(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار ويژه

جشن چهل سالگی انقلاب با برنامه‌هایی پویا در هرمزگان برگزار خواهد شد

حجت الاسلام علی اکبر میرزایی:

جشن چهل سالگی انقلاب با برنامه‌هایی پویا در هرمزگان برگزار خواهد شد

حجت الاسلام میرزایی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هرمزگان گفت: شفاف سازی هنر و رسالت رسانه‌ها است و در شرایط کنونی نیاز مبرمی به این موضوع داریم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین علی‌اکبر میرزایی در نشست هم‌اندیشی رسانه‌ها با موضوع چهل سالگی انقلاب اظهار داشت: انتقاد سازنده در تمامی حوزه‌های فردی، مدیریتی و برنامه‌ای از جانب رسانه صورت پذیرد.

← ادامه خبر …

اجرای ۱۸ برنامه شاخص در هفته بسیج دانش آموزی

مسوول بسیج دانش آموزی هرمزگان خبر داد:

اجرای ۱۸ برنامه شاخص در هفته بسیج دانش آموزی

بسیج دانش آموزی هرمزگان

مسوول بسیج دانش آموزی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: بسیج دانش آموزی موثرترین قشر در پیروزی و حفظ انقلاب بوده است و هدف و رسالت اصلی آن تربیت نیروی کارآمد با رویکرد انقلابی است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ محمد سالاری در آستانه هفته بسیج دانش آموزی در نسشت خبری افزود: همه ساله از هفتم تا سیزدهم آبان به عنوان هفته بسیج دانش آموزی نامگذاری شده است که برنامه های این هفته با شعار «دانش آموز انقلابی، مدرسه انقلابی» و با هماهنگی آموزش و پرورش هرمزگان برگزار می شود.

وی بیان داشت: کسب علم، تهذیب و تندرستی همواره از موضوع های مورد تاکید مقام معظم رهبری به جوانان است که برنامه های هفته بسیج دانش آموزی نیز حول این سه محور انجام می شود.

← ادامه خبر …

فواد حمزوی به عنوان مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان منصوب شد

فواد حمزوی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز هرمزگان منصوب شد

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با صدور حکمی، فواد حمزوی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز استان هرمزگان منصوب کرد.

سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با صدور حکمی، فواد حمزوی را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت گاز استان هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، در حکم سعید مومنی مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران خطاب به ایشان آمده است:

« نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره شرکت گاز استان هرمزگان منصوب می شوید.

← ادامه خبر …

راه‌اندازی بازارچه چند منظوره حسین آباد در بندرعباس

راه‌اندازی بازارچه چند منظوره حسین آباد در بندرعباس

بازارچه حسین آباد بندرعباس

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس از راه‌اندازی بازارچه چند منظوره حسین آباد خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری بندرعباس، علی عامری سیاهوی با اعلام این خبر افزود: این بازارچه چند منظوره جهت عرضه میوه و تره بار و سایر محصولات مورد نیاز شهروندان در قسمت غرب شهر بندرعباس قرار گرفته است.

وی یکی از مزایای راه اندازی این بازارچه‌ها را دستیابی به اهداف و اجرای رسالت‌های سازمان دانست و افزود: کاهش سفرهای درون شهری و به دنبال آن کاهش ترافیک و آلودگی هوا، ایجاد مکان مناسب جهت توزیع کالاهای یارانه‌ای و دیگر کالاهای ستاد تنظیم بازار، از جمله اهداف راه‌اندازی این بازارچه است.

← ادامه خبر …

نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس

نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، تصریح کرد: 40 سال استکبار جهانی خواستار نابودی جمهوری اسلامی بود و ریشه آن‌هایی که خواستار خاموش کردن شعله جمهوری اسلامی هستند، می‌سوزد. ترابی اظهار کرد: در اوج حمله به نفت‌کش ها و موشک باران شهرهای ما و در اوج تحریم‌ها با مهر پیروزی و صلابت و استقامت در تاریخ زرین انقلاب اسلامی ماندگار شده‌اند. وی اضافه کرد: اگر امروز دشمن در پی تغییر و رفتار عملکرد انقلاب اسلامی به میل خود است، بداند که تیر آن‌ها به هدف نخواهد خورد و شیر مردان و شیر زنان ایرانی در مقابل تحریم‌ها استقامت خواهد کرد. سردار ترابی بیان کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2 در سراسر کشور و استان هرمزگان در آستانه 40 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود که اهداف خاصی را نیز دارد و این رزمایش در موقعیت حساس تاریخی و زمانی با هدف تقویت روح حمایت مردم از نظام، مایوس سازی دشمن از تغییر نظام، تقویت روحیه نیروهای خودی، تقویت روحیه ملی و اثبات این که مردم حامی نظام‌اند برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: در این رزمایش آمادگی و عزم جهادی بسیجیان برای کمک به مسئولان برای رفع مشکلات نشان داده می‌شود. این رزمایش در سطح کشور از 9 ام شهریور ماه تا 29 ام شهریور ماه در استان‌های مختلف با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و شعار وحدت و ایستادگی برگزار می‌شود. فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: این رزمایش شامل مرحله اول آن تا 29 شهریور انجام می‌شود و مرحله دوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود، که در مرحله اول دو کار باید انجام شود که کار اول اعزام گروه های جهادی درعرصه های پزشکی،فرهنگی،هنری و....در حاشیه شهر ها وروستاهای استان به صورت یک وسه روزه به صورت هر روزه صورت می گیرد و کار دوم مرحله اول در تاریخ 17 شهریور 25 گردان الی بیت المقدس از شهرستان های استان در 24 ساعت در شهرستان خود به صورت فراخوان انجام دهند. وی در پایان گفت: مرحله دوم رزمایش در هفته دفاع مقدس انجام می شود، که با حضور 20هزار نفر از بسیجیان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به میزان دو الی سه ساعت اقتدار بسیجیان به نمایش گذاشته می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا،  سردار رضا ترابی در نشست خبری “رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) ۲ “، عنوان کرد: امروز اثر گذاری رسانه و فضای مجازی و موضوعاتی که به این زمینه منجر می‌شود جایگاه و اهمیت زیادی را به خود در دنیا داده است.

وی افزود: در آستانه ورود به جشن‌های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب قرار گرفته‌ایم و باعظمت در مقابل استکبار جهانی در داخل و خارج مبارزه کرده‌ایم و یک روز آن بدون مبارزه با استکبار سپری نشده است و تمام ایام آن با حق‌طلبی و اسلامیت و همراهی جمهوریت با اسلامیت بوده و است.

← ادامه خبر …

با محتکرین قاطعانه برخورد خواهیم کرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان:

با محتکرین قاطعانه برخورد خواهیم کرد

نشست خبری صنعت و معدن هرمزگان

نشست خبری صنعت و معدن هرمزگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در حوزه احتکار تعارفی با هیچ قشری نداریم و با محتکرین برخورد خواهیم کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا، خلیل قاسمی در نشستی خبری اظهار کرد: مجموعه فعالیت‌های ما در پنج معاونت تخصصی خلاصه می‌شود.

وی با اشاره به معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت افزود: این روزها تلاطم‌هایی در اقتصاد پیش آمده که اثراتش را در تولید به جای گذاشته است، تلاطم‌ها در اقتصاد کلان و در حوزه ارز و سیستم بانک مرکزی شرایطی را حاکم کرد که ما نقشی در آن نداشته‌ایم. ← ادامه خبر …