شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

تکمیل سه هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان تا پایان سال جاری

استاندار هرمزگان در شورای مسکن استان خبر داد:

تکمیل سه هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان تا پایان سال جاری

شورای مسکن هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: رفع مشکلات واحدهای باقی مانده مسکن مهر که مربوط به تعاونی ها هستند در حال انجام است و در این راستا سه هزار واحد مسکونی تا پایان سال جاری در استان هرمزگان تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست شورای مسکن استان هرمزگان با اشاره به بررسی آخرین وضعیت مسکن مهر در استان، عنوان کرد: از مجموع حدود ۵۳ هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان، حدود شش هزار واحد باقی مانده که در حال تکمیل است و دیگر واحدها به بهره‌برداری رسیده اند.

← ادامه خبر …

یکی از زیباترین مدارس استان در رودان افتتاح شد

همزمان با نواختن زنگ بازگشایی مدارس؛

یکی از زیباترین مدارس استان در رودان افتتاح شد

زیباترین مدرسه استان هرمزگان

استاندار هرمزگان در آیین نواختن زنگ بازگشایی مدارس گفت: منافع ملی در گرو پیشرفت جامعه است و برای برخورداری از جامعه مستقل و توسعه یافته داشتن نیروی کارامداست که این مهم در مدارس و کلاس درس اتفاق می افتد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در مراسم افتتاح مدرسه همیاری یک و آئین نواختن زنگ بازگشایی مدارس که با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی در رودان برگزار شد، اظهار داشت:  امروزه ما در سر سفره ای نشستیم که امنیت و ارامش آن مدیون شهدا  و جانبازان هستیم و همزمانی روز بازگشایی فصل تعلیم و تربیت با هفته دفاع مقدس بیانگر این است که مسیر تعالی و کمال انسانها و هدف های زندگی بر مبنای معنویت ، ایثار و آزادگی باید استوار شود.

← ادامه خبر …

آغاز عملیات اجرایی فاز ۶ و ۷ پروژه گازرسانی به شهر بندرعباس

آغاز عملیات اجرایی فاز ۶ و ۷ پروژه گازرسانی به شهر بندرعباس

آغاز عملیات گازرسانی فاز ۶ و ۷ شهر بندرعباس

عملیات اجرایی فاز شش و هفت پروژه گازرسانی به شهر بندرعباس، با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان آغاز شد.

به گزارش صدف نیوز، این پروژه با اعتبار ۶۰ میلیارد تومان اجرایی می‌شود و ۴۰ هزار خانوار را تحت پوشش قرار می‌دهد.

استاندار هرمزگان در این مراسم اظهار داشت: با توجه به تاکیدات رییس جمهور مبنی بر گازرسانی به استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان این مهم در دستور کار قرار گرفت و با سرعت بیشتری در حال انجام است.

فریدون همتی افزود: استان هرمزگان در شاخص‌های گازرسانی عقب بود که با حرکتی که توسط شرکت گاز انجام می شود کار سرعت بیشتری خواهد یافت.

← ادامه خبر …

بهره برداری از ۶۲۰ طرح به مناسبت هفته دولت در هرمزگان

بهره برداری از ۶۲۰ طرح به مناسبت هفته دولت در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: بهره برداری از ۶۲۰ طرح با هزینه ۱۸هزارو ۴۰ میلیارد ریال همزمان آغاز هفته دولت در استان آغاز شد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی به مناسبت آغاز هفته دولت با تشریح طرحهای این هفته درنشست شورای برنامه‌ریزی هرمزگان اظهار داشت: دراین هفته همچنین۲۴ طرح به ارزش ۳ هزارو ۶۶۷ میلیارد ریال عملیات ساخت آنها آغاز می شود

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ادامه داد: در مجموع برداری و شروع عملیات ۶۴۴ طرح عمرانی به ارزش۲۱ هزارو ۷۰۷ میلیارد و ۷۱۹ میلیون ریال هفته دولت امسال در استان انجام می شود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: ازاین مبلغ افزون ۲ هزار ۳۶۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی ، ۳ هزارو ۶۱۶ میلیارد ریال استانی و ۱۵هزارو ۷۲۵ میلیارد ریال اعتبار از سایر منابع برای طرحهای یاد شده هزینه شده است.

← ادامه خبر …

ایجاد منطقه گردشگری در غرب بندرعباس

استاندار هرمزگان خبر داد؛

ایجاد منطقه گردشگری در غرب بندرعباس

یکی از برنامه های مدیریت عالی استان هرمزگان در بندرعباس مرکز استان، ایجاد منطقه گردشگری در غرب این شهرستان است.

استاندار هرمزگان با اشاره به انجام مطالعات طرح ساماندهی و زیباسازی خور و ایجاد منطقه گردشگری در غرب شهر بندرعباس، گفت: در قالب این طرح خور موجود در این منطقه ساماندهی و زیباسازی می شود.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه آب کشاورزی استان هرمزگان با اشاره به مطالعات انجام شده توسط شرکت آب منطقه‌ای استان برای ساماندهی خور منطقه غرب بندرعباس، افزود: با توجه به اتصال این منطقه به دریا، طرح هایی برای گردشگری در آن با استفاده از رودخانه و دریاچه ای که ایجاد خواهد شد، اجرایی می شود.

← ادامه خبر …

امام جمعه جدید بندرعباس: بیانیه گام دوم، چراغ راه آینده است

دکتر عبادی زاده امام جمعه جدید بندرعباس:

بیانیه گام دوم، چراغ راه آینده است

دکتر عبادی زاده امام جمعه بندرعباس

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده از تقویت جوانان انقلابی ومومن به عنوان یکی از رسالت های خود یاد کرد و گفت: جوانان انقلابی نباید در پیچ وخم حوادث به فراموشی سپرده شوند اگر جوان انقلابی در کف خیابان برای تحقق آرمان های انقلاب نباشد، کمیتمان لنگ خواهدبود.

به گزارش صدف نیوز، حجت الاسلام و المسلمین دکتر « محمد عبادی زاده » در نخستین خطبه های نماز جمعه خود پس از انتصاب به این سمت ضمن قدردانی از رهبر فرزانه که به عنوان دیده بان بیدار و ناخدای کشتی انقلاب اسلامی در میان امواج سهمگین توطئه های دشمنان اسلام و قرآن که به بنده به عنوان فرزندی از هرمزگان اعتماد کردند، اظهار کرد: معظم له بار امانت الهی نمایندگی ولی فقیه در استان هرمزگان را بر دوش بنده گذاشتند.

وی ابراز امیدواری کرد که به عنایت صاحب این روز، «حضرت حجت(عج)» بتوانم این امانت ارزشمند را امانتداری کنم و در محضر ایشان و امام عصر روسفید باشم.

← ادامه خبر …