(سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامي باد)

Category: اخبار هرمزگان

مدیران باید به جای تکیه بر منابع دولتی، به دنبال جذب منابع غیردولتی باشند

استاندار هرمزگان:

مدیران باید به جای تکیه بر منابع دولتی، به دنبال جذب منابع غیردولتی باشند

دکتر همتی استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان در بازدید از پروژه آبشیرین کن یکصد هزار متر مکعبی شهر بندرعباس، این پروژه یکی از بزرگترین پروژه های شیرین سازی آب دریا در سطح کشور است که با استفاده از توان فنی و مهندسی داخلی، پروژه ای در سطح پروژه های اروپایی است.

به گزارش صدف نیوز: دکتر فریدون همتی، هدف از این بازدید را اطلاع از روند پیشرفت فیزیکی پروژه آبشیرین کن بندرعباس و شناسایی و پیگیری مشکلات و موانع پیش روی این پروژه بیان کرد و گفت: قول می دهیم هر چه سریع تر مشکلات اعتباری این پروژه را در سطح استان و از طریق نمایندگان استان در مجلس در سطح کلان پیگیری و حل نماییم.

← ادامه خبر …

اجلاس سراسری نماز در بندرعباس با تجلیل از برترین ها به کار خود پایان داد

اجلاس سراسری نماز در بندرعباس با تجلیل از برترین ها به کار خود پایان داد

بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس

بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس

بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با حضور وزیر ارتباطات، وزیر آموزش و پرورش، رییس کمیته امداد کشور و رییس ستاد اقامه نماز کشور با معرفی و تجلیل از برترین های بخش های مختلف فضای مجازی در تالار شهید آوینی بندرعباس به کار خود پایان داد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در این اجلاس با اشاره به فراگیر شدن فضای مجازی، گفت: نماز سرمایه بزرگی است که هم بازدارنده و هم کمک کننده در فضای واقعی و مجازی است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی اظهار داشت: ملتی که از سرمایه خود استفاده کامل نبرد باید خود را زیر سئوال ببرد.

وی از نماز به عنوان بزرگترین سرمایه ای که جلو مفاسد را می گیرد یاد کرد و افزود: خداوند نیز می گوید: مشکلاتتان را با استعانت از نماز حل کنید.

← ادامه خبر …

جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است

استاندار هرمزگان در همایش عمل در سایه وحدت:

جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است

استاندار هرمزگان در همایش عمل در سایه وحدت

استاندار هرمزگان گفت: جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است و از روز اول استقرار با نگاه بلند امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و وحدت مسلمانان تلاش کرده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در همایش عمل در سایه وحدت که در جزیره قشم برگزار شد، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران محور وحدت مسلمانان است، عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران از روز اول استقرار با نگاه بلند امام خمینی(ره) در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و وحدت مسلمانان تلاش کرده است.

وی ادامه داد: امروز مردم ایران در کنار ملت های سوریه، عراق، یمن، فلسطین و لبنان قرار گرفته و موجب ایجاد وحدت در میان مردم این ملت ها شده اند که همین وحدت موجب خنثی شدن توطئه دشمنان در منطقه و از بین رفتن داعش و گروهک های تکفیری شده است.

← ادامه خبر …

بسیج اساتید هرمزگان به کمک دستگاههای اجرایی بیایند

دکتر همتی:

بسیج اساتید هرمزگان به کمک دستگاههای اجرایی بیایند

بسیج اساتید در دیدار با استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: نقشه راه توسعه هرمزگان باید با کمک اساتید دانشگاهی تدوین شود و روسای کارگروه های بسیج اساتید باید در عرصه های مختلف این کارگروه ها را فعال کرده و بازوی مشورتی نهادهای اجرایی استان باشند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان، عنوان کرد: اساتید بسیجی از اقشار نخبه جامعه هستند که می توانند به دستگاه های اجرایی استان مشاوره و کمک های علمی و فکری ارائه دهند.

وی ادامه داد: اساتید دانشگاه ها باید تلاش کنند تا فارغ التحصیلان دانشگاه ها، افرادی مسئولیت پذیر برای تحول جامعه باشند.

← ادامه خبر …

۴۰۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در هرمزگان برگزار می‌شود

۴۰۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در هرمزگان برگزار می‌شود

هفته بسیج

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از اجرای ۴۰۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در هرمزگان خبر داد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا ترابی در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته بسیج عنوان کرد: در طول هفته بسیج برنامه‌های متنوع و مختلفی با رویکرد توجه ویژه به اعتلای بسیج در حوزه دفاع، فرهنگ و خدمات اجتماعی برنامه ریزی شده است.

به گزارش صدف نیوز: فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار کرمانشاه، کردستان و ایلام  در حادثه زلزله، از خداوند برای بازماندگاه این حادثه صبر جمیل خواستاریم تا تقربی شود به درگاه خداوند و انشاا… همه مسئولین تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی به این موضوع خواهند کرد تا هموطنان ما در این فصل از سرما بتوانند به آرامش خاطر برسند.

← ادامه خبر …

باید جذابیت و مشوق‌های سرمایه‌گذاری در هرمزگان ایجاد شود

استاندار هرمزگان در ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان:

باید جذابیت و مشوق‌های سرمایه‌گذاری در هرمزگان ایجاد شود

استاندار هرمزگان گفت: باید جذابیت و مشوق‌های مختلف برای سرمایه‌گذاری در شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان ایجاد کنیم تا سرمایه‌گذاران انگیزه قوی برای سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان داشته باشند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در ششمین نشست ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با تاکید بر لزوم کوتاه شدن فرآیند صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری در استان هرمزگان، اظهار داشت: از هیچ دستگاه استانی قابل پذیرش نیست که زمان صدور مجوزهای سرمایه‌گذاری بیشتر از یک هفته تا ۱۰ روز طول بکشد.

← ادامه خبر …