صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۴۰۰

تشکیل ستاد استقبال از بهار توسط شهرداری بندرعباس

تشکیل ستاد استقبال از بهار توسط شهرداری بندرعباس

افتتاح ستاد استقبال از بهار شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: ۲۰ روز است که ستاد استقبال از بهار را تشکیل دادیم تا بتوانیم در سال جدید میزبان خوبی برای هموطنان مان در بندرعباس باشیم.

به گزارش صدف نیوز، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بنده از زمانی که سکاندار مدیریت شهری را عهده دار شدم برخود واجب دانستم که خدمتگزار شهروندان بندرعباسی باشم و در این مدت کوتاه به لطف الهی توانستیم پروژه های نیمه تمام را که همکاران‌مان در حوزه های مختلف آغاز کردند با موفقیت به بهره برداری برسانیم.

← ادامه خبر …

طرح “صیانت” موجب ایجاد امنیت سایبری نمی شود

طرح “صیانت” موجب ایجاد امنیت سایبری نمی شود

طرح صیانت از فضای مجازی

ابتدا پیشاپیش فرا رسیدن نیمه شعبان میلاد خجسته حضرت مهدی موعود (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان را خدمت مدافعان امنیت و دوستداران آن امام همام تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

بحث امنیت که پیش می آید، ناخودآگاه به یاد سربازان گمنام می افتیم و بدون آن که آنها را بشناسیم، برای موفقیت آنها در انجام ماموریت های پرخطر دعا می کنیم. بسیاری از آنها در این راه دشوار، جان خود را فدا می کنند و باز هم برای مردم، ناشناس و گمنام باقی می مانند.

برقراری امنیت فقط فراهم ساختن امنیت جانی و جلوگیری از تجاوز دشمنان خارجی به مرزهای کشور نیست. امنیت ابعاد مختلفی دارد و شامل امنیت اجتماعی، امنیت شغلی، امنیت سرمایه گذاری، امنیت غذایی، امنیت ترافیکی، امنیت بهداشتی، امنیت هوایی، امنیت دریایی، امنیت جاده ای، امنیت فکری، امنیت اخلاقی، امنیت سایبری و فضای مجازی نیز می شود.

← ادامه خبر …

صدف ۸۹۸ منتشر شد

نشریه صدف ۸۹۸ منتشر شد

صدف ۸۹۸

هشتصد و نود و هشتمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، اجتماعی، گزارش، فرهنگ و ادب روز سه شنبه ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۰ منتشر شد. “ای نفس سبز بهاران سلام” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

این آخرین شماره نشریه صدف در سال جاری است و همراه با تقویم سال نو می باشد. به امید خدا شماره بعدی پس از تعطیلات عید نوروز و سیزده به در منتشر خواهد شد. امیدواریم سال خوب و پرباری در پیش روی هموطنان عزیزمان باشد.

#صدف

ساعت: ۰۴:۵۵ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۱۲/۲۴

نوروز امسال، هرمزگان آماده پذیرایی از گردشگران است

استاندار هرمزگان:

نوروز امسال، هرمزگان آماده پذیرایی از گردشگران است

میزبانی هرمزگان از مسافران نوروزی

استاندار هرمزگان با بیان اینکه تمهیدات لازم در تمامی بخش‌ها جهت ارائه خدمات مناسب به گردشگران و مسافران نوروزی در هرمزگان اندیشیده شود، گفت: برای هر منطقه ای که جهت اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده، باید مسئول و مدیر تعیین شود.

به گزارش صدف نیوز، مهدی دوستی در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان با تاکید بر اینکه باید بسترها و امکانات لازم جهت افزایش جذب گردشگر در هرمزگان فراهم شود، عنوان کرد: نوروز امسال، هرمزگان آماده پذیرایی از گردشگران است و دستگاه‌های مسئول در جهت رونق بیشتر اقتصاد گردشگری در استان هرمزگان، تلاش کنند.

← ادامه خبر …

از یک عمر تلاش و مجاهدت علمی منوچهر وثوقی شهواری در بندرعباس تجلیل به عمل آمد

از یک عمر تلاش و مجاهدت علمی منوچهر وثوقی شهواری در بندرعباس تجلیل به عمل آمد

تجلیل از پرفسور وثوقی شهواری

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و همکاری بنیاد نخبگان استان و حضور اساتید دانشگاهی و روسای دستگاه های مختلف استان و محققان و پژوهشگران از یک عمر تلاش و مجاهدت علمی پرفسور منوچهر وثوقی شهواری در بندرعباس تجلیل به عمل آمد.

به گزارش صدف نیوز، در این آیین، پرفسور منوچهر وثوقی از همه دست اندرکاران به ویژه اسمعیل جهانگیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به واسطه برگزاری این برنامه تقدیر و تشکر کرد و گفت: هرمزگان دارای مشاهیر و انسان های برجسته ای است که منحصر به حوزه علم نمی شود و همه بخش های فرهنگ ، هنر، سیاست، دین، صنعت، دریا، کشاورزی، اشتغال، تجارت و … را شامل می شود.

← ادامه خبر …

فروش سیم کارت های ارزشمند همراه اول ویژه هرمزگان

فروش سیم کارت های ارزشمند همراه اول ویژه هرمزگان

ساعت: ۰۸:۴۴ قبل از ظهر - ۱۴۰۰/۱۲/۱۵