صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

ضرورت اتخاذ تصمیمات درست برای حفظ سلامت دانش آموزان هرمزگانی در شیوع آنفلوانزا

ضرورت اتخاذ تصمیمات درست برای حفظ سلامت دانش آموزان هرمزگانی در شیوع آنفلوانزا

محمد پاینده

قائم مقام مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان گفت: با توجه به شواهد و قرائن و گزارشات خانواده ها شیوع سرماخوردگی فصلی (پاییزی ) در هرمزگان در حال همه گیری است.

به گزارش صدف نیوز، محمد پاینده اظهار داشت: با ورود فصل پاییز و بازگشایی مدارس، شاهد تغییرات آب و هوایی در  هرمزگان هستیم که بسترساز برای انتشاری بیماری های واگیر و ویروسی است.

وی افزود: با بازگشایی مدارس و حضور پر جمعیت  دانش آموزان کلاس های درس و به دنبال آن شیوع آنفلوانزای فصلی در سطح گسترده ای انتشار می یابد و سلامت جامعه بویژه کودکان و نوجوانان را به خطر می اندازد.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف قشم ادامه داد: ما امروز شاهد هستیم که  دانش آموزان در مدارس به علت سرماخوردگی فصلی مواجهه شدند و نگرانی های را برای خانواده آنها به همراه داشته است.

پاینده افزود: با توجه به وضعیت و شرایط اقتصادی و معیشتی  خانواده ها در تامین  واکسن آنفلوانزا مسئولان امر باید چاره ای برای رفع این مشکل انجام دهند .

وی خاطرنشان کرد: در چندین استان کشور به علت شیوع آنفلوانزای فصلی، مدارس خود را تعطیل و جان عزیزان خود را حفظ کرده اند و ما از مسئولان دستگاه ها مرتبط  خواستاریم برای حفظ سلامت فرزندانمان تصمیمات درست و در خور شأن انجام دهند.

ساعت: ۰۸:۰۹ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸

Visits: 269

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *