شماره مجوز: 83030

Category: اخبار ويژه

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور:

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور با تأکید بر روند افزایش عملیات تخلیه و بارگیری در انبار نفت شهید رجایی، هرمزگان را هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور دانست.

به گزارش صدف نیوز، امیر وکیل زاده در سفر به هرمزگان پس از بازدید میدانی از  انبار نفت شهید رجایی بندرعباس در جمع کارکنان عملیاتی این انبار حاضر شد و در نشستی صمیمانه به مدت بیش از پنج ساعت به موارد طرح شده آنان گوش سپرد و به آن‌ها پاسخ داد.

← ادامه خبر …

نهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در بندرعباس برگزار شد

نهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در بندرعباس برگزار شد

نهمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع)

همزمان با سالروز شهادت سیدالساجدین، نهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با حضور اندیشمندان داخلی و خارجی در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان،  آیین اختتامیه نهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با تلاوت آیاتی چند از کلام الله محید در سالن اجتماعات شهرک مروارید در غرب شهر بندرعباس رسما آغاز به کار کرد.

قرائت پیام آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید توسط حجت الاسلام و المسلمین محمد علی لبخندان از برنامه های آغازین این رخداد مهم فرهنگی معنوی بود.

← ادامه خبر …

دشمن به توانمندی نظامی جمهوری اسلامی ایران پی برده است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

دشمن به توانمندی نظامی جمهوری اسلامی ایران پی برده است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: دفاع مقدس رمز پایداری و ماندگاری انقلاب و برگ زرینی از نظام نوپای جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش صدف نیوز، سرهنگ اباذر سالاری در یک نشست خبری با تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس افزود: همان طوری‌که امام راحل فرمودند در دفاع مقاس ما انقلاب‌مان را به دنیا صادر کردیم و ابهت شرق وغرب را درهم شکستیم.

وی یادآورشد: هفته دفاع مقدس فرصتی بود برای ایران اسلامی؛ که با وجود همه مشکلات و ناملایمات روی پای خود ایستاده و شعار «ما می‌توانیم» را به منصه ظهور برسانیم.

← ادامه خبر …

هدیه های شهرداری بندرعباس به مردم در هفته دولت

هدیه های شهرداری بندرعباس به مردم در هفته دولت

افتتاح پروژه های هفته دولت شهرداری بندرعباس

در آخرین روز از هفته دولت با حضور استاندار هرمزگان، تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر، شهردار مرکزی و شهرداران مناطق، ۳۵ پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس با اعتباری بالغ بر ۲۹۲ میلیارد ریال به عنوان هدیه ای از سوی شهرداری به اهالی این شهر در محلات مختلف به بهره‌برداری رسید و خرسندی مردم را به دنبال داشت.

← ادامه خبر …

بهره‌برداری از ۳۵ پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس در هفته دولت

بهره‌برداری از ۳۵ پروژه عمرانی شهرداری بندرعباس در هفته دولت

بلوار ساحلی بندرعباس

قائم مقام شهردار بندرعباس از بهره‌برداری ۳۵ پروژه عمران شهری همزمان با هفته دولت با حضور شهروندان، مسؤولین استانی و محلی خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، جعفر بهاری میمندی با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بازگو کردن اقدامات دولت است.

وی افزود: هفته دولت که با یاد و خاطره شهیدان والا مقام«رجایی» و«باهنر» مزین و نامگذاری شده فرصتی برای سرمشق قراردادن راه، روش و منش این عزیزان در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم است.

← ادامه خبر …

ما حافظ جان و مال مرزنشینان هستیم

فرمانده دریابانی هرمزگان:

ما حافظ جان و مال مرزنشینان هستیم

dehaki

فرمانده دریابانی هرمزگان گفت: در استانی که بیش از ۱۰ هزار شناور و یکهزار و ۱۰۰ کیلومتر مرز آبی دارد و ۶۰ درصد مبادلات تجاری کشور انجام می‌شود باید کارهای ویژه‌تری صورت گیرد.

به گزارش صدف نیوز، سرهنگ حسین دهکی در نخستین نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران حوزه دریابانی هرمزگان بیان داشت: قداست بزرگی در اصل و محتوای رسانه وجود دارد و قدردان تمامی اهالی رسانه هستیم. از خبرنگاران دعوت می‌کنم در عملیات ما حضور داشته باشند تا با سختی کار ما آشنا شوند، دریا بسیار گرم است و کار در آن بسیار سخت است.

← ادامه خبر …