سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

حضور شورای اندیشه ورز بسیج هرمزگان در همایش سالانه سازمان بسیج اصناف کشور

حضور شورای اندیشه ورز بسیج هرمزگان در همایش سالانه سازمان بسیج اصناف کشور

همایش شورای اندیشه ورز بسیج کشور

اعضای شورای اندیشه ورز بسیج استان هرمزگان در همایش تخصصی هیات‌های اندیشه ورز بسیج اصناف و فعالان اقتصادی کشور که در مشهد مقدس برگزار شد شرکت کردند.

به گزارش صدف نیوز، در این همایش کارگروه تخصصی شورای اندیشه ورز با حضور دکتر بادامچیان و دکتر اردکانیان وزیر پیشین نیرو و نمایندگانی از هیات نمایندگان اتاق بازرگانی و روسای اتاق اصناف کشور برگزار گردید. علی باصره ریس اتاق اصناف هرمزگان، اکبر جوذری سرپرست شورای اندیشه ورز، خانم دادی پور عضو هیات نمایندگان اصناف هرمزگان، مهرانی سرمربی آموزش فقه بازار، مهدی بشیری زاده رئیس سازمان بسیج اصناف بازاریان و فعالان اقتصادی هرمزگان، حسن قاعدی و غلامرضا زرگر از فرماندهان حوزه رودان و بندرعباس حضور داشتند.

رییس سازمان بسیج اصناف و فعالان اقتصادی کشور در این همایش گفت: توانمندسازی واحد‌های صنفی تولیدی در حوزه صادراتی یکی از اولویت‌های این همایش است.

غلامرضا حسن پور، عراق را کشوری با ظرفیت بسیار خوب برای بازار محصولات ایرانی دانست و گفت: از همین رو فضایی در عراق آماده شده است که واحد‌های صنفی تولیدی ایرانی می‌توانند محصولات و خدمات خود را در آن ارائه دهند.

رییس سازمان بسیج اصناف و فعالان اقتصادی کشور با تاکید بر لزوم حمایت از شرکت‌های دانش بنیان هم گفت: علاوه بر این، توسعه گروه‌های جهادی تخصصی فنی در روستا‌ها و شهر‌ها در دستور کار قرار دارد.

این نشست دو روزه با مشارکت سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در هتل امامت مشهد برگزار شد.

ساعت: ۱۰:۲۴ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۰۸/۰۴

Views: 155

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *