شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۸

گازرسانی به صنایع و مردم غرب استان یکی از اولویت های شرکت گاز هرمزگان است

گازرسانی به صنایع و مردم غرب استان یکی از اولویت های شرکت گاز هرمزگان است

گازرسانی به مناطق غربی هرمزگان

برنامه های توسعه گازرسانی در استان هرمزگان و از جمله غرب استان هرمزگان بر اساس اولویت های صنایع عمده انرژی بر، شهرک های صنعتی و در کنار آن گازرسانی شهری و روستایی در حال انجام است. از همین رو بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تاکنون، در غرب استان هرمزگان، بخش های شهرستانهای بندرخمیر، پارسیان و بستک با توجه به وجود تقاضاهای صنعتی، و صنایع انرژی بر، نسبت به عملیات گازرسانی آنها اقدام و در کنار آن اولویت های شهری و روستایی نیز پوشش داده شده است.

به گزارش صدف نیوز، در پی انتقاداتی در فضای مجازی مبنی بر عدم برنامه ریزی جهت گازرسانی به شهرستان بندرلنگه و سایر شهرستانهای غربی استان، مدیر روابط عمومی شرکت گاز هرمزگان، این انتقادات را بی انصافی دانست و  افزود: شرکت گاز استان هرمزگان از یکسال گذشته بطور جدی برنامه ریزی گازرسانی به شهرستان بندرلنگه را در دستور کار قرارداده و این شهرستان همیشه بعنوان یکی از اهداف جدی طرح جامع گازرسانی به استان هرمزگان مطرح بوده و هست.

← ادامه خبر …

تکمیل سه هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان تا پایان سال جاری

استاندار هرمزگان در شورای مسکن استان خبر داد:

تکمیل سه هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان تا پایان سال جاری

شورای مسکن هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: رفع مشکلات واحدهای باقی مانده مسکن مهر که مربوط به تعاونی ها هستند در حال انجام است و در این راستا سه هزار واحد مسکونی تا پایان سال جاری در استان هرمزگان تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست شورای مسکن استان هرمزگان با اشاره به بررسی آخرین وضعیت مسکن مهر در استان، عنوان کرد: از مجموع حدود ۵۳ هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان، حدود شش هزار واحد باقی مانده که در حال تکمیل است و دیگر واحدها به بهره‌برداری رسیده اند.

← ادامه خبر …

صدف ۷۶۰ منتشر شد

نشریه صدف ۷۶۰ منتشر شد

صدف ۷۶۰

هفتصد و شصتمین شماره هفته نامه منطقه ای صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی روز سه شنبه ۲۳ مهرماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “فعالین اقتصادی راهبران اقتصاد کشورند” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

افزون بر ۷۴ تن شمش سرب از قشم به امارات صادر شد، ارائه ۵۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب کووه ای قشم، دبیر جامعه اسلامی کارگران استان هرمزگان معرفی شد، با نوی قشمی در جایگاه رتبه عالی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان:

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان بهمن ماه برگزار می شود

کمالی مدیر کل ارشاد هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ۱۲ الی ۱۸ بهمن ماه ۹۸ در بندرعباس برگزار می شود.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در جمع اعضای ستاد برگزاری هفدمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ضمن تاکید بر اهمیت این رویداد بیان کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب مردمی ترین فعالیت فرهنگی و تاثیر گذارترین آن می باشد به گونه ای که تمام اقشار جامعه از کودک تا بزرگسال را در بر می گیرد.

← ادامه خبر …

پاکزاد به عنوان مدیر عامل جدید منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد

پاکزاد به عنوان مدیرعامل جدید منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد

مسعود پاکزاد

طی حکمی، مسعود پاکزاد به سمت مدیرعاملی منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب شد.

به گزارش صدف نیوز، منطقه ویژه اقتصادی که در ۵۰۰ کیلومتری غرب بندرعباس واقع است، عنوان هاب سوم پتروشیمی در کشور را دارد.

گفتنی است، شاهرخی پیش از این مدیرعامل این منطقه ویژه بود که چند ماه گذشته به دلیل برخی مسائل از سمت خود استعفا کرد.

← ادامه خبر …

صدف ۷۵۹ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۹ منتشر شد

صدف ۷۵۹

هفتصد و پنجاه و نهمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گزارش، فرهنگی و ادبی، سلامت و … روز شنبه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “کسب مدال زرین ملی توسط مدیر عامل فولاد هرمزگان” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است

سامانه جامع ارتباط با مشتری در شرکت گاز هرمزگان راه اندازی شد، ۶۰۰ میلیارد ریال برای رفع مشکلات قضایی هرمزگان اختصاص یافت، چشمه های آبگرم بستک ظرفیت مناسبی برای گردشگری، با توجه به به پاییز پربارش پروژه های مکانیکی در اسرع وقت به پایان برسد، هرمزگان هاب دریافت و توزیع فرآورده های نفتی کشور است، نباید کسانی که بر شهرداری نظارت دارند خودشان مهره شهرداری باشند و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.