شماره مجوز: 83030

Category: اخبار ويژه

پاکترین سوخت کشور در پالایشگاه «ستاره خلیج‌فارس» تولید می شود

پاکترین سوخت کشور در پالایشگاه «ستاره خلیج‌فارس» تولید می شود

نفت ستاره خلیج فارس

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس در همایش روز جهانی محیط زیست در استان هرمزگان، گفت: پاک ترین سوخت کشور در پالایشگاه ستاره تولید می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، «محمدعلی دادور» در همایش بزرگداشت روز جهانی محیط زیست اظهار داشت: پالایشگاه  ستاره خلیج فارس، بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان و پالایشگاهی بسیار پویا است که از زمان راه‌اندازی و بهره‌برداری، پویایی خود را حفظ کرده است.

وی ادامه داد: این پالایشگاه، در حال حاضر ۳۶۰ هزار بشکه میعانات گازی را از عسلویه دریافت و پالایش کند و در حال حاضر پالایش حدود ۴۰۰ هزار بشکه میعانات گازی در این پالایشگاه انجام می‌شود.

← ادامه خبر …

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا همزمان با سراسر کشور در هرمزگان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان :

اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا همزمان با سراسر کشور در هرمزگان

دکتر فرشیدی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی هرمزگان با اشاره به خطرات ناشی از فشار خون بالا، گفت: این بیماری برای سلامت انسان بسیار پرخطر بوده و باید جدی گرفته شود.

به گزارش صدف نیوز، دکتر حسین فرشیدی با اشاره به آغاز برنامه های طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در هرمزگان ، اظهار داشت: بسیاری از مبتلایان به بیماری فشار خون از بیماری خود بی خبر هستند و این بیماری با وجود تشخیص آسان، اغلب بی علامت و بسیار رایج است و در صورتی که درمان نشود، آسیب‌های مرگباری به همراه دارد.

این متخصص قلب و عروق تصریح کرد: حمله قلبی، سکته قلبی، مشکلات کلیوی، نارسایی کلیه، پارگی عروق چشم و نابینایی، پارگی عروق و رگ ها در مغز و سردردها در فشار خون بالا افزایش پیدا می کند.

← ادامه خبر …

درخشش ستاره طلایی روابط عمومی ایران بر ردای روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

درخشش ستاره طلایی روابط عمومی ایران بر ردای روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

مدیر روابط عمومی فولاد هرمزگان

در ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران و در آستانه بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، شرکت فولاد هرمزگان موفق به دریافت تندیس ستاره طلایی روابط عمومی ایران شد.

به گزارش صدف نیوز، ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران با حضور روابط عمومی های برتر و نخبگان و اساتید کشوری این حوزه در مجموعه تلاش وزارت کار برگزار و در طی آن ستاره ارتباطی دولت، ستاره طلایی، ستاره شایستگی، ستاره پیشکسوت، ستاره آموزشی، ستاره زرین، ستاره ملی و ستاره خدمت معرفی و از آنان با اهدای لوح و تندیس تقدیر گردید.

← ادامه خبر …

برخورداری بیش از ۵۰ صنعت بزرگ استان هرمزگان از گاز طبیعی

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان خبر داد:

برخورداری بیش از ۵۰ صنعت بزرگ استان هرمزگان از گاز طبیعی

حمزوی، مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان با اعلام این خبر گفت: مصرف میانگین صنایع از گاز طبیعی بیش از ۱۹ میلیون مترمکعب در روز می باشد که درحال حاضر افزون بر۵۰ صنعت بزرگ و ۲۰ جایگاه CNG گازدار شده است.

فواد حمزوی با اعلام این خبر گفت: مصرف میانگین صنایع از گاز طبیعی بیش از ۱۹ میلیون مترمکعب در روز می باشد که درحال حاضر افزون بر۵۰ صنعت بزرگ و ۲۰ جایگاه CNG گازدار شده است.

به گزارش صدف نیوز، مهندس حمزوی پیش بینی کرد: براساس طرح جامع مصوب در شرکت ملی گاز۷۰ میلیون متر مکعب از ظرفیت خط هفتم به استان هرمزگان اختصاص یابد.

← ادامه خبر …

شرکت گاز هرمزگان در سال جاری، کار بزرگی در پیش دارد

شرکت گاز هرمزگان در سال جاری، کار بزرگی در پیش دارد

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان اظهار داشت: در سال جاری،  کار بزرگی را در پیش رو خواهیم داشت و طبق تعهد گازرسانی به شرکت ملی گاز ایران، گازرسانی به کل استان هرمزگان در آینده نزدیک باید تحقق یابد؛ از این رو برای به سرانجام رساندن این رسالت خطیر یاری بیش از پیش شرکت های گازی استان را می طلبد.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی در دیدار سال نو با مهندس نوروزی مدیر عامل پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس گودرزی مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز، کرباسچی معاون بهداشت و درمان منطقه هرمزگان، معاونین و تنی چند از روسا که در مهمانسرای شهرک فجر برگزار شد ضمن تبریک نوروز باستانی، سالی سرشار از برکت، سلامتی و بهروزی را از خداوند منان خواستار شد.

← ادامه خبر …

بهبود وضعیت منابع آبی استان هرمزگان با بارش های اخیر

مدیر عامل آبفای هرمزگان خبر داد

بهبود وضعیت منابع آبی استان هرمزگان با بارش های اخیر

مدیرعامل آبفای هرمزگان گفت: با توجه به بارش های اخیر و بهبود وضعیت منابع آبی استان، کماکان با کمبود آب مواجه ایم که رعایت الگوی مصرف و مدیریت مصرف می‌تواند در رفع این کمبود موثر باشد.

به گزارش صدف نیوز: امین قصمی افزود: در حال حاضر نیاز آبی استان چهار هزار ۳۱۸ لیتر بر ثانیه است درحالیکه میزان تولید فعلی سه هزار و ۴۳۸ لیتر بر ثانیه بوده و حدود ۸۸۰ لیتر کمبود آب داریم.

به گفته وی؛ نیاز آبی کلان شهر بندرعباس نیز دو هزار و ۴۴۸ لیتر بر ثانیه است که با تولید فعلی یک هزار و ۷۳۶ لیتر، حدود ۷۱۲ لیتر کمبود آب دارد.

← ادامه خبر …