شماره مجوز: 83030

Category: اخبار ويژه

شهرداری باید نظارتش را بیشتر کند تا تصرفات اراضی کاهش یابد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

شهرداری باید نظارتش را بیشتر کند تا تصرفات اراضی کاهش یابد

جراره، رییس شورای شهر بندرعباس

یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس در صحن علنی شورا برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، مجید عسکری زاده در نطق پیش از دستور اظهار داشت: توسعه پایدار بدون حفاظت محیط زیست، شهری آرام بدنبال نخواهد داشت که فاضلاب شهری برای بندرعباس معضل بزرگی است.

وی افزود: محله چاهستانی‌ها، کمربندی، کوی آیت الله غفاری قبلا فقط در کنار خورها بوی نامطبوع می داد که الان کل محله بوی نامطبوع می‌دهد که باید برای این معضل فکری کرد.

← ادامه خبر …

تاکنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در استان هرمزگان گزارش نشده است

تاکنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در استان هرمزگان گزارش نشده است

سردار جعفری فرمانده انتظامی هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از آرامش و امنیت حاکم بعد از اعلام سهمیه بندی سوخت توسط دولت در جای جای نقاط استان خبر داد و گفت: تا کنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در این رابطه در استان گزارش نشده است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، سردار غلامرضا جعفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با رصد مستمر آشکار و پنهان کلیه جایگاه‌های توزیع سوخت در استان از زمان اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت سوخت تا کنون هیچ‌گونه مشکل امنیتی در این رابطه در استان گزارش نشده است.

وی افزود: تا این لحظه با رصد فضای عمومی با همکاری و تعامل خوب مردم و هوشیاری و آمادگی کامل ماموران انتظامی تاکنون حتی کوچکترین مورد سوء استفاده توسط معاندین نداشته ایم و امنیت و آرامش کامل در استان ساری و جاری است.

← ادامه خبر …

شهر بندرعباس به شبکه جهانی شهرهای خلاق پیوست

شهر بندرعباس به شبکه جهانی شهرهای خلاق پیوست

شهر بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: عضویت در شبکه جهانی شهرهای خلاق، تحقق《بندرعباس، شهری برای همه》 را تسریع می‌کند.

به گزارش صدف نیوز، عباس امینی‌زاده در جلسه شورای معاونین که با محوریت پیوستن به شبکه شهرهای خلاق دنیا برگزار شد، اظهار کرد: پیوستن بندرعباس به این شبکه جهانی با حمایت بخش‌های مختلف مردمی تحقق یافته است.

وی با اشاره به اینکه قبلا نیز تلاش‌هایی از سوی بندرعباس برای عضویت در این شبکه صورت گرفته و به دلیل عدم خودباوری محقق نشده بود، افزود: خوشبختانه با تکیه بر باور داخلی و نیروهای بومی به نتیجه مطلوب دست پیدا کرده‌ایم. شهردار بندرعباس یکی از اهداف اصلی عضویت در این شبکه را شناسایی و معرفی فرهنگ اصیل بومی محلی که آمیخته با فرهنگ‌های مختلف داخلی و منطقه‌ای است عنوان کرد و گفت: هدف دیگر از تلاش در این مسیر، مبنا قراردادن فرهنگ اصیل بومی به عنوان عامل اصلی توسعه گردشگری است، زیرا رونق این بخش سبب توسعه در اشتغال خرد و رونق گیری هنر های مردمی برای تولید ملی می‌شود.

← ادامه خبر …

احداث سه مدرسه با همت خیرین در شهرستان بندرخمیر

احداث سه مدرسه با همت خیرین در شهرستان بندرخمیر

مدرسه خیرساز در کهورستان

با حضور مهندس جلال زاده قائم مقام و معاون مشارکتها، مهندس نیکومنش معاون اجرایی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهرستان بندر خمیر، دبیرستان دوره متوسطه اول شهید مصطفی خمینی کهورستان افتتاح شد.

به گزارش صدف نیوز،  سجاد جلال زاده  معاون مشارکتهای مردمی  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در آیین افتتاح این پروژه، گفت: پروژه ساخت دبیرستان دوره متوسطه اول شهید مصطفی خمینی کهورستان با زیربنای ۳۲۵ متر مربع و در زمینی به مساحت دو هزار و ۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۳۰۴ متری به بهره برداری رسیده است.

← ادامه خبر …

بخش اعظم سوخت کشور از هرمزگان تامین می‌شود

بخش اعظم سوخت کشور از هرمزگان تامین می‌شود

پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان در دیدار با هاشمی تختی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت وجود دو واحد مهم پالایشگاهی در این استان، گفت: ارسال دقیق و منظم این فرآورده های تولیدی به سراسر کشور با کار جهادی کارکنان پخش میسر شده است.

به گزارش صدف نیوز، عبدالله احمدی کمرپشتی در این نشست اظهار کرد: وجود دو واحد مهم و عظیم پالایشگاهی در هرمزگان که در مجموع سهمی ۶۳ درصدی از تامین سوخت کشور را دارند، وظیفه دوچندانی بر دوش شرکت پخش قرار داده است که انجام شایسته آن، همتی جهادگونه را می‌طلبد.

وی با بیان این که ممانعت از خام فروشی نفت یک میثاق ملی برای توسعه کشور و صیانت از حقوق آیندگان است، تصریح کرد: تبدیل نفت خام به محصولات پالایشگاهی و پتروشیمی روز به روز اهمیت بیشتری می‌یابد چرا که ارزش افزوده حاصل از این بخش بسیار فراتر از فروش نفت خام است.

← ادامه خبر …

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور:

هرمزگان، هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور است

پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور با تأکید بر روند افزایش عملیات تخلیه و بارگیری در انبار نفت شهید رجایی، هرمزگان را هاب دریافت و توزیع فرآورده‌های نفتی کشور دانست.

به گزارش صدف نیوز، امیر وکیل زاده در سفر به هرمزگان پس از بازدید میدانی از  انبار نفت شهید رجایی بندرعباس در جمع کارکنان عملیاتی این انبار حاضر شد و در نشستی صمیمانه به مدت بیش از پنج ساعت به موارد طرح شده آنان گوش سپرد و به آن‌ها پاسخ داد.

← ادامه خبر …