شماره مجوز: 83030

Category: اخبار گوناگون

۲۰۰ قرارگاه تحول محلات در هرمزگان راه اندازی می شود

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان:

۲۰۰ قرارگاه تحول محلات در هرمزگان راه اندازی می شود

نشست تعاملی سپاه امام سجاد (ع) با اصحاب رسانه

سرهنگ سالاری گفت: بیش از ۵۰ مراسم جشن ازدواج در سالن های سپاه و بسیج در سطح شهرستان های مختلف استان هرمزگان برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از شبستان، سرهنگ « اباذر سالاری » در نشست تعاملی با اصحاب رسانه به تشریح عملکرد سپاه در بخش های مختلف، به میزبانی استان هرمزگان از کنگره ملی شهدای استان اظهار کرد: این حرکت بزرگ در راستای معرفی یک هزار و ۵۰۰ شهید هرمزگان و نقش شهدای استان در دوران هشت سال دفاع مقدس به ویژه نبرد مستقیم با استکبار جهانی در خلیج فارس برگزار می شود.

← ادامه خبر …

راه‌اندازی سرپناه شبانه معتادین در بندرعباس

مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان خبر داد؛

راه‌اندازی سرپناه شبانه معتادین در بندرعباس

رنجبر، مدیر کل بهزیستی هرمزگان

مدیر کل بهزیستی استان هرمزگان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: ۸ پایگاه اجتماعی در استان در محلات پر آسیب و حاشیه‌ای سطح شهرها راه‌اندازی شده‌اند.

به گزارش صدف نیوز، غلامحسین رنجبر اظهار داشت: بخشی از آسیب‌های اجتماعی در حوزه سازمان بهزیستی است البته چندین دستگاه وجود دارد که در این بخش فعالیت می‌کنند.

وی ادامه داد: در حال حاضر در بخش کاهش آسیب‌های اجتماعی اورژانس اجتماعی مورد توجه قرار گرفته و به مسائلی چون طلاق، کودکان کار و … می‌پردازد و تمام فعالیت‌های سازمان بهزیستی به صورت غیردولتی اداره می‌شود.

← ادامه خبر …

رضا حیدری زاده در راه شورای شهر بندرعباس

رضا حیدری زاده در راه شورای شهر بندرعباس

رضا حیدری زاده

رضا حیدری زاده مدیر عامل فعلی سازمان فضای سبز شهرداری به شورای شهر بندرعباس خواهد رفت.

به گزارش صدف نیوز: بدنبال استعفای پرویز سالاری و انصراف هومن رفیعی از پیوستن به جمع اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، رضا حیدری زاده مدیر عامل فعلی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری می تواند صندلی خالی سالاری را پر کند.

حیدری زاده در پاسخ خبرنگار صدف نیوز، از اعلام آمادگی خود جهت خدمت در شورای اسلامی شهر خبر داد.

← ادامه خبر …

مصرف برق در هرمزگان بیش از توان تولید

مصرف برق در هرمزگان بیش از توان تولید

مهندس ذاکری

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: امسال اوج پیک مصرف در روز ۱۷ اردیبهشت معادل هزار و ۶۵۲ مگاوات ساعت بود که با اوج پیک مصرف در مدت مشابه سال قبل تفاوتی نداشت، اما با توجه به کاهش دمای هوا به نسبت پارسال، این میزان مصرف نشان دهنده رعایت نشدن الگوی صحیح مصرف است.

به گزارش صدف نیوز، محمد ذاکری افزود: پیش بینی می‌شود در تابستان امسال به مصرف ۲ هزار و ۳۰۰ مگاوات ساعت برسیم که ۳۰۰ مگاوات ساعت بیشتر از توان تولید برق در هرمزگان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: شستشوی به موقع وسایل سرمایشی و تنظیم آن‌ها در دمای ۲۴ درجه از مهمترین راهکار‌های کاهش مصرف برق در زمان اوج مصرف است.

← ادامه خبر …

کنگره ملی شهدای استان هرمزگان دیماه امسال برگزار می شود

کنگره ملی شهدای استان هرمزگان دیماه امسال برگزار می شود

سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان

کار برای شهدا یک توفیق است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: باید برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگان از ظرفیت‌های مردمی و موکب‌های اربعین استفاده کنیم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از فارس،  اباذر سالاری در نشست هم‌اندیشی فعالان فرهنگی و هنری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اظهار داشت: در نوروز امسال و طی برنامه راهیان نور دریایی بیش از ۱۰ هزار نفر شرکت کردند که این نشانه هنر شهدا است که در ایامی که همه در حال گشت و گذار هستند جمع کثیری از هموطنان را از سراسر کشور متوجه خود می‌کنند.

← ادامه خبر …

فعالیت های پخش فرآورده های نفتی در استان هرمزگان ستودنی است

شریفی، نماینده مردم غرب هرمزگان:

فعالیت های پخش فرآورده های نفتی در استان هرمزگان ستودنی است

شرکت پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

نماینده غرب استان هرمزگان در خانه ملت در دیدار با مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان فعالیت ها و تلاش این شرکت و کارکنان آن را در تامین سوخت استان ستودنی و قابل تقدیر دانست.

به گزارش صدف نیوز، ناصر شریفی در این دیدار عنوان کرد: در ارتباطات و دیدارهایی که با مردم داریم آنها از نحوه خدماتی که این شرکت ارائه می دهد راضی هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مردم هرمزگان لایق بهترین خدمات هستند، افزود: در مجلس برای تسهیل اقدامات خدمت رسانی دولت آماده همکاری هستیم.

← ادامه خبر …