شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۸

صدف ۷۸۰ منتشر شد

نشریه صدف ۷۸۰ منتشر شد

صدف ۷۸۰

هفتصد و هشتادمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، حوادث، گزارش و … روز دوشنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “بهره برداری از سد مخزنی سرنی” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

ستاره خلیج فارس نماد خودباوری و اعتماد به جوانان و تامین کنندگان داخلی، مردم هرمزگان ۲۴ میلیارد ریال از هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب خرید کردند، مدیریت حاکم بر مجموعه ویژه اقتصادی پارسیان را یک مدیریت جهادی می دانم، لایحه بودجه ۹۹ شهرداری بندرعباس تقدیم شورای شهر شد و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

مردم هرمزگان ۲۴ میلیارد ریال از هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب خرید کردند

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

مردم هرمزگان ۲۴ میلیارد ریال از هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب خرید کردند

نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: مردم هرمزگان ۲۴ میلیارد ریال از هفدهمین نمایشگاه سراسری کتاب و ششمین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های دیجیتال خرید کردند.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی با اعلام این خبر بیان کرد: در مدت هفت روز برگزاری نمایشگاه به صورت صبح و عصر بیش از دویست هزار نفر از نمایشگاه دیدن کردند.

وی افزود: استقبال از نمایشگاه و خرید کتاب به حدی بود که یارانه اختصاص یافته بن کارت کتاب قبل از روز آخر به پایان رسید.

← ادامه خبر …

تنفس مطبوعات در هوای کتاب

تنفس مطبوعات در هوای کتاب

نمایشگاه کتاب و مطبوعات هرمزگان

صدف نیوز، حسین فریدونی/ همزمان با برپایی هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب در بندرعباس، تعدادی از روزنامه ها و نشریات استان هرمزگان و برخی استان های همجوار نیز امسال همچون سالهای قبل اقدام به برپایی غرفه در نمایشگاه کتاب کردند. این ششمین تجربه حضور مطبوعات در نمایشگاه کتاب است. همه اهالی فرهنگ و هنر اعتقاد دارند که پیوندی ناگسستنی بین کتاب و مطبوعات وجود دارد و هر دو از یک خانواده هستند. هر چند کتاب ماندگارتر از مطبوعات است اما مطبوعات به روزتر و تازه تر هستند.

تلفیق نمایشگاه کتاب و مطبوعات دارای محاسن بسیاری است زیرا تجربه ثابت کرده که نمایشگاه مطبوعات به تنهایی جذابیت چندانی برای بازدید کنندگان ندارد. معمولا مردم و مدیران برای خرید کتاب به نمایشگاه می آیند و بعد از آنکه از بازدید و قدم زدن در میان غرفه های کتاب خسته می شوند به سراغ غرفه های مطبوعات می آیند و هنگامی که با استقبال گرم اهالی مطبوعات روبرو می شوند خستگی را فراموش و انرژی تازه ای به دست می آورند. اصحاب رسانه هم این فرصت را غنیمت شمرده و در هوای مطبوع کتاب تنفس می کنند. امیدوارم که سال های آینده شاهد حضور مطبوعات بیشتری در چنین نمایشگاه هایی باشیم.

← ادامه خبر …

صدف ۷۷۹ منتشر شد

نشریه صدف ۷۷۹ منتشر شد

صدف ۷۷۹

هفتصد و هفتاد و نهمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی، گزارش و … روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “خطر از بیخ گوش تنها ژئوپارک جهانی کشور گذشت” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

اکران فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در قشم، بهره برداری از ۱۷ پروژه آبفا در دهه فجر امسال، بهره برداری از ۱۱۷ طرح بهداشتی و درمانی در هرمزگان، دهه فجر تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی است، موج تخریب سواحل برای ساخت مراکز پرورش میگو و ماهی به جزیره هرمز رسید و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

چهار پروژه بزرگ برق منطقه ای هرمزگان بزودی افتتاح می شود

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان:

چهار پروژه بزرگ برق منطقه ای هرمزگان بزودی افتتاح می شود

مدیر عامل برق منطقه ای هرمزگان

چهار پروژه بزرگ شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان آماده افتتاح و بهره برداری است.

به گزارش صدف نیوز، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران ضمن گرامی داشت فرا رسیدن دهه فجر سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا خصوصا سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی و همچنین دهه فاطمیه گفت: پروژه های این شرکت آماده افتتاح و بهره برداری است اما به یاری خدا در سفر قریب الوقوع ریاست محترم جمهوری به استان و همچنین با حضور مقام عالی وزارت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

← ادامه خبر …

در حوادث اگر سپاه نبود …

در حوادث اگر سپاه نبود …

امدادرسانی سپاه به سیل زدگان شرق هرمزگان

جاری شدن سیل اخیر در شرق استان هرمزگان و همچنین جنوب استان سیستان و بلوچستان نشان داد که اگر نیروهای مسلح خصوصا سپاه نبود، دولت به تنهایی قادر به کنترل سیلاب و اقدام به موقع جهت نجات جان آسیب دیدگان و امدادرسانی به سیل زدگان نبود.

در زلزله کرمانشاه و سایر حوادث و بحران هایی که در جای جای این سرزمین پهناور رخ می دهد، همواره حضور سپاهیان دلسوز و دلاور در کنار مردم را شاهد بوده و هستیم که جا دارد به این عزیزان ایثارگر و بی ادعا خداقوت بگوییم.

← ادامه خبر …