شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۸

توسعه بشاگرد با احداث راه مناسب صورت می گیرد

استاندار هرمزگان:

توسعه بشاگرد با احداث راه مناسب صورت می گیرد

سفر استاندار هرمزگان به بشاگرد

استاندار هرمزگان با تاکید بر احداث راه مناسب در مناطق مختلف بشاگرد، گفت: احداث راه نیازی اساسی برای این شهرستان و کلید توسعه و حل مشکلات آن است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، فریدون همتی در جمع مردم روستای جکدان شهرستان بشاگرد اظهار داشت: برای ایجاد راه‌های مناسب در این شهرستان تمرکز و برنامه ریزی ویژه ای صورت می‌گیرد و اعتبارات مناسبی به آن اختصاص خواهد یافت.

وی بر لزوم ایجاد یک راه اصلی مناسب و استاندارد از میناب تا شهر سردشت بشاگرد و به روستاهای این شهرستان تاکید کرد.

← ادامه خبر …

انتشار برخی آگهی های دولتی در هفته نامه ها بلامانع است

مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی:

انتشار برخی آگهی های دولتی در هفته نامه ها بلامانع است

مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی

مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی در جمع اصحاب رسانه استان هرمزگان گفت: چنانچه دستگاههای اجرایی تمایل به انتشار برخی آگهی های خود در هفته نامه های واجد شرایط را داشته باشند با ذکر این نکته در نامه ارسالی خود به واحد آگهی های ارشاد می توانند چنین درخواستی را داشته باشند و از نظر ما ایرادی ندارد.

به گزارش صدف نیوز، محمدرضا دربندی افزود: انتشار آگهی در پایگاه های خبری و خبرگزاری ها نیز بزودی اجرایی می شود. ← ادامه خبر …

صدف ۷۴۱ منتشر شد

نشریه صدف ۷۴۱ منتشر شد

صدف ۷۴۱

هفتصد و چهل و یکمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، ورزشی و … روز دوشنبه ۲۷ خردادماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “در هر خانه فقط یک کولر روشن شود” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

آماده باش هرمزگان برای مقابله با موج جدید هجوم ملخ های صحرایی، برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان نوسازی مدارس منطقه یک کشور در بندرعباس، سطح بهداشتی در حوزه صنایع باید ارتقا یابد، تور خبری و تفریحی جزیره قشم برگزار شد و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

انسجام و همدلی از لازمه های مهم رونق اقتصادی استان هرمزگان است

استاندار هرمزگان:

انسجام و همدلی از لازمه های مهم رونق اقتصادی استان است

استاندار هرمزگان با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران، گفت: لازمه رونق اقتصادی استان علاوه بر استفاده از ظرفیت ها، همدلی و انسجام است.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست بررسی مسایل شرکت سهامی زراعی جگین اظهار داشت: ورود سرمایه گذاران جدید زمینه رونق اقتصادی استان را فراهم می کند و باید از سرمایه گذاران حمایت کرد.

وی با تاکید بر ضرورت رفع موانع موجود در مسیر سرمایه گذاری های جدید در هرمزگان، افزود: همه باید تلاش کنیم تا سرمایه‌گذاران مشکلات کمتری داشته باشند.

← ادامه خبر …

مگر مطبوعات از پرداخت مالیات معاف نیستند؟

مگر مطبوعات از پرداخت مالیات معاف نیستند؟

در این اوضاع نابسامان اقتصادی که مطبوعات رمقی برایشان نمانده و یکی پس از دیگری در حال تعطیل شدن هستند، اداره امور مالیاتی نیز دست از سر مطبوعات بر نمی دارد. با توجه به آن که هفته مالیات هم نزدیک است لازم دیدم که به این موضوع مهم بپردازم.

علی رغم آنکه مطبوعات طبق قانون از پرداخت مالیات معاف هستند متاسفانه به بهانه های مختلف برای دفاتر نشریات و نمایندگی های روزنامه ها، مالیات می برند و هر بار که مطبوعاتی ها معترض می شوند عنوان می کنند که شما برخی مقررات را رعایت نکرده اید، کتمان درآمد داشته اید و از معافیت خارج شده اید.

← ادامه خبر …

صدف ۷۴۰ منتشر شد

نشریه صدف ۷۴۰ منتشر شد

صدف ۷۴۰

هفتصد و چهلمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، گزارش و … روز یکشنبه ۲۶ خردادماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “مقاومت مردم دیرستان” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.