شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

اتاق بازرگانی بندرعباس برای حل مشکلات بازرگانان حرکت جدیدی آغاز کرده است

رییس اتاق بازرگانی بندرعباس مطرح کرد:

اتاق بازرگانی بندرعباس برای حل مشکلات بازرگانان حرکت جدیدی آغاز کرده است

محمدرضا صفا

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: همزمان با آغاز فعالیت دور نهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی بندرعباس، این اتاق حرکت جدیدی را برای حل مشکلات فعالان اقتصادی آغاز کرده است.

به گزارش صدف نیوز، محمدرضا صفا در نخستین نشست هیات نمایندگان با استاندار هرمزگان که با حضور آشوری نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، حیدری معاون اقتصادی استانداری و جوادی رییس خانه کشاورز همراه بود، اظهار داشت: خیز اتاق به سمت تشکیل کمیسیون های تخصصی و استفاده از افراد کاردان و مجرب در راس این کمیسیون ها نوید از  آینده ای روشن و پربار  برای این اتاق می دهد.

← ادامه خبر …

گازرسانی به صنایع و مردم غرب استان یکی از اولویت های شرکت گاز هرمزگان است

گازرسانی به صنایع و مردم غرب استان یکی از اولویت های شرکت گاز هرمزگان است

گازرسانی به مناطق غربی هرمزگان

برنامه های توسعه گازرسانی در استان هرمزگان و از جمله غرب استان هرمزگان بر اساس اولویت های صنایع عمده انرژی بر، شهرک های صنعتی و در کنار آن گازرسانی شهری و روستایی در حال انجام است. از همین رو بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تاکنون، در غرب استان هرمزگان، بخش های شهرستانهای بندرخمیر، پارسیان و بستک با توجه به وجود تقاضاهای صنعتی، و صنایع انرژی بر، نسبت به عملیات گازرسانی آنها اقدام و در کنار آن اولویت های شهری و روستایی نیز پوشش داده شده است.

به گزارش صدف نیوز، در پی انتقاداتی در فضای مجازی مبنی بر عدم برنامه ریزی جهت گازرسانی به شهرستان بندرلنگه و سایر شهرستانهای غربی استان، مدیر روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، این انتقادات را بی انصافی دانست و  افزود: شرکت گاز استان هرمزگان از یکسال گذشته بطور جدی برنامه ریزی گازرسانی به شهرستان بندرلنگه را در دستور کار قرارداده و این شهرستان همیشه بعنوان یکی از اهداف جدی طرح جامع گازرسانی به استان هرمزگان مطرح بوده و هست.

← ادامه خبر …

پاکزاد به عنوان مدیر عامل جدید منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد

پاکزاد به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد

مسعود پاکزاد

طی حکمی، مسعود پاکزاد به سمت مدیرعاملی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد.

به گزارش صدف نیوز، منطقه ویژه اقتصادی که در ۵۰۰ کیلومتری غرب بندرعباس واقع است، عنوان هاب سوم پتروشیمی در کشور را دارد.

گفتنی است، شاهرخی پیش از این مدیرعامل این منطقه ویژه بود که چند ماه گذشته به دلیل برخی مسائل از سمت خود استعفا کرد.

← ادامه خبر …

کسب مدال زرین ملی توسط مدیر عامل فولاد هرمزگان

کسب مدال زرین ملی توسط مدیر عامل فولاد هرمزگان

کسب مدال زرین ملی توسط فولاد هرمزگان

دومین مدال زرین حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی به مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان اعطا شد.

به گزارش صدف نیوز، در هفتمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی که در هتل المپیک تهران برگزار شد، از فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به‌عنوان مدیر برتر در حوزه مسوولیت اجتماعی و همچنین رضا صفریان، مدیر روابط عمومی این شرکت تقدیر به عمل آمد. در حاشیه این کنفرانس فرزاد ارزانی، مدیر عامل شرکت فولاد هرمزگان در جمع خبرنگاران گفت: شرکت فولاد هرمزگان در حوزه عمرانی در ساخت و تجهیز مدارس منطقه مشارکت دارد.

وی افزود: همچنین پرداخت کمک‌های مالی به بیمارستان کودکان و ساخت و تجهیز سایر اماکن عام‌المنفعه در سال‌های پیشین از جمله مواردی است که این شرکت در آن نقش داشته است. مساعدت‌های مالی به سازمان بهزیستی، آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها، حمایت از نخبگان جامعه و پشتیبانی مالی از همایش‌های علمی و تحقیقاتی از دیگر اقدامات فولاد هرمزگان است.

← ادامه خبر …

مجتمع آموزشی شبانه‌روزی دخترانه همیاری در رودان افتتاح شد

مجتمع آموزشی شبانه‌روزی دخترانه همیاری در رودان افتتاح شد

افتتاح مدرسه دخترانه همیاری در رودان

طی آیین باشکوهی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، یکی از زیباترین مدارس استان در شهرستان رودان افتتاح شد.

به گزارش صدف نیوز، در این آیین با حضور دکتر « فریدون همتی » استاندار هرمزگان، مهندس « اصلاحچی » مدیرعامل گروه همیاری تانا انرژی (بانی خیر)، حجت الاسلام « سید مصطفی ذوالقدر » نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس، حجت الاسلام « درُی » امام جمعه رودان، «دادی زاده» مدیر کل آموزش و پرورش استان و مهندس « نوید احمدی » مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان در مرکز شهر رودان برگزار شد.

← ادامه خبر …

منصور آرامی به کمپین شفافیت آراء نمایندگان پیوست

منصور آرامی به کمپین شفافیت آراء نمایندگان پیوست

منصور آرامی

منصور آرامی بعنوان یکی از چهره‌های سیاسی هرمزگان و یکی از نامزدهای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، با انتشار متن زیر در اولین پست توئیتر خود، موضوع شفافیت آراء نمایندگان را – که اخیرا تبدیل به مطالبه عمومی در کشور شده است- تایید کرد.

به گزارش صدف نیوز، وی در آغــاز فعـالیت خـود در توئیتـر -و همزمان در صفحه اینستاگرام- خود نـوشـت: «شفافیت آراء نمایندگان حق طبیعی مردم است. به تجربه معتقدم انجامِ این مهم، تحولی بزرگ در خدمت‌رسانی به مردم ایجاد خواهد نمود.  باید مشخص شود هر نماینده در مجلس چگونه از حقوق مردمش دفاع میکند. شفاف شدن رای موافق و مخالف، زمینه پایش عملکرد نمایندگان را نیز فراهم می‌کند.»

← ادامه خبر …