شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۸

بروز رسانی دانش خبرنگاری، هدیه امسال ارشاد هرمزگان به اصحاب رسانه بود

بروز رسانی دانش خبرنگاری، هدیه امسال ارشاد هرمزگان به اصحاب رسانه بود

ششمین جشنواره مطبوعات خلیج فارس

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: قرار است با دستور استاندار هرمزگان پنج هزار مترمربع به فضای فرهنگی این استان اضافه شود. فضای فرهنگی یاد شده برای احداث نگارخانه و پلاتو در ۱۰ شهر استان به حوزه فرهنگ، هنر و رسانه هدیه می شود.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی در آیین پایانی ششمین جشنواره ملی مطبوعات خلیج فارس با تبریک روز خبرنگار افزود: همچنین برای ۸ نفر از خبرنگاران شرکت کننده در جشنواره کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا شد.

← ادامه خبر …

صدف ۷۵۱ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۱ منتشر شد

صدف ۷۵۱

هفتصد و پنجاه و یکمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، گزارش و … روز چهارشنبه ۳۰ مردادماه ۱۳۹۸ منتشر شد. “هدایتگری، از کارکردهای مهم رسانه است” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه می باشد.

خبرنگاران امید و نشاط را به جامعه تزریق کنند، داروهای مازاد بر نیاز در منازل هرمزگانی ها جمع آوری می شود، کتاب جعبه سیاه ریست بوم خلیج فارس رونمایی شد، پایش همه روزه میزان مصرف برق دستگاههای دولتی در هرمزگان، اصحاب رسانه می توانند در ارتقای شاخص های سلامت موثر باشند و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف است.

 

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

جمهوری اسلامی توانایی تامین امنیت منطقه خلیج فارس را دارد

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا

فرمانده منطقه یکم امامت نداجا گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره با ارسال پیام صلح و دوستی در کنار اعلام توانایی برقراری امنیت منطقه در صدد حفظ ثبات امنیت است.

به گزارش صدف نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، امیر دریادار دوم ستاد مجتبی محمدی در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار، اظهار داشت: خبرنگاران همواره در کنار نیروهای مسلح بوده اند و ما از این حضور قدردانی می‌کنیم.

وی افزود: اگر بتوانیم شعار صلح و دوستی و پیام توانمندی برقراری امنیت توسط نیروهای داخلی را به جامعه جهانی ارسال کنیم، قطعا گام مهمی در حفظ صلح و ثبات منطقه برداشته‌ایم و هدف ما از حفظ ارتباط با جامعه رسانه‌ای و خبرنگاری هم همین مسئله است.

← ادامه خبر …

کتاب «جعبه سیاه زیست بوم خلیج فارس» رونمایی شد

کتاب «جعبه سیاه زیست بوم خلیج فارس» رونمایی شد

رونمایی از کتاب جعبه سیاه خلیج فارس

همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار کتاب جعبه سیاه زیست بوم خلیج فارس به نویسندگی «ایرج اعتمادی» در جزیره قشم رونمایی شد.

به گزارش صدف نیوز، «جعبه سیاه زیست بوم خلیج فارس» به قلم «ایرج اعتمادی» با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان و اصحاب رسانه همزمان با آیین گرامی داشت روز خبرنگار رونمایی شد.

این کتاب دو هزار و ۵۰۰ نسخه‌ای در ۲۰۸ صفحه رقعی با تصاویر رنگی که ۳۵ هزار تومان قیمت دارد به بیان ناگفته‌هایی از جاذبه‌ها و بحران‌های زیست‌ بوم سواحل و جزایر خلیج فارس می‌پردازد.

← ادامه خبر …

پیام تبریک مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار

مدیر عامل برق منطقه ای هرمزگان

مهندس کهوری مدیر عامل شرکت برق منطقه ای هرمزگان طی پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه نوشت: رشد و توسعه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، اقتصادی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است.

خبرنگاران راهیان وادی آگاهی و راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند.

ضمن گرامی داشت یاد و نام شهید صارمی، از تلاشهای بی شائبه خبرنگاران استان هرمزگان در راه انعکاس فعالیتها و همراهی با این شرکت و مجموعه صنعت برق استان، از تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تشکر و قدردانی می نمایم و برای همگی این عزیزان آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

حسن کهوری

مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت سهامی برق منطقه ای هرمزگان

صدف ۷۵۰ منتشر شد

نشریه صدف ۷۵۰ منتشر شد

صدف ۷۵۰

هفتصد و پنجاهمین شماره هفته نامه منطقه ای صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی روز ۱۷ مردادماه منتشر شد. “رسانه ها سطح اخلاق در فرهنگ شهروندی را ارتقاء دهند” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

توزیع بنزین یورو ۴ در هرمزگان افزایش می یابد، ما حافظ جان و مال مرزنشینان هستیم و نمی خواهیم به آنها حمله کنیم، تحویل ۱۵ دستگاه ترانستینر ساخت ایران به شرکت های اپراتوری بندر شهید رجایی، وضعیت منابع آب دشت پارسیان نگران کننده است و … از دیگر عناوین خبری این شماره صدف می باشد.