شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۹

صدف ۸۴۱ منتشر شد

نشریه صدف ۸۴۱ منتشر شد

صدف ۸۴۱

هشتصد و چهل و یکمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و گزارش روز سه شنبه ۵ اسفندماه ۱۳۹۹ منتشر شد. “دوگانگی مدیریتی قشم و مشکلات مالیاتی و گمرکی مناطق آزاد باید حل شود” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

۴۳ درصد از شهر بندرعباس دارای بافت فرسوده است

شهردار بندرعباس:

۴۳ درصد از شهر بندرعباس دارای بافت فرسوده است

بافت فرسوده شهر بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: مدیریت یکپارچه شهرها در جهت ارتقاء و کیفیت زندگی شهری اثر گذار خواهد بود.

به گزارش صدف نیوز، عباس امینی زاده در نشست هم اندیشی اعضای شورای شهر بندرعباس با رئیس شورای عالی استان‌ها، اظهار کرد: بندرعباس با مساحت حدود ۷ هزار هکتار و دارای جمعیتی بالغ بر ۶۰۰ هزار نفر داراست و قریب به ۴۳ درصد از شهر بندرعباس دارای بافت فرسوده است و به لحاظ فرهنگی و اجتماعی شهری مهاجر پذیر است.

وی بیان کرد: از دیرباز تاکنون فعالیت‌های بازرگانی در استان هرمزگان وجود داشته است و ما شاهد فرهنگ‌های مختلف از ایران در بندرعباس هستیم. این مسئله یکی از نقاط قوت و فرصت مهم برای استان هرمزگان در عرصه ملی محسوب می‌شود.

← ادامه خبر …

خطر کرونای جهش یافته در استان هرمزگان بالاست

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

خطر کرونای جهش یافته در استان هرمزگان بالاست

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی هرمزگان گفت: به دلیل همسایگی با کشور های حاشیه جنوبی خلیج فارس و رفت وآمد های زیاد مردم  به خارج از کشور، خطر کرونای جهش یافته موسوم به کرونای انگلیسی، در استان بالاست.

به گزارش صدف نیوز، دکتر حسین فرشیدی در یازدهمین نشست خبری آنلاین سال جاری خود افزود: تاکنون ۵ یا ۶ مورد تست افراد مشکوک به کرونای انگلیسی را در استان انجام داده و به تهران ارسال کرده‌ایم که هنوز مورد مثبتی نداشته‌ایم.

وی ادامه داد: کرونا هنوز درمان موثری ندارد و از مدل خاصی نیز پیروی نمی کند و ممکن است هر ابتلایی به مرگ بیمار بینجامد.

← ادامه خبر …

صدف ۸۴۰ منتشر شد

نشریه صدف ۸۴۰ منتشر شد

صدف ۸۴۰

هشتصد و چهلمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی، گزارش و … روز چهارشنبه ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ منتشر شد. “پیشنهاد ۲۰ هزار فعال اقتصادی قشم روی میز ستاد کرونا” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

#صدف

ساعت: ۰۹:۰۲ بعد از ظهر – ۹۹/۱۱/۳۰

۱۲ محوطه اختصاصی ریلی در بندر شهید رجایی فعال است

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد :

۱۲ محوطه اختصاصی ریلی در بندر شهید رجایی فعال است

بندر شهید رجایی

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تا نیمه بهمن ماه ۴ میلیون ۵۰۰ هزار تن صادرات و واردات  انواع کالا از طریق ۶۳ کیلومتر خطوط ریلی موجود احداث شده در بندر شهید رجایی صورت گرفته است .

به گزارش صدف نیوز، “علی رضا محمدی کرجی ران “گفت: حمل و نقل ریلی ترابری سبز و ارزانی است که نقش بسزایی را در جهت حفاظت از محیط زیست و کاهش قیمت تمام شده کالاها ایفا می کند.

وی ادامه داد: یکی از راهبردهای مهم  این اداره کل توسعه فعالیتها و جابجایی کالا ازطریق ریل بوده که ایجاد خطوط جدید و بازسازی و نوسازی خطوطی قدیمی  مهمترین اقداماتی است که حول این  محور در بندر شهید رجایی  به انجام رسید.

← ادامه خبر …

فرهنگ و هنر مهمترین عامل نشر و گسترش مفاهیم و تفکر انقلاب است

فرهنگ و هنر مهمترین عامل نشر و گسترش مفاهیم و تفکر انقلاب است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در مراسم راویان بالندگی به مناسبت چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: فرهنگ و هنر مهمترین عامل نشر و گسترش مفاهیم و تفکر انقلاب اسلامی است.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی ضمن تقدیر و تشکر از شاعران حاضر در این مراسم گفت: شعر  مهمترین قالب هنری است که توانسته بیشترین پیام و مفاهیم انقلاب را منتشر کند.

وی افزود: بروز و ظهور هر انقلابی همراه با شور نشاط خاصی است و شاعران  توانسته اند بر شور و تاثیرگذاری انقلاب اسلامی بیافزایند.

← ادامه خبر …