شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

راز کمبود گاز در هرمزگان

راز کمبود گاز در هرمزگان

کمبود گاز مایع در هرمزگان

صدف نیوز، حسین فریدونی/ چند وقتی است که شهروندان بندرعباس و برخی نقاط استان هرمزگان با کمبود کپسول های گاز مایع مواجه هستند و هر بار که به جایگاههای توزیع سیلندر گاز مراجعه می کنند با صف های طویل برخورد کرده و بیشتر شهروندان نیز با دست خالی به منزل بر می گردند زیرا موفق به دریافت کپسول گاز پر نمی شوند.

اکنون این سئوال برای مردم استان پیش آمده که راز کمبود گازمایع در چیست؟ برخی معتقدند که دلیل نایاب شدن کپسول گاز این است که بنزین سهمیه بندی و قیمت آزاد آن افزایش پیدا کرده و بیشتر رانندگان خودروها  اقدام به گازسوز کردن خودروهای خود به وسیله کپسول گاز مایع کرده اند، هر چند این کار از نظر ایمنی خودروها بسیار خطرناک است اما با کمال تاسف شاهد رشد روزافزون این اقدام هستیم. برخی دیگر از شهروندان نیز عقیده دارند کمبود گاز مایع جهت ترغیب و تشویق نمودن خانواده ها به استفاده از انشعاب گاز شهری به وجود آمده است.

← ادامه خبر …

برگزاری جلسه مدل تعالی سازمانی در شرکت برق منطقه ای هرمزگان

برگزاری جلسه مدل تعالی سازمانی در شرکت برق منطقه ای هرمزگان

جلسه مدل تعالی سازمانی در برق منطقه ای هرمزگان

جلسه آشنایی با اصول و معیارهای مدل تعالی سازمانی با حضور مهندس حسن کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان و  تقی زاده مشاور شرکت برق منطقه ای استان و برنده جایزه ملی و ارزیاب مدل تعالی در سازمان ها و همچنین معاونین و مدیران شرکت برق منطقه ای در سالن جلسات این شرکت برگزار گردید.

به گزارش صدف نیوز، در این جلسه مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان ضمن اینکه به اهمیت مدلهای تعالی سازمان تاکید نمود، رهنمودهای خود را در این زمینه بیان کرد. در ادامه مشاور شرکت برق منطقه ای نیز طی سخنانی به بیان مواردی در زمینه اصول و معیارهای تعالی سازمانی پرداخت.

← ادامه خبر …

شرکت برق منطقه ای هرمزگان باز هم درخشید

شرکت برق منطقه ای هرمزگان باز هم درخشید

درخشش شرکت برق منطقه ای هرمزگان

شرکت سهامی برق منطقه ای استان هرمزگان در عرصه پژوهش و فناوری در بین شرکتهای برق منطقه ای کشور  رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش صدف نیوز، چهارمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو  در پژوهشگاه نیرو برگزار گردید. مراسم افتتاحیه این جشنواره با حضور دکتر رضا اردکانیان وزیر نیرو و جمعی از مدیران ارشد شرکتهای زیر مجموعه وزارت نیرو و صد ها تن از اساتید، صاحب نظران، محققان و پژوهشگران حوزه صنعت آب و برق در محل سالن خلیج فارس پژوهشگاه نیرو برگزار شد. در این جشنواره از دستاوردهای پژوهشی و فناوری‌ های جدید این حوزه رونمایی و از پژوهشگران و فناوران برتر تجلیل شد.

← ادامه خبر …

سال ۱۳۹۹، سال جهش شرکت گاز هرمزگان

سعید داوری پور در گفتگوی اختصاصی با صدف نیوز مطرح کرد:

سال ۱۳۹۹، سال جهش شرکت گاز هرمزگان

داوری پور، رییس برنامه ریزی شرکت گاز هرمزگان

سال آینده، سال جهش و توسعه گازرسانی به شهرها و روستاهای هرمزگان

 پازل شبکه توزیع سوخت پاک تا افق ۱۴۰۰ کامل می شود

عضو هیئت مدیره و رییس واحد برنامه ریزی شرکت گاز استان هرمزگان، سال ۱۳۹۹ را سال جهش این استان در زمینه توسعه زیرساخت ها و شبکه گازرسانی و رشد سرمایه گذاری شرکت ملی گاز ایران، در اجرای پروژه های گازرسانی در شهر بندرعباس و سایر نقاط استان برشمرد.

سعید داوری پور با اعلام این مطلب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صدف نیوز افزود: مبلغ سرمایه گذاری مصوب جهت اجرای پروژه های گازرسانی در سال ۱۳۹۹ بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان است که این مبلغ برابر مجموع سرمایه گذاری این شرکت در سالهای ۹۶ و ۹۷ خواهد بود.

← ادامه خبر …

رسالت اصلی ما ایجاد رونق تولید است

حسن خلج طهرانی:

رسالت اصلی ما ایجاد رونق تولید است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ضمن تقدیر از حمایت های استاندار و هیات نمایندگان استان در به ثمر رسیدن پروژه‌های این منطقه عظیم اقتصادی، گفت: رسالت اصلی ما ایجاد رونق تولید است.

به گزارش صدف نیوز، حسن خلج طهرانی  مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ، تحقق شعار سال مبنی بر ایجاد رونق تولید را مورد تاکید قرار داد و دلایل تقدیر از سوی خداداد غریب زاده، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان ایمیدرو را تشریح کرد.

← ادامه خبر …

اتاق بازرگانی بندرعباس برای حل مشکلات بازرگانان حرکت جدیدی آغاز کرده است

رییس اتاق بازرگانی بندرعباس مطرح کرد:

اتاق بازرگانی بندرعباس برای حل مشکلات بازرگانان حرکت جدیدی آغاز کرده است

محمدرضا صفا

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: همزمان با آغاز فعالیت دور نهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی بندرعباس، این اتاق حرکت جدیدی را برای حل مشکلات فعالان اقتصادی آغاز کرده است.

به گزارش صدف نیوز، محمدرضا صفا در نخستین نشست هیات نمایندگان با استاندار هرمزگان که با حضور آشوری نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، حیدری معاون اقتصادی استانداری و جوادی رییس خانه کشاورز همراه بود، اظهار داشت: خیز اتاق به سمت تشکیل کمیسیون های تخصصی و استفاده از افراد کاردان و مجرب در راس این کمیسیون ها نوید از  آینده ای روشن و پربار  برای این اتاق می دهد.

← ادامه خبر …