شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۴۰۰

کارت ایثار برای تمام رزمندگان صادر می شود

کارت ایثار برای تمام رزمندگان صادر می شود

سردار امیری، جانشین سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان

سرتیپ دوم پاسدار هدایت الله امیری جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان خبر صدور کارت ایثار برای رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس را تأیید کرد.

به گزارش صدف نیوز، سردار امیری در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس ضمن اعلام این مطلب به برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس امسال اشاره کرد و گفت: امسال ۶۰۰ برنامه متنوع که دارای دو ویژگی خاص است در هفته دفاع مقدس برگزار می گردد.

جانشین فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان، ویژگی نخست و مهم برنامه های امسال را قرار گرفتن در ایام اربعین حسینی دانست و گفت: برنامه های هفته دفاع مقدس امسال دارای شور حسینی خواهد بود. وی دومین ویژگی برنامه ها را نیز غیر حضوری برگزار کردن اکثر آن ها به دلیل رعایت شیوه نامه های بهداشتی ایام کرونا اعلام کرد و افزود: سعی خواهد شد فقط برنامه های تجلیل از ایثارگران، خانواده های معظم شهداو جانبازان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به صورت محدود برگزار گردد.

← ادامه خبر …

صدف ۸۷۱ منتشر شد

نشریه صدف ۸۷۱ منتشر شد

صدف ۸۷۱

هشتصد و هفتاد و یکمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ منتشر شد. “درخشش اتاق بازرگانی هرمزگان در جشنواره شهید رجایی” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

#صدف

ساعت: ۰۴:۵۹ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۰۶/۳۱

استفاده از «شاد» امسال هم برای همراه اولی‌ها رایگان است

مدیرعامل همراه اول:

 استفاده از «شاد» امسال هم برای همراه اولی‌ها رایگان است

“شاد” برای همراه اولی ها رایگان است

مهدی اخوان بهابادی اعلام کرد که استفاده از شاد در سال‌تحصیلی جدید نیز رایگان است و والدین می‌توانند بدون هیچگونه دغدغه نسبت به فعالیت‌های فرزندان خود در این پلتفرم آموزشی، ابزار ارتباطی را در اختیار آنان قرار دهند.

به گزارش صدف نیوز، مدیرعامل همراه اول با اشاره به توسعه و اجرای صفر تا صدی پلتفرم «شاد» در همراه اول طبق خواسته‌ها و نیازهای وزارت آموزش و پرورش در ایام شیوع کرونا، تصریح کرد: سیم‌کارت‌هایی هم برای آن قشر از خانواده‌ها که فرزندان‌شان خواستار استفاده از اینترنت رایگان شاد هستند، اما همراه اول ندارند، در نظر گرفته شده که می‌توانند از طریق مبادی رسمی فروش اپراتور اول اقدام به تهیه آن کنند.

وی افزود: نسخه جدید شاد طی چند روز آینده رونمایی می‌شود تا دانش آموزان از قابلیت‌های بیشتری بتوانند در راستای امر تحصیل استفاده کنند.

ساعت:۰۵:۱۵ بعد ازظهر - ۱۴۰۰/۰۶/۳۰

۲۱ طرح آبرسانی در هرمزگان در حال اجراست

استاندار هرمزگان در شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه آب کشاورزی مطرح کرد:

۲۱ طرح آبرسانی در هرمزگان در حال اجراست

دکتر فریدون همتی

استاندار هرمزگان گفت: ۲۱ طرح آبرسانی در ۱۰ شهرستان و ۵۰۰ روستا با اعتباری نزدیک به ۴۰۶ میلیارد تومان در استان هرمزگان در حال اجراست.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست شورای حفاظت از منابع آب و کارگروه آب کشاورزی استان هرمزگان، با اشاره به مصوبه اخیر این شورا در خصوص اختصاص آب برای کشت محصول در ۵۰ درصد از اراضی دشت شمالی میناب، عنوان کرد: با توجه به بارندگی های اخیر، مصوبه قبلی اصلاح و مقرر شد آب مورد نیاز برای زیر کشت بردن ۱۰۰ درصد این اراضی در فصل پاییز و بر اساس الگوی کشت اعلامی از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان، تخصیص پیدا کند.

← ادامه خبر …

صدف ۸۷۰ منتشر شد

نشریه صدف ۸۷۰ منتشر شد

صدف ۸۷۰

هشتصد و هفتادمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف در ۸ صفحه با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ادبی و … روز یکشنبه ۲۱ شهریورماه ۱۴۰۰ منتشر شد. “احداث ۳۲۴ کیلومتر راه در بشاگرد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

#صدف

ساعت:۰۵:۱۸ بعد از ظهر - ۱۴۰۰/۰۶/۱۸

پیام تاسوعا و عاشورای حسینی را در صحیفه سجادیه می‌بینیم

وزیر ارشاد در پیامی به یازدهمین کنگره امام سجاد (ع):

پیام تاسوعا و عاشورای حسینی را در صحیفه سجادیه می‌بینیم

یازدهمین کنگره امام سجاد (ع)

«محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به یازدهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) نوشت: بی‌شک معارف عمیق و کارآمد نهفته در صحیفه سجادیه از جمله مهم‌ترین معادن سرشار از معنویت و بصیرت این اقلیم است که نیاز به کاوش مستمر و دقیق توسط همه اندیشمندان دردآشنا و عموم مردم دارد.

به گزارش صدف نیوز، در این مراسم «رضا کمالی زرکانی» مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان پیام «محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به یازدهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) را قرائت کرد.

← ادامه خبر …