(سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال گرامي باد)

Category: اخبار ويژه

ایجاد فضای سبز دلپذیر در مدارس بندرعباس

ایجاد فضای سبز دلپذیر در مدارس بندرعباس

فضای سبز مدارس

آغاز ماه مهر و فصل شکفتن غنچه های دانش، همیشه زیبا و خاطره انگیز بوده و اگر با رویش گل ها و تزئین درختان و سبزه ها نیز همراه باشد، قطعا بر زیبایی آن افزوده خواهد شد.

امسال به همت سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری بندرعباس در آستانه بازگشایی مدارس طرح مهر با رویکرد هرس درختان و غرس نهال در مدارس بندرعباس اجرا ‌شد.

به گزارش صدف نیوز: مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری بندرعباس از اجرای طرح مهر به مناسبت آغاز فصل بازگشایی مدارس با رویکرد هرس درختان و غرس نهال در مدارس خبر داد.

مصطفی خادم تصریح کرد: در آستانه بازگشایی مدارس (اول مهر) سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری بندرعباس اقدام به فضا سازی، آراستگی و هرس شاخه های خشک درختان تعدادی از مدارس و مسیرهای مدارس سطح شهر کرد.

← ادامه خبر …

افتتاح ۱۰۴ پروژه توزیع برق هرمزگان در هفته دولت

افتتاح ۱۰۴ پروژه توزیع برق هرمزگان در هفته دولت

مدیر عامل توزیع برق هرمزگان

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: ۱۰۴ طرح عمرانی به ارزش ۶۸ میلیارد تومان هفته دولت در استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش صدف نیوز: محمد ذاکری در نشست خبری به مناسبت هفته دولت افزود: طرح های آماده افتتاح در هفته دولت شامل ۱۴۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی و زمینی، ۱۹۸ کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی و زمینی، ۸۲۲ دستگاه پست جدید هوایی و زمینی توزیع، ۶ هزار و ۶۰۱ دستگاه چراغ روشنایی و برق دار شدن ۶ روستای بالای ۱۰ خانوار هرمزگان است.

وی ادامه داد: ۲ روستای بالای ۱۰ خانوار در دست برقرسانی است که با تکمیل عملیات آن هیچ روستای بالای ۱۰ خانوار بدون برق در هرمزگان نخواهیم داشت.

← ادامه خبر …

رسانه‌های هرمزگان، همواره اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح را منعکس کرده اند

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش:

رسانه‌های هرمزگان، همواره اقتدار و عظمت نیرو‌های مسلح را منعکس کرده اند

فرمانده منطقه یکم نداجا

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش گفت: عامل ماندگاری فرهنگ انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام و زنده‌ نگهداشتن یاد شهدا رسانه‌های انقلابی‌اند.

به گزارش صدف نیوز، امیر دریادار حسین آزاد در مراسم تجلیل از خبرنگاران در باشگاه چمران نیروی دریایی ارتش در بندرعباس اظهار کرد: عامل ماندگاری انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و صیانت از حریم ولایت، رسانه‌های انقلابی هستند که با درج مناسب اخبار و رویدادهای کشور در مسیر تعالی جامعه گام برداشته و بر اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی می‌افزایند.

وی افزود: کار در عرصه دریا بسیار سخت است اما کار در عرصه خبرنگاری با توجه به شرایط، اقلیم و جغرافیا در نوع خود کار بسیار سختی است که اهالی رسانه در استان هرمزگان به خوبی از پس این رسالت بزرگ برآمده‌اند و تلاش خودشان در مسیر حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلابی بکار گرفته‌اند.

← ادامه خبر …

پیروزی گفتمان اعتدال، سرآغاز مهمی در توسعه کشور است

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان

پیروزی گفتمان اعتدال، سرآغاز مهمی در توسعه کشور است

آموزش و پروش هرمزگان

مدیر کل آموزش هرمزگان گفت:  پیروزی گفتمان اعتدال سرآغاز مهمی در توسعه کشور است و جبران اعتماد مردم به دولت تدبیرو امید، جز با تلاش و کار مضاعف و پرهیز از هر حرکتی که موجب یاس و ناامیدی در جامعه باشد، میسر نیست.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، دانش هاشمی پور در همایش روسای آموزش و پرورش نواحی، شهرستانها و مناطق استان افزود: مدیران آموزش و پرورش برای تحقق اهداف و برنامه های وزارت آموزش و پرورش در دولت تدبیر و امید، باید تلاش و همت شبانه روزی را سرلوحه کار خود قرار داده و جز خدمت صادقانه، وظیفه ای برای خود قائل نباشند.

← ادامه خبر …

بندرعباس روز به روز زیباتر و سرسبزتر می شود

بندرعباس روز به روز زیباتر و سرسبزتر می شود

فضای سبز و پارکها

چهارمین جشنواره انتخاب زیباترین فضای سبز شهری در پله آخر با معرفی نفرات برتر انجام شد.

داشتن فضای سبز زیبا و مناسب یکی از اصلی ترین خواسته های مردم شهر بندرعباس است که بدلیل شرایط آب و هوایی این شهر، داشتن آن الزامی است. به همین دلیل نیز سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس که متولی اصلی ایجاد و نگهداری از فضای سبز شهری شناخته می شود، علی رغم وجود مشکلات و کمبودهای فراوان در بندرعباس همواره تلاش کرده است با اقدامات مختلف و اجرای طرح های گوناگون سرانه فضای سبز را افزایش دهد تا بتواند به این خواسته شهروندان جامه عمل بپوشاند. چند سالی است که سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس جهت افزایش مشارکت شهروندان و شناسایی شهروندان خوش ذوق در زمینه فضای سبز اقدام به برگزاری جشنواره «انتخاب زیباتری و مناسب ترین فضای سبز شهری» نموده است که امسال اختتامیه چهارمین جشنواره با حضور احمد پویافر فرماندار بندرعباس، مصطفی خادم مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس، امید ذاکری مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان، اعضای شورای شهر بندرعباس و جمعی از مسئولین و شهروندان بندرعباسی برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز: مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز بندرعباس در این مراسم گفت: توسعه پایدار فضای سبز شهری یکی از مهمتری مسائلی است که ما در سازمان پارکها و فضای سبز به دنبال آن هستیم که این مهم با کاشت گونه های مناسب امکان پذیر است.

← ادامه خبر …

همچنان با افتخار و بدون منت خدمتگزار حوزه سلامت هرمزگان خواهم بود

دکتر داودی در جلسه شورای پیام رسان سلامت:

همچنان با افتخار و بدون منت خدمتگزار حوزه سلامت هرمزگان خواهم بود

شورای پیام رسان سلامت

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان هرمزگان در جلسه شورای پیام رسانان سلامت که در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد؛ احکام اعضای شورای پیام رسان سلامت را به آنان اعطا کرد و از آنان خواست که یار و مددکار دانشگاه علوم پزشکی استان باشند.

به گزارش صدف نیوز: دکتر سید حسین داودی با اشاره به نقش خبرنگاران در پیشبرد اهداف سلامت گفت: همانطور که از تفکر، رفتار شکل می گیرد لذا نقش خبرنگاران در نوشتن، با داشتن یک رویکرد مناسب آموزشی، موجب تغییر سرنوشت جامعه خواهد شد.

← ادامه خبر …