شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

ایجاد منطقه گردشگری در غرب بندرعباس

استاندار هرمزگان خبر داد؛

ایجاد منطقه گردشگری در غرب بندرعباس

یکی از برنامه های مدیریت عالی استان هرمزگان در بندرعباس مرکز استان، ایجاد منطقه گردشگری در غرب این شهرستان است.

استاندار هرمزگان با اشاره به انجام مطالعات طرح ساماندهی و زیباسازی خور و ایجاد منطقه گردشگری در غرب شهر بندرعباس، گفت: در قالب این طرح خور موجود در این منطقه ساماندهی و زیباسازی می شود.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه آب کشاورزی استان هرمزگان با اشاره به مطالعات انجام شده توسط شرکت آب منطقه‌ای استان برای ساماندهی خور منطقه غرب بندرعباس، افزود: با توجه به اتصال این منطقه به دریا، طرح هایی برای گردشگری در آن با استفاده از رودخانه و دریاچه ای که ایجاد خواهد شد، اجرایی می شود.

← ادامه خبر …

امام جمعه جدید بندرعباس: بیانیه گام دوم، چراغ راه آینده است

دکتر عبادی زاده امام جمعه جدید بندرعباس:

بیانیه گام دوم، چراغ راه آینده است

دکتر عبادی زاده امام جمعه بندرعباس

حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده از تقویت جوانان انقلابی ومومن به عنوان یکی از رسالت های خود یاد کرد و گفت: جوانان انقلابی نباید در پیچ وخم حوادث به فراموشی سپرده شوند اگر جوان انقلابی در کف خیابان برای تحقق آرمان های انقلاب نباشد، کمیتمان لنگ خواهدبود.

به گزارش صدف نیوز، حجت الاسلام و المسلمین دکتر « محمد عبادی زاده » در نخستین خطبه های نماز جمعه خود پس از انتصاب به این سمت ضمن قدردانی از رهبر فرزانه که به عنوان دیده بان بیدار و ناخدای کشتی انقلاب اسلامی در میان امواج سهمگین توطئه های دشمنان اسلام و قرآن که به بنده به عنوان فرزندی از هرمزگان اعتماد کردند، اظهار کرد: معظم له بار امانت الهی نمایندگی ولی فقیه در استان هرمزگان را بر دوش بنده گذاشتند.

وی ابراز امیدواری کرد که به عنایت صاحب این روز، «حضرت حجت(عج)» بتوانم این امانت ارزشمند را امانتداری کنم و در محضر ایشان و امام عصر روسفید باشم.

← ادامه خبر …

۴۵ درصد از جمعیت استان هرمزگان در روستاها زندگی می کنند

استاندار هرمزگان:

۴۵ درصد از جمعیت استان هرمزگان در روستاها زندگی می کنند

استاندار هرمزگان گفت: دهیاران باید ظرفیت های روستای خود را شناسایی و از مشارکت مردم در راستای اجرای طرح های توسعه ای در روستا ها بهره ببرند.

به گزارش  صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در گردهمایی شهرداران، دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرستان بندرعباس با بیان اینکه یک سوم جمعیت استان هرمزگان در شهرستان بندرعباس زندگی می‌کنند، عنوان کرد: این شهرستان به لحاظ سیاسی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است.

← ادامه خبر …

توسعه بشاگرد با احداث راه مناسب صورت می گیرد

استاندار هرمزگان:

توسعه بشاگرد با احداث راه مناسب صورت می گیرد

سفر استاندار هرمزگان به بشاگرد

استاندار هرمزگان با تاکید بر احداث راه مناسب در مناطق مختلف بشاگرد، گفت: احداث راه نیازی اساسی برای این شهرستان و کلید توسعه و حل مشکلات آن است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در جمع مردم روستای جکدان شهرستان بشاگرد اظهار داشت: برای ایجاد راه‌های مناسب در این شهرستان تمرکز و برنامه ریزی ویژه ای صورت می‌گیرد و اعتبارات مناسبی به آن اختصاص خواهد یافت.

وی بر لزوم ایجاد یک راه اصلی مناسب و استاندارد از میناب تا شهر سردشت بشاگرد و به روستاهای این شهرستان تاکید کرد.

← ادامه خبر …

انسجام و همدلی از لازمه های مهم رونق اقتصادی استان هرمزگان است

استاندار هرمزگان:

انسجام و همدلی از لازمه های مهم رونق اقتصادی استان است

استاندار هرمزگان با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران، گفت: لازمه رونق اقتصادی استان علاوه بر استفاده از ظرفیت ها، همدلی و انسجام است.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست بررسی مسایل شرکت سهامی زراعی جگین اظهار داشت: ورود سرمایه گذاران جدید زمینه رونق اقتصادی استان را فراهم می کند و باید از سرمایه گذاران حمایت کرد.

وی با تاکید بر ضرورت رفع موانع موجود در مسیر سرمایه گذاری های جدید در هرمزگان، افزود: همه باید تلاش کنیم تا سرمایه‌گذاران مشکلات کمتری داشته باشند.

← ادامه خبر …

سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان خواهد بود

دکتر همتی در ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان:

سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان خواهد بود

استاندار هرمزگان گفت: باید تلاش کنیم تا سال ۹۸ سالی پر رونق برای هرمزگان در عرصه اقتصادی و با نشاط در حوزه سیاسی باشد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد مدیریت و راهبری اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان با اشاره به وضعیت و اقدامات اقتصادی صورت گرفته در این استان، عنوان کرد: سال گذشته با وجود تمامی مشکلاتی که وجود داشت بالغ بر ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار صادرات کالاهای غیرنفتی استان هرمزگان انجام شد که اقدام بسیار بزرگی بود.

← ادامه خبر …