شماره مجوز: 83030

Category: اخبار اقتصادی

سکوی گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی در بندرعباس به آب انداخته شد

سکوی گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی در بندرعباس به آب انداخته شد

به آب اندازی سکوی گازی در بندرعباس

سکوی گازی B۱۴ ساخته شده در شرکت مبین سازه گستر خلیج فارس (از زیرمجموعه های ایزوایکو) در بندرعباس روز سه شنبه ۲۱ خرداد ۹۸ در مراسمی با حضور محمد باقر عالی رییس هیات سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و استاندار هرمزگان به آب انداخته و جهت نصب و بهره برداری راهی فاز ۱۴پارس جنوبی در عسلویه شد.

بنا بر گزارش صدف نیوز به نقل از ایزوایکو، عملیات به آب سپاری و آغاز عملیات بارگیری دریایی سکوی ۲۵۰۰ تن گازی فاز ۱۴ پارس جنوبی که به طور کامل در داخل کشور ساخته شده امروز (سه شنبه) از محل شرکت مبین سازه در مجتمع کشتی سازی و فراساحل ایران در بندرعباس آغاز شد.

← ادامه خبر …

پارسیان، سومین هاب صنایع پتروشیمی می شود

پارسیان، سومین هاب صنایع پتروشیمی می شود

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان گفت: بر اساس برنامه وزارت نفت این منطقه تبدیل به هاب سوم صنایع پتروشیمی می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، حسن شاهرخی در حاشیه نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان به خبرنگاران اظهار داشت: وزارت صمت و شرکت منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با اسم منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان و شرکت ملی صنایع پتروشیمی مسوول اجرای این برنامه هستند.

وی ادامه داد: بر این اساس همکاری منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با وزارت نفت بیشتر می شود که این راه و مسیر سرمایه گذاران صنایع پتروشیمی را هموار تر می کند.

← ادامه خبر …