شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

ایزوایکو بزرگترین حامی صنعت ملی نفتکش است

مدیر عامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران:

ایزوایکو بزرگترین حامی صنعت ملی نفتکش است

ایزوایکو بزرگترین حامی صنعت ملی نفتکش

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران گفت: این نفتکش حدود یک میلیون دلار صرفه جویی ارزی داشته است.

به گزارش صدف نیوز، «حمید رضاییان اصل» مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران به تشریح تعمیراتی که روی شناور و نفت کش ها در مجموعه ایزوایکو صورت می گیرد پرداخت و گفت: نفتکش ۱۵۰ هزار تنی stark با مالکیت شرکت نفتکش جمهوری اسلامی ایران روز پنج شنبه ۳ شهریور ماه عملیات از آب گیری آن انجام شد و جهت انجام امور تعمیراتی از جمله تعویض ورق، کارهای فلزی، لوله کشی، تعمیر موتور اصلی، الکترو موتورها، تعمیر ژنراتور اصلی و شیرآلات وارد درای داک(حوض خشک) در مجموعه ایزوایکو شد.

← ادامه خبر …

مصمم به افزایش تولید در شرکت صبا فولاد خلیج فارس هستیم

سعید بزرگی، مدیر عامل صبا فولاد خلیج فارس:

مصمم به افزایش تولید در شرکت صبا فولاد خلیج فارس هستیم

مدیر عامل صبا فولاد خلیج فارس

مدیر عامل صبا فولاد خلیج فارس گفت: تمامی ارکان شرکت صبا فولاد خلیج فارس با  هماهنگی کامل، برای افزایش تولید و ثبت رکودهای ویژه کمر همت بسته‌اند و با عنایت خداوند متعال در سال جاری و به زودی شاهد اتفاقات ویژه ای در تولید محصولات شرکت صبا فولاد خلیج فارس خواهیم بود.

به گزارش صدف نیوز، سعید بزرگی، مدیر عامل این شرکت در جلسه شورای هماهنگی و راهبردی مدیران صبا فولاد خلیج فارس  با اشاره به لزوم جهش تولید و تأکید مقام معظم رهبری بر این مهم در سال جاری اظهار داشت: اگر جهش تولید مدنظر  و مورد تصور در واحدهای کوچک و بزرگ صنعتی به ثمر نشیند ، قطعا شاهد اتفاقات خوب اقتصادی در سطوح بومی و ملی خواهیم بود.

← ادامه خبر …

رشد ۳ برابری میزان خطوط انتقال گاز تا پایان دولت تدبیر و امید

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان خبر داد:

رشد ۳ برابری میزان خطوط انتقال گاز تا پایان دولت تدبیر و امید

خطوط انتقال گاز

میزان سرمایه گذاری در حوزه گازرسانی قبل از این دولت به روستاها ۹۰ میلیارد ریال بود که در دولت تدبیر و امید با رشد ۱۸ برابری، این بودجه به میزان یک هزار و ۶۲۰ ریال ارتقاء یافت.

به گزارش صدف نیوز، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت:  میزان سرمایه گذاری  در حوزه گازرسانی قبل از این دولت به روستاها ۹۰ میلیارد ریال بود که در دولت تدبیر و امید با رشد ۱۸ برابری، این بودجه به  میزان یک هزار و ۶۲۰ میلیارد ریال ارتقاء یافت.

فواد حمزوی، بیان کرد: در بخش گازرسانی شهری نیز در استان هرمزگان حدود ۱۳۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده بود که این سرمایه گذاری با رشد بیش از ۱۴ برابری به یک هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال رسیده است.

← ادامه خبر …

آغاز اشتراک پذیری گاز در روستای ستلو شهرستان پارسیان

آغاز اشتراک پذیری گاز در روستای ستلو شهرستان پارسیان هرمزگان

آغاز اشتراک پذیری گاز در هرمزگان

تزریق گاز و گاز رسانی به روستای ستلو با جمعیت ۴۷۱ خانوار از توابع شهرستان پارسیان در جهت توسعه گازرسانی به روستاها با موفقیت انجام شد.

به گزارش صدف نیوز، ابراهیم صفری، رئیس اجرای طرح های شرکت گاز استان هرمزگان ضمن اشاره به تزریق گاز و گازرسانی به  روستای ستلو با جمعیت ۴۷۱ خانوار از توابع ناحیه پارسیان، افزود: در مرداد ۹۹  و با تلاش شبانه روزی همکاران ما در شرکت گاز استان هرمزگان، عملیات تزریق گاز و گازرسانی به  روستای ستلو از توابع ناحیه پارسیان در جهت توسعه گازرسانی به روستاها با موفقیت انجام شد.

← ادامه خبر …

بیش از ۹۸ درصد گاز مصرفی در استان هرمزگان در بخش صنایع استفاده می‌شود

مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان:

بیش از ۹۸ درصد گاز مصرفی در استان هرمزگان در بخش صنایع استفاده می‌شود

حمزوی، مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت گاز استان هرمزگان که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: اما در کنار این مهم، یکی از دیگر برنامه های این شرکت، گازرسانی به بخش خانگی است که تاکنون ۵۸ هزار خانوار در استان تحت پوشش شبکه گاز قرار دارند و پیش بینی می شود تا پایان سال ۱۴۰۰، حدود ۴۵ درصد از خانوار استان، تحت پوشش گاز شهری و روستایی قرار گیرند.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی افزود: در حال حاضر ۶ هزار و ۳۰۷ خانوار روستایی و ۵۲ هزار و ۱۶۶ خانوار شهری استان هرمزگان از نعمت گازطبیعی بهره مند هستند.

← ادامه خبر …

۷ پروژه برق منطقه ای هرمزگان به بهره برداری رسید

در قالب پویش هر هفته الف – ب – ایران:

۷ پروژه برق منطقه ای هرمزگان به بهره برداری رسید

پروژه های پویش الف – ب ایران شرکت برق منطقه ای هرمزگان

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان گفت: همزمان با هفته دوازدهم (پویش هر هفته الف – ب – ایران) با حضور ریاست محترم جمهوری، وزیر نیرو و مسئولان استانی پروژه های صنعت آب و برق استان هرمزگان از طریق ویدئو کنفرانس روز پنج شنبه ۲۶تیرماه به بهره برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز، مهندس «حسن کهوری» اظهار کرد: شرکت برق منطقه ای هرمزگان ۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۷۱میلیارد تومان را در هفته دوازدهم پویش الف-ب –ایران به بهره برداری رساند.

← ادامه خبر …