صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

عزم راسخ شهرداری بندرعباس برای تسهیل عبور و مرور شهروندان

مهندس نوبانی تاکید کرد:

عزم راسخ شهرداری بندرعباس برای تسهیل عبور و مرور شهروندان

بازگشایی معابر جدید در شهر بندرعباس

شهردار بندرعباس گفت: بازگشایی خیابان و معابر در راستای تسهیل عبور و مرور شهروندان صورت می گیرد و شهرداری بندرعباس با عزمی جدی در روان سازی ترافیک در شهر تلاش می کند.

به گزارش صدف نیوز، مهدی نوبانی طی بازدید از پروژه بازگشایی خیابان معراج با تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری اعضای شورای اسلامی شهر بندرعباس، معاونت عمرانی، سازمان عمران و مدیر منطقه ۴ شهرداری در اجرای این پروژه بیان کرد: آسفالت معابر و خیابان ها، ترمیم نوار حفاری، لکه گیری معابر در راستای رضایتمندی شهروندان از دغدغه های مجموعه شهرداری است.

مهندس نوبانی اظهار داشت: خیابان معراج ضلع غربی هتل هما دو بلوار اصلی شهر، بلوار پاسداران را به بلوار ساحلی و بلعکس وصل می کند و عرض بلوار ۳۰ متر شامل دو لاین رفت و برگشت ۹ متری آسفالت، رفیوژ ۲/۵ متری و مابقی در ۲ طرف پیاده رو است.

نوبانی گفت: طول جدول کاری در این پروژه هزار و ۵۰۰ متر اجرا شده است.

شهردار بندرعباس افزود: ۳ هزار و ۶۰۰ متر مربع پیاده روسازی این پروژه شامل کارهای خاکی، شامل؛ نخاله برداری، خاک برداری، اجرای مخلوط، اجرای آسفالت و… آنجام شده است..

نوبانی در پایان تصریح کرد: این خیابان نقش بسزایی در بهبود ترافیک و هدایت مسیر از بلوار پاسداران تا مسیر ساحل دارد و هدیه ای به مردم شریف شهر بندرعباس در راستای توسعه متوازن شهری می باشد.

ساعت: ۰۶:۱۲ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.