(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار ويژه

کودک گروگان گرفته شده سیریکی در ایرانشهر آزاد شد

کودک گروگان گرفته شده سیریکی در ایرانشهر آزاد شد

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: یک کودک ۱۰ ساله گروگان گرفته در شهرستان سیریک که آدم ربایان آن را به منطقه ای در ایرانشهر منتقل کرده بودند، توسط کارگاهان جنایی پلیس آگاهی استان در سلامت کامل آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش صدف نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، سردار عزیزالله ملکی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، کارگاهان جنایی پلیس آگاهی هرمزگان در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در شهرستان سیریک که آدم ربایان اقدام به ربودن یک کودک ۱۰ ساله بنام «سالم شهریاری» کرده بودند، به صورت ویژه این موضوع را دنبال کردند.

وی در تشریح این خبر بیان داشت: آدم ربایان با استفاده از خط تلفن متعلق به یکی از کشورهای همسایه، از خانواده کودک ربوده شده درخواست مبلغ ۲۰۰ هزار دلار کرده و تقاضای ملاقات با پدر این فرد را داشتند.

← ادامه خبر …

شرکت فولاد هرمزگان به سودآوری رسید

شرکت فولاد هرمزگان به سودآوری رسید

Arzani

مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد هرمزگان سال منتهی به ۹۶/۱۲/۲۹ با حضور ۹۸ درصد اعضا روز چهارشنبه ۱۳تیرماه ۱۳۹۷ در هتل هرمز بندرعباس با حضور هیات مدیره، نماینده بورس و سهامداران این شرکت برگزار شد. در این مجمع پس از ارائه گزارش عملکرد شرکت فولاد هرمزگان از سوی مدیرعامل این شرکت، صورت مالی این شرکت به تصویب رسید. همچنین در این مجمع به ازای هر سهم ۱۶ ریال سود تقسیم شد.

← ادامه خبر …

با صبر و استقامت می توانیم دشمن را شکست دهیم

دکتر روحانی در آیین افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس:

با صبر و استقامت می توانیم دشمن را شکست دهیم

رییس جمهور در آیین افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس

رییس جمهوری گفت: زمانی که دشمن می خواهد عظمت ملت را پایین آورد، باید مسائل گذشته را فراموش کنیم و اگر ملت واحدی باشیم با صبر، استقامت، اتکال به خداوند، انسجام و ایستادگی حتما دشمن را می شکنیم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه ۷ تیرماه در آیین افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بندرعباس افزود: دشمن نسبت به ما کینه ای دیرینه دارد و یکی از سران اینهایی که امروز در آمریکا حکومت می کنند پیش از این گفته است باید ریشه ملت ایران را بخشکانیم.

وی با تاکید بر اینکه در این مقطع باید احساس قدرت کرده، سینه را سپر کنیم و با ایستادگی در برابر بدخواهان صبر و تحمل داشته باشیم، تصریح کرد: نباید سست شویم و گذشته ها و فاصله هایی که همیشه در میان افراد جامعه است را به میان بکشیم.

← ادامه خبر …

کشاورزی هرمزگان به دلیل خشکسالی در معرض نابودی است

حسین هاشمی تختی:

کشاورزی هرمزگان به دلیل خشکسالی در معرض نابودی است

حسین هاشمی تختی

نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: باید در زمینه بهبود روش های تولید، نهضت عظیم آگاهی عمومی به منظور کاهش استفاده از سم و کودشیمیایی را فراگیر کنیم.

به گزارش صدف نیوز، حسین هاشمی تختی در مراسم تجلیل از تولیدکنندگان برتر بخش کشاورزی استان هرمزگان که با حضور معاون وزیر، استاندار، مجمع نمایندگان و مسئولان برگزار شد اظهار کرد: همه ما مشکلات اساسی در حوزه کشاورزی را می دانیم و به نوعی درگیر با این مشکلات بوده ایم آنچه که باید بدان بپردازیم عمل کردن به اصولی است که بتواند باغداران، کشاورزان و دامداران ما را از بدهی نجات دهد.

← ادامه خبر …

یک هزار مگاوات کمبود انرژی برق در هرمزگان

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان عنوان کرد

یک هزار مگاوات کمبود انرژی برق در هرمزگان

مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان با بیان این که مصرف انرژی در استان ۳ هزار و ۳۰۰ مگاوات است، گفت: ۲ هزار و ۳۰۰ مگاوات تولید برق داریم و با این وجود یک هزار مگاوات کمبود انرژی برق داریم.

به گزارش صدف نیوز: حسن کهوری در همایش مدیریت مصرف برق که با حضور علما و ائمه جمعه و جماعات برگزار شد، اظهار کرد: در هرمزگان انرژی برق همانند اکسیژن است که در صورت عدم تامین، زندگی شهروندان مختل می‌شود.

وی با اشاره به این که در هرمزگان ۳ نیروگاه بزرگ و ۲ نیروگاه کوچک برق تولید می‌کنند، افزود: کل برق تولیدی در این استان در بهترین حالت ۲ هزار و ۳۵۰ مگاوات می‌باشد.

← ادامه خبر …

تجهیز بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس به دستگاه ام آر آى (MRI)

رئیس بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس خبر داد؛

 تجهیز بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس به دستگاه ام آر آى (MRI)

رییس بیمارستان خلیج فارس

رئیس بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس از راه‌اندازی و نصب دستگاه ام آر آى در خرداد سال آینده و جذب ٢۴٠ نیروى انسانى جهت تکمیل کادر بیمارستان در سال ٩٧ خبر داد.

دکتر مومنی گفت: بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس در بین بیمارستان‌های بالاى ٢٠٠ تخته‌ی سازمانى رتبه یک کشورى به دست آورد و این در حالى بود که این بیمارستان در سال ٩٣ از بین ٧٠ بیمارستان فعال سازمان تأمین اجتماعى کشور رتبه ۴٩ و در سال ٩۴ توانست با ارتقاء عملکرد مطلوب رتبه ۶ کشورى را کسب کند.

← ادامه خبر …