(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار ويژه

راه‌اندازی بازارچه چند منظوره حسین آباد در بندرعباس

راه‌اندازی بازارچه چند منظوره حسین آباد در بندرعباس

بازارچه حسین آباد بندرعباس

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس از راه‌اندازی بازارچه چند منظوره حسین آباد خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری بندرعباس، علی عامری سیاهوی با اعلام این خبر افزود: این بازارچه چند منظوره جهت عرضه میوه و تره بار و سایر محصولات مورد نیاز شهروندان در قسمت غرب شهر بندرعباس قرار گرفته است.

وی یکی از مزایای راه اندازی این بازارچه‌ها را دستیابی به اهداف و اجرای رسالت‌های سازمان دانست و افزود: کاهش سفرهای درون شهری و به دنبال آن کاهش ترافیک و آلودگی هوا، ایجاد مکان مناسب جهت توزیع کالاهای یارانه‌ای و دیگر کالاهای ستاد تنظیم بازار، از جمله اهداف راه‌اندازی این بازارچه است.

← ادامه خبر …

نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس

نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، تصریح کرد: 40 سال استکبار جهانی خواستار نابودی جمهوری اسلامی بود و ریشه آن‌هایی که خواستار خاموش کردن شعله جمهوری اسلامی هستند، می‌سوزد. ترابی اظهار کرد: در اوج حمله به نفت‌کش ها و موشک باران شهرهای ما و در اوج تحریم‌ها با مهر پیروزی و صلابت و استقامت در تاریخ زرین انقلاب اسلامی ماندگار شده‌اند. وی اضافه کرد: اگر امروز دشمن در پی تغییر و رفتار عملکرد انقلاب اسلامی به میل خود است، بداند که تیر آن‌ها به هدف نخواهد خورد و شیر مردان و شیر زنان ایرانی در مقابل تحریم‌ها استقامت خواهد کرد. سردار ترابی بیان کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2 در سراسر کشور و استان هرمزگان در آستانه 40 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود که اهداف خاصی را نیز دارد و این رزمایش در موقعیت حساس تاریخی و زمانی با هدف تقویت روح حمایت مردم از نظام، مایوس سازی دشمن از تغییر نظام، تقویت روحیه نیروهای خودی، تقویت روحیه ملی و اثبات این که مردم حامی نظام‌اند برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: در این رزمایش آمادگی و عزم جهادی بسیجیان برای کمک به مسئولان برای رفع مشکلات نشان داده می‌شود. این رزمایش در سطح کشور از 9 ام شهریور ماه تا 29 ام شهریور ماه در استان‌های مختلف با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و شعار وحدت و ایستادگی برگزار می‌شود. فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: این رزمایش شامل مرحله اول آن تا 29 شهریور انجام می‌شود و مرحله دوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود، که در مرحله اول دو کار باید انجام شود که کار اول اعزام گروه های جهادی درعرصه های پزشکی،فرهنگی،هنری و....در حاشیه شهر ها وروستاهای استان به صورت یک وسه روزه به صورت هر روزه صورت می گیرد و کار دوم مرحله اول در تاریخ 17 شهریور 25 گردان الی بیت المقدس از شهرستان های استان در 24 ساعت در شهرستان خود به صورت فراخوان انجام دهند. وی در پایان گفت: مرحله دوم رزمایش در هفته دفاع مقدس انجام می شود، که با حضور 20هزار نفر از بسیجیان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به میزان دو الی سه ساعت اقتدار بسیجیان به نمایش گذاشته می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا،  سردار رضا ترابی در نشست خبری “رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) ۲ “، عنوان کرد: امروز اثر گذاری رسانه و فضای مجازی و موضوعاتی که به این زمینه منجر می‌شود جایگاه و اهمیت زیادی را به خود در دنیا داده است.

وی افزود: در آستانه ورود به جشن‌های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب قرار گرفته‌ایم و باعظمت در مقابل استکبار جهانی در داخل و خارج مبارزه کرده‌ایم و یک روز آن بدون مبارزه با استکبار سپری نشده است و تمام ایام آن با حق‌طلبی و اسلامیت و همراهی جمهوریت با اسلامیت بوده و است.

← ادامه خبر …

با محتکرین قاطعانه برخورد خواهیم کرد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان:

با محتکرین قاطعانه برخورد خواهیم کرد

نشست خبری صنعت و معدن هرمزگان

نشست خبری صنعت و معدن هرمزگان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: در حوزه احتکار تعارفی با هیچ قشری نداریم و با محتکرین برخورد خواهیم کرد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا، خلیل قاسمی در نشستی خبری اظهار کرد: مجموعه فعالیت‌های ما در پنج معاونت تخصصی خلاصه می‌شود.

وی با اشاره به معاونت بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت افزود: این روزها تلاطم‌هایی در اقتصاد پیش آمده که اثراتش را در تولید به جای گذاشته است، تلاطم‌ها در اقتصاد کلان و در حوزه ارز و سیستم بانک مرکزی شرایطی را حاکم کرد که ما نقشی در آن نداشته‌ایم. ← ادامه خبر …

کودک گروگان گرفته شده سیریکی در ایرانشهر آزاد شد

کودک گروگان گرفته شده سیریکی در ایرانشهر آزاد شد

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: یک کودک ۱۰ ساله گروگان گرفته در شهرستان سیریک که آدم ربایان آن را به منطقه ای در ایرانشهر منتقل کرده بودند، توسط کارگاهان جنایی پلیس آگاهی استان در سلامت کامل آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش صدف نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، سردار عزیزالله ملکی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، کارگاهان جنایی پلیس آگاهی هرمزگان در پی وقوع یک فقره آدم ربایی در شهرستان سیریک که آدم ربایان اقدام به ربودن یک کودک ۱۰ ساله بنام «سالم شهریاری» کرده بودند، به صورت ویژه این موضوع را دنبال کردند.

وی در تشریح این خبر بیان داشت: آدم ربایان با استفاده از خط تلفن متعلق به یکی از کشورهای همسایه، از خانواده کودک ربوده شده درخواست مبلغ ۲۰۰ هزار دلار کرده و تقاضای ملاقات با پدر این فرد را داشتند.

← ادامه خبر …

شرکت فولاد هرمزگان به سودآوری رسید

شرکت فولاد هرمزگان به سودآوری رسید

Arzani

مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت فولاد هرمزگان سال منتهی به ۹۶/۱۲/۲۹ با حضور ۹۸ درصد اعضا روز چهارشنبه ۱۳تیرماه ۱۳۹۷ در هتل هرمز بندرعباس با حضور هیات مدیره، نماینده بورس و سهامداران این شرکت برگزار شد. در این مجمع پس از ارائه گزارش عملکرد شرکت فولاد هرمزگان از سوی مدیرعامل این شرکت، صورت مالی این شرکت به تصویب رسید. همچنین در این مجمع به ازای هر سهم ۱۶ ریال سود تقسیم شد.

← ادامه خبر …

با صبر و استقامت می توانیم دشمن را شکست دهیم

دکتر روحانی در آیین افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس:

با صبر و استقامت می توانیم دشمن را شکست دهیم

رییس جمهور در آیین افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس

رییس جمهوری گفت: زمانی که دشمن می خواهد عظمت ملت را پایین آورد، باید مسائل گذشته را فراموش کنیم و اگر ملت واحدی باشیم با صبر، استقامت، اتکال به خداوند، انسجام و ایستادگی حتما دشمن را می شکنیم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز پنجشنبه ۷ تیرماه در آیین افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بندرعباس افزود: دشمن نسبت به ما کینه ای دیرینه دارد و یکی از سران اینهایی که امروز در آمریکا حکومت می کنند پیش از این گفته است باید ریشه ملت ایران را بخشکانیم.

وی با تاکید بر اینکه در این مقطع باید احساس قدرت کرده، سینه را سپر کنیم و با ایستادگی در برابر بدخواهان صبر و تحمل داشته باشیم، تصریح کرد: نباید سست شویم و گذشته ها و فاصله هایی که همیشه در میان افراد جامعه است را به میان بکشیم.

← ادامه خبر …