شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

شرکت مخابرات تندیس زرین برند محبوب را دریافت کرد

شرکت مخابرات تندیس زرین برند محبوب را دریافت کرد

دریافت تندیس مخابرات

برند شرکت مخابرات ایران، در جشنواره برند محبوب که همه ساله به منظور انتخاب بهترین برندها در حوزه های مختلف و انتخاب برندهای خوشنام ایرانی برگزار می شود، با کسب حداکثر امتیاز موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب کشور در حوزه خدمات اینترنت ADSL شد.

به گزارش صدف نیوز، در این مراسم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار شد، از برند شرکت مخابرات ایران، به عنوان حائز تندیس زرین و برند خوشنام در گروه خدمات اینترنت ADSL تقدیر ویژه به عمل آمد.

← ادامه خبر …

طرح توسعه‌ شرکت مس با دستور روحانی در هرمزگان افتتاح شد

طرح توسعه‌ شرکت مس با دستور روحانی در هرمزگان افتتاح شد

افتتاح طرح توسعه‌ شرکت مس در هرمزگان

طرح مهم توسعه‌ای شرکت مس با حضور دکتر روحانی رئیس‌جمهور و مهندس رزم‌حسینی وزیر صنعت‌، معدن و تجارت به صورت ویدئو کنفرانس در منطقه ویژه اقتصادی خلیج‌فارس افتتاح شد.

«طرح جامع انتقال، ذخیره‌سازی و صادرات اسیدسولفوریک» در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس همزمان با افتتاح «کارخانه آهک اهر» در استان آذربایجان شرقی دو طرح مهمی بودند که روز پنجشنبه ۱۰ تیرماه با دستور دکتر روحانی رئیس‌جمهور به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شدند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر اردشیر سعدمحمدی در آئین بهره‌برداری از طرح‌های ذخیره و صادرات اسید سولفوریک در بندرعباس و افتتاح طرح آهک پخته و هیدراته در اهر در پاسخ به رییس جمهور از تأمین ۷۰ درصدی کود فسفاته مورد نیاز کشور تا چهار سال آینده خبر داد.

← ادامه خبر …

در سال گذشته از ۱۸طرح و پایان نامه پژوهشی حمایت شد

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان:

در سال گذشته از ۱۸طرح و پایان نامه پژوهشی حمایت شد

مدیر عامل شرکت گاز هرمزگان

مدیرعامل شرکت گاز استان هرمزگان از اجرای ۱۸ طرح پژوهشی در این شرکت خبر داد و گفت: در سال ۱۳۹۹ این شرکت از ۱۸ طرح پژوهشی و پایانه نامه حمایت کرده که از این تعداد، ۱۴مورد طرح پژوهشی و ۴ مورد پایان نامه بوده است.

به گزارش صدف نیوز، فواد حمزوی، با تشریح عملکرد امور پژوهش و فناوری شرکت گاز استان هرمزگان طی سال ۱۳۹۹ بیان داشت: در حوزه مالی با هدف بهبود فرایند کار و افزایش کنترل های داخلی و ارایه گزارش های متنوع جهت تصمیم گیری و رفع نیازهای نهادهای نظارتی، نسبت به تعریف و اجرای ۷ طرح پژوهشی از جمله ارائه مدل مفهومی پیاده سازی و شناسایی موانع پیش روی حسابداری، ارایه الگوی جامع بودجه ریزی عملیات براساس هزینه یابی فعالیت  ABC در شرکت گاز استان هرمزگان، مدیریت ریسکهای مالی شرکت گاز استان هرمزگان با توجه به شرایط اقتصادی از جمله طرح‌های پژوهشی در حال اجرای این شرکت در سال ۹۹ بوده  است.

← ادامه خبر …

بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس از نیروگاه ها و ظرفیت های صنعت برق استان هرمزگان

بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس از نیروگاه ها و ظرفیت های صنعت برق استان هرمزگان

بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس از استان هرمزگان

در پی کاهش تولید برق و اعمال خاموشی های برنامه ریزی شده از سوی وزارت نیرو در ساعات پیک مصرف در کشور و استان، که مشکلاتی را در استان هرمزگان به همراه داشت و با توجه به گرمسیر بودن این استان که زندگی بدون برق برای مردم سخت و غیر قابل تحمل است و موجب نارضایتی مردم گردید، اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی جهت بررسی وضعیت و بازدید از نیروگاهها و ظرفیت های صنعت برق هرمزگان به این استان سفر کردند.

← ادامه خبر …

دو سایت ۵G در کیش راه‌اندازی می‌شود

دو سایت ۵G در کیش راه‌اندازی می‌شود

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان از ایجاد دو سایت ۵G در جزیره کیش به صورت پایلوت خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، امیر یگانه  اظهار کرد: در ادامه راه‌اندازی سایت‌های نسل پنجم اینترنت همراه در کشور، دو سایت ۵G در جزیره کیش در حال جانمایی است.

وی افزود: نصب و راه‌اندازی این دو سایت توسط همراه اول به عنوان پایلوت در جزیره کیش بزودی آغاز می‌شود.

مدیر مخابرات منطقه هرمزگان همچنین عنوان کرد: طی یک سال اخیر بیش از ۸۰۰ تکنولوژی ۳G و ۴G در نقاط مختلف هرمزگان بخصوص مناطق روستایی نصب و راه‌اندازی شده است که هرمزگان را در میان استان‌های برتر کشور در زمینه توسعه شبکه قرار داده است.

ساعت: ۱۰:۲۵ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۳/۰۴

گاز تمیز و استاندارد به صنایع غرب بندرعباس می رسد

گاز تمیز و استاندارد به صنایع غرب بندرعباس می رسد

علیرضا عربلو

علیرضا عربلو

مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از پایان عملیات پیگرانی تمیز کننده خط لوله ۵۶ اینچ خط هفتم سراسری به طول ۲۰۰ کیلومتر خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، علیرضا عربلو مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از پایان موفقیت آمیز عملیات پیگرانی تمیز کننده خط لوله ۵۶ اینچ خط هفتم سراسری به طول ۲۰۰ کیلومتر در ۱۵ اردیبهشت ماه سال جاری با ۱۸۰۰ نفر ساعت خبر داد.

← ادامه خبر …