صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۷

ایجاد ۵۵ غرفه عرضه ماهی قرمز در بندرعباس

ایجاد ۵۵ غرفه عرضه ماهی قرمز در بندرعباس

غرفه عرضه ماهی قرمز

تعداد ۵۵ غرفه عرضه ماهی قرمز و محصولات مرتبط با ایام نوروز از ۱۰اسفند لغایت اول فروردین در نقاط مختلف شهر بندرعباس ایجاد شد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری بندرعباس با اعلام این مطلب بیان کرد: جایگاه های عرضه ی ماهی قرمز و محصولات مرتبط با ایام نوروز و واگذاری غرفه های فروش مواد غذایی و دیگر محصولات مورد نیاز مسافران نوروزی در بوستان های شهرستان بندرعباس فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش صدف نیوز: علی عامری سیاهویی افزود: هدف از برپایی این جایگاه ها ساماندهی مشاغل برای جوانان و مردم خونگرم و شریف بندرعباس و تهیه ی اقلام مورد نیاز سفره ی هفت سین با قیمت مناسب و دسترسی آسان برای همشهریان و میهمانان عزیز و بزرگوار می باشد.

← ادامه خبر …

صدف ۷۳۰ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۰ منتشر شد

صدف ۷۳۰

هفتصد و سی امین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و … روز شنبه ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “هر دم از این باغ بری می رسد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

اختصاص ۳۲۰ کلاس درس برای اسکان فرهنگیان نوروز ۹۸ قشم، آماده باش قشم برای میزبانی از یک میلیون گردشگر نوروزی، فرصت های سرمایه گذاری در روستاها احصا و معرفی شود، صادرات ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلاری سیمان قشم در سال ۹۷ ، بازارچه نوروزی گلهای بهشت برای حمایت از معلولین این مرکز در هلر برگزار می شود، کیش تبدیل به مرکز علم و فناوری منطقه می شود و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

حضور در مساجد جوانان را در برابر آسیب ها واکسینه می کند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

حضور در مساجد جوانان را در برابر آسیب ها واکسینه می کند

کمالی زرکانی با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمن، گفت: حضور در فضای معنوی مساجد، نسل جون ما را در برابر آسیب های اجتماعی واکسینه می کند.

به گزارش صدف نیوز، «رضا کمالی زرکانی» در پنجمین همایش «نقش زنان در تداوم انقلاب و تحقق تمدن نوین اسلامی» با اشاره به مقدس بودن فضای مساجد، اظهار کرد: قرار گرفتن فرد در فضای معنوی مسجد، او را از گزند آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد.

وی با اشاره به آیه شریفه ای که بر عمران مسجد تاکید دارد، افزود: مراد از عمران و آبادانی مساجد در این آیه، بیشتر عمران معنوی آن است که با حضور پررنگ آحاد مردم به ویژه نسل جوان محقق می شود.

← ادامه خبر …

بیش از سه هزار کلاس برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شد

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان:

بیش از سه هزار کلاس برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شد

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان

مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: سه هزار و ۱۰۶ کلاس درس در قالب ۴۰۷مدرسه در ۲۹پایگاه این استان برای اسکان فرهنگیان در نوروز ۹۸ تجهیز شده است.

به گزارش صدف نیوز، موسی دادی زاده سرخایی در بازدید از این کلاس های درس افزود: یکهزار و ۹۸ عامل اجرایی نیز تا پایان تعطیلات نوروزی به مسافران خدمات رسانی می‌کنند.

وی بیان داشت: ناحیه ۱و ۲ بندرعباس و شهرستان های قشم و بندرلنگه بیشترین تعداد ظرفیت اسکان مسافران را دارا هستند.

← ادامه خبر …

صدف ۷۲۹ منتشر شد

نشریه صدف ۷۲۹ منتشر شد

صدف ۷۲۹

هفتصد و بیست و نهمین شماره هفته نامه صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی در روز دوشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “فولاد هرمزگان موفق به دریافت گواهینامه استانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

هرمزگان سرآمد وحدت در کشور است، حضور در مساجد جوانان را در برابر آسیب ها واکسینه می کند، گرامیداشت روز درختکاری در پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس، عملکرد درخشان فولاد هرمزگان در ده ماهه سال ۱۳۹۷، تخلیه و بارگیری یک میلیون و ۴۶۳ هزار کانتینر در بندر شهید رجایی و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

دکتر همتی: هرمزگان سرآمد وحدت در کشور است

دکتر همتی:

هرمزگان سرآمد وحدت در کشور است

استاندار هرمزگان با تاکید بر حفظ و تقویت وحدت در جامعه، گفت: این استان سرآمد وحدت در کشور است و مردم شیعه و سنی برادرانه در کنار یکدیگر در این استان زندگی می کند.

به گزارش صدف نیوز به نقل ازایرنا، فریدون همتی در مراسم بزرگداشت مولانا شیخ محمد علی خالدی از علمای بزرگ منطقه، اظهار داشت: علمای اهل سنت و شیعه نقش بسیار مهمی در ایجاد اتحاد میان مسلمانان دارند و هوشیاری آنها اجازه نداده تا توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان موثر واقع شود.

وی افزود: مولانا شیخ محمد علی خالدی از علمای بزرگ منطقه است که با دلسوزی، هوشمندی و اعتدال در ایجاد اتحاد اسلامی در این منطقه نقش بسیار مهمی را ایفا کرده است.

← ادامه خبر …