(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Archive for: ۱۳۹۷

تشکیل کمیته ویژه گرامیداشت هفته معلم در هرمزگان

استاندار هرمزگان تاکید کرد؛

تشکیل کمیته ویژه گرامیداشت هفته معلم در هرمزگان

شورای آموزش و پرورش هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: امسال هفته بزرگداشت مقام معلم در استان باید الگو باشد و کمیته ویژه ای برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شود.

«۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری در تقویم جمهوری اسلامی ایران به نام روز معلم نام گذاری شده است.»

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در نشست شورای آموزش و پرورش استان افزود: این کمیته با برنامه ریزی های متنوع و استفاده از همه ظرفیت ها، باید تجربه جدیدی را در تجلیل از مقام معلم رقم بزند و الگویی در این بخش باشد.

← ادامه خبر …

صدف ۶۷۴ منتشر شد

نشریه صدف ۶۷۴ منتشر شد

صدف ۶۷۴

ششصد و هفتاد و چهارمین شماره هفته نامه منطقه ای صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گوناگون، فرهنگی، ادبی، سلامت، حوادث و ورزشی روز چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ منتشر شد. “هشتمین چشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس در بندرعباس برگزار می شود” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

عرضه کالاهای سلامت محور تولید کشورهای عربی ممنوع است، بیش از ۷۸۰ هزار هکتار از مراتع هرمزگان در سال ۹۶ تحت پوشش حفاظت مشارکتی قرار گرفت، فعالیت ۱۰ هیات حل اختلاف مالیاتی در هرمزگان، ارتش با آمادگی کامل به دنبال ایجاد امنیت پایدار است و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل برای دفاع از کشور بسر می برد

فرمانده قرارگاه مقدم نیروی دریایی ارتش:

ارتش جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل برای دفاع از کشور بسر می برد

رژه روز ارتش در بندرعباس

فرمانده قرارگاه مقدم نیروی دریایی ارتش گفت: امروز چشم دنیا به ایران و ایرانی است که چگونه با آمادگی، توانایی و هوشیاری، تهدید را به تبدیل به فرصت و از درس آموخته های خیبر و کربلا استفاده می کند.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا، به مناسبت روز ارتش بخشی از توان تجهیزاتی نیرو‌های سه گانه ارتش و سپاه در قالب رژه موتوری در بلوار ساحلی شهر بندرعباس به نمایش گذاشته شد.

امیر دریادار دوم افشین تاشک در آیین بزرگداشت روز ارتش در ساحل نیلگون خلیج فارس با اشاره به فلسفه نامگذاری روز ارتش، عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب، توطئه گران و فتنه انگیزان در اندیشه انحلال ارتش بودند که با درایت معمار کبیر انقلاب در سال ۵۸، روز ۲۹ فروردین ماه  به عنوان روز ارتش نام گرفت.

← ادامه خبر …

هشتمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی – هنری خلیج‌فارس در بندرعباس برگزار می‌شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

هشتمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی – هنری خلیج‌فارس در بندرعباس برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری هشتمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی – هنری خلیج‌فارس در بندرعباس خبر داد.

به گزارش صدف نیوز: علیرضا درویش نژاد در ستاد هماهنگی این جشنواره در استانداری هرمزگان، گفت: این جشنواره در راستای صیانت از هویت فرهنگی خلیج‌فارس و جلوگیری از تحریف واقعیت‌های تاریخی و تمدنی این حوزه شکل‌گرفته است و تاکنون نیز توانسته است با استفاده از حضور هنرمندان، اساتید، مورخان، پژوهشگران و… به‌خوبی از عهده این وظیفه بر بیاید.

← ادامه خبر …

صدف ۶۷۳ منتشر شد

نشریه صدف ۶۷۳ منتشر شد

صدف ۶۷۳

ششصد و هفتاد و سومین شماره هفته نامه منطقه ای صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی، سلامت، حوادث، ورزشی و … روز یکشنبه ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “تعطیلی مجدد پنج شنبه ها” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

شعار حمایت از کالای ایرانی تکمیل کننده اقتصاد مقاومتی است، تعطیلی پنجشنبه ها مصرف ۱۰۰ مگاوات برق در هرمزگان را کاهش می دهد، ۴۲۴ دستگاه خودرو خارجی قاچاق در هرمزگان کشف شد، قاچاق ۴۲۴ دستگاه خودرو از سوی گمرک تکذیب شد، افزون بر ۲ میلیون مسافر در نوروز ۹۷ به هرمزگان سفر کردند، بسیج آماده انتقال دانش نوین به کشاورزان هرمزگان است، آقای روحانی! هرگز دستتان را روی دکمه فیلترینگ نبرید و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

تعطیلی پنج شنبه ها مصرف ۱۰۰ مگاوات برق در هرمزگان را کاهش می دهد

مدیر عامل شرکت توزیع برق هرمزگان:

تعطیلی پنج شنبه ها مصرف ۱۰۰ مگاوات برق در هرمزگان را کاهش می دهد

مدیر عامل شرکت توزیع برق استان هرمزگان گفت: تعطیلی روزهای پنج شنبه دستگاه های دولتی در فصل گرما می تواند مصرف ۱۰۰ مگاوات برق را در استان کاهش دهد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، محمد ذاکری در نخستین نشست شورای اداری استان هرمزگان در سال ۹۷ افزود: امیدواریم با تغییر ساعت اداری در ۶ ماه نخست امسال بتوانیم مصرف انرژی را کاهش دهیم.

وی بیان داشت: تعطیلی پنج شنبه ها در فصل گرما طبق بخشنامه قانونی از سوی دولت اجرا می شود اما هرمزگان و استان های جنوبی کشور به علت گرمی هوا در فصل تابستان نیاز به تعطیلی در این روز دارند.

← ادامه خبر …