صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۹

حقوق ۳۰۰ میلیون تومانی شاگرد اول دانشگاه هرمزگان در شرکت لارسن توبرو

حقوق ۳۰۰ میلیون تومانی شاگرد اول دانشگاه هرمزگان در شرکت “لارسن توبرو”

مجتبی دیرباز

جالب است بدانید: شرکت “لارسن توبرو” از پیمانکاران بزرگ شرکت های صنایع غذایی دنیا است که تولید کننده محصولاتی نظیر پپسی، چای لیپتون، تیغ ژیلت، پودر تاید و … می باشد. این شرکت ۴۵ هزارنفرکارمند دارد و سال گذشته ۲۰ میلیاد دلار درآمد داشته است.

به گزارش صدف نیوز، مجتبی دیرباز شاگرد اول مهندسی عمران دانشگاه هرمزگان در سال ۷۷ که اکنون دارای مدرک دکترای مهندسی سازه از دانشگاه شیکاگو آمریکاست و رئیس بازوی عمرانی این شرکت در آمریکای شمالی می باشد، با حقوق ماهانه حدود ۳۰۰ میلیون تومان دارای بالاترین میزان حقوق میان مدیران، مهندسین، و کارمندان شرکت لارسن توبرو در آمریکا شناخته شد.

گفتنی است این دانشجوی نخبه هرمزگانی دارای مدال برنز المپیاد کامپیوتر در کشور بوده و پروانه نظام مهندسی از ١۴ ایالت آمریکا را اخذ کرده است.

ساعت: ۱۱:۰۷ قبل از ظهر – ۹۹/۱۲/۲۹

هموطنان، عید نوروز امسال هم به هرمزگان سفر نکنند

‌ استاندار هرمزگان:

هموطنان، عید نوروز امسال هم به هرمزگان سفر نکنند

جلسه ستاد کرونای هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، مردم از خود صبوری نشان داده و از سفر رفتن خودداری کنند.

به گزارش صدف نیوز، فریدون همتی در نشست ستاد استانی کرونا با بیان اینکه کرونای انگلیسی وارد کشور شده و سرعت انتشار بیشتری دارد به هموطنان توصیه کرد عید نوروز امسال هم به استان هرمزگان سفر نکنند.

وی ادامه داد: این شرایط برای انجام سفرهای غیر مسوولانه نامناسب بوده و از مردم می خواهیم با درخانه ماندن ترجیح داده و از خود و خانواده‌هایشان مراقبت کنند.

← ادامه خبر …

از هر جهت خوش آمدید

تخفیف ۴۰% همراه اول

تخفیف ۴۰% همراه اول

ساعت: ۰۷:۳۴ بعد از ظهر – ۹۹/۱۲/۲۸

صدف ۸۴۵ منتشر شد

نشریه صدف ۸۴۵ منتشر شد

صدف ۸۴۵

هشتصد و چهل و پنجمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و … روز چهارشنبه ۲۷ اسفندماه ۱۳۹۹ منتشر شد. “تردد به قشم آزاد شد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

pdf صفحه اول: ۸۴۵ p1

pdf صفحه آخر: ۸۴۵ p4

#صدف

ساعت: ۰۴:۱۶ بعد از ظهر – ۹۹/۱۲/۲۷

۳ سکوی نفتی و گازی در مجتمع ایزوایکو در حال ساخت است

۳ سکوی نفتی و گازی در مجتمع ایزوایکو در حال ساخت است

سکوی نفتی

مدیرعامل مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران (ایزوایکو) گفت:ّ امسال سه سکوی نفتی در مجتمع کشتی سازی بندرعباس، با ۵۰ درصد پیشرفت کاری در حال ساخت است.

به گزارش صدف نیوز، حمید رضاییان اصل با اعلام این خبر به رسانه‌ها افزود: ظرفیت تولید هر سکو روزانه ۲۵ هزار بشکه نفت خام است و تلاش می‌شود سکوهای نفتی تا یک سال آینده ساخته شود.

وی بیان داشت: وزن هر سکو بین هزار و ۴۰۰ تا هزار و ۷۰۰ تن است و در ۴۰ کیلومتری جزیره هنگام نصب می‌شود.

این مسوول اشاره به اینکه اکنون ایزوایکو به بزرگترین مجتمع سکوساز کشور تبدیل شده است،اظهارداشت: یش از این سکوها در خارج از کشور ساخته می‌شد، اما اکنون به دست متخصصان کشور و براساس استانداردهای بین المللی ساخته می‌شود.

← ادامه خبر …

با توجه به محدودیت منابع مالی، راههای موجود استان را بهسازی و ترمیم می کنیم

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان:

با توجه به محدودیت منابع مالی، راههای موجود استان را بهسازی و ترمیم می کنیم

راه ساحلی در استان هرمزگان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: در ده ماهه ابتدایی سال جاری عملیات اجرایی روکش آسفالت بیش از ۲۵۰ کیلومتر از راههای سطح استان انجام شده است.

به گزارش صدف نیوز، یوسف عابدینی با اشاره به اهمیت راهها به عنوان سرمایه های عمده ملی گفت: با توجه به محدودیت های منابع مالی باید با صرف هزینه کمتر سعی در حفظ و نگهداری وضعیت راه های موجود و بهسازی آنها نمود.

← ادامه خبر …