(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Category: اخبار گوناگون

آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه آموزشی مشارکتی در هرمزگان

آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه آموزشی مشارکتی در هرمزگان

مدرسه سازی

مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان از آغاز عملیات اجرایی ۲۷ پروژه آموزشی مشارکتی در جای جای استان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز: نوید احمدی گفت: از نیمه دوم آذرماه سال جاری تاکنون تعداد ۲۷ پروژه با مشارکت خیرین مدرسه ساز استان در قالب ۸۵ کلاس درس، سالن چند منظوره و نماز خانه با زیر بنای۷۰۰۰ متر مربع در حال احداث است که سهم مشارکتی آن بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان می باشد.

وی افزود: این پروژه ها در شهرستانهای بندرعباس، بشاگرد، پارسیان، میناب، سیریک، بندر خمیر، جناح و جاسک احداث می شوند.

← ادامه خبر …

از شهروندان تقاضای همکاری در اجرای طرح تپش را داریم

مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس:

از شهروندان تقاضای همکاری در اجرای طرح تپش را داریم

شهردار منطقه سه بندرعباس

مدیر منطقه سه شهرداری بندرعباس گفت: در بودجه ۹۷ خیلی از بودجه‌های عمرانی را به سمت مبلمان شهری اختصاص دادیم که در سال ۹۸ هم رویکردمان به همین شکل خواهد بود.

به گزارش صدف نیوز: روح‌الله مرادی زاده در نشستی خبری اظهار کرد: شهرداری ارگانی درآمد هزینه است و بودجه‌ای از سمت دولت ندارد، بودجه ما در سال جاری ۸۸ میلیارد است حدود ۴۳ میلیارد برای کارهای عمرانی و حدود ۳۷ میلیون برای کارهای اجرایی هزینه شده است.

وی افزود: در ساخت زمین ورزشی خساستی به خرج نمی‌دهیم و اگر فضا داشته باشیم تا جایی که می‌توانیم و نیاز است زمین ورزشی می‌سازیم، زمین والیبال و بسکتبال در حال ساخت است که دهه فجر افتتاح می‌شود.

← ادامه خبر …

مرکز جامع خدمات بیماران خاص هرمزگان افتتاح شد

مرکز جامع خدمات بیماران خاص هرمزگان افتتاح شد

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

مرکز جامع خدمات بیماران خاص هرمزگان همزمان با ۸۳ مرکز در ۵۹ دانشگاه و دانشکده کشور توسط وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به طور همزمان و از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

توسط وزیر بهداشت و بصورت ویدئو کنفرانس ۸۳ مرکز جامع خدمات بیماران خاص در راستای کمک به بیماران خاص و ارائه مراقبت های درمانی و پیشگیری از عوارض بیماری، بطور همزمان در ۵۹ دانشگاه و دانشکده کشور به بهره برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در مراسم افتتاح همزمان شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص گفت: امروز از ٨٣ مرکز جامع خدمات بیماران خاص در ۵٩ دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در سراسر کشور بهره برداری می شود، این مراکز ویژه بیماران خاص بوده و به صورت شبکه، خدماتی را به مبتلایان ارائه خواهد داد.

← ادامه خبر …

اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی راهکار برون رفت از خشکسالی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان:

اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی راهکار برون رفت از خشکسالی

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان عنوان کرد: اجرای دقیق برنامه های سازگاری با کم آبی راهکار برون رفت از خشکسالی هایی است که طی سالیان متوالی به وجود امده است.

به گزارش صدف نیوز، هوشنگ ملایی درباره اقدامات انجام شده در سازگاری با کم آبی گفت: به صورت کلی برنامه هایی از قبیل اقدامات سازه ای طرح های اضطراری شرب شهری سازگاری با کم آبی، اقدامات غیر سازه ای اضطراری شرب وخدمات سازگاری با کم آبی، اقدامات سازه ای طرح های اضطراری شرب شهری و روستایی سازگاری با کم آبی، اقدامات سازه ای و غیر سازه ای طرح های اضطراری کشاورزی سازگاری با کم آبی دشت میناب، اقدامات سازه ای و غیر سازه ای طرح های اضطراری کشاورزی سازگاری با کم آبی استان اجرایی شده است.

← ادامه خبر …

بوستان دانش‌آموز در بندرعباس ساخته می شود

بوستان دانش‌آموز در بندرعباس ساخته می شود

بوستان دانش آموز

تفاهم‌نامه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری و آموزش و پرورش امضاء شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس از امضای تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس و ادره‌کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، رضا حیدری‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ شهروندی و کمک به نسل جوان در فراگیری شیوه کاشت و داشت گل و گیاه تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس و اداره‌کل آموزش و پرورش استان هرمزگان منعقد شد.

← ادامه خبر …

آمار واقعی از ارائه اطلاعات صحیح مردم به آمارگیران به دست می آید

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان:

آمار واقعی از ارائه اطلاعات صحیح مردم به  آمارگیران به دست می آید

صالح دریانورد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان با ذکر این نکته که برای یک استنتاج کلی باید از جزء به کل رسید، اظهار کرد: مرکز آمار ایران و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از آمارهای جزئی استنتاج‌های کلی می‌کنند و به اطلاعات یک خانوار ورود پیدا نمی‌کنند؛ برای مثال میانگین بیکاری در جامعه اهمیت دارد نه اینکه کدام خانوار بیکار دارد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا، صالح دریانورد در نشستی خبری به مناسبت هفته آمار و برنامه ریزی، ضمن ابراز خوشنودی از حضور فعال جوانان در عرصه رسانه، اظهار کرد: بعضا تحلیل‌ها و مقالات خبرنگاران استان را پیگیری می‌کنم که پیشرفت و کیفیت در کار این افراد به وضوح مشهود است و بعضاً توان رقابت با خبرنگاران در سطح ملی را دارند.

← ادامه خبر …