شماره مجوز: 83030

Category: اخبار فرهنگی و هنری

جایگاه فضای مجازی در حال تغییر و ارتقا است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

جایگاه فضای مجازی در حال تغییر و ارتقا است

کارگروه فضای مجازی هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در دومین نشست کارگروه استانی هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی: افزایش سواد رسانه ای از مهمترین اهداف کارگروه فضای مجازی استان است.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی ضمن تاکید بر اهمیت فضای مجازی گفت: روز به روز جایگاه فضای مجازی در حال تغییر و ارتقا است و بیشتر مردم به دلایل مختلف اطلاعات خود را از فضای مجازی می گیرند و این امر باعث ایجاد مشکلات برای همگان شده است.

← ادامه خبر …

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان:

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

کمالی مدیر کل ارشاد هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ۱۲ الی ۱۸ بهمن ماه ۹۸ در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در جمع اعضای ستاد برگزاری هفدمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ضمن تاکید بر اهمیت این رویداد بیان کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب مردمی ترین فعالیت فرهنگی و تاثیر گذارترین آن می باشد به گونه ای که تمام اقشار جامعه از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد.

← ادامه خبر …

برگزاری دهمین جشنواره فیلم اردی بهشت پس از پنج سال وقفه

برگزاری دهمین جشنواره فیلم اردی بهشت پس از پنج سال وقفه

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری دهمین دوره جشنواره فیلم اردی بهشت پس از پنج سال وقفه خبر داد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، رضا کمالی زرکانی، در گفتگو با خبرنگاران گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با همکاری انجمن‌های سینمای جوان و سینماگران استان هرمزگان با اهداف کشف جوانان مستعد در زمینه فیلم و ارتقای سطح آگاهی فیلمسازان نسبت به مقوله سینما، دهمین جشنواره فیلم اردی بهشت را برگزار می‌کند.

← ادامه خبر …

چابک سازی رسانه ای از اهداف شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

چابک سازی رسانه ای از اهداف شورای اطلاع رسانی استان هرمزگان است  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نخستین جلسه شورای اطلاع رسانی استان گفت: مرزهای جغرافیایی از لحاظ رسانه ای تغییر یافته است و رسانه ها و شبکه های اطلاع رسانی مرزهای جدیدی تعریف کرده اند.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در خصوص این شورا بیان کرد: شورای اطلاع رسانی استان دارای دوازده عضو است که وظیفه سیاستگذاری خبری و رسانه ای همه رویدادهای استان را بر عهده دارد.

وی افزود: چابک سازی رسانه ای با توجه به شرایط خاص کشور از دیگر اهداف شورا است و با توجه به اینکه دبیرخانه این شورا به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی واگذار شده است بدون تردید با ایجاد همبستگی در بین اهالی رسانه شاهد پویایی اطلاع رسانی در استان خواهیم بود.

← ادامه خبر …

توسعه چاپخانه ها در استان هرمزگان ضروری است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در بازدید از چاپخانه های استان:

توسعه چاپخانه ها در استان هرمزگان ضروری است

بازدید مدیر کل ارشاد از چاپخانه های هرمزگان

رضا کمالی زرکانی در روز صنعت چاپ از چاپخانه های استان بازدید و از نزدیک با مسایل و مشکلات این صنف آشنا شد.

به گزارش صدف نیوز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با حضور در چاپخانه هرمزگان یکی از چاپخانه های قدیمی استان که توسط خالد برادری تاسیس شده است این روز را به کارکنان و مسئول این چاپخانه تبریک گفت.

وی  اضافه کرد: هرمزگان استانی ویژه و پیشرفته و از لحاظ اقتصادی و تجاری منحصر به فرد است و شایسته این استان نیست که بسیاری از اقلام چاپی آن به خارج از استان برود.

← ادامه خبر …

پلاتو نمایش و نگارخانه بندرلنگه افتتاح شد

پلاتو نمایش و نگارخانه بندرلنگه افتتاح شد

افتتاح پلاتو نمایش و نگارخانه بندرلنگه

در دومین روز گرامیداشت هفته دولت پلاتو نمایش و نگارخانه بندرلنگه با حضور فریدون همتی استاندار هرمزگان و جمعی از مسئولان و هنرمندان افتتاح شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، فریدون همتی استاندار هرمزگان در این آیین، شهر بندرلنگه را پیشرو در حوزه زیر ساخت های فرهنگی دانست و گفت: با افتتاح این پروژه بخش قابل توجهی از نیازهای زیرساختی هنرمندان بندرلنگه مرتفع خواهد شد.

رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان نیز در خصوص این پروژه عنوان کرد: پلاتو نمایش و نگارخانه بندرلنگه با ۵۰۰ مترمربع زیربنا دارای سالن پلاتو ۱۰۰ نفره و نگارخانه با ظرفیت ۳۵ تابلو و چندین گارگاه آموزشی و بخش اداری و …. است.

← ادامه خبر …