شماره مجوز: 83030

Category: اخبار هرمزگان

بهره برداری از ۲۵ طرح بزرگ ملی سرمایه گذاری در قشم و کیش آغاز شد

به دستور رئیس جمهور؛

بهره برداری از ۲۵ طرح بزرگ ملی سرمایه گذاری در  قشم و کیش آغاز شد

افتتاح طرح های سرمایه گذاری قشم و کیش

بهره برداری از ۲۵ طرح بزرگ ملی سرمایه گذاری در منطقه آزاد کیش و قشم به دستور دکتر روحانی رییس جمهور و با حضور استاندار، معاون اقتصادی استاندار و مدیران عامل این مناطق آغاز شد.

به گزارش صدف نیوز، روحانی در آیین بهره برداری از چند طرح بزرگ ملی که به‌ صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، جهش تولید و مقابله با کرونا را دو معیار اصلی برای ارزیابی استان‌ها عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با تلاش مجموعه دولت در استان هرمزگان، شاهد بهره برداری از پروژه های بسیار مهم در دو منطقه آزاد کیش و قشم هستیم که امیدواریم افتتاح این طرح ها ثمرات و برکات خوبی برای مردم این استان و دیگر مناطق کشور داشته باشد.

← ادامه خبر …

دستگاههای برتر استان هرمزگان معرفی شدند

در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی؛

دستگاههای برتر استان هرمزگان معرفی شدند

جشنواره شهید رجایی در هرمزگان

بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان در آخرین روز از هفته دولت با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان، حجت الاسلام عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس و جمعی از مدیران اجرایی استان به صورت ویبنار در سالن اجتماعات شرکت گاز استان هرمزگان برگزار شد.

برتر بودن دستگاهی نشان دهنده ضعف دیگر دستگاه‌ها نیست

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان گفت: برتر بودن دستگاهی نشان دهنده ضعف دیگر دستگاه‌ها نیست چرا که بدون همکاری تمام ارکان نظام با یکدیگر گام مثبتی برداشته نخواهد شد.

به گزارش صدف نیوز، «صالح دریانورد» در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان هرمزگان ضمن قدردانی از خانواده شهدای سلامت حاضر در سالن، اظهار کرد: شهدای سلامت جان خود را برای سلامتی مردم و احیاء سلامتی در جامعه به خطر انداختند.

← ادامه خبر …

تعداد مناطق شهری بندرعباس به چهار منطقه ارتقا یافت

دکتر همتی پس از رونمایی از طرح ملی کدگذاری عناصر و واحد‌های تقسیمات کشوری:

تعداد مناطق شهری بندرعباس به چهار منطقه ارتقا یافت

شهر بندرعباس

استاندار هرمزگان ثبت دقیق مشخصات نقاط جمعیتی در قالب طرح کدگذاری تقسیمات کشوری را در برنامه‌ریزی مناسب و توزیع عادلانه منابع و امکانات در هر منطقه، بسیار موثر دانست.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست بررسی آخرین وضعیت کدگذاری واحد‌های تقسیمات استانی پس از رونمایی از طرح ملی کدگذاری عناصر و واحد‌های تقسیمات کشوری، عنوان کرد: ثبت دقیق مشخصات نقاط جمعیتی که هر کدام در تقسیمات کشوری دارای تعریف مشخصی هستند، کمک بسیار مهمی به برنامه‌ریزی ها و توزیع عادلانه منابع و امکانات خواهد داشت و اطلاعات مناسبی را در اختیار تصمیم‌گیران قرار می دهد.

وی ادامه داد: با تلاش‌های مجموعه وزارت کشور، سامانه کدگذاری عناصر و واحد‌های تقسیمات کشوری، طراحی و در دسترس قرار گرفت.

← ادامه خبر …

تاکید استاندار هرمزگان بر وحدت رسانه‌ای در استان

تاکید استاندار هرمزگان بر وحدت رسانه‌ای در استان

استاندار هرمزگان گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای در هرمزگان به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار، باید با ایجاد وحدت و همدلی به توسعه و پیشرفت بیشتر استان کمک کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست با اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات استان هرمزگان از تلاش‌ها و همکاری‌های مجموعه رسانه‌ها و مطبوعات هرمزگان تشکر و قدردانی کرد و بیان داشت: هر کس در هر جایگاهی که در هرمزگان قرار دارد، باید کمک کند تا به هدف پیشرفت و توسعه بیشتر استان، دست یابیم.

وی ادامه داد: باید با وحدت، همدلی و تعامل، میان همه افراد تاثیرگذار بر افکار و رفتار مردم و نقش آفرین در شکل گیری پدیده های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در استان هماهنگی خوبی ایجاد شود.

← ادامه خبر …

حمایت هزار و ۷۰۰ میلیاردی دولت از حوزه بهداشت و درمان هرمزگان

استاندار هرمزگان خبر داد:

حمایت هزار و ۷۰۰ میلیاردی دولت از حوزه بهداشت و درمان هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: یکی از مهمترین اقدام های دولت در هرمزگان، احداث بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس می باشد که قرار است دولت برای تسریع در تکمیل آن یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص دهد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی اظهار داشت: بیمارستان ۵۳۱ تختخوابی بندرعباس یکی از مهمترین پروژه های دولت تدبیر و امید در هرمزگان است که طبق برنامه ریزی های انجام شده استانداری هرمزگان و دانشگاه علوم پزشکی باید تا قبل از پایان دولت به بهره برداری کامل برسد.

استاندار هرمزگان بیان داشت: با حمایت ویژه دولت و با رایزنی های انجام شده با مسوولان سازمان برنامه و بودجه ، موافقت ضمنی در خصوص تخصیص یک هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار جهت تسریع در تکمیل این پروژه شده است.

← ادامه خبر …

طرح های مهم آب و برق در هرمزگان به بهره برداری رسید

از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس با رییس جمهوری:

طرح های مهم آب و برق در هرمزگان به بهره برداری رسید

افتتاح طرح های آب و برق در هرمزگان

۲۷ هزار میلیارد ریال طرح آب و برق روز پنجشنبه ۲۶ تیرماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهوری از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس در استان هرمزگان به بهره برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز، واحد شماره یک نیروگاه سیکل ترکیبی قشم، افزایش توان واحد بخار نیروگاه بندرعباس، ۷ طرح انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای و ۷ طرح  شرکت توزیع برق، پروژه‌های افتتاحی حوزه صنعت برق هرمزگان بودند.

مرحله دوم آب شیرین کن بندرعباس، طرح تامین و انتقال آب به شبکه گلخانه شمیل و بخشی از شبکه دشت میناب و بهره‌برداری از شبکه ۵۰۰ هکتاری گلخانه شمیل، طرح تامین و انتقال آب به شهرک صنعتی میناب و مرحله اول طرح آبرسانی به شهرستان بشاگرد، پروژه‌های افتتاحی حوزه آب در هرمزگان هستند.

← ادامه خبر …