شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۴۰۰

رسانه ها باید منافع ملی را بر منافع فردی و حزبی ارجح بدانند

دکتر همتی استاندار هرمزگان:

رسانه ها باید منافع ملی را بر منافع فردی و حزبی ارجح بدانند

دیدار هیات مدیره خانه مطبوعات کشور با استاندار هرمزگان

استاندار هرمزگان با تاکید بر ضرورت آموزش فعالان رسانه، گفت: فعالان رسانه باید دارای قدرت تحلیل باشند و منافع ملی را بر منافع فردی، گروهی و جناحی ارجح بدانند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در دیدار مازیار هوشمند مدیرعامل خانه مطبوعات کشور و اعضای هیئت مدیره این تشکل صنفی، استان هرمزگان را به دلیل موقعیت منطقه ای، قرار گرفتن در گستره  آب های خلیج فارس و دریای عمان و همچنین دسترسی به آب‌های آزاد، دارای قابلیت های منحصر به فرد برشمرد  و اظهار داشت: تمام ظرفیت ها و استعدادهای موجود در کشور در هرمزگان وجود دارد و می توان هرمزگان را با توجه به این اقلیم متنوع و منابع خدادادی ایران کوچک نامید.

← ادامه خبر …

صدف ۸۴۹ منتشر شد

نشریه صدف ۸۴۹ منتشر شد

صدف ۸۴۹

هشتصد و چهل و نهمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و ادبی روز دوشنبه ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۰ منتشر شد. “جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان برگزار می شود” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

#صدف

ساعت:۱۱:۴۱ قبل از ظهر – ۱۴۰۰/۰۱/۲۳

جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان برگزار می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در دیدار اعضای خانه مطبوعات کشور:

جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان برگزار می شود

جشنواره ملی مطبوعات به میزبانی هرمزگان برگزار می شود

اعضای خانه مطبوعات کشور به مدیر عاملی مازیار هوشمند با رضا کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در خصوص مسایل رسانه ای استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی با ابراز خرسندی از این دیدار و تاثیر آن بر حل و تسهیل مشکلات اعضای خانه مطبوعات استان گفت: خانه مطبوعات رسمی ترین تشکل تحت حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و این تشکل توانسته با وفاق و همدلی زمینه توسعه و گسترش مطبوعات و رسانه های کشور را مهیا کند.

وی افزود: از آن جهت که خانواده مطبوعات محل حضور و عضویت اندیشمندان حوزه رسانه است از این جهت اختلاف نظرهای موجود طبیعی و اجتناب ناپذیر است اما باید رویه به گونه ای باشد که اتحاد و انسجام خانه مطبوعات در سراسر کشور حفظ شود.

← ادامه خبر …

حمل بیش از ۶۴ هزار تن کالای اساسی از مبدا استان هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

حمل بیش از ۶۴ هزار تن کالای اساسی از مبدا استان هرمزگان در نوروز ۱۴۰۰

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از حمل ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالاهای اساسی مورد نیاز کشور از مبدا استان هرمزگان، طی نوروز سال جاری خبر داد.

به گزارش صدف نیوز؛ یوسف عابدینی با اشاره به اهمیت جایگاه استان هرمزگان در تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه کارخانه ها و کارگاه های تولیدی کشور گفت: از ۲۵ اسفندماه سال ۹۹ لغایت ۱۴ فروردین ماه سال جاری ۶۴ هزار و ۲۷۳ تن کالای اساسی با تلاش بخش حمل ونقل جاده ای از مبدا بندرعباس به اقصی نقاط کشورحمل شده است.

← ادامه خبر …

صدف ۸۴۸ منتشر شد

نشریه صدف ۸۴۸ منتشر شد

صدف ۸۴۸

هشتصد و چهل و هشتمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و ادبی روز چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۰ منتشر شد. “نصب بیش از ۳ هزار علمک گاز در رودان” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

#صدف

ساعت: ۰۳:۰۴ بعد از ظهر – ۱۴۰۰/۰۱/۱۸

سرپرست شرکت برق منطقه ای هرمزگان منصوب شد

سرپرست شرکت برق منطقه ای هرمزگان منصوب شد

مهندس ترابی، برق منطقه ای هرمزگان

طی حکمی از سوی مهندس متولی زاده مدیر عامل شرکت توانیر، مهندس مختار ترابی به عنوان سرپرست شرکت سهامی برق منطقه ای استان هرمزگان منصوب شد.

به گزارش صدف نیوز، در پی بازنشسته شدن مهندس کهوری، مدیر عامل سابق شرکت برق منطقه ای که به مدت بیش از ۱۰ سال (ازمرداد سال ۱۳۸۹ تا اسفند ۱۳۹۹) مدیریت این مجموعه صنعتی را بر عهده داشت، مهندس ترابی معاون بهره برداری این شرکت به عنوان سرپرست شرکت برق منطقه ای هرمزگان معرفی شد. وی ۲۸ سال سابقه خدمت در صنعت برق استان را در کارنامه خود دارد و مسئولیت های مختلفی از جمله معاونت بهره برداری، مشاور عالی مدیر عامل در زمینه فنی، مدیر راه اندازی و تحویل گیری نیروگاه ایسین و … را بر عهده داشته است.

ساعت: ۱۰:۴۹ قبل از ظهر – ۱۴۰۰/۰۱/۱۷