صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

فولاد هرمزگان به عنوان کارفرمای نمونه کشور انتخاب شد

فولاد هرمزگان به عنوان کارفرمای نمونه کشور انتخاب شد

فولاد هرمزگان، کارفرمای نمونه

در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر سال ۱۴۰۱، عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان تندیس شرکت برتر و لوح سپاس دریافت کرد.

به گزارش صدف نیوز، آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر سال ۱۴۰۱ با حضور سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میرهاشم موسوی رئیس و محسن تقیانی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین‌ اجتماعی، جمعی از مسئولان و کارفرمایان و کارآفرینان برتر کشور در مرکز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

برگزاری این آیین با هدف توسعه تعامل اثر‌بخش با شرکای اجتماعی و تجلیل از کارآفرینان و کارفرمایان خوش‌حساب و به‌منظور حمایت و پشتیبانی از تولیدکنندگان کالای ایرانی با همکاری و مشارکت نمایندگان تشکل‌های صنفی بزرگ و قانونی کارفرمایان با سازمان تامین اجتماعی صورت گرفت.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۱۹

صنایع بزرگ در هرمزگان دارای نیروگاه اختصاصی می شوند

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان:

صنایع بزرگ در هرمزگان دارای نیروگاه اختصاصی می شوند

آدینه پور، مدیرعامل برق منطقه ای هرمزگان

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای هرمزگان در نشستی خبری که به منظور تشریح پروژه های دهه فجر برگزار شد، گفت: جهت جلوگیری از خاموشی ها در استان و کشور با تدابیر اتخاذ شده از سوی شرکت توانیر، صنایع بزرگ که مصرف برق بالایی دارند به همکاری در این زمینه فراخوانده شدند و قرار شد صنایع بزرگ استان هرمزگان جهت احداث نیروگاه برنامه ریزی کنند و طبق این برنامه، در آینده صنایع دارای نیروگاه اختصاصی می شوند تا در زمان پیک بار، نیروگاه های خود را به کار اندازند و خللی در روند تولیدشان به وجود نیاید.

به گزارش صدف نیوز، فرشاد آدینه پور افزود: با این شیوه مدیریت، امسال هیچ گونه خاموشی ناشی از کمبود تولید در استان نداشته ایم و حداکثر تلاشمان این است که با سیاست ها و برنامه‌های تدوین شده در سطح وزارت نیرو، تابستان سال آینده نیز خاموشی نداشته باشیم.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۵۹

افتتاح شبکه گازرسانی محلات غربی بندرعباس

افتتاح شبکه گازرسانی محلات غربی بندرعباس

گازرسانی فاز هشتم شهر بندرعباس

با حضور استاندار هرمزگان آیین افتتاحیه گازرسانی به فاز هشتم شهر بندرعباس برگزار شد و مشعل گاز در این بخش از شهر بندرعباس روشن شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از برنا، طی مراسمی با حضور مهدی دوستی استاندار هرمزگان، محمد آشوری تازیانی نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، خمیر و بوموسی در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مردم در شورای شهر بندرعباس و مشاور مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، مراسم افتتاحیه گازرسانی به فاز ۸ شهر بندرعباس (محلات غربی بندرعباس) در مسجد امیرالمومنین علیه السلام محله ششصد دستگاه برگزار شد.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۶۹

کامران داستانی سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس شد

کامران داستانی سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس شد

کامران داستانی

کامران داستانی با حکم معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به عنوان سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منصوب شد.

به گزارش صدف نیوز، «داستانی» ریاست دفتر وزیر صمت و ریاست دفتر رئیس و دبیرخانه هیأت عامل ایمیدرو و نیز مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی ایران، مشاور اجرایی معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایمیدرو در امور شرکت‌های معدنی و صنایع معدنی، مشاور اجرایی مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران را در سوابق خود دارد.

حسن خلج طهرانی، مدیرعامل پیشین منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس هم بازنشسته شد.

ساعت: ۰۲:۳۶ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰

بازدیدها: ۷۵

کسب تندیس برنزین سطح سه زبدگی دیجیتال توسط فولاد هرمزگان

کسب تندیس برنزین سطح سه زبدگی دیجیتال توسط فولاد هرمزگان

در مراسم اختتامیه دومین کنفرانس و ششمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال، شرکت فولاد هرمزگان موفق به کسب تندیس برنزین سطح سه شد.
به گزارش صدف نیوز، در مراسم اختتامیه دومین کنفرانس و ششمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و معرفی سازمان‌‌های پیشرو در حوزه تحول دیجیتال و با حضور شرکت‌های فعال در این حوزه و معرفی شرکت‌های برتر در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
در این مراسم تندیس برنزین سطح سه زبدگی دیجیتال به شرکت فولاد هرمزگان به دلیل حرکت به سمت تحول دیجیتال و اقدامات صورت گرفته تعلق یافت.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۵۰

پنج روستای بشاگرد امسال به خط انتقال سد جگین متصل می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در بازدید از پروژه های آبرسانی بشاگرد:

پنج روستای بشاگرد امسال به خط انتقال سد جگین متصل می شود

بازدید مدیرعامل آبفا از پروژه های بشاگرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در بازدید دو روزه، روند آبرسانی به شهرستان بشاگرد و پروژه های در حال اجرا را بررسی کرد.

به گزارش صدف نیوز، عبدالحمید حمزه پور در این بازدید با بیان اینکه شرایط جغرافیایی بشاگرد، کوهستانی بودن، پراکندگی جمعیتی و نبود منابع آبی پایدار ضمن زمان بر کردن اجرای پروژه ها نیازمند اعتبار با رقم بالا برای تکمیل پروزه های آبرسانی است.

وی افزود: نیاز آبی بشاگرد در حال حاضر از طریق منابع سطحی و زیرسطحی تامین می شود که به دلیل ناپایداری منابع چاه ها و چشمه ها تنها منبع پایدار آبی این شهرستان دو سد جگین و سهران است که قابلیت تامین جمعیتی زیادی از بشاگرد را داراست.

به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، روستاهای مسیر این دو خط انتقال که تا سردشت و گوهران ادامه دارد از سدهای جگین و سهران تامین می شود که در حال حاضر ۲۲ روستا و دو شهر از این دو منبع تامین آب می شوند.

← ادامه خبر …

بازدیدها: ۷۵