(سال 1397 ، سال حمایت از کالای ایرانی گرامي باد)

Archive for: ۱۳۹۷

ماه محرم بهترین فرصت برای روشنگری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:

ماه محرم بهترین فرصت برای روشنگری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر راه‌اندازی شورای فضای مجازی در استان گفت: ماه محرم بهترین فرصت برای روشنگری است و مبلغان باید از این فرصت به خوبی بهره ببرند.

به گزارش صدف نیوز، حجت‌الاسلام علی‌اکبر انصاری‌راد در همایش طلایه‌داران تبلیغ که در آستانه ماه محرم در سالن اجتماعات حوزه علمیه خواهران بندرعباس برگزار شد به تشریح رسالت‌ها و وظایف مبلغان در ماه محرم پرداخت و اظهار داشت: امام حسین(ع) با اهداف اقامه نماز اول وقت و نهادینه ساختن دو فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد و در راه رسیدن به هدف والای خود، همه هستی‌اش را تقدیم راه حق کرد.

← ادامه خبر …

صدف ۷۰۰ منتشر شد

نشریه صدف ۷۰۰ منتشر شد

صدف ۷۰۰

هفتصدمین شماره هفته نامه منطقه ای صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز شنبه ۱۷ شهریورماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “تکاپوی شهرداری برای آبادانی بندرعباس” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

باید نسل جوان را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا کرد، بهره برداری از ۹۴ پروژه بخش بهداشت و درمان در هرمزگان، عدم همکاری بانک، افتتاح شهرک حمل و نقلی بندرعباس را به تاخیر انداخت، پیاده سازی سیستم پشتیبان گیری در شرکت گاز هرمزگان، آغاز عملیات احداث فاز ۴ پالایشگاه ستاره خلیج فارس، مراسم تقدیر از نمایشگاه مد و لباس خلیج فارس و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

کسب عنوان ” رتبه سوم ” دومین المپیاد فیلمسازی توسط نوجوان هرمزگانی

کسب عنوان ” رتبه سوم ” دومین المپیاد فیلمسازی توسط نوجوان هرمزگانی

رییس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر هرمزگان : فیلمساز نوجوان انجمن سینمای جوانان ایران دفتر استان هرمزگان موفق به کسب عنوان “رتبه سوم ” دومین المپیاد فیلمسازی نوجوان شد .

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، فروزان کهوری نژاد گفت: اختتامیه این جشنواره که  از تاریخ ۱۰ الی۱۴ شهر یور ماه ۹۷بود در سالن کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار شد و فیلمساز نوجوان هرمزگانی موفق به دریافت رتبه سوم در کشور شد.

← ادامه خبر …

باید نسل جوان را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا کرد

استاندار هرمزگان:

باید نسل جوان را با فرهنگ دفاع مقدس آشنا کرد

استاندار هرمزگان خواستار استفاده از ایده های نوآورانه و خلاقانه برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای هماهنگی و نظارت بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان هرمزگان بر لزوم اجرای برنامه های با کیفیت و اثرگذار در راستای گسترش و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و بیان داشت: برای ترویج فرهنگ ایثار، فداکاری و شهادت در میان آحاد جامعه باید از افکار و ایده های نوآورانه و خلاقانه استفاده نمود.

وی خواستار فعال سازی کارگروه های زیرمجموعه شورای هماهنگی و نظارت بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان شد و افزود: این کارگروه ها باید به مانند یک اتاق فکر، پیشنهادات و طرح های مناسب را آماده و جهت تصمیم گیری نهایی به این شورا ارائه کنند.

← ادامه خبر …

صدف ۶۹۹ منتشر شد

نشریه صدف ۶۹۹ منتشر شد

صدف ۶۹۹

ششصد و نود و نهمین شماره هفته نامه منطقه ای هرمزگان با مطالب متنوع خبری، اجتماعی، فرهنگی، گزارش و … روز چهارشنبه ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۷ منتشر شد. “ممنوعیت صید فانوس ماهیان از ۱۵ شهریور در هرمزگان” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس

نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس

فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، تصریح کرد: 40 سال استکبار جهانی خواستار نابودی جمهوری اسلامی بود و ریشه آن‌هایی که خواستار خاموش کردن شعله جمهوری اسلامی هستند، می‌سوزد. ترابی اظهار کرد: در اوج حمله به نفت‌کش ها و موشک باران شهرهای ما و در اوج تحریم‌ها با مهر پیروزی و صلابت و استقامت در تاریخ زرین انقلاب اسلامی ماندگار شده‌اند. وی اضافه کرد: اگر امروز دشمن در پی تغییر و رفتار عملکرد انقلاب اسلامی به میل خود است، بداند که تیر آن‌ها به هدف نخواهد خورد و شیر مردان و شیر زنان ایرانی در مقابل تحریم‌ها استقامت خواهد کرد. سردار ترابی بیان کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) 2 در سراسر کشور و استان هرمزگان در آستانه 40 امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود که اهداف خاصی را نیز دارد و این رزمایش در موقعیت حساس تاریخی و زمانی با هدف تقویت روح حمایت مردم از نظام، مایوس سازی دشمن از تغییر نظام، تقویت روحیه نیروهای خودی، تقویت روحیه ملی و اثبات این که مردم حامی نظام‌اند برگزار می‌شود. وی تصریح کرد: در این رزمایش آمادگی و عزم جهادی بسیجیان برای کمک به مسئولان برای رفع مشکلات نشان داده می‌شود. این رزمایش در سطح کشور از 9 ام شهریور ماه تا 29 ام شهریور ماه در استان‌های مختلف با حضور گردان‌های بیت‌المقدس و شعار وحدت و ایستادگی برگزار می‌شود. فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: این رزمایش شامل مرحله اول آن تا 29 شهریور انجام می‌شود و مرحله دوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود، که در مرحله اول دو کار باید انجام شود که کار اول اعزام گروه های جهادی درعرصه های پزشکی،فرهنگی،هنری و....در حاشیه شهر ها وروستاهای استان به صورت یک وسه روزه به صورت هر روزه صورت می گیرد و کار دوم مرحله اول در تاریخ 17 شهریور 25 گردان الی بیت المقدس از شهرستان های استان در 24 ساعت در شهرستان خود به صورت فراخوان انجام دهند. وی در پایان گفت: مرحله دوم رزمایش در هفته دفاع مقدس انجام می شود، که با حضور 20هزار نفر از بسیجیان در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به میزان دو الی سه ساعت اقتدار بسیجیان به نمایش گذاشته می شود.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: نمایش اقتدار عاشورایی با اجتماع ۲۰ هزار بسیجی در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایسنا،  سردار رضا ترابی در نشست خبری “رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) ۲ “، عنوان کرد: امروز اثر گذاری رسانه و فضای مجازی و موضوعاتی که به این زمینه منجر می‌شود جایگاه و اهمیت زیادی را به خود در دنیا داده است.

وی افزود: در آستانه ورود به جشن‌های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب قرار گرفته‌ایم و باعظمت در مقابل استکبار جهانی در داخل و خارج مبارزه کرده‌ایم و یک روز آن بدون مبارزه با استکبار سپری نشده است و تمام ایام آن با حق‌طلبی و اسلامیت و همراهی جمهوریت با اسلامیت بوده و است.

← ادامه خبر …