صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۲

ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان هرمزگان افتتاح شد

ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان هرمزگان افتتاح شد

ستاد اجرایی سفرهای نوروزی هرمزگان

ستاد اجرایی سفرهای نوروزی هرمزگان

ستاد اجرایی خدمات سفرهای نوروزی استان هرمزگان با حضور استاندار هرمزگان آغاز به کار کرد.

به گزارش صدف نیوز: در این ستاد که در ورودی شهر بندرعباس واقع در میدان دفاع مقدس برپا شده، ۳۰ غرفه شامل ادارات و دستگاه های اجرایی مختلف استان هرمزگان ایجاد شده است.

 دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان در حاشیه افتتاح این ستاد، بیان داشت: تمامی دستگاه های اجرایی استان هرمزگان برای ارائه خدمات به مهمانان نوروزی در آمادگی کامل هستند و امیدواریم خاطره خوبی را برای گردشگران نوروزی در سفر به هرمزگان رقم بزنیم.

وی ادامه داد: امکانات استان هرمزگان برای پذیرش مسافران نوروزی فراهم شده و به صورت شبانه روزی خدمات رفاهی به گردشگران ارائه می شود.

← ادامه خبر …

صدف ۳۶۵ منتشر شد

نشریه صدف ۳۶۵ منتشر شد

sadaf 365

sadaf 365

سیصد و شصت و پنجمین شماره نشریه صدف (شماره ۳۰ ویژه قشم) در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، حوادث و… روز چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه ۱۳۹۲ منتشر شد. “سیاست های تغییر ناپذیر منطقه آزادی ها” عنوان تیتر نخست این شماره صدف می باشد. سخنی با ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، تاملی بر پدیده تکدی گری در قشم، کروکودیل های جزیره قشم منتظرتان هستند، نگاهی به آثار تاریخی جزیره قشم، دزدان دریایی سومالی مسئولیت گروگانگیری شش فروند کشتی ایرانی جزیره قشم را پذیرفتند و… از دیگر عناوین خبری این شماره محسوب می گردد.

استاندار هرمزگان: هیچ مدیری حق ندارد در ایام نوروز به مرخصی و سفر برود

استاندار هرمزگان:

هیچ مدیری حق ندارد در ایام نوروز به مرخصی و سفر برود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه وضعیت ما در ایام نوروز با توجه به حجم مسافر ویژه است، گفت: با توجه به بحران‌خیزی استان، هیچ مدیری حق مرخصی و سفر ندارد.

 به گزارش صدف نیوز: جاسم جادری در نشست شورای ترافیک استان اظهار داشت: اعلام می‌کنم استان ما با توجه بحران‌خیزی ویژه است و هیچ مدیری تا پایان تعطیلات نوروزی حق سفر و مرخصی بدون هماهنگی ندارد.

وی افزود: این یک دستور کار اداری است و با کسانی که تخطی کنند، برخورد می‌شود.

← ادامه خبر …

به امید آینده ای روشن تر در سال جدید

به امید آینده ای روشن تر

در سال جدید

سال نو مبارک

سال نو مبارک

(به قلم: حسین فریدونی – سردبیر)

در روایات آمده عید واقعی، توفیق انجام دادن وظیفه و تطهیر نفس و تصفیه جان است. بازگشت به فطرت انسانی و سرانجام، خود را بازیافتن و به خدا رسیدن است.

سال ۱۳۹۲ نیز به پایان رسید و می رویم که سال جدید دیگری را شروع کنیم. سالی که گذشت به عنوان سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده بود و ملت آگاه و رشید ما با شرکت گسترده در پای صندوق های رای، حماسه سیاسی مد نظر مقام معظم رهبری را رقم زدند. در این سال به یاری پروردگار، پیروزی ها و دستاوردهای عظیمی نصیب ملت ایران شد. مردم به آینده امیدوارتر شدند و افق روشنی در پیش روی ملت ما گشوده شد.

← ادامه خبر …

صدف ۳۶۴ منتشر شد

نشریه صدف ۳۶۴ (ویژه نوروز ۹۳) منتشر شد

sadaf 364

sadaf 364

سیصد و شصت و چهارمین شماره نشریه صدف (ویژه نوروز ۹۳) در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش، فرهنگی و ادبی و… روز دوشنبه ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۲ منتشر شد. “هیچ مدیری حق ندارد در ایام نوروز به مرخصی و سفر برود” عنوان تیتر نخست این شماره صدف است که از قول استاندار هرمزگان منعکس شده است. عیدی خیرین مدرسه ساز به دانش آموزان استان هرمزگان، برگزاری جشن توانمندسازی ۳۳۰۰ خانوار کمیته امداد در هرمزگان، نمایشگاه دستاوردهای طرح ملی داناب در آب منطقه ای هرمزگان برپا شد، برای نخستین بار در کشور طرح همیاران برق در مدارس هرمزگان اجرا شد و… از دیگر عناوین خبری این شماره محسوب می شود.

نشریه صدف به صورت دو شماره در هفته با صاحب امتیازی عبدالحمید دلشاد، مدیر مسئولی معصومه اکبری و سردبیری حسین فریدونی منتشر می گردد.

صدور پروانه حرفه خبرنگاری متوقف شد

صدور پروانه حرفه خبرنگاری

متوقف شد

khabarnegar

khabarnegar

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد با بیان اینکه دولت نه صلاحیت دارد و نه مصلحت است که برای خبرنگاران پروانه حرفه‌ای صادر کند، گفت:‌ صدور پروانه حرفه خبرنگاری یک ایده بود که متوقف شد.

به گزارش فارس، حسین انتظامی در جلسه نقد سیاست‌های معاونت مطبوعاتی ارشاد در دولت یازدهم که در محل فرهنگسرای رسانه و با حضور برخی از اعضای انجمن صنفی خبرنگاران و هم‌چنین برخی از فعالان عرصه رسانه کشور برگزار شد، اظهار داشت: معاونت مطبوعاتی مربوط به رسانه‌ها می‌شود و عدم سخنرانی در بیستمین جشنواره‌ مطبوعات نیز به این دلیل است که جشنواره‌ها محل خودنمایی مسئولان نیستند و نباید درباره آنها برداشت تشریفاتی شود.

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد افزود: زمانی که وزیر ارشاد در جشنواره حضور دارد نباید انسان خودش را نمایش دهد و بنده نیز عدم سخنرانی در بیستمین جشنواره مطبوعات خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری را حرکتی نمادین دانستم.

← ادامه خبر …