقه در راستای کمک به انجام فعالیت‌های اجتماعی اختصاص می‌یابد.

به گزارش صدف نیوز، استاندار هرمزگان در نشست بررسی مشکلات دهستان سرخون بندرعباس گفت: با توجه به قرار داشتن مجموعه اقتصادی بزرگی مانند پالایشگاه گاز در این منطقه، پیگیری‌های لازم از طریق مکاتبه با وزیر نفت برای ایفای مسوولیت‌های اجتماعی انجام خواهد شد.

← ادامه خبر …

تکمیل سه هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان تا پایان سال جاری

استاندار هرمزگان در شورای مسکن استان خبر داد:

تکمیل سه هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان تا پایان سال جاری

شورای مسکن هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: رفع مشکلات واحدهای باقی مانده مسکن مهر که مربوط به تعاونی ها هستند در حال انجام است و در این راستا سه هزار واحد مسکونی تا پایان سال جاری در استان هرمزگان تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست شورای مسکن استان هرمزگان با اشاره به بررسی آخرین وضعیت مسکن مهر در استان، عنوان کرد: از مجموع حدود ۵۳ هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان، حدود شش هزار واحد باقی مانده که در حال تکمیل است و دیگر واحدها به بهره‌برداری رسیده اند.

← ادامه خبر …

یکی از زیباترین مدارس استان در رودان افتتاح شد

همزمان با نواختن زنگ بازگشایی مدارس؛

یکی از زیباترین مدارس استان در رودان افتتاح شد

زیباترین مدرسه استان هرمزگان

استاندار هرمزگان در آیین نواختن زنگ بازگشایی مدارس گفت: منافع ملی در گرو پیشرفت جامعه است و برای برخورداری از جامعه مستقل و توسعه یافته داشتن نیروی کارامداست که این مهم در مدارس و کلاس درس اتفاق می افتد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در مراسم افتتاح مدرسه همیاری یک و آئین نواختن زنگ بازگشایی مدارس که با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در رودان برگزار شد، اظهار داشت:  امروزه ما در سر سفره ای نشستیم که امنیت و ارامش آن مدیون شهدا  و جانبازان هستیم و همزمانی روز بازگشایی فصل تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس بیانگر این است که مسیر تعالی و کمال انسانها و هدف های زندگی بر مبنای معنویت ، ایثار و آزادگی باید استوار شود.

← ادامه خبر …

آغاز عملیات اجرایی فاز ۶ و ۷ پروژه گازرسانی به شهر بندرعباس

آغاز عملیات اجرایی فاز ۶ و ۷ پروژه گازرسانی به شهر بندرعباس

آغاز عملیات گازرسانی فاز ۶ و ۷ شهر بندرعباس

عملیات اجرایی فاز شش و هفت پروژه گازرسانی به شهر بندرعباس، با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان آغاز شد.

به گزارش صدف نیوز، این پروژه با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان اجرایی می‌شود و ۴۰ هزار خانوار را تحت پوشش قرار می‌دهد.

استاندار هرمزگان در این مراسم اظهار داشت: با توجه به تاکیدات رییس جمهور مبنی بر گازرسانی به استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان این مهم در دستور کار قرار گرفت و با سرعت بیشتری در حال انجام است.

فریدون همتی افزود: استان هرمزگان در شاخص‌های گازرسانی عقب بود که با حرکتی که توسط شرکت گاز انجام می شود کار سرعت بیشتری خواهد یافت.

← ادامه خبر …