شماره مجوز: 83030

Category: اخبار ويژه

نخستین بازدید مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان از مدارس شاهد بندرعباس

نخستین بازدید مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان از مدارس شاهد بندرعباس

بازدید مدیر کل بنیاد شهید هرمزگان از مدارس شاهد

نخستین بازدید دوره ای ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در سال ۹۸ از مدارس شاهد تحت پوشش آموزش و پرورش ناحیه ۲ بندرعباس با حضور دادی زاده مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان و یوسفی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید استان به منظور بررسی مسائل آموزشی فرزندان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در این مدارس انجام شد .

به گزارش الهام اسلام پناه خبرنگار صدف نیوز، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این بازدید که به منظور بررسی مسائل آموزشی و پرورشی دانش آموزان شاهد و ایثارگر در حال تحصیل در مدارس شاهد صورت گرفت، بیان کرد: کیفیت ‎سازی مدارس شاهد یکی از راهکارهای افزایش توانایی دانش‎آموزان این مدارس است.

← ادامه خبر …

چرا آمبولانس های دریایی در گمرک بندرعباس گیر کرده است؟

چرا آمبولانس های دریایی در گمرک بندرعباس گیر کرده است؟

آمبولانس دریایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اهمیت اورژانس دریایی و نیاز دانشگاه به آمبولانس های مجهز جهت ارائه خدمات اورژانسی به بیماران در جزایر خلیج فارس سه دستگاه آمبولانس دریایی از کشور هلند خریداری شده و هم اکنون در گمرک شهید رجایی بندرعباس در انتظار ترخیص می باشد.

به گزارش صدف نیوز، دکتر حسین فرشیدی عنوان کرد: آمبولانس دریایی برای بخش درمان استان امری حیاتی است و امیدواریم ظرف یکی دو ماه آینده با کمک دستگاههای مسئول این آمبولانس ها پس از ترخیص تحویل بخش درمان استان شوند.

وی با بیان اینکه وضع درمان استان اصلا خوب نیست، تصریح کرد: در جریان شیوع آنفلوآنزا در کشور سه مورد مرگ بر اثر ویروس آنفلوآنزا در هرمزگان تایید شد.

← ادامه خبر …

ثمره برگزاری کنگره ملی شهدای هرمزگان، یاری رساندن به محرومان است

ثمره برگزاری کنگره ملی شهدای هرمزگان، یاری رساندن به محرومان است

سردار سالاری فرمانده سپاه هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: ثمره برگزاری کنگره ملی شهدا، یاری رساندن به محرومان و محرومیت‌زدایی در جامعه است.

به گزارش صدف نیوز، سردار اباذر سالاری در نشست خبری افزود: اجرای این کنگره فقط یک برنامه فرهنگی نیست بلکه کار ارزشمندی به شمار می‌رود که با همت و همکاری همه مسوولان امکان پذیر شده است.

وی بیان کرد: کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان از اول تا پنجم دی‌ماه، با برگزاری اجلاسیه زنان شهیده، شهدای دانش‌آموز و فرهنگیان و شهدای طلاب و روحانی و اجلاسیه نهایی در پنجمین روز در مسجد جامع شهر بندرعباس برگزار می‌شود.

← ادامه خبر …

کاشت ۱۵ هزار نهال توسط شهرداری بندرعباس به یاد ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان

کاشت ۱۵ هزار نهال توسط شهرداری بندرعباس به یاد ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان

کاشت درخت به یاد ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان

طی مراسمی  با حضور سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع)، امینی زاده شهردار بندرعباس و جمعی از دوست‌داران طبیعت و گروه‌های مختلف اجتماعی و اداری، مرحله نخست غرس ۱۵ هزار نهال از گونه‌های بومی در کوهستان پارک پنجعلی به یاد ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان انجام شد.

به گزارش صدف نیوز، عباس امینی‌زاده در حاشیه این مراسم اظهار کرد: این اقدام به منظور گرامیداشت یاد و خاطره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان و در آستانه برگزاری کنگره ملی این شهدا صورت گرفته است.

وی افزود: با این اقدام سعی داریم ضمن ایجاد فضای سبز مناسب در کوهستان پارک پنجعلی، یاد و خاطره ۱۵۰۰ شهید استان را در آستانه برگزاری کنگره مذکور زنده نگاه داریم.

← ادامه خبر …

شهرداری باید نظارتش را بیشتر کند تا تصرفات اراضی کاهش یابد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

شهرداری باید نظارتش را بیشتر کند تا تصرفات اراضی کاهش یابد

جراره، رییس شورای شهر بندرعباس

یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس در صحن علنی شورا برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، مجید عسکری زاده در نطق پیش از دستور اظهار داشت: توسعه پایدار بدون حفاظت محیط زیست، شهری آرام بدنبال نخواهد داشت که فاضلاب شهری برای بندرعباس معضل بزرگی است.

وی افزود: محله چاهستانی‌ها، کمربندی، کوی آیت الله غفاری قبلا فقط در کنار خورها بوی نامطبوع می داد که الان کل محله بوی نامطبوع می‌دهد که باید برای این معضل فکری کرد.

← ادامه خبر …

تاکنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در استان هرمزگان گزارش نشده است

تاکنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در استان هرمزگان گزارش نشده است

سردار جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از آرامش و امنیت حاکم بعد از اعلام سهمیه بندی سوخت توسط دولت در جای جای نقاط استان خبر داد و گفت: تا کنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در این رابطه در استان گزارش نشده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا جعفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رصد مستمر آشکار و پنهان کلیه جایگاه‌های توزیع سوخت در استان از زمان اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت تا کنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در این رابطه در استان گزارش نشده است.

وی افزود: تا این لحظه با رصد فضای عمومی با همکاری و تعامل خوب مردم و هوشیاری و آمادگی کامل ماموران انتظامی تاکنون حتی کوچکترین مورد سوء استفاده توسط معاندین نداشته ایم و امنیت و آرامش کامل در استان ساری و جاری است.

← ادامه خبر …