شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

دکتر همتی:

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه فعالان اقتصادی بدانند عزم ما در حوزه‌ سرمایه‌گذاری راسخ و به هدف خود واقف هستیم، گفت: استانداری از سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد و سایر دستگاه‌ها هم از این موضوع تبعیت می کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در آیین اختتامیه همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان اظهار کرد: ما هم همانند سرمایه‌گذاران معتقد به ترسیم نقشه پایدار برای توسعه هستیم و‌ در این راستا تلاش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه، در این همایش در سایه تلاش و همدلی سعی کرده‌ایم پتانسیل و ظرفیت های بی‌نظیر استان را معرفی کنیم، افزود: تلاش کرده‌ایم اراده و برنامه‌های استان را در راستای تضمین سودآوری سرمایه‌گذار ترسیم کنیم و در این همایش ارائه دهیم.

← ادامه خبر …

پیش بینی ورود بیش از سه میلیون گردشگر به هرمزگان تا پایان نوروز

پیش بینی ورود بیش از سه میلیون گردشگر به هرمزگان تا پایان نوروز

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان

جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: پیش بینی می شود تا پایان تعطیلات نوروز بیش از سه میلیون گردشگر به این استان سفر کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر هرمزگان اظهار داشت: از ابتدای تعطیلات نوروز تا به الان حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر وارد هرمزگان شده است.

وی با اشاره به ناپایداری شرایط جوی در هرمزگان و بارندگی های اخیر در استان، گفت: تمامی امکانات در فضاهای عمومی، سالن‌ های ورزشی، مساجد و اماکن اداری در تمامی شهرستان ‌های استان جهت اسکان مسافران نوروزی به کار گرفته شده و این اقدام تا پایان تعطیلات نوروزی تداوم خواهد یافت.

← ادامه خبر …

دکتر همتی: هرمزگان سرآمد وحدت در کشور است

دکتر همتی:

هرمزگان سرآمد وحدت در کشور است

استاندار هرمزگان با تاکید بر حفظ و تقویت وحدت در جامعه، گفت: این استان سرآمد وحدت در کشور است و مردم شیعه و سنی برادرانه در کنار یکدیگر در این استان زندگی می کند.

به گزارش صدف نیوز به نقل ازایرنا، فریدون همتی در مراسم بزرگداشت مولانا شیخ محمد علی خالدی از علمای بزرگ منطقه، اظهار داشت: علمای اهل سنت و شیعه نقش بسیار مهمی در ایجاد اتحاد میان مسلمانان دارند و هوشیاری آنها اجازه نداده تا توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان موثر واقع شود.

وی افزود: مولانا شیخ محمد علی خالدی از علمای بزرگ منطقه است که با دلسوزی، هوشمندی و اعتدال در ایجاد اتحاد اسلامی در این منطقه نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.

← ادامه خبر …

مرکز مدیریت راهبردی افتای استان هرمزگان افتتاح شد

مرکز مدیریت راهبردی افتای استان هرمزگان افتتاح شد

در مراسم افتتاح مرکز افتای استان هرمزگان، رئیس و معاونان مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری و استاندار هرمزگان حضور داشتند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری، در مراسم افتتاح مرکز افتای استان هرمزگان، رضا جواهری رئیس مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری گفت:  این مرکز در چهار بُعدِ راهبردی، نظارتی، عملیاتی، آموزش و فرهنگ سازی فعالیت می‌کند.

← ادامه خبر …

برگزاری نمایشگاه کتاب از موثرترین اقدامات فرهنگی است

استاندار هرمزگان:

برگزاری نمایشگاه کتاب از موثرترین اقدامات فرهنگی است

استاندار هرمزگان برگزاری نمایشگاه کتاب را از مهمترین و موثرترین اقدامات فرهنگی دانست.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در آیین افتتاح شانزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان با اشاره به علاقه‌مندی مردم این استان به مطالعه کتاب بیان داشت: برگزاری نمایشگاه کتاب از مهمترین و موثرترین اقدامات فرهنگی است که در آن ناشران کتاب های متنوعی را ارائه می نمایند.

وی ادامه داد: باید متناسب با ذائقه های فرهنگی اقشار مختلف جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری برنامه ریزی کنیم.

← ادامه خبر …

جنگ اقتصادی از جنگ نظامی سخت تر است

رییس جمهوری، در آیین افتتاح فاز ۳ پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس:

جنگ اقتصادی از جنگ نظامی سخت تر است

افتتاح فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس

دکتر روحانی با بیان اینکه دولت در پنج مسئله مهم و سرنوشت ساز تولید گندم، شکر، بنزین، گازوئیل و تامین گاز کشور را خودکفا کرده است، گفت: با وجود تحریم های دشمن، توسعه در همه بخش های کشور ادامه دارد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر «حسن روحانی» در آیین افتتاح فاز ۳ پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس، با بیان اینکه در آستانه ایام میلاد حضرت فاطمه(س) هستیم، اظهار کرد: ملت ما در آغاز دهه پنجم انقلاب با شور و نشاط در همه حوزه ها حضور دارد.

وی افزود: وقتی بحث جشن انقلاب می شود علیرغم میل بدخواهان و تلاش و تبلیغ آنها، ملت بزرگ ایران با قامتی استوار در سراسر کشور به خیابان ها می آید و همانند شور و شوق بهمن سال ۵۷ پیروزی انقلاب را جشن گرفتند.

← ادامه خبر …