صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

منابع تخصیصی جهت برگزاری جشنواره خلیج فارس بسیار اندک است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

منابع تخصیصی جهت برگزاری جشنواره خلیج فارس بسیار اندک است

جشنواره خلیج فارس

دومین جلسه هم اندیشی جشنواره ملی خلیج فارس با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، معاونین و دیگر اعضا در سالن رودکی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برگزار شد.

به گزارش صدف نیوز، در ابتدای جلسه اسمعیل جهانگیری بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دبیر جشنواره خلیج فارس را بر عهده دارد و چندین دوره از جشنواره را مدیریت و برگزار نموده است و در این سال ها با توجه به اینکه همکاری دیگر دستگاههای اجرایی کم بوده با فراز و فرودهایی همراه بوده است.

وی جشنواره خلیج فارس را یک جشنواره فرهنگی دانست و عنوان کرد: با توجه به هویت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی که هویت فرهنگی دارد این جشنواره را به اندازه توان خود برگزار کرده است ولی منابع تخصیص داده شده در استان بسیار اندک است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان جشنواره خلیج فارس را یک جشنواره ملی عنوان کرد که همه دستگاه ها باید در برگزاری این برنامه مهم مشارکت نمایند و اداره کل فرهنگ و ارشاد به عنوان متولی این جشنواره با کمبود بودجه مواجه است.

جهانگیری خواستار مشارکت دیگر استان های حاشیه خلیج فارس در این جشنواره شد و گفت: ما باید به استان های همجوار که می توانند در برگزاری این جشنواره کمک کنند در یک موضوع خاص نقش دهیم و خودمان روی یک موضوع تمرکز داشته باشیم تا بتوانیم جشنواره را به بهترین شکل مدیریت نماییم.

گفتنی است: در پایان این جلسه اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص موضوع مورد هدف برای برگزاری جشنواره ملی خلیج فارس پرداختند.

ساعت: ۰۱:۳۸ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۱۰/۲۷

Visits: 73

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *