شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

در هرمزگان هیچگونه کمبود سوختی وجود ندارد

در هرمزگان هیچگونه کمبود سوختی وجود ندارد

جایگاه سوخت

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان  با صدور اطلاعیه ای فوری و مهم درباره استمرار خدمت‌رسانی به مردم و عرضه سوخت به خودروها به مردم اطمینان داد که از بابت تامین سوخت هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

به گزارش صدف نیوز، در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار اخبار کذب در مورد تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در  کشور یا عدم عرضه سوخت به خودروها در برخی رسانه های نامعتبر و پیام‌رسان‌های شبکه مجازی، به اطلاع می رساند کلیه جایگاه‌های عرضه سوخت و مجاری عرضه در سطح استان هرمزگان مانند همیشه با تعهد و مسئولیت‌شناسی در حال ارائه سوخت بصورت شبانه روزی به مشتریان گرامی هستند و در این امر هیچ وقفه ای نبوده و نخواهد بود.

← ادامه خبر …

آلودگی دریایی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس نیست

آلودگی دریایی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس نیست

آلودگی دریا

مدیر HSE شرکت نفت ستاره خلیج فارس با استناد به مکاتبات و نتایج آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست استان هرمزگان، منشا آلودگی دریایی اخیر را منشایی غیر از این پالایشگاه عنوان کرد.

به گزارش صدف نیوز، «مهرداد دهداری» در تشریح این خبر بیان داشت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان پالایشگاه سبز کشور یکی از اصلی‌ترین صنایع حافظ محیط زیست است و تمام اسناد و شواهد نیز این موضوع را تایید می‌کند.

وی ضمن اشاره به پایش مستمر و لحظه‌ای تمام شاخص‌های زیست‌محیطی توسط کارشناسان متخصص این پالایشگاه و نظارت دائمی آزمایشگاه معتمد سازمان محیط زیست، اضافه کرد: در حضور اکیپی شامل کارشناسان محیط زیست استان، کارشناسان محیط زیست صنایع مجاور و کارشناسان محیط زیست پالایشگاه، بازدیدهای تخصصی از روند کاری این ابرپالایشگاه صورت گرفت و با استناد به مشاهدات و خروجی پایش‌های صورت گرفته توسط آزمایشگاه معتمد، گواهی عدم وجود هر نوع آلایندگی از مبدا پالایشگاه تا مسیر بازگشت آب دریا صادر شد که مستندات آن نیز موجود است.

← ادامه خبر …

اسکله‌های هرمزگان برای خدمات رسانی در نوروز ۹۹ آماده هستند

اسکله‌های هرمزگان برای خدمات رسانی در نوروز ۹۹ آماده هستند

اسکله مسافری

معاون فنی ونگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تعمیرات اساسی و زیرآبی شناورهای امدادو نجات دریایی (ناجی) و ساخت وتعمیر اسکله ها به عنوان ۲ اولویت مهم به منظور پشتیبانی از طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز۹۹ بودکه با موفقیت انجام شد.

به گزارش صدف نیوز، محمد رضا پوررجبی در جمع خبرنگاران افزود: هم اکنون تعمیر اساسی و زیرآبی شناورهای جست وجو و نجات دریایی( ناجی) ۱۵ و ۳ که در مسیر رفت وآمد  بندرعباس به قشم و بندرچارک به کیش انجام شده و در محدوده های تعیین شده مشغول فعالیت هستند.

← ادامه خبر …

چهار پروژه بزرگ برق منطقه ای هرمزگان بزودی افتتاح می شود

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان:

چهار پروژه بزرگ برق منطقه ای هرمزگان بزودی افتتاح می شود

مدیر عامل برق منطقه ای هرمزگان

چهار پروژه بزرگ شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان آماده افتتاح و بهره برداری است.

به گزارش صدف نیوز، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت فرا رسیدن دهه فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا خصوصا سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی و همچنین دهه فاطمیه گفت: پروژه های این شرکت آماده افتتاح و بهره برداری است اما به یاری خدا در سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری به استان و همچنین با حضور مقام عالی وزارت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

← ادامه خبر …

راز کمبود گاز در هرمزگان

راز کمبود گاز در هرمزگان

کمبود گاز مایع در هرمزگان

صدف نیوز، حسین فریدونی/ چند وقتی است که شهروندان بندرعباس و برخی نقاط استان هرمزگان با کمبود کپسول های گاز مایع مواجه هستند و هر بار که به جایگاههای توزیع سیلندر گاز مراجعه می کنند با صف های طویل برخورد کرده و بیشتر شهروندان نیز با دست خالی به منزل بر می گردند زیرا موفق به دریافت کپسول گاز پر نمی شوند.

اکنون این سئوال برای مردم استان پیش آمده که راز کمبود گازمایع در چیست؟ برخی معتقدند که دلیل نایاب شدن کپسول گاز این است که بنزین سهمیه بندی و قیمت آزاد آن افزایش پیدا کرده و بیشتر رانندگان خودروها  اقدام به گازسوز کردن خودروهای خود به وسیله کپسول گاز مایع کرده اند، هر چند این کار از نظر ایمنی خودروها بسیار خطرناک است اما با کمال تاسف شاهد رشد روزافزون این اقدام هستیم. برخی دیگر از شهروندان نیز عقیده دارند کمبود گاز مایع جهت ترغیب و تشویق نمودن خانواده ها به استفاده از انشعاب گاز شهری به وجود آمده است.

← ادامه خبر …

برگزاری جلسه مدل تعالی سازمانی در شرکت برق منطقه ای هرمزگان

برگزاری جلسه مدل تعالی سازمانی در شرکت برق منطقه ای هرمزگان

جلسه مدل تعالی سازمانی در برق منطقه ای هرمزگان

جلسه آشنایی با اصول و معیارهای مدل تعالی سازمانی با حضور مهندس حسن کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان و  تقی زاده مشاور شرکت برق منطقه ای استان و برنده جایزه ملی و ارزیاب مدل تعالی در سازمان ها و همچنین معاونین و مدیران شرکت برق منطقه ای در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.

به گزارش صدف نیوز، در این جلسه مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان ضمن اینکه به اهمیت مدلهای تعالی سازمان تاکید نمود، رهنمودهای خود را در این زمینه بیان کرد. در ادامه مشاور شرکت برق منطقه ای نیز طی سخنانی به بیان مواردی در زمینه اصول و معیارهای تعالی سازمانی پرداخت.

← ادامه خبر …