صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

ستاد استقبال از گردشگران نوروزی در بندرعباس افتتاح شد

ستاد استقبال از گردشگران نوروزی در بندرعباس افتتاح شد

ستاد استقبال از میهمانان نوروزی بندرعباس

در آستانه آغاز سال نو و تعطیلات نوروزی، ستاد استقبال از گردشگران نوروزی با حضور محمد محسنی دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر و مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان، محمد مرودی فرماندار، مهدی نوبانی شهردار بندرعباس، دهقانی شهردار منطقه یک، رییس هلال احمر استان و جمعی از مسئولین شب گذشته در ورودی شهر بندرعباس (میدان دفاع مقدس) آغاز به کارکرد.

به گزارش صدف نیوز، محمد محسنی مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان شب گذشته شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ در این مراسم با تقدیر و تشکر از کمیته‌هایی که در ورودی شهر بندرعباس حضور دارند گفت: امیدواریم نمایندگان حاضر در غرفه‌ها بتوانند در حوزه مأموریتی خودشان به بهترین وجه ممکن خدمات مطلوب به جامعه هدف ارائه دهند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی هرمزگان افزود: هرمزگان پایتخت گردشگری دریایی و میز ملی گردشگری دریایی ایران است و همه آنچه جاذبه گردشگری است، در این خطه هست.

او ادامه داد: دریا، ساحل، جنگل، کوه از همه مهم‌تر جاذبه ناملموسی که در نزد مردمان و در سینه این مردمان نهفته است شامل آیین و سنن، رسوم، موسیقی و … که به‌عنوان بهترین جاذبه گردشگری است.

مدیرکل میراث فرهنگی هرمزگان

محسنی اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای مسافران و گردشگران باشیم کما اینکه که دوستان ثابت کرده‌اند که میزبانی قابل‌توجهی داشته‌اند.

شهردار بندرعباس نیز در این مراسم گفت: ۱۳ بوستان با ظرفیت ۲۵ هزار چادر برای اسکان حدود ۱۵۰ هزار نفر مهمانان نوروزی در مرکز استان هرمزگان آماده شده است.

مهدی نوبانی افزود: شهرداری بندرعباس از آذرماه با تشکیل ستاد و کمیته های ویژه، زیباسازی و آماده سازی فضای شهری برای گردشگران نوروزی را آغاز کرد.

وی ادامه داد: بوستان های شورا، جهاد، دولت، ولایت، غدیر، کپشکن، گل ها، دباغیان، کمپ اسکان و بوستان اسکان یک و دو پشت شهر و پارک جنگلی برای ایام نوروز آماده شده و مبلغ ۴۵۰ هزار ریال به عنوان حق ورودی هر خودرو به بوستان های اقامتی تعیین شده است.

شایان ذکر است ستاد استقبال از میهمانان نوروزی در میدان دفاع مقدس، ورودی شهر بندرعباس ابتدای جاده بندرعباس، سیرجان واقع شده و ادارات مختلفی نظیر شهرداری، فرمانداری، نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، میراث فرهنگی، هلال احمر، اورژانس و مرکز بهداشت دارای غرفه جهت ارائه خدمات به گردشگران و میهمانان نوروزی هستند.

ساعت: ۰۴:۳۱ بعد از ظهر - ۱۴۰۱/۱۲/۲۸

Visits: 115

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *