شماره مجوز: 83030

Archive for: 2019

صدف ۷۶۸ منتشر شد

نشریه صدف ۷۶۸ منتشر شد

صدف ۷۶۸

هفتصد و شصت و هشتمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی، گزارش و … روز سه شنبه ۱۲ آذرماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “گرانی ماهی به دلیل ادامه حضور کشتی های چینی در عمان و خلیج فارس” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

ستاد انتخابات هرمزگان آغاز به کار کرد، شهرداری باید نظارتش را بیشتر کند تا تصرفات اراضی کاهش یابد، استفاده از ظرفیت های عکس های ماهواره ای در مسیر توسعه قشم، مرگ دو زن باردار در هرمزگان به دلیل ابتلا به آنفلوآنزای فصلی، خاک و آب دو عامل مهم و حیاتی برای کشاورزی است، رفع معضل آب های سطحی روستای طولا ، دیدار با تاریخ ۶۰۰ ساله قشم در موزه مردم شناسی دیرستان و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

شهرداری باید نظارتش را بیشتر کند تا تصرفات اراضی کاهش یابد

رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس:

شهرداری باید نظارتش را بیشتر کند تا تصرفات اراضی کاهش یابد

جراره، رییس شورای شهر بندرعباس

یکصد و چهل و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس در صحن علنی شورا برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، مجید عسکری زاده در نطق پیش از دستور اظهار داشت: توسعه پایدار بدون حفاظت محیط زیست، شهری آرام بدنبال نخواهد داشت که فاضلاب شهری برای بندرعباس معضل بزرگی است.

وی افزود: محله چاهستانی‌ها، کمربندی، کوی آیت الله غفاری قبلا فقط در کنار خورها بوی نامطبوع می داد که الان کل محله بوی نامطبوع می‌دهد که باید برای این معضل فکری کرد.

← ادامه خبر …

هدف کنگره ملی شهدای هرمزگان گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است

هدف کنگره ملی شهدای هرمزگان گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است

جلسه کنگره ملی شهدا در ارشاد هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در نشست کمیته فرهنگی کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان گفت: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت مهمترین هدف این کنگره عظیم می باشد.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی خدمت به ساحت مقدس شهداء را از اولویت های همه دستگاه ها دانست و افزود: گسترش فرهنگ شهادت جامعه را در مقابل هجمه ها و تهدیدها مصون نگاه می دارد و باعث حفظ ارزش ها می شود.

وی به برنامه های فرهنگی و هنری مرتبط با کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید هرمزگان پرداخت و بیان کرد: برگزاری نمایشگاه های متعدد در رشته های مختلف همچون عکس، کتاب، آثار تجسمی و … ، تولید فیلم های مستند و داستانی درباره زندگی شهداء، تالیف کتاب، تولید آثار نمایشی آثار ادبی و داستانی و…. از جمله این موارد می باشد.

← ادامه خبر …

صدف ۷۶۷ منتشر شد

نشریه صدف ۷۶۷ منتشر شد

صدف ۷۶۷

هفتصد و شصت و هفتمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش، فرهنگی و ادبی روز دوشنبه ۴ آذرماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “هرمزگان دارای مردمی نجیب و با بصیرت است” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان برگزار شد، جمع آوری ۱۸ میلیون متر مکعب باران در سازه های آبخیزداری هرمزگان، کتابخانه عمومی  اندیشه آیت الله خامنه ای بندرعباس افتتاح شد، تضعیف دولت تضعیف حاکمیت است، حفظ جان شهروندان برای ما از همه چیز مهمتر است، فاز دوم آب شیرین کن ۱۰۰ هزار متر مکعبی بندرعباس بزودی به بهره برداری می رسد و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.

رسالت اصلی ما ایجاد رونق تولید است

حسن خلج طهرانی:

رسالت اصلی ما ایجاد رونق تولید است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ضمن تقدیر از حمایت های استاندار و هیات نمایندگان استان در به ثمر رسیدن پروژه‌های این منطقه عظیم اقتصادی، گفت: رسالت اصلی ما ایجاد رونق تولید است.

به گزارش صدف نیوز، حسن خلج طهرانی  مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ، تحقق شعار سال مبنی بر ایجاد رونق تولید را مورد تاکید قرار داد و دلایل تقدیر از سوی خداداد غریب زاده، معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان ایمیدرو را تشریح کرد.

← ادامه خبر …

آرامش هرمزگان مدیون هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی استان است

آرامش هرمزگان مدیون هوشیاری نیروهای امنیتی و انتظامی استان است

استاندار هرمزگان گفت: زمینه ایجاد مشکل و مساله به مانند سایر نقاط در این استان هم وجود داشت که حضور به موقع، هوشیاری و اشراف اطلاعاتی نیروهای امنیتی، انتظامی و نظامی اجازه ایجاد چالش جدی به افراد و گروه‌های مساله‌دار نداد.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد تنظیم بازار هرمزگان با اشاره به اغتشاش‌های ایجاد شده پس از اصلاح قیمت بنزین، اظهار داشت: هوشیاری نیروهای اطلاعاتی، نظامی و امنیتی و دستگاه قضایی و همکاری مردم هرمزگان در زمانی که بسیاری از نقاط کشور دچار چالش و مساله شده بود موجب شد این استان با آرامش خود را حفظ کند.

رییس شورای تامین هرمزگان ادامه داد: در برخی مناطق نطفه‌های حرکت‌های ضد امنیتی شکل گرفت حتی احتمال ایجاد درگیری شدید در بندرلنگه و اشغال فرمانداری آن هم وجود داشت که به موقع خنثی شد.

← ادامه خبر …