شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

افتتاح یکهزار و ۱۹ پروژه عمرانی دهه فجر در هرمزگان

افتتاح یکهزار و ۱۹ پروژه عمرانی دهه فجر در هرمزگان

استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: یک هزار و ۱۹ طرح عمرانی با اعتبار ۵۶ هزار و ۷۵۱ میلیارد ریال و افزون بر ۲۱۹ میلیون یورو به مناسبت دهه فجر در این استان افتتاح می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست خبری به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: ۴۰ درصد از اعتبار این طرح ها توسط بخش دولتی و ۶۰ درصد توسط بخش غیر دولتی تامین شده است که شاهد افزایش ۴۰ درصدی اعتبار طرح‌های عمرانی دهه فجر امسال نسبت به سال گذشته هستیم.

وی با بیان اینکه بخش مسکن و عمران شهری و روستایی بیشترین میزان طرح‌ها را به خود اختصاص داده است، ادامه داد: این بخش با ۳۱۸ طرح و بیشترین تعداد را به خود اختصاص داده است.

← ادامه خبر …

ورود گردشگر به هرمزگان تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ ممنوع است

استاندار هرمزگان خبر داد:

ورود گردشگر به هرمزگان تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ ممنوع است

استاندار هرمزگان از محدود شدن شدید تردد برای جلوگیری از مسافرت‌های غیرضروری و ورود گردشگر و خودروهای غیربومی به این استان از این هفته تا پایان اردیبهشت‌ سال آینده خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با بیان اینکه تا پایان اردیبهشت‌ماه سال آینده تردد خودروهای غیر بومی در هرمزگان محدود و ورودی هر شهرستان به شدت کنترل خواهد شد، عنوان کرد: محدودیت شدید تردد برای جلوگیری از مسافرت های غیرضروری و ورود گردشگر به هرمزگان در راستای پیشگیری از بیماری کرونا از این هفته آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه سال آینده اعمال می‌شود و ورودی های استان به شدت کنترل خواهد شد.

← ادامه خبر …

زمینه تحقق هرمزگان بدون کرونا را فراهم کنیم

دکتر همتی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا:

زمینه تحقق هرمزگان بدون کرونا را فراهم کنیم

جلسه ستاد کرونای هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: باید همچنان با پرهیز از عادی انگاری و رعایت پروتکل های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و حفظ فاصله فیزیکی و اجتماعی و همچنین خودداری از برگزاری تجمعات غیرضرور، زمینه تحقق هرمزگان بدون کرونا را فراهم کنیم.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان ضمن قدردانی از توجه مردم هرمزگان به توصیه های بهداشتی و رعایت محدودیت ها در راستای پیشگیری از بیماری کرونا، عنوان کرد: مردم می توانند با رعایت پروتکل ها، مانع توسعه این بیماری که تهدیدی است برای جان انسان ها و باعث اختلال در کسب روزی حلال و معیشت آنان، شوند.

← ادامه خبر …

جزایر هرمزگان، نیازمند اعتبارات بیشتری هستند

در نشست بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به هرمزگان مطرح شد؛

جزایر هرمزگان، نیازمند اعتبارات بیشتری هستند

استاندار هرمزگان از احصاء پروژه های اولویت دار و مهم استان خبر داد و گفت: منابع اعتباری لازم برای تکمیل پروژه های دارای پیشرفت فیزیکی بالا تا‌ پایان سال جاری به تدریج تخصیص خواهد یافت.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست بررسی پروژه های نیمه تمام مصوبات سفر رئیس جمهور به هرمزگان که با حضور رئیس امور پایش و ارزیابی سازمان بودجه و بودجه کشور برگزار شد، با اشاره به اهداف برگزاری این نشست، گفت: پروژه هایی که دارای پیشرفت فیزیکی بالا هستند و امکان بهره برداری از آن تا اوایل سال ۱۴۰۰ وجود دارد در این نشست مورد بررسی قرار گرفتند.

← ادامه خبر …

ادارات هرمزگان نباید تعطیل مطلق باشند

دکتر همتی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا:

ادارات هرمزگان نباید تعطیل مطلق باشند

استاندار هرمزگان گفت: کاهش حضور کارکنان در ادارات با تشخیص مدیران دستگاه ها و به صورت دورکاری انجام خواهد شد و رسیدگی به امورات مردم به صورت غیرحضوری در اولویت است و شهروندان از خدمات الکترونیکی ادارات استفاده کنند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با اشاره به ادامه طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در هرمزگان و ابلاغ بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی کشور از سوی معاون اول رییس جمهور، عنوان کرد: آنچه در نشست امروز ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مطرح شد، به معنی تعطیلی مطلق ادارات نیست، بلکه بر اساس این بخشنامه، مدیران دستگاه ها مجوز دارند تا سقف یک سوم و یا کمتر از آن، کارکنان را از حضور در محل کار معاف و کارکنان نسبت به دورکاری و انجام امورات دستگاه های اجرایی اقدام کنند.

← ادامه خبر …

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان از اول آذر

اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در هرمزگان از اول آذر

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان

معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به این که رعایت فاصله اجتماعی و کاهش رفت و آمد‌های غیر ضروری باید مانند استفاده از ماسک به فرهنگ جمعی تبدیل شود گفت: محدودیت‌های جدید کرونایی از اول آذر در شهر‌های دارای وضعیت قرمز استان اعمال می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، سعید ناجی معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری هرمزگان در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به ابلاغ طرح ملی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در هفته آینده گفت: تمهیدات لازم به منظور کنترل بیماری در نقاط مختلف استان پیش بینی شد و مهم‌ترین نگرانی همه اعضای ستاد، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی است.

← ادامه خبر …