صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

گاز هرمزگان، گرمابخش خانه های سراسر ایران است

گاز هرمزگان، گرمابخش خانه های سراسر ایران است

گاز هرمزگان برای سراسر ایران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان در جلسه قرارگاه مدیریت بحران سوخت استان گفت: باید منافع استان را سوار بر قطار منافع ملی کرد  و همگی  در این مسیر حرکت کرد.

به گزارش صدف نیوز، رضا مدرس، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان  در جلسه قرارگاه مدیریت بحران سوخت استان که با حضور مدیر عامل  شرکت گاز هرمزگان و سایر مسئولین دستگاه های استانی  در دی ماه سال جاری و به میزبانی شرکت گاز، برگزار شد، اظهار کرد: باید منافع استان را سوار بر قطار منافع ملی کرد  و همگی در این مسیر حرکت کرد و نباید منافع استانی در تقابل و تضاد با منافع ملی باشد.

وی عنوان کرد: با توجه با این که اکثریت نقاط کشور هوای سردی را تجربه می کنند باید همگی در استان دست به دست هم بدهیم تا جریان گاز طبیعی، پایدار و ایمن همچون گذشته جریان داسته باشد و شاهد خللی در این زمینه نباشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان  بیان کرد: هر تصمیم و مصوبه ای که در این قرارگاه گرفته می شود باید حتما عملیاتی شود، لازم الاجرا بوده و اگر سازمان و یا نهادی، در این مسیر ما را همراهی نکرد، مطمئنا از راه های دیگر جهت تحقق این مصوبات جلسه، ورود خواهیم کرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه نیز، علی ذاکری، مدیر عامل شرکت گاز استان هرمزگان ضمن گزارشی از آخرین میزان مصرف روزانه گاز در استان و وضعیت تولید و مصرف گاز در کشور، اظهار کرد: تمام تلاش شبانه روزی همکاران ما در شرکت گاز استان، پایداری جریان گاز برای مشترکین است و میزان مصرف مشترکین به صورت روزانه و حتی لحظه ای رصد می شود تا متناسب با آن، تمهیدات لازم در زمینه مصرف بهینه اتخاذ شود.

وی عنوان کرد: جهت پایداری و مصرف بهینه گاز طبیعی، نیاز به همکاری همه مشترکین در استان، سازمان ها و نهاد های دولتی و مردمی هستیم تا ان شاءالله فصل سرد سال را نیز در کنار همه هم میهنانمان در کشور که دمای سردتری را تجربه می کنند، به خوبی سپری کنیم.

گفتنی است در ادامه جلسه نیز هر یک از مسئولین به بیان نظرات خویش در زمینه مصرف بهیه گاز، تامین سوخت جایگزین برای صنایع و… پرداختند.

شایان ذکر است پس از پایان جلسه نیز همگی اعضای این قرارگاه از واحد اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان هرمزگان بازدید و به صورت لحظه ای و آنلاین، آخرین میزان مصرف گاز توسط مشترکین عمده را رصد کردند.

ساعت: ۰۸:۱۴ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۱۰/۰۳

Visits: 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *