صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

نفت ستاره خلیج فارس؛ دومین شرکت برتر کشور

نفت ستاره خلیج فارس؛ دومین شرکت برتر کشور

علیرضا جعفرپور

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس گفت: این مجموعه در رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور از میان ۱۰۰ شرکت بزرگ توانست مقام دوم را از آن خود کند.

به گزارش صدف نیوز، علیرضا جعفرپور در این خصوص اظهار داشت: رتبه بندی با الهام از رسالت سازمان با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب و کار اقتصادی کشور ارائه می‌دهد و مبنای اولیه این رقابت میزان فروش شرکت‌ها است؛ این شاخص، از منطق اقتصادی بالایی برخوردار بوده و بیانگر خروجی شرکت‌ها و اثرگذاری‌شان بر اقتصاد ملی است که نشان دهنده جایگاه ویژه شرکت نفت ستاره خلیج فارس در اقتصاد کشور است.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس عنوان کرد: حملات سایبری گسترده در کشور و پیامدهای جبران ناپذیر آن باعث شد تا پالایشگاه ستاره خلیج فارس که دارای رده حیاتی در میان صنایع است، تصمیم به راه‌اندازی یکی از پیشرفته‌ترین مراکز عملیات امنیت در کشور بگیرد.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۴۵

پروژه های برق‌ منطقه‌ای در سفر ریاست جمهوری به هرمزگان افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان:

پروژه های برق‌ منطقه‌ای در سفر ریاست جمهوری به هرمزگان افتتاح می شود

مهندس آدینه پور

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان در نشستی خبری ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: پروژه های بزرگی توسط شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان آماده شده اما بجای هفته دولت، در سفر دور دوم ریاست محترم جمهوری به استان افتتاح خواهند شد.

به گزارش صدف نیوز، فرشاد آدینه پور از تکمیل پست ۶۳ کیلوولت توحید در نزدیکی بیمارستان جدید ۵۳۰ تختخوابی بندرعباس خبر داد و گفت: این پروژه مختص بیمارستان نیست بلکه بخشی از توسعه شهر بندرعباس در آن منطقه را پوشش خواهد داد اما بیشتر با هدف تقویت و تامین برق این بیمارستان است.

وی با اشاره به اینکه ۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۲۰۰ میلیارد تومان در سفر آبان ماه رئیس‌جمهور به استان هرمزگان افتتاح خواهد شد، گفت: پست ۴۰۰ به ۱۳۲ کیلوولت تزرج حاجی‌آباد یکی از بزرگترین پروژه‌های برق منطقه‌ای هرمزگان در جنوب کشور است که همزمان با سفر رییس جمهور به استان افتتاح رسمی می‌شود.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۸۴

بهشت جنوب، نخستین مقصد تور رسانه ای جهاد کشاورزی هرمزگان

بهشت جنوب، نخستین مقصد تور رسانه ای جهاد کشاورزی هرمزگان

تور جهاد کشاورزی برای خبرنگاران هرمزگان

تور رسانه‌ای یک روزه جهاد کشاورزی هرمزگان به شهرستان پیشرو رودان در بخش کشاورزی در قالب راهیان پیشرفت، دوشنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

نخستین مقصد در سفر به بهشت جنوب

کهورها در کنار جاده، پشت به کوه‌های بی پناه، نه می‌رقصید و نه آواز سورسکی منتشر می‌کردند. کنارها خیس عرق بودند. آفتاب امان بوته‌ها را بریده بود و توج ها خالی از گل بودند. در مسیر ۹۰ کیلومتری بندرعباس به بهشت جنوب، جمعیت خارها، خیلی بیشتر از سبزه‌ها بود. پس از ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه، به رودان رسیدیم. آنجا که بهشت بودن، شایسته آن است. نخستین مقصدمان، نهالستان پردیس(دومین نهالستان بزرگ رودان) با ۱۲ هکتار بود که نخست با خیرمقدم لاله های آفریقایی ایستاده بر درگاه گلخانه مواجه شدیم. سپس با گرمی و مهربانی، رئیس و کارکنان جهاد کشاورزی رودان، روز داغ تابستانی مان دلپذیر شد.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۸۱

راه ‌اندازی واحد اول گازی نیروگاه قشم با سوخت گازوئیل

راه ‌اندازی واحد اول گازی نیروگاه قشم با سوخت گازوئیل

رضا مهرانی

مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق استان هرمزگان خبر داد: عملیات راه‌اندازی واحد اول گازی نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی غدیر قشم با سوخت گازوئیل، با موفقیت انجام شد.

به گزارش صدف نیوز، رضا مهرانی با اشاره به افزایش ۱۵۷ مگاوات به ظرفیت تولید جزیره قشم، گفت: این عملیات به همت مدیران و کارشناسان توانمند شرکت تولید انرژی گستر قشم و با همکاری شرکت مهندسی قدس نیرو و مپنا توسعه ۳ در شرایط گرمای سخت و بی‌سابقه در کشور صورت گرفت.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۱۰۸

با هدف ایجاد اشتغال و رونق تولید، جرایم بیمه ای بخشیده می شود

مدیر کل تامین اجتماعی استان هرمزگان:

با هدف ایجاد اشتغال و رونق تولید، جرایم بیمه ای بخشیده می شود

بازدید مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان از شهرک صنعتی

مدیر کل تامین اجتماعی هرمزگان به همراه معاونین و جمعی از کارشناسان این اداره کل بمنظور رفع مسائل بیمه ای و ارائه مشاوره بیمه ای از کارگاه های مستقر در شهرک های صنعتی بندرعباس بازدید نمودند.

به گزارش صدف نیوز؛ با حضور عباس اکبری مدیرکل تأمین‌اجتماعی هرمزگان، سید امیر امیری‌زاد مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و جمعی از معاونین و کارشناسان اداره کل تامین‌اجتماعی هرمزگان از چهار کارگاه فعال تولیدی استان بازدید شد.

مدیرکل تأمین‌اجتماعی هرمزگان در این بازدیدها گفت: کارفرمایان و کارگاه‌های فعال از شرکای اصلی سازمان تأمین‌اجتماعی هستند.

عباس اکبری اظهار داشت: سازمان تأمین‌اجتماعی با سه‌جانبه‌گرایی بین کارفرمایان، کارگران و دولت فعالیت می‌کند.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۹۲

ایجاد هنرستان جوار صنایع با مشارکت فعال فولاد هرمزگان

ایجاد هنرستان جوار صنایع با مشارکت فعال فولاد هرمزگان

هنرستان جوار صنایع در بندرعباس

سرپرست پشتیبانی فنی مشتریان شرکت فولاد هرمزگان گفت: بر اساس مسئولیت های اجتماعی تعریف شده برای شرکت فولاد هرمزگان، نسبت ایجاد شرایط مناسب برای فراهم کردن زمینه اشتغال پایدار فارغ التحصیلان دیپلم و بالاتر و راه اندازی هنرستان جوار کارخانه فولاد هرمزگان با رشته های متالورژی و شیمی اقدام کرده ایم.

به گزارش صدف نیوز، ستار سعیدی سرپرست پشتیبانی فنی مشتریان شرکت فولاد هرمزگان اظهار کرد: بر اساس مسئولیت های اجتماعی تعریف شده برای شرکت فولاد هرمزگان، نسبت ایجاد شرایط مناسب برای فراهم کردن زمینه اشتغال پایدار فارغ التحصیلان دیپلم و بالاتر و راه اندازی هنرستان جوار کارخانه فولاد هرمزگان با رشته های متالورژی و شیمی اقدام کرده ایم.

وی با اشاره به راهبرد توسعه دانش و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز صنایع استان هرمزگان و بر اساس مسئولیت های اجتماعی تعریف شده برای شرکت فولاد هرمزگان، بیان کرد: این شرکت با مشارکت خود در آموزش و پرورش برای تحقق اهداف تعلیم و تربیت کشور و به استناد سند توسعه استان هرمزگان، یکی از محورهای اصلی توسعه استان صنایع فولاد و بخش های مرتبط با آن است.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۷۰