شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

تردد در محور بندرلنگه به بندر خمیر برقرار است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان؛

تردد در محور بندرلنگه به بندر خمیر برقرار است

مدیرکل راهداری هرمزگان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان گفت: از بدو ایجاد انسداد در قسمتی از مسیر به دلیل شدت بارش ها و انباشت حجم عظیم آب، با دوطرفه شدن مسیر در حدفاصل آب نمای کنخ و انتقال عبور و مرور به باند رفت، ارتباط بین شهرهای بندر لنگه و بندر خمیر برقرار است.

به گزارش صدف نیوز؛ یوسف عابدینی با اشاره  به بارندگی‌های کم سابقه در استان هرمزگان خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از انسداد مسیر، اکیپ های راهداری در محل حاضر شده اند و هم اکنون ارتباط بین این شهرها در مسیر تعیین شده برقرار است که همکاران ما در تلاش هستند تا در اسرع وقت مشکل ایجاد شده در مسیر اصلی رفع شود.

← ادامه خبر …

اعتقاد به شعار “ما میتوانیم” در شرکت فولاد هرمزگان

دکتر معروفخانی تاکید کرد:

اعتقاد به شعار “ما میتوانیم” در شرکت فولاد هرمزگان

شرکت فولاد هرمزگان

دکتر معروفخانی با اشاره به توانمندی، تخصص و تعهد کارکنان فولاد هرمزگان ضمن تبریک سالروز افتتاح شرکت به کارکنان و کلیه ذینفعان گفت: اعتقاد ما این است که شعار ما می توانیم  در فولاد هرمزگان به باور رسیده است و کارکنان جهادی و تلاشگر فولاد هرمزگان با اعتقاد راسخ به این موضوع ثابت کردند که می توانند شگفتی ساز شوند و افتخار آفرینی کنند. مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به رکوردها کسب شده در تولید روزانه تصریح کرد: ما از ابتدای  امسال تا کنون توانستیم علی رغم محدودیت های موجود در حوزه انرژی ( برق و گاز ) رکوردهای متعددی را در حوزه تولید به ثبت برسانیم و این از موهبت های الهی ونتیجه لطف خداوند و تلاش کارکنان خدوم و پر تلاش فولاد هرمزگان است.

← ادامه خبر …

درخشش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

درخشش شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس در شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

درخشش روابط عمومی نفت ستاره خلیج فارس

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس با کسب عناوین برتر شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی درخشید.

به گزارش صدف نیوز، اختتامیه شانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با حضور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اعضای انجمن متخصصان روابط عمومی و جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌های کشور در محل سالن همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار شد.

در این دوره از جشنواره روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت نفت ستاره خلیج‌فارس توانست با کسب عناوین برتر بدرخشد.

← ادامه خبر …

موفقیتی دیگر برای شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رقم خورد

موفقیتی دیگر برای شرکت پالایش گاز سرخون و قشم رقم خورد

پالایشگاه گاز سرخون و قشم

سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از دریافت ” گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی براساس استاندارد ملی به شماره ISIRI-14156 ” به همت  و تلاش شبانه روزی کارشناسان و کارکنان این مجموعه در زمینه مدیریت انرژی خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، پارسا پروین گفت: رعایت معیار مصرف انرژی بر اساس استاندارد ایزریی ISIRI-14156  نیازمند برنامه ریزی سیستماتیک، برای چگونگی کنترل و استفاده صحیح و منطقی از انرژی و کاهش ضایعات و حداقل کردن هزینه آن بدون تاثیر در کاهش کیفیت و کمیت محصولات می باشد.که این مهم، با همکاری همه ارکان سازمانی و رعایت اصلاح الگوی مصرف باهدف پرهیز از اسراف و استفاده غیر منطقی از تجهیزات و جلوگیری از نشتی ها و تلفات و به کارگیری تجهیزات انرژی کارا  در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم تجلی یافته است.

← ادامه خبر …

قوانین و بخشنامه های غیرکارشناسی آینده اقتصادی کشور را به مخاطره انداخته است

رییس اتاق بازرگانی استان هرمزگان:

قوانین و بخشنامه های غیرکارشناسی آینده اقتصادی کشور را به مخاطره انداخته است

محمدرضا صفا

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان گفت: قوانین و بخشنامه های غیرکارشناسی و خلق الساعه آینده اقتصادی کشور را به مخاطره انداخته است.

به گزارش صدف نیوز، محمدرضا صفا در نشست شورای گفت و گو دولت و بخش خصوصی با حضور محسن رضایی معاونت اقتصادی ریاست جمهوری اظهار داشت: اتاق بازرگانی هرمزگان به عنوان تریبون بخش خصوصی در هرمزگان با همکاری و تعامل مسوولان استان توانسته است و جایگاه خود در استان تقویت نماید و امروز که در خدمت شما هستم اتاق بازرگانی هرمزگان در تمام نشست های اقتصادی استان دارای کرسی ثابت و حق رای می باشد.

← ادامه خبر …

تبلور خودباوری و بومی سازی دانش فنی در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

تبلور خودباوری و بومی سازی دانش فنی در شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

پارسا پروین

پارسا پروین گفت: امروزه تولید کننده گان و ارائه دهندگان خدمات در دنیا به روشهای گوناگون در تلاش برای پیشی گرفتن از رقبای خود هستند. که شرکت پالایش گاز سرخون و قشم نیز در راستای تنوع محصول و البته انعطاف پذیری در نحوه ارائه محصول به جهت جلب رضایت مشتریان، برای بارگیری گاز مایع یا LPG روشی جدید طراحی و اجرایی نموده است.

به گزارش صدف نیوز، سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم افزود:  یکی از خدمات شرکت پالایش گاز سرخون و قشم  تولید و عرضه گاز مایع یا LPG در سطح کشور می باشد که تا کنون مطابق با روش مرسوم در تمامی پالایشگاههای گاز کشور، پس از فروش، از طریق تانکرهای مخصوص حمل توسط کشنده های زمینی به دست مشتریان می رسید.

← ادامه خبر …