شماره مجوز: 83030

Category: اخبار گوناگون

مصرف برق در هرمزگان بیش از توان تولید

مصرف برق در هرمزگان بیش از توان تولید

مهندس ذاکری

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: امسال اوج پیک مصرف در روز ۱۷ اردیبهشت معادل هزار و ۶۵۲ مگاوات ساعت بود که با اوج پیک مصرف در مدت مشابه سال قبل تفاوتی نداشت، اما با توجه به کاهش دمای هوا به نسبت پارسال، این میزان مصرف نشان دهنده رعایت نشدن الگوی صحیح مصرف است.

به گزارش صدف نیوز، محمد ذاکری افزود: پیش بینی می‌شود در تابستان امسال به مصرف ۲ هزار و ۳۰۰ مگاوات ساعت برسیم که ۳۰۰ مگاوات ساعت بیشتر از توان تولید برق در هرمزگان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: شستشوی به موقع وسایل سرمایشی و تنظیم آن‌ها در دمای ۲۴ درجه از مهمترین راهکار‌های کاهش مصرف برق در زمان اوج مصرف است.

← ادامه خبر …

کنگره ملی شهدای استان هرمزگان دیماه امسال برگزار می شود

کنگره ملی شهدای استان هرمزگان دیماه امسال برگزار می شود

سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان

کار برای شهدا یک توفیق است

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: باید برگزاری کنگره ملی شهدای استان هرمزگان از ظرفیت‌های مردمی و موکب‌های اربعین استفاده کنیم.

به گزارش صدف نیوز به نقل از فارس،  اباذر سالاری در نشست هم‌اندیشی فعالان فرهنگی و هنری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اظهار داشت: در نوروز امسال و طی برنامه راهیان نور دریایی بیش از ۱۰ هزار نفر شرکت کردند که این نشانه هنر شهدا است که در ایامی که همه در حال گشت و گذار هستند جمع کثیری از هموطنان را از سراسر کشور متوجه خود می‌کنند.

← ادامه خبر …

فعالیت های پخش فرآورده های نفتی در استان هرمزگان ستودنی است

شریفی، نماینده مردم غرب هرمزگان:

فعالیت های پخش فرآورده های نفتی در استان هرمزگان ستودنی است

شرکت پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

نماینده غرب استان هرمزگان در خانه ملت در دیدار با مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان فعالیت ها و تلاش این شرکت و کارکنان آن را در تامین سوخت استان ستودنی و قابل تقدیر دانست.

به گزارش صدف نیوز، ناصر شریفی در این دیدار عنوان کرد: در ارتباطات و دیدارهایی که با مردم داریم آنها از نحوه خدماتی که این شرکت ارائه می دهد راضی هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مردم هرمزگان لایق بهترین خدمات هستند، افزود: در مجلس برای تسهیل اقدامات خدمت رسانی دولت آماده همکاری هستیم.

← ادامه خبر …

ظرفیت های منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برای سرمایه گذاران بی نظیر است

ظرفیت های منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برای سرمایه گذاران بی نظیر است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در سومین همایش فرصتهای سرمایه گذاری هرمزگان گفت ظرفیت های موجود برای سرمایه گذاران بی نظیر است یاداورشد: منطقه ویژه درسال ۷۶ فعالیت خود را اغاز کرد و در سال ۸۸ با نام منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عملیاتی شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی وفلزی خلیج فارس، حسن خلج طهرانی با بیان اینکه منطقه ویژه در دو بخش فعالیت میکند خاطرنشان کرد: در یک بخش دو هزار هکتاری است که صنایع در حال فعالیت هستند و یک بخش دیگر ایجاد یک سایت دو هزار و پانصد هکتاری است که در سایت توسعه ای این منطقه ویژه اماده واگذاری به شرکت های سرمایه گذاری است.

← ادامه خبر …

همدلی و تلاش همراه با تدبیر و مدیریت، سیل در هرمزگان را ناکام کرد

مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان:

همدلی و تلاش همراه با تدبیر و مدیریت، سیل در هرمزگان را ناکام کرد

مدیر پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

رییس ستاد بحران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان از کارکنان این شرکت در شرایط بحرانی سیل در این استان قدردانی کرد.

به گزارش صدف نیوز: مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان و رئیس ستاد بحران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان ضمن تقدیر از تلاش‌های مجدانه  کارکنان این شرکت در نواحی استان و تاسیسات عملیاتی در پی پیش‌بینی‌های انجام‌ شده وقوع سیل در استان هرمزگان را که آمادگی و سرعت عمل در پاسخگویی در شرایط اضطراری را به بهترین نحو به اجرا رساندند گفت: هماهنگی، همکاری و هم‌افزایی میان مدیران و نیروهای عملیاتی در حوزه‌های مختلف که دو شبانه‌روز به‌صورت متوالی با توجه به شرایط ویژه آب و هوایی استان از هیچ کوششی برای توزیع و سوخت‌رسانی به‌ دورترین نقاط استان فروگذار نکردند هم نزد خداوند متعال مآجور است و هم انجام وظیفه ای تقدیم به مردم شریف و بزرگوار استان هرمزگان است.

← ادامه خبر …

اعزام کاروان راهیان نور دریایی خلیج فارس تا ۱۲ فروردین ادامه دارد

اعزام کاروان راهیان نور دریایی خلیج فارس تا ۱۲ فروردین ادامه دارد

راهیان نور دریایی هرمزگان

معاون هماهنگ کننده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اعزام کاروان راهیان نوروز دریایی خلیج فارس از ۲۵ اسفند پارسال شروع شده و تا نیمه فروردین ماه ادامه دارد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ پاسدار حیدر هنریان مجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تاکنون بیش از چهار هزار گردشگر نوروزی به اردوی راهیان نور دریایی خلیج فارس اعزام شدند.

وی افزود: این گردشگران از مناطق عملیاتی و یادمان شهدا، موزه دفاع مقدس و قلعه پرتغالی ها در جزیره هرمز بازدید کردند.

← ادامه خبر …