شماره مجوز: 83030

Archive for: ۱۳۹۹

صدف ۸۲۴ منتشر شد

نشریه صدف ۸۲۴ منتشر شد

صدف ۸۲۴

هشتصد و بیست و چهارمین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی روز چهارشنبه ۱۲ آذرماه ۱۳۹۹ منتشر شد. “آیلار دختر ۸ ساله بندرعباسی خودکشی کرد” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

هرمزگان در فروش کتاب جزء رتبه های برتر کشور است

هرمزگان در فروش کتاب جزء رتبه های برتر کشور است

کتاب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از فروش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کتاب در طرح پاییزه کتاب استان خبر داد.

به گزارش صدف نیوز، رضا کمالی زرکانی با اعلام این خبر گفت: طرح پاییزه فروش کتاب از ۲۴ لغایت ۳۰ آبان همزمان با بیست و هشتمین هفته کتاب ایران در هرمزگان برگزار شد که با استقبال شهروندان همراه بود.

وی افزود: در مجموع چهار کتابفروشی در بندرعباس عضو این طرح بودند که کتاب های مشمول این طرح با تخفیف ۲۰ درصد عرضه شد و با توجه به تعداد محدود کتابفروشی ها و سقف مشخص خرید برای هر نفر تا مبلغ ۲۰۰ هزار تومان، استقبال و خرید مردم بسیار قابل توجه بوده است.

← ادامه خبر …

ادارات هرمزگان نباید تعطیل مطلق باشند

دکتر همتی در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا:

ادارات هرمزگان نباید تعطیل مطلق باشند

استاندار هرمزگان گفت: کاهش حضور کارکنان در ادارات با تشخیص مدیران دستگاه ها و به صورت دورکاری انجام خواهد شد و رسیدگی به امورات مردم به صورت غیرحضوری در اولویت است و شهروندان از خدمات الکترونیکی ادارات استفاده کنند.

به گزارش صدف نیوز، دکتر فریدون همتی در نشست ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در هرمزگان با اشاره به ادامه طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها در هرمزگان و ابلاغ بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی کشور از سوی معاون اول رییس جمهور، عنوان کرد: آنچه در نشست امروز ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا مطرح شد، به معنی تعطیلی مطلق ادارات نیست، بلکه بر اساس این بخشنامه، مدیران دستگاه ها مجوز دارند تا سقف یک سوم و یا کمتر از آن، کارکنان را از حضور در محل کار معاف و کارکنان نسبت به دورکاری و انجام امورات دستگاه های اجرایی اقدام کنند.

← ادامه خبر …

صدف ۸۲۳ منتشر شد

نشریه صدف ۸۲۳ منتشر شد

صدف ۸۲۳

هشتصد و بیست و سومین شماره هفته نامه کثیرالانتشار صدف با مطالب متنوع خبری، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ادبی روز شنبه ۸ آذرماه ۱۳۹۹ منتشر شد. “تعطیلی ادارات در هرمزگان” عنوان تیتر نخست این شماره نشریه است.

ساعت: ۰۷:۲۳ بعد از ظهر – ۹۹/۰۹/۰۸

با درآمد فردایتان، امروز خرید کنید

با درآمد فردایتان، امروز خرید کنید

کالاکارت بانک مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح کالاکارت، این امکان را به شما می‌دهد که درآمد فردای خود را امروز هزینه کنید.

به گزارش صدف نیوز به نقل از روابط عمومی بانک مهر ایران، طرح کالاکارت این بانک با افزایش قدرت خرید مشتریان ارائه شده است. شما می‌توانید بدون نیاز به سپرده‌گذاری، نسبت به دریافت کالاکارت با سقف ۲۰ میلیون تومان اقدام کرده و از فروشگاه‌های متعدد در سراسر کشور اقلام مورد نیاز خود را خریدرای کنند.

← ادامه خبر …

ارتقاء نسل سوم ۳G شبکه همراه اول در ۳۷ نقطه از مناطق روستایی هرمزگان

ارتقاء نسل سوم ۳G شبکه همراه اول در ۳۷ نقطه از مناطق روستایی هرمزگان

ارتقاء نسل سوم ۳G شبکه همراه اول

از اول مهرماه تا پایان آبان ماه سال جاری ۳۷ نقطه از مناطق روستایی استان هرمزگان تحت پوشش اینترنت نسل سوم (۳G) قرار گرفتند.

به گزارش صدف نیوز، با همت و تلاش متخصصین حوزه ارتباطات سیار منطقه هرمزگان و در راستای توسعه و ارتقاء شبکه ارتباطی در روستا‌ها و مناطق محروم استان، از اول مهرماه تا پایان آبان ماه سال جاری ۳۷ نقطه از مناطق روستایی استان تحت پوشش اینترنت نسل سوم (۳G) قرار گرفتند.

← ادامه خبر …