سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

شهرداری بندرعباس، تغییر کاربری مجتمع گردشگری را تکذیب کرد

شهرداری بندرعباس، تغییر کاربری مجتمع گردشگری را تکذیب کرد

به دنبال انتشار مصاحبه مطبوعاتی مهندس جلیلیان مدیر انجمن مطالبه گران ستاد امر به معروف و نهى از منکر شهرستان بندرعباس در مورد تخلف ساخت و ساز مجتمع گردشگری در بلوار ساحلی بندرعباس در پایگاه خبری صدف نیوز، روابط عمومی شهرداری منطقه سه بندرعباس تکذیبه ای جهت درج در این پایگاه خبری ارسال کرده که در پی می آید، اما لازم به توضیح است که برداشت خبرنگار ما از این مصاحبه دقیق نبود و مدیر انجمن مطالبه گران ستاد امر به معروف و نهی از منکر حرفی از پرداخت رشوه به مدیران سابق شهرداری و میراث فرهنگی نزده است، لذا متن خبر مذکور سریعا تصحیح شد.

به گزارش صدف نیوز، طبق اظهارات مهندس جلیلیان، تخلفات متعددی در ساخت و ساز این مجموعه مشاهده می شود اما تخلفات صورت گرفته از سوی مالک مجتمع می باشد. در ضمن مالک این مجموعه قصد اخذ مجوزهای جدیدی برای الحاق محوطه جلوی این مجموعه را نیز دارد که اگر اجازه این کار به وی داده شود باز هم تخلف محسوب می شود و مدیران فعلی شهرداری بایستی از صدور چنین مجوزی خودداری نمایند.

روابط عمومى منطقه ٣ شهردارى بندرعباس در جوابیه ارسالی خود نوشته: پیرو خبر منتشر شده در پایگاه خبری صدف نیوز به نقل از سعید جلیلیان مدیر انجمن مطالبه گران ستاد امر به معروف و نهى از منکر شهرستان بندرعباس مبنی بر کشف تخلف ۵۰۰ میلیارد تومانی در مجتمع گردشگری و متهم نمودن مسئولان پیشین شهرداری بندرعباس به تغییر کاربری پروژه فوق و اخذ رشوه، روابط عمومى شهرداری منطقه ٣ ضمن رد این ادعا مساله مطرح شده را کذب اعلام مى نماید. لازم به ذکر است، موضوع از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

ساعت: ۰۴:۱۸ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۱۰/۱۸

Views: 108

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *