شماره مجوز: 83030

Category: اخبار ويژه

ما حافظ جان و مال مرزنشینان هستیم

فرمانده دریابانی هرمزگان:

ما حافظ جان و مال مرزنشینان هستیم

dehaki

فرمانده دریابانی هرمزگان گفت: در استانی که بیش از ۱۰ هزار شناور و یکهزار و ۱۰۰ کیلومتر مرز آبی دارد و ۶۰ درصد مبادلات تجاری کشور انجام می‌شود باید کارهای ویژه‌تری صورت گیرد.

به گزارش صدف نیوز، سرهنگ حسین دهکی در نخستین نشست خبری و تجلیل از خبرنگاران حوزه دریابانی هرمزگان بیان داشت: قداست بزرگی در اصل و محتوای رسانه وجود دارد و قدردان تمامی اهالی رسانه هستیم. از خبرنگاران دعوت می‌کنم در عملیات ما حضور داشته باشند تا با سختی کار ما آشنا شوند، دریا بسیار گرم است و کار در آن بسیار سخت است.

← ادامه خبر …

پل های عابر پیاده بندرعباس به تونل های وحشت تبدیل شده است

پل های عابر پیاده بندرعباس به تونل های وحشت تبدیل شده است

دانش، رییس شورای شهر بندرعباس

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: شهرداری می بایست با سرعت بیشتری به تعمیر و بازسازی پل های مکانیزه عابر پیاده و پل هایی که از کار افتاده اند اقدام نماید.

به گزارش صدف نیوز، ” فیصل دانش” در نطق پیش از دستور یکصد و بیست و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به حل مشکل پل های عابر پیاده در سطح شهر بیان کرد: تنظیف پله های برقی و پل های عابر پیاده طی مدت ۲۴ ساعت باید در دستور کار شهرداری بندرعباس قرار گیرد.

دانش گفت: شایسته شهر بندرعباس نیست که این اماکن بدون متولی رها شوند و در حوزه حمل و نقل مشکلات بیشتری وجود دارد که ایستگاه ها و غرفه های مربوط به حمل ونقل به مغازه و مکان تجاری تبدیل شده است که هیچ نظارتی بر روی آن صورت نمی گیرد.

← ادامه خبر …

آئین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در هرمزگان برگزار شد

آئین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در هرمزگان برگزار شد

آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در هرمزگان

آئین تکریم آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده سابق ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه اسبق بندرعباس و معارفه حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده جدید ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در شورای اداری استان هرمزگان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر رهبر معظم انقلاب و حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در تالار شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از فارس، این مراسم با سخنرانی فریدون همتی استاندار هرمزگان و رییس شورای اداری استان آغاز شد.

فریدون همتی در این مراسم از زحمات ۲۹ ساله آیت الله نعیم آبادی در سنگر امامت جمعه بندرعباس تقدیر کرد و وحدت مثال زدنی شیعه و سنی در استان هرمزگان را از زحمات وی برشمرد  و انتصاب حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده به نمایندگی ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس نشانی از غنای شخصیت های علمی استان هرمزگان دانست.

← ادامه خبر …

مجلس مرکز تصمیم سازی امور کشور است

دکتر عبدالحمید دلشاد:

مجلس مرکز تصمیم سازی امور کشور است

ارزیابی نمایندگان هرمزگان در مجلس

مجلس مرکز تصمیم سازی برای کشور است که حق تعیین سرنوشت مردم طبق مواد قانون اساسی در انتخابات بدست خود مردم رقم می خورد. سال ۱۳۹۸، سال پایانی مجلس دهم و با انتخابات مجلس یازدهم مواجه هستیم. که برای درک درست و شیوه کیفیت عملکرد آن نیازمند شناخت بهتر نخبگان سیاسی (نمایندگان مجلس) که وظیفه قانونگذاری و نظارت بر امور کشور را بعهده دارند، داریم و در این خصوص باید میزان عملکرد نخبگان سیاسی-اجتماعی خود را مورد ارزیابی قرار دهیم.

به گزارش صدف نیوز، در همین راستا به سراغ دکتر عبدالحمید دلشاد رفتیم تا با توجه به اینکه ایشان در حوزه اجتماعی تالیفاتی دارند و مطلع شدیم در حال تدوین مقاله ارزیابی عملکرد نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی استان هرمزگان می باشند، از نزدیک در یک گفتمان خودمانی با دیدگاههای ایشان آشنا شویم.

← ادامه خبر …

شهر بستک به طور کامل گازرسانی شد

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان:

شهر بستک به طور کامل گازرسانی شد

حمزوی، مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان از اتمام پروژه گازرسانی به شهر بستک خبرداد و گفت: پروژه خط انتقال و تغذیه فاز یک شهر بستک در سال های گذشته به بهره برداری رسیده و با اجرای پروژه گازرسانی به فاز ۲ شهر بستک، شبکه گازرسانی به این شهر تکمیل و به طور کامل تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفته است.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی اظهار داشت: این پروژه به طول ۵۹ کیلومتر، با اعتبار قانونی ۱۳۳ میلیارد ریال در ۳۶۵ روز انجام شده است.

وی ابراز داشت: با انجام عملیات گازرسانی در شهر بستک، ۲ هزارو ۶۶۱ خانوار تحت پوشش گاز طبیعی قرار گرفتند.

← ادامه خبر …

پاکترین سوخت کشور در پالایشگاه «ستاره خلیج‌فارس» تولید می شود

پاکترین سوخت کشور در پالایشگاه «ستاره خلیج‌فارس» تولید می شود

نفت ستاره خلیج فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در همایش روز جهانی محیط زیست در استان هرمزگان، گفت: پاک ترین سوخت کشور در پالایشگاه ستاره تولید می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، «محمدعلی دادور» در همایش بزرگداشت روز جهانی محیط زیست اظهار داشت: پالایشگاه  ستاره خلیج فارس، بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و پالایشگاهی بسیار پویا است که از زمان راه‌اندازی و بهره‌برداری، پویایی خود را حفظ کرده است.

وی ادامه داد: این پالایشگاه، در حال حاضر ۳۶۰ هزار بشکه میعانات گازی را از عسلویه دریافت و پالایش کند و در حال حاضر پالایش حدود ۴۰۰ هزار بشکه میعانات گازی در این پالایشگاه انجام می‌شود.

← ادامه خبر …