صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

حضور یکپارچه مدافعان خلیج فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور یکپارچه مدافعان خلیج فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن

راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم بندرعباس

مردم دریادل و ساحل نشین بندرعباس بار دیگر باشکوه و عظمت خاصی قدم در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب گذاشتد تا بار دیگر با حماسه حضور خود، مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان بکوبند.

به گزارش صدف نیوز، دریادلان بندرعباسی پس از گذشت ۴۳ سال از پیروزی غرورآفرین انقلاب، از ساعت ۹ صبح به راهپیمایی ۲۲ بهمن آمدند و در مسیر حرکت خود از روبروی مسجد علی ابن ابیطالب (ع) به سمت بلوار ساحلی محدوده پشت فرمانداری، پیام ساحل نشینان خلیج فارس ایران را به همه کشورهای دوست و دشمن در دنیا مخابره کردند.

حافظان تنگه هرمز و خلیج فارس اعم از شیعه و اهل سنت، همگام و هم صدا با مردم دیگر نقاط ایران اسلامی در این راهپیمایی وحدت آفرین و غرورآفرین شرکت کردند و به دشمنان نشان دادند که هیچگاه به نظام و انقلاب پشت نکرده و رهبر معظم انقلاب را تنها نمی‌گذارند.

در این حماسه به یادمادنی که همه قشرهای مردمی از کوچک و بزرگ و پیر و جوان برای بزرگداشت و تجدید میثاق با خون و راه شهدای انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب به خیابان ها آمدند؛ با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر فرانسه» حماسه ای تازه را در صفحه چهل و چهارمین سال انقلاب خلق کردند و انزجار خود را نسبت به آن‌ها نشان دادند.

امسال بیشتر از سال‌های گذشته مردم ما برای خلق حماسه ای دیگر به این راهپیمایی قدم نهادند و با دیگر به ندای امام خمینی (ره) و رهبری لبیک گفتند در میان شور و شوق مردم، جوانان و نوجوانان دهه هشتادی و نودی نیز دیده می‌شد که با تمام قوا شعارهای انقلابی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و «بسیجیان بندریم فداییان رهبریم» سر می دادند ودل رهبر معظم انقلاب و شهدا را شاد کردند.

مردم ما که برای این نظام و انقلاب خون دل‌ها خورده اند، امروز به همه ثابت کردند که مثل همیشه پشتیبان ولایت فقیه، انقلاب اسلامی و خون شهدا هستند و به کوری چشم دشمنان و آمریکای جنایتکار و منافقان کوردل از انقلاب خود حفاظت و حراست می‌کنند.

همزمان با برپایی راهپیمایی ۲۲ بهمن همه مردم شهرها، بخش‌ها و جزیره های هرمزگان از جاسک در سواحل مکران، بندرعباس در جنوب هرمزگان، حاجی آباد در شمال، بندرلنگه – مروارید ایران، قشم بزرگ‌ترین جزیره خلیج فارس، بوموسی جزیره همیشه ایرانی، جزیره هرمز زادگاه شهیدان بزرگ گرفته تا شهرستان‌ های میناب، رودان، سیریک، بندرخمیر، بستک، پارسیان و بشاگرد آمده‌اند تا صحنه‌ هایی از دلدادگی به انقلاب و نظام را به نمایش بگذارند.

آری چهل و چهار سال پیش در چنین روزی ملتی خسته از جور و ستم حکومت پادشاهان سرانجام با وحدت کلمه و اراده ای آهنین توانست استقلال و آزادی را در این مرز و بوم به منصه ظهور رساند و نظاره گر روز خوب پیروزی و بهاری جاودان باشد.

ساعت: ۱۰:۲۷ قبل از ظهر - ۱۴۰۱/۱۱/۲۳

Visits: 72

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *