سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تجلیل از سرآمدان پخش فرآورده های نفتی در هرمزگان

در آیین گرامی داشت هفته پدافند غیرعامل انجام گرفت:

تجلیل از سرآمدان پخش فرآورده های نفتی در هرمزگان

تجلیل از سرآمدان پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

با حضور مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری هرمزگان از سرآمدان پخش فرآورده های نفتی استان که با اقدامات خود موجب تقویت قابلیت های پدافندی استان و کشور شده اند؛ تجلیل شد.

به گزارش صدف نیوز، در ابتدای این مراسم احمد سالاری فر مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان شرایط و تغییرات صورت گرفته در حوزه فنی و عملیاتی انبار نفت شهید رجایی را تشریح کرد و گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران من و مدد الهی و عنایت شهدا اکنون انبار نفت شهید رجایی بندرعباس محل اطمینان انبارش و تبادل فرآورده و تامین سوخت بخش عظیمی از کشور است.

سالاری فر افزود: با افزایش ظرفیت ذخیره سازی و تعمیرات اساسی بر روی چهار مخزن تا کنون توانسته ایم عدد قابل توجهی به قابلیت نگهداری و انتقال فرآورده بیافزاییم و مخازن دیگری هم در نوبت اورهال و تعمیرات اساسی قرار داده ایم. وی در این رابطه توضیح داد: ظرفیت اضافه شده در این مرحله در مقایسه با وضعیت انبارش برخی مناطق از دو تا چهار برابر برخی مناطق پخش فرآورده نفتی است.

مدیر منطقه هرمزگان ادامه داد: همکاران ما در حوزه محیط زیست که امروز مورد توجه جهانی است با نگاه تخصصی موفق شدند بخش بزرگی از خور میان انبار نفت شهید رجایی و پالایشگاه بندرعباس را از آلودگی پاک و ایمن سازی کنند بطوری که با اطمینان می توان گفت اکنون هیچ مخاطره محیط زیستی و آلودگی صنعتی در آن محیط وجود ندارد و اتفاق هم نخواهد افتاد.

احمد سالاری فر در پایان با اشاره به آیه ۳۲ سوره مائده که می فرماید: هر کس به نفسی حیات بخشد چون کسی است که همه مردم را حیات بخشیده افزود: از اینکه اکنون با تلاش همکاران واحد بهداشت و محیط زیست این آبراه متصل به دریا به کارکرد واقعی خود بازگشته و نقش طبیعی خود را در اکوسیستم برای حفظ حیات جانداران و ماهی ها ایفا می کند؛ احساس خوشایندی در انسان بوجود می آید.

در ادامه این مراسم رادمهرمدیر کل پدافند غیر عامل استانداری هرمزگان نیز با اشاره به اهمیت و جایگاه استان هرمزگان در موضوع پدافند غیر عامل کشور گفت: افتخاری که در این حوزه نصیب پخش فرآورده های نفتی شده مرهون مدیریت و زحمات جهاد گونه شما عزیزان است. وی افزود: در بازدیدهای متعددی که از تاسیسات عملیاتی شده تغییرات و خدمات و زحمات کاملا مشهود است.

در انتهای این مراسم دو تن از همکاران موثر در امر لایروبی خور آقای پیراسته و خانم انصاری با اهدای لوح سپاس تقدیر شدند.

همچنین به پاس تلاش های موثر در امر پدافند غیر عامل، احمد سالاری فر مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان لوح تقدیر دریافتی از معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی کشور را تقدیم همکاران منطقه هرمزگان کرد.

ساعت: ۰۸:۲۵ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۰۸/۰۹

Views: 226

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *