شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۹

صدف ۸۱۰ منتشر شد

نشریه صدف ۸۱۰ منتشر شد

صدف ۸۱۰

هشتصد و دهمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی روز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه ۱۳۹۹ منتشر شد. “ویروس کرونا موجب کاهش درآمدهای شهرداری شده است” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

ساعت: ۱۰:۱۲ بعد از ظهر – ۹۹/۰۶/۲۸

انتخاب شماره های دلخواه سیم کارت همراه اول

آگهی انتخاب شماره های دلخواه سیم کارت همراه اول

شماره های مناسب به همراه اینترنت هدیه

خرید آنلاین و ارسال رایگان به سراسر کشور

https://shop.mci.ir

ساعت:۱۰:۰۵ بعد از ظهر – ۹۹/۰۶/۲۸

بهره برداری از ۲۵ طرح بزرگ ملی سرمایه گذاری در قشم و کیش آغاز شد

به دستور رئیس جمهور؛

بهره برداری از ۲۵ طرح بزرگ ملی سرمایه گذاری در  قشم و کیش آغاز شد

افتتاح طرح های سرمایه گذاری قشم و کیش

بهره برداری از ۲۵ طرح بزرگ ملی سرمایه گذاری در منطقه آزاد کیش و قشم به دستور دکتر روحانی رییس جمهور و با حضور استاندار، معاون اقتصادی استاندار و مدیران عامل این مناطق آغاز شد.

به گزارش صدف نیوز، روحانی در آیین بهره برداری از چند طرح بزرگ ملی که به‌ صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، جهش تولید و مقابله با کرونا را دو معیار اصلی برای ارزیابی استان‌ها عنوان کرد و افزود: خوشبختانه با تلاش مجموعه دولت در استان هرمزگان، شاهد بهره برداری از پروژه های بسیار مهم در دو منطقه آزاد کیش و قشم هستیم که امیدواریم افتتاح این طرح ها ثمرات و برکات خوبی برای مردم این استان و دیگر مناطق کشور داشته باشد.

← ادامه خبر …

صدف ۸۰۹ منتشر شد

نشریه صدف ۸۰۹ منتشر شد

صدف ۸۰۹

هشتصد و نهمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی روز سه شنبه ۲۵ شهریورماه ۱۳۹۹ منتشر شد. “افتتاح ۱۰۰ هزار متر مربع اماکن تفریحی- ورزشی با حضور مقام عالی دولت تدبیر و امید” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

ساعت:۰۳:۱۱ بعد از ظهر -۹۹/۰۶/۲۵

اصحاب رسانه استان هرمزگان اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند

اصحاب رسانه استان هرمزگان اهانت به ساحت پیامبر اکرم (ص) را محکوم کردند

بیانیه اصحاب رسانه هرمزگان

به گزارش صدف نیوز، جمعی از اصحاب رسانه استان هرمزگان با امضای بیانیه ای اهانت دوباره نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام (ص) را به شدت محکوم کردند. متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

و اِذْ قالَ عیسَی اْبْنُ مَرْیَمَ یا بَنی اِسْرائیلَ اِنّی رَسوُلُ اْللّهِ اِلَیْکُمْ مُصَدِّقاً لِما بَیْنَ یَدَیَّ مِنَ اْلتَوْراتِ وَ مُبَشِّراً بِرسُولٍ یَأْتی مِنْ بَعْدی اِسْمُهُ اَحْمَدْ فَلَمّا جاءَهُمْ بِالْبَیِّناتْ قالوُا هذا سِحْرٌ مُبینْ – الصف ۶

اهانت دوباره نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام صلوات الله علیه و آله به بهانه آزادی قلم از شعله های کینه های نفاق گونه ای خبر می دهد  که در دلهای دین ستیزان غربی سر بر آورده و اسلام ستیزی مدعیان دروغین احترام به آزادی عقیده در غرب را هویدا ساخته است.

توطئه صهیونیستی هتک حرمت پیامبر اسلام در حالی آزادانه در غرب انجام می گیرد که هر گونه تشکیک در موضوع هلوکاست مجرمانه بوده و برای آن مجازات در نظر گرفته شده است، این آزادی قانونی توسط  دولت های غربی بی گمان نشان دهنده حمایت آنها  از هتاکان  و دین ستیزان است.

← ادامه خبر …

رعایت نرخ نامه میوه و تره بار در بندرعباس الزامی است

رعایت نرخ نامه میوه و تره بار در بندرعباس الزامی است

رعایت نرخ نامه میوه و تره بار در بندرعباس

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس گفت: کلیه کانکس های عرضه میوه و تره بار و مرغ گرم موظف هستند طبق نرخ نامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی اقدام به فروش محصولات کشاورزی (میوه و تره بار) و پروتئینی (مرغ گرم) نمایند.

به گزارش صدف نیوز احمد ملائی نسب با اعلام این خبر اظهار کرد: کلیه کانکس‌های موجود در سطح شهر، موظف هستند نرخ نامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی را رعایت و طبق آن اقدام به فروش محصولات کشاورزی (میوه و تره بار) و پروتئینی(مرغ گرم) کنند در غیر این صورت با آنان برخورد خواهد شد.

← ادامه خبر …