شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

ادارات هرمزگان نباید تعطیل مطلق باشند

دکتر همتی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا:

ادارات هرمزگان نباید تعطیل مطلق باشند

استاندار هرمزگان گفت: کاهش حضور کارکنان در ادارات با تشخیص مدیران دستگاه ها و به صورت دورکاری انجام خواهد شد و رسیدگی به امورات مردم به صورت غیرحضوری در اولویت است و شهروندان از خدمات الکترونیکی ادارات استفاده کنند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با اشاره به ادامه طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در هرمزگان و ابلاغ بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی کشور از سوی معاون اول رییس جمهور، عنوان کرد: آنچه در نشست امروز ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مطرح شد، به معنی تعطیلی مطلق ادارات نیست، بلکه بر اساس این بخشنامه، مدیران دستگاه ها مجوز دارند تا سقف یک سوم و یا کمتر از آن، کارکنان را از حضور در محل کار معاف و کارکنان نسبت به دورکاری و انجام امورات دستگاه های اجرایی اقدام کنند.

← ادامه خبر …

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان از اول آذر

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان از اول آذر

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان

معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به این که رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد‌های غیر ضروری باید مانند استفاده از ماسک به فرهنگ جمعی تبدیل شود گفت: محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر در شهر‌های دارای وضعیت قرمز استان اعمال می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، سعید ناجی معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به ابلاغ طرح ملی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در هفته آینده گفت: تمهیدات لازم به منظور کنترل بیماری در نقاط مختلف استان پیش بینی شد و مهم‌ترین نگرانی همه اعضای ستاد، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.

← ادامه خبر …

تصویب کلیات بودجه پیشنهادی استان هرمزگان برای سال ۱۴۰۰

استاندار هرمزگان خبرداد؛

تصویب کلیات بودجه پیشنهادی استان هرمزگان برای سال ۱۴۰۰

استاندار هرمزگان از تصویب کلیات بودجه پیشنهادی استان هرمزگان برای سال ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان با اشاره به تصویب پیشنهاد کلیات بودجه سال ۱۴۰۰ استان هرمزگان در این نشست، عنوان کرد: در بودجه سال آینده استان، ۶۰۵ میلیارد تومان برای بودجه جاری پرداخت حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی و ۴۶۳ میلیارد تومان برای بودجه استانی عمرانی پیش‌بینی شده است که این پیشنهاد به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال خواهد شد.

← ادامه خبر …

آغاز اجرای طرح «هرمزگان بدون کرونا» با تصویب محدودیت های جدید

استاندار هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد:

آغاز اجرای طرح «هرمزگان بدون کرونا» با تصویب محدودیت های جدید

جلسه ستاد کرونای هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: اجرای طرح «هرمزگان بدون کرونا» با تصویب محدودیت های جدید برای پیشگیری و کنترل این بیماری، آغاز شد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با اشاره به تصمیمات جدید این ستاد، اظهار داشت: با تصویب این ستاد، طرح «هرمزگان بدون کرونا» در قالب تشکیل سه کمیته کار خود را شروع کرد.

وی، نظارت بر اجرایی شدن مصوبات ستاد ملی و استانی، فضاسازی، آموزش و اطلاع رسانی در سطح وسیع تر و متفاوت با گذشته و فرهنگ سازی و بکارگیری ظرفیت های مساجد، ائمه جمعه و جماعات و شورای فرهنگ عمومی استان با هدایت نماینده ولی فقیه در استان را به عنوان عمده ترین وظایف کمیته های مصوب طرح هرمزگان بدون کرونا اعلام کرد.

← ادامه خبر …

تسریع در احداث بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس

فریدون همتی مطرح کرد؛

تسریع در احداث بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس

استاندار هرمزگان در نشستی با حضور مسئولان مربوطه ضمن بررسی وضعیت پیشرفت دو پروژه بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس و نفت ستاره خلیج فارس، خواستار تسریع در انجام پروژه ها شد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشستی که و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، مدیرعامل نفت ستاره خلیج فارس و سرپرست دفتر فنی و امور عمرانی استانداری هرمزگان برگزار شد، وضعیت پیشرفت بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی  و نفت ستاره خلیج فارس مورد بررسی قرار گرفت.

← ادامه خبر …

طرح‌های برق‌رسانی به دو روستای هرمزگان افتتاح شد

طرح‌های برق‌رسانی به دو روستای هرمزگان افتتاح شد

برقرسانی به دو روستای هرمزگان

آئین افتتاح طرح‌های برق‌رسانی به ۱۵۰ روستای فاقد برق در ۲۴ استان کشور، روز دوشنبه ۱۴ مهرماه سال جاری با حضور رییس جمهور و وزیر نیرو از طریق ویدیو کنفرانس و به صورت همزمان در قالب بیست و سومین هفته پویش هر هفته_ الف_ ب_ ایران برگزار شد که از این تعداد، دو روستا مربوط به استان هرمزگان بود.

به گزارش صدف نیوز، برق‌رسانی به این روستاها که با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، رضا اردکانیان وزیر نیرو و توضیحات همایون حائری معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی از استان هرمزگان از طریق ویدئوکنفرانس به صورت همزمان صورت گرفت، در استان‌های اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران، هرمزگان و یزد واقع شده‌اند.

← ادامه خبر …