شماره مجوز: 83030

Category: اخبار ويژه

شرکت گاز هرمزگان در سال جاری، کار بزرگی در پیش دارد

شرکت گاز هرمزگان در سال جاری، کار بزرگی در پیش دارد

مدیرعامل شرکت گاز هرمزگان اظهار داشت: در سال جاری،  کار بزرگی را در پیش رو خواهیم داشت و طبق تعهد گازرسانی به شرکت ملی گاز ایران، گازرسانی به کل استان هرمزگان در آینده نزدیک باید تحقق یابد؛ از این رو برای به سرانجام رساندن این رسالت خطیر یاری بیش از پیش شرکت های گازی استان را می طلبد.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی در دیدار سال نو با مهندس نوروزی مدیر عامل پالایش گاز سرخون و قشم، مهندس گودرزی مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز، کرباسچی معاون بهداشت و درمان منطقه هرمزگان، معاونین و تنی چند از روسا که در مهمانسرای شهرک فجر برگزار شد ضمن تبریک نوروز باستانی، سالی سرشار از برکت، سلامتی و بهروزی را از خداوند منان خواستار شد.

← ادامه خبر …

بهبود وضعیت منابع آبی استان هرمزگان با بارش های اخیر

مدیر عامل آبفای هرمزگان خبر داد

بهبود وضعیت منابع آبی استان هرمزگان با بارش های اخیر

مدیرعامل آبفای هرمزگان گفت: با توجه به بارش های اخیر و بهبود وضعیت منابع آبی استان، کماکان با کمبود آب مواجه ایم که رعایت الگوی مصرف و مدیریت مصرف می‌تواند در رفع این کمبود موثر باشد.

به گزارش صدف نیوز: امین قصمی افزود: در حال حاضر نیاز آبی استان چهار هزار ۳۱۸ لیتر بر ثانیه است درحالیکه میزان تولید فعلی سه هزار و ۴۳۸ لیتر بر ثانیه بوده و حدود ۸۸۰ لیتر کمبود آب داریم.

به گفته وی؛ نیاز آبی کلان شهر بندرعباس نیز دو هزار و ۴۴۸ لیتر بر ثانیه است که با تولید فعلی یک هزار و ۷۳۶ لیتر، حدود ۷۱۲ لیتر کمبود آب دارد.

← ادامه خبر …

مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان هرمزگان تعیین شد

مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان هرمزگان تعیین شد

رضایی مدیر کل راه و شهرسازی هرمزگان

روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان اعلام کرد:  آرش رضایی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب شده و آیین تودیع مهندس شیری و معارفه مهندس رضایی روز سه شنبه ۲۰ فروردین ماه در سالن شرکت گاز برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز: آرش رضایی یکی از نیروهای کاردان و با تجربه استان است و هر چند متولد استان هرمزگان نیست اما نزدیک به ۴۰ سال ساکن این استان بوده و تمام فرزندانش متولد استان هرمزگان هستند و بومی محسوب می شود.

← ادامه خبر …

بیش از سه هزار کلاس برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شد

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان:

بیش از سه هزار کلاس برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شد

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: سه هزار و ۱۰۶ کلاس درس در قالب ۴۰۷مدرسه در ۲۹پایگاه این استان برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شده است.

به گزارش صدف نیوز، موسی دادی زاده سرخایی در بازدید از این کلاس های درس افزود: یکهزار و ۹۸ عامل اجرایی نیز تا پایان تعطیلات نوروزی به مسافران خدمات رسانی می‌کنند.

وی بیان داشت: ناحیه ۱و ۲ بندرعباس و شهرستان های قشم و بندرلنگه بیشترین تعداد ظرفیت اسکان مسافران را دارا هستند.

← ادامه خبر …

عزم فولاد هرمزگان بر تحقق تولید با کل ظرفیت اسمی

عزم فولاد هرمزگان بر تحقق تولید با کل ظرفیت اسمی

Arzani

یکی از شرکت های موثر و بزرگ در صنعت فولاد که سهم هشت درصدی از تولید این محصول را در بازار بر عهده دارد شرکت فولاد هرمزگان است که با ظرفیت اسمی تولید ۱٫۵ میلیون تن تختال عزم خود را بر تحقق تولید با کل ظرفیت اسمی در سال جاری جزم کرده است .

به گزارش صدف نیوز: فرزاد ارزانی از اهمیت بومی سازی و تاثیرگذاری آن در خودکفایی صنعت فولاد و عدم نیاز به خارج از کشور گفت.

به گفته وی این شرکت با ایجاد یک دپارتمان مستقل بومی‌سازی در در ساختار رسمی خود، توجه به بومی سازی را بیش از پیش در برنامه‌ها قرار داده است. این بخش در قالب گروه‌های کاری، با گروه بهره‌برداری و بخش خرید و R&D همکاری کرده و سعی می‌کند با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و صنایع داخلی کشور، نیازهای داخلی شرکت را برطرف نماید. در وقاقع  وظیفه این بخش شناسایی مسیرهای مختلف برای تامین قطعات، تجهیزات و ماشین‌آلات وارداتی است تا بتوان در داخل کشور اقدام به تولید آن کرد.

← ادامه خبر …

اگر برجام نبود پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هم نبود

وزیر نفت در نشست خبری:

اگر برجام نبود پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس هم نبود

پالایشگاه ستاره خلیج فارس

وزیر نفت با تکذیب ادعاهای مربوط به مخالفت با امضای قرارداد با شرکت های روسی و چینی، گفت: «فقط در مقابل منافع ملت ایران تعظیم می کنم، حاضر نیستم برای اینکه فردی خوشش بیاید از عزت ملت ایران کوتاه بیایم، دنبال این نیستیم که کشورهای دیگر از ما خوششان بیاید.»

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، «بیژن زنگنه» در نشست خبری با تشریح دستاوردهای صنعت نفت، درباره نامه ۷۲ نماینده مجلس و ادعاهای مطرح شده درباره تمایل نداشتن وزیر نفت برای همکاری با شرکت های روسی و چینی، گفت: برخی ادعاها فقط مطرح شده و سندی برای آن ارایه نمی شود. «آنها می گویند ما تمایل نداریم با روسیه و چین کار کنیم اما سند و دلیلشان چیست؟»

← ادامه خبر …