صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

موفقیت های چشمگیر شرکت فولاد هرمزگان در جنگ اقتصادی

 موفقیت های چشمگیر شرکت فولاد هرمزگان در جنگ اقتصادی

عطاالله معروفخانی

شرکت فولاد هرمزگان به‌عنوان پیشرفته‌ترین کارخانه فولادی در کشور توانسته است با توجه به‌موقعیت استراتژیک خود مانند دسترسی به آب‌های آزاد، نزدیکی به معادن مرکز کشور، برخورداری از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از نیروهای مجرب و دانش‌محور، خود را در میان تولیدکنندگان فولاد کشور مطرح سازد و با عرضه محصولات کیفی در بازارهای جهانی به یکی از برندهای معتبر صنعت فولاد تبدیل شود.

به گزارش صدف نیوز، ثبت رکوردهای پیاپی در تولید طی سال گذشته و سال جاری با وجود محدودیت‌های انرژی و افزایش صادرات در شرایط تحریمی نشان می‌دهد محدودیت‌ها نمی‌توانند مانع تحقق اهداف بزرگ مدیریت و کارکنان فولاد هرمزگان شوند. کارکنانی که با درک صحیح اهداف سازمانی با عزمی راسخ در راه تحقق آن‌ها از هر کوششی دریغ نمی‌ورزند.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۱۱۱

با سرعت عمل بالا از نشت گاز در منطقه ویژه خلیج فارس جلوگیری شد

مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز خبر داد:

با سرعت عمل بالا از نشت گاز در منطقه ویژه خلیج فارس جلوگیری شد

مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از سرعت عمل بالای تیم نشت یابی واحد بازرسی فنی در اعلام گزارش نشتی و جلوگیری از ایجاد خسارت مالی و جانی در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در مهر ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، علیرضا عربلو با اعلام این خبر، گفت: در پی ارسال به موقع گزارش نشتی خط لوله انتقال گاز سرخون- توانیر توسط تیم نشت‌یابی منطقه، جلسه اضطراری رفع نشتی خط مذکور تشکیل و تعمیرات در دستور کار قرار گرفت.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۱۵۵

پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در یک قدمی تولید گازوئیل یورو پنج

پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس در یک قدمی تولید گازوئیل یورو پنج

پالایشگاه ستاره خلیج فارس

مدیرعامل پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس گفت: ۹۰ درصد مراحل تولید گازوئیل یورو پنج در این واحد پالایشگاهی طی شده و به زودی این فرآورده مهم زیست محیطی وارد فاز نهایی تولید می‌شود.

به گزارش صدف نیوز، علیرضا جعفرپور افزود: هم اکنون روزانه ۱۶میلیون لیتر گازوئیل معمولی در این پالایشگاه تولید می‌شود که تبدیل آن به گازوئیل یورو پنج، یک تحول زیست محیطی در فرآورده‌های نفتی است.

وی توضیح داد: ترکیبات گوگردی گازوئیل تولیدی فعلی حدود یکهزار و ۲۰۰ پی پی ام است که احتمال بارش باران های اسیدی را افزایش می دهد و گازوئیل یورو پنج با هدفگذاری کاهش گوگرد آن به کمتر از پنج پی پی ام، این احتمال را به شدت کاهش داده که اهمیت زیست محیطی  این طرح را نشان می‌دهد.

به گفته جعفرپور: از ۲ واحد تصفیه هیدروژنی گازوئیلی مورد نیاز این طرح یک واحد راه اندازی شده و راه اندازی واحد دوم نیز در آخرین مراحل خود است.

ساعت: ۰۶:۰۲ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۰۷/۲۴

بازدیدها: ۱۶۳

درخشش شرکت برق منطقه ای هرمزگان در جشنواره شهید رجایی

درخشش شرکت برق منطقه ای هرمزگان در جشنواره شهید رجایی

تقدیر از مدیرعامل برق منطقه ای هرمزگان

شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان به عنوان دستگاه برتر در جشواره شهید رجایی ۱۴۰۰ استان هرمزگان شناخته شد.

به گزارش صدف نیوز، شرکت برق منطقه ای هرمزگان به عنوان دستگاه برتر در شاخص های اختصاصی و عمومی در گروه زیربنایی و توسعه زیرساخت در جشنواره شهید رجایی ۱۴۰۰ استان انتخاب شد.

فرشاد آدینه پور مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان تجلیل و لوح سپاس را از مهندس دوستی استاندار هرمزگان دریافت کرد.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۲۰۵

بیمه محصولات کشاورزی، از اولویت های حمایتی بانک کشاورزی هرمزگان است

بیمه محصولات کشاورزی، از اولویت های حمایتی بانک کشاورزی هرمزگان است

مدیر شعب بانک کشاورزی هرمزگان

مدیرشعب بانک کشاورزی هرمزگان گفت: محدودیت اعتباری برای کشاورزان دانش بنیان در توسعه کشاورزی نداریم.

به گزارش صدف نیوز، مهدی جهان نجاتی مدیر شعب بانک کشاورزی استان هرمزگان در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: بانک کشاورزی استان هرمزگان از ابتدای دولت سیزدهم با هدف توسعه پایدار در بخش کشاورزی و حمایت از تولید و صادرات اقلامی مانند ماهی، میگو، خرما و صیفی جات که در استان هرمزگان قابلیت ویژه‌ای اقتصادی و صادراتی به کشورهای همسایه دارند را مورد حمایت قرار داده است.

وی عنوان داشت: یکی از بزرگترین کارهای حمایتی و اولویت بانک، بیمه محصولات کشاورزی بوده است که در این راستا با برگزاری کلاس‌های آموزشی و اطلاع رسانی جهت استقبال از بیمه انجام داده است.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۲۰۱

گاز طبیعی به جزیره کیش رسید

گاز طبیعی به جزیره کیش رسید

گازرسانی به جزیره کیش

درآستانه هفته دولت و به صورت ویدیو کنفرانس، با حضور وزیرنفت، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، استاندار هرمزگان و مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان، گازرسانی به نیروگاه های کیش در سی و یکم مرداد ماه سال جاری، به بهره برداری رسید.

به گزارش صدف نیوز، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان ضمن اشاره به افتتاح  طرح انتقال گاز به نیروگاه های جزیره کیش با حضور وزیر نفت و سایر مسئولین کشوری و استانی، اظهار کرد: تأمین گاز مورد نیاز نیروگاه های ماهتاب و آب و برق  جزیره کیش از سال ۱۳۹۹ در دستور کار شرکت ملی گاز ایران قرار گرفت.

فواد حمزوی افزود: اجرای این طرح  در شهریورماه سال ۱۳۹۹ توسط هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران به شرکت گاز استان هرمزگان ابلاغ و پس اخذ مجوزهای لازم و فرآیند پیمان‌سپاری، عملیات اجرایی آن در دی ماه سال ۱۳۹۹ آغاز گردید.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۲۱۱