صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

جهش هفت درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان

عطاالله معروفخانی؛

جهش هفت درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان

مدیر عامل فولاد هرمزگان

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان پس از کسب رکورد کیفی تختال، رشد ۷.۱ درصدی تولید این محصول در دو ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل را تجربه کرد.

به گزارش صدف نیوز، عطاالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان با تاکید بر تحقق رشد تولید در فولاد هرمزگان ، از تولید ۲۹۵ هزار و ۱۹۸تن‌ تختال در فروردین و اردیبهشت سال جاری خبر داد و گفت: تولید تختال در شرکت فولاد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۲۷۵ هزار و ۵۸۵تن بوده از رشد ۷٫۱درصدی برخوردار بوده است.

معروفخانی در ادامه بر تعهد فولاد هرمزگان به حمایت کمی و کیفی از تولید داخل تاکید کرد و گفت: فولاد هرمزگان به عنوان یک شرکت مادر برای صنایع زیرمجموعه وظیفه سنگینی را در تحقق دستور مقام معظم رهبری در خصوص افزایش تولید داخل و ارتقای کیفیت محصولات ایرانی بر عهده دارد، در این راستا برنانه ریزی دقیقی صورت کرفته است.

‌‎مدیرعامل فولاد هرمزگان در ادامه اظهار داشت: هماهنگی صحیح واحدهای مختلف از طریق کمیته های هفت گانه استراتژیک، تکیه بر توان شرکت های تامین کننده داخلی، مدیریت صحیح و جهادی مدیران عالی و میانی شرکت درکنار تهیه ماده اولیه با کیفیت، انجام پروژهای اصلاحی در خط تولید، کاهش توقفات اضطراری، کاهش پاور آن کوره های قوس الکتریک، افزایش سرعت ریخته گری، استفاده بهینه از زمان ها برای تولید و آماده به کاری تجهیزات و همچنین پشتیبانی و نیز حمل و نقل به موقع و سریع همگی در افزایش تولید نقش داشته اند،

وی در ادامه ارتقای کیفیت تختال های تولیدی در فولاد هرمزگان را از استراتژی های اصلی این شرکت خواند و گفت: در اسفند و فروردین دو رکورد پیاپی در ارتقای کیفیت تختال در فولاد هرمزگان به ثبت رسید.

معروفخانی با تاکید بر اینکه ارتقای کیفیت تختال باعث تولید محصول نهایی با کیفیت در صنایع پایین دستی خواهد شدکه در نهایت رضایت جامعه را از کالای ایرانی در پی خواهد داشت، این افزایش کیفیت را ضامن بقا در بازارهای جهانی و حفظ مشتریان خارجی و افزایش صادرات خواند.

وی در پایان بر لزوم تامین انرژی تاکید کرد و گفت: تمامی این برنامه ها و پروژه ها داخل سازمانی است به نحوی که ما راه را برای افزایش تولید هموار کرده‌ایم‌، لکن کفه دیگر ترازو تامین انرژی است.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در پایان یاری دستگاه های ذی‌ربط را برای تامین انرژی و جلوگیری از توقف تولید و خسران صنایع پایین دستی خواستار شد.

ساعت: ۰۶:۵۲ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۰۳/۰۹

Visits: 270

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *