شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در بندرعباس

افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در بندرعباس

افتتاح بیمارستان صحرایی سپاه در بندرعباس

دکتر همتی: ۳۰۰ تخت بیمارستانی برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا در هرمزگان در نظر گرفته شده است

بیمارستان صحرایی شهید فاطمی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با حضور سردار زارع معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه، سردار موسوی رئیس بهداری نیروی دریایی سپاه و دکتر همتی استاندار هرمزگان و دکتر فرشیدی رییس دانشگاه علوم پزشکی استان در محوطه بیمارستان شهید محمدی بندرعباس افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش صدف نیوز، استاندار هرمزگان پس از افتتاح این بیمارستان صحرایی، عنوان کرد: در سطح استان هرمزگان ۳۰۰ تخت بیمارستانی برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا در نظر گرفته شده است.

← ادامه خبر …

هموطنان از سفر به هرمزگان پرهیز کنند

رییس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان:

هموطنان از سفر به هرمزگان پرهیز کنند

رییس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان

رییس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان از مردم و شهروندان هرمزگان خواست تا توجه ای به شایعات پیرامون این بیماری نکنند و بیان کرد: از هموطنان عزیز که همه ساله در این موقع از سال به هرمزگان سفر میکردند، می خواهیم که امسال با توجه به شرایط خاصی که کشور حاکم شده، از سفر به هرمزگان پرهیز کنند.

به گزارش صدف نیوز، سعید ناجی در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینکه کنترل مبادی ورودی و خروجی استان توسط علوم پزشکی در دستور کار قرار گرفته است، گفت: فرودگاه ها، بنادر و مبادی جاده ای با استفاده از نیروهای متخصص دانشگاه علوم پزشکی و همکاری دستگاه های و سازمان های متولی مدیریت و کنترل شده و دانشگاه علوم پزشکی در حال انجام اقدامات لازم است.

← ادامه خبر …

مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر هرمزگانی در انتخابات مجلس

استاندار هرمزگان خبر داد:

مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر هرمزگانی در انتخابات مجلس

انتخابات مجلس در هرمزگان

استاندار هرمزگان از حضور و مشارکت بیش از ۶۰۰ هزار نفر از واجدین شرایط، در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی با تشکر و قدردانی از حضور باشکوه و گسترده مردم استان هرمزگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: مردم هرمزگان بار دیگر حماسه‌ای بزرگ در انتخابات رقم زدند و تاکنون بیش از ۶۰۰ هزار نفر از واجدین شرایط در انتخابات مجلس شورای اسلامی در هرمزگان شرکت کرده‌اند.

← ادامه خبر …

احداث پل جدید بر روی رودخانه جگین

احداث پل جدید بر روی رودخانه جگین

احداث پل جدید بر روی رودخانه جگین

در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از مناطق سیل‌زده شهرستان جاسک  و بشاگرد دستور آغاز احداث یک پل موقت و یک پل دائمی به طول ۱۲۰ متر تا پایان بهمن ماه سال جاری بر روی رودخانه جگین در شهرستان بشاگرد صادر شد.

به گزارش صدف نیوز، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه سفر به شهرستان بشاگرد و بازدید از منطقه رودخانه جگین، درخواست اهالی این منطقه برای احداث پل بر روی رودخانه جگین، از سوی فریدون همتی استاندار هرمزگان مطرح و مورد پیگیری قرار گرفت.

← ادامه خبر …

دشمن تاوان سختی برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی خواهد داد

استاندار هرمزگان:

دشمن تاوان سختی برای به شهادت رساندن سردار سلیمانی خواهد داد

سردار شهید قاسم سلیمانی

استاندار هرمزگان گفت: دشمنان بدانند که هزاران سردار سلیمانی در کشور ما وجود دارد که پرچم ایشان را در دست گرفته و برافراشته خواهند داشت.

به گزارش صدف نیوز،  فریدون همتی با تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، این واقعه را برای همه ملت ایران بسیار اندوهناک دانست و بیان داشت: دوران زندگی این سردار رشید اسلام، سراسر تلاش و کوشش در راه دفاع از دین مبین اسلام و آرمان‌های انقلاب اسلامی و حفاظت از امنیت جمهوری اسلامی ایران بود.

وی ادامه داد: برچیدن تروریست‌های داعش از منطقه از نقاط بسیار پر افتخار زندگی سردار حاج قاسم سلیمانی محسوب می شود.

← ادامه خبر …

بندرعباس میزبان شایسته کنگره شهدا

بندرعباس میزبان شایسته کنگره شهدا

اجلاسیه کنگره ملی شهدای هرمزگان

کنگره ملی ۱۵۰۰شهید استان هرمزگان از یکم تا پنجم دی ماه ۱۳۹۸ با شکوه خاصی در بندرعباس برگزار شد.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۱۵۰۰شهید هرمزگان گفت: خدا را شاکریم که امسال کنگره ملی ۱۵۰۰شهید استان و خدمت گزاری به خانواده معظم شهدا را به همت وتلاش یکایک همه مردم ومسوولان رزق مان شد.

به گزارش صدف نیوز، سردار اباذر سالاری افزود: از چند ماه گذشته شور و نشاط برپایی کنگره ۱۵۰۰شهید با برنامه های بزرگ جنبی همراه با آحاد جامعه شیعه واهل سنت در استان  رقم خورد و امروز شاهد برپایی این مراسم بزرگ هستیم.

وی ادامه داد: اقدامهای ارزشمندی در راستای برگزاری  کنگره شهدا انجام شد که می توان به اجرای ۱۵۰۰طرح محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی با اولویت مناطق محروم، برپایی ۱۵۰۰ جشن ازدواج همراه با اهدای جهیزیه، تولید وتالیف کتاب های متعدد رزمندگان، برگزاری یادواره های شهدا، برپایی کتاب دفاع مقدس. نمایشگاه از هبوط تا ظهور ، اجرای رزمایش شهدای حرم ودیگر برنامه های فرهنگی و ورزشی اشاره کرد گه همه اینها مدیون هماهنگی و انسجام ووحدت همه مردم، مسوولان و بسیجیان بوده که به نیت شهدا و با نگاه خالصانه رقم خورده است.

← ادامه خبر …