شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۸

“ایران” کشوری بسیار امن است

“ایران” کشوری بسیار امن است

ایران کشوری امن است

امنیت بی شک حیاتی‌ترین مقوله در تداوم زیست و فلسفه وجودی بشر است. امروز امنیت پایدار و منطقی، زمینه ساز توسعه کشورها شده است، کشورها هر چه در حوزه های مختلف از کشاورزی گرفته تا اقتصادی، رفاهی و معیشتی و روانی و تعاملی با سایر کشورها، در امنیت بیشتری باشند، توسعه بیشتری پیدا کرده اند و سرزمین های بهتری برای زیست و ترقی ساکنان خود شده اند.

به گزارش صدف نیوز: پیرامون فعالیت های پیدا و پنهان، داخلی و خارجی وزارت اطلاعات و سربازان گمنام امام زمان (عج) هر چه بگوییم، باز نمی توان دستاوردهای این ارگان را به درستی بیان کرد؛ سازمانی که هر چه جلوتر می رویم اخلاق محوری در آن هویداتر می شود، و از پس فعالیت های آن نگاهی جامع و بلندمدت به امنیت نهفته، که بدون کمترین اصطحکاک با شهروندان، گمنامانه کار خود را ادامه می دهد.

← ادامه خبر …

صدف ۷۳۳ منتشر شد

نشریه صدف ۷۳۳ منتشر شد

صدف ۷۳۳

هفتصد و سی و سومین شماره هفته نامه کثیرانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز چهارشنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “مرکز معاینه فنی خودرو در قشم افتتاح شد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

 

پارسیان، سومین هاب صنایع پتروشیمی می شود

پارسیان، سومین هاب صنایع پتروشیمی می شود

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان گفت: بر اساس برنامه وزارت نفت این منطقه تبدیل به هاب سوم صنایع پتروشیمی می شود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، حسن شاهرخی در حاشیه نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در هرمزگان به خبرنگاران اظهار داشت: وزارت صمت و شرکت منطقه ویژه اقتصادی پارسیان با اسم منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان و شرکت ملی صنایع پتروشیمی مسوول اجرای این برنامه هستند.

وی ادامه داد: بر این اساس همکاری منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با وزارت نفت بیشتر می شود که این راه و مسیر سرمایه گذاران صنایع پتروشیمی را هموار تر می کند.

← ادامه خبر …

درود بر تلاشگران عرصه امنیت و اقتدار

درود بر تلاشگران عرصه امنیت و اقتدار

سربازان گمنام امام زمان (عج)

سربازان گمنام امام زمان (عج) اصلی ترین نیروهایی هستند که وظیفه آنها تامین امنیت کشور در ابعاد داخلی، خارجی، ضد جاسوسی، آگاهی و اشرافیت از وضعیت دشمنان داخلی و خارجی در راستای پیشگیری و مقابله با توطئه های آنها علیه حاکمیت و اقتدار نظام اسلامی است. سربازان گمنام طی چهار دهه از زمان تاسیس نظام شکوهمند اسلامی تا به امروز نقش مهمی در حفظ جمهوری اسلامی داشته و خدمات ارزنده ای را به نظام اسلامی تقدیم کرده و بر اساس فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، مهم ترین افتخار سرباز گمنام امام زمان (عج) این است که امام خمینی (ره) از آنان راضی بودند و تلاش مخلصانه آنان را ارج می گذاشتند به همین دلیل عنوان سربازی گمنام امام زمان(عج) را بر سینه سترگ حافظان امنیت توشیح نمودند.

به گزارش صدف نیوز: با پیروزی انقلاب اسلامی ساواک و دستگاههای اطلاعاتی رژیم طاغوت منحل گردید و نیروهای مردمی در محله ها، کلانتری‌ها، مساجد و مراکز پیش‌آهنگی و کانون‌های جوانان کمیته‌های مردمی تشکیل شدند. هر کمیته هم در حد خودش ضمن کارهای امنیتی جاری به جمع‌آوری اطلاعات می‌پرداخت و عمدتا در زمینه اطلاعات داخلی واحدی در هر کمیته به نام واحد اطلاعات شکل گرفته بود.

← ادامه خبر …

ظرفیت های منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برای سرمایه گذاران بی نظیر است

ظرفیت های منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برای سرمایه گذاران بی نظیر است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در سومین همایش فرصتهای سرمایه گذاری هرمزگان گفت ظرفیت های موجود برای سرمایه گذاران بی نظیر است یاداورشد: منطقه ویژه درسال ۷۶ فعالیت خود را اغاز کرد و در سال ۸۸ با نام منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس عملیاتی شد.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی وفلزی خلیج فارس، حسن خلج طهرانی با بیان اینکه منطقه ویژه در دو بخش فعالیت میکند خاطرنشان کرد: در یک بخش دو هزار هکتاری است که صنایع در حال فعالیت هستند و یک بخش دیگر ایجاد یک سایت دو هزار و پانصد هکتاری است که در سایت توسعه ای این منطقه ویژه اماده واگذاری به شرکت های سرمایه گذاری است.

← ادامه خبر …

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

دکتر همتی:

سرمایه‌گذاران، مورد حمایت استانداری هرمزگان خواهند بود

استاندار هرمزگان با بیان اینکه فعالان اقتصادی بدانند عزم ما در حوزه‌ سرمایه‌گذاری راسخ و به هدف خود واقف هستیم، گفت: استانداری از سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد و سایر دستگاه‌ها هم از این موضوع تبعیت می کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در آیین اختتامیه همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان هرمزگان اظهار کرد: ما هم همانند سرمایه‌گذاران معتقد به ترسیم نقشه پایدار برای توسعه هستیم و‌ در این راستا تلاش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه، در این همایش در سایه تلاش و همدلی سعی کرده‌ایم پتانسیل و ظرفیت های بی‌نظیر استان را معرفی کنیم، افزود: تلاش کرده‌ایم اراده و برنامه‌های استان را در راستای تضمین سودآوری سرمایه‌گذار ترسیم کنیم و در این همایش ارائه دهیم.

← ادامه خبر …