سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برگزاری یک انتخابات پرشور وظیفه همه ماست

سرپرست فرمانداری بندرعباس مطرح کرد:

برگزاری یک انتخابات پرشور وظیفه همه ماست

آیین تودیع و معارفه فرماندار بندرعباس

آیین تودیع فرماندار بندرعباس و معارفه سرپرست فرمانداری با حضور دکتر احسان کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، در این آیین که جمعی از مدیران اجرایی و معتمدین شهرستان نیز حضور داشتند، از خدمات محمد مرودی تقدیر و حبیب بهادری به عنوان سرپرست فرمانداری بندرعباس معرفی شد.

در ابتدای این مراسم دکتر کامرانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان طی سخنانی با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان، افزود: کلیه فرمانداران تدابیر لازم را برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با برنامه ریزی مناسب مهیا کنند.

وی تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات مردم ساکن در بخش های تابعه شهرستان بندرعباس از جمله ماموریت های دیگر فرماندار جدید شهرستان بندرعباس است که ضروری است با برنامه ریزی مناسب دنبال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با اشاره به اهمیت شهرستان بندرعباس، اظهار داشت: شهرستان بندرعباس با عنوان مرکز استان با دارا بودن شش بخش از شهرستان های مهم استان است.

وی در همین خصوص تصریح کرد: وجود بازار کار مناسب شهرستان بندرعباس را به عنوان یکی از مقاصد اصلی افراد جویای کار در کشور مبدل کرده است.

کامرانی افزود: تقویت زیرساخت های حمل و نقل عمومی در شهر بندرعباس برای کاهش هزینه های مردم از اهمیت بسزایی برخوردار است که ضروری است در دستور کار فرماندار جدید شهرستان با همکاری شهرداری قرار گیرد.

بهادری سرپرست فرمانداری بندرعباس نیز طی سخنانی با قدردانی از اعتماد استاندار هرمزگان به واگذاری این مسئولیت، اظهار کرد: تلاش می کنیم با خدمت صادقانه رضایت مردم که رضایت خداست را بدست آوریم.

وی تاکید کرد: تلاش ما تحقق برنامه‌های نظام اسلامی و دولت اسلامی است همینطور که تا الان در مجموعه شهرستانی اتفاق افتاده این موضوع را هم ادامه خواهیم داد.

بهادی تصریح کرد: سعی کنیم قبل از هر اقدامی مردم را اقناع کنیم، باید اقناع مردم در اولویت باشد با مردم حرف بزنیم قبل از اینکه بخواهیم اقدامی کنیم و مسئله‌ای را به وجود بیاوریم؛ از اقدامات سطحی جلوگیری کنیم مسائل و موضوعات را مسئله محور حل کنیم و نگاه مسئله محوری به موضوعات شهری و شهرستان داشته باشیم.

وی بیان کرد: همانطور که دولتمردان؛ ریاست محترم جمهوری، استاندار و معاونین ایشان، صفت مردم داری را دارند و تنها شعار مردم داری را نمی دهند، این تقاضای بنده است که ان شاالله اتفاق بیفتد.

بهادری ادامه داد: از موقعیت ویژه شهرستان بندرعباس همه شما مطلع هستید؛ چه شهرستان و چه شهر بندرعباس دارای موقعیت استراتژیکی است چه از حیث سیاسی و امنیتی و چه مسائل اقتصادی و ما باید ارتباطمان با مردم را از شعار خارج کنیم و این ارتباط بایستی به صفت بارز ما تبدیل شود.

وی با اشاره به وقایع جنگ در غزه، گفت: درباره غزه و مسائل گفته شده، وعده رهبری قطعا محقق خواهد شد، زودتر از آنچه که پیش‌بینی شد و این رژیم جعلی سرنگون و از صفحه روزگار محو خواهد شد، این رژیم کودک کش این روزها جنایت جنگی سرزمین‌های اشغالی را کسی نمی‌بیند؛ دنیا سکوت کرده و حقوق بی‌بشری که در دنیا حاکم و جاری است امروز ظلمی که به مردم غزه می‌شود را نمی‌بیند.

سرپرست فرمانداری بندرعباس با تبریک میلاد حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار، ادامه داد: در این روز یاد می‌کنیم از شهدای سلامت و خداقوت ویژه به پرستاران در حوزه بهداشت و درمان که در حال خدمت هستند عرض می کنیم.

وی ادامه داد: ملاک ارزیابی ما گزارشات کاغذی و کتبی و توصیفی نیست؛ ملاک ارزیابی میدانی، کنترل و حضور فیزیکی است و بی‌تعارف عرض می‌کنم سهل انگاری در این حوزه پذیرفتنی نیست که بخواهد اتفاق بیفتد.

سرپرست فرمانداری بندرعباس با اشاره به انتخابات پیش رو، خاطرنشان کرد: برگزاری یک انتخابات پرشور وظیفه همه ماست. برای یک انتخابات پرشور و یک رفتار امانت دارانه برنامه ریزی خواهیم داشت.

مرودی فرماندار سابق بندرعباس هم با قدردانی از تلاش‌ها و همکاری‌های مدیران این شهرستان گفت: رشد و توسعه و عمران و آبادانی بندرعباس خدمت بزرگی از سوی دولت و مجموعه نظام اسلامی در جهت نیل به جایگاه اصلی این شهرستان بوده است.

وی برای آقای بهادری آرزوی موفقیت کرد.

شایان ذکر است حبیب بهادری طی حکمی از سوی استاندار هرمزگان به این سمت منصوب شده است.

در حکم مهدی دوستی خطاب به بهادری آمده است؛ با عنایت به تخصص و تعهد جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرعباس منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با بذل توجه به منشور اخلاقی دولت مردمی ایران قوی و در هماهنگی با دیگر دستگاه‌های کشوری و لشکری و با بهره گیری از نیرو‌های مجرب و توانا در انجام وظایف محوله، عمل نمایید.

همچنین اینک که به عنوان بخشی از بدنه دولت سیزدهم به خدمت مشغول هستید، امیدوارم با اتکال به ذات ایزدمنان، خود را خدمتگزار صادق برای مردم استان هرمزگان دانسته و در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و سربلندی جمهوری اسلامی ایران کوشا باشید. بهادری علاوه بر فعالیت‌های متعدد فرهنگی و مذهبی، فعالیت‌های زیادی از جمله مدیرکلی دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان و مدیر شهرداری منطقه ۲ بندرعباس را در کارنامه خود دارد.

ساعت: ۱۱:۲۰ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۰۸/۲۷

Views: 200

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *