سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

افتتاح بوستان ارمغان مالیات در بندرعباس با حضور وزیر کشور

افتتاح بوستان ارمغان مالیات در بندرعباس با حضور وزیر کشور

افتتاح بوستان ارمغان مالیات در بندرعباس

بوستان ارمغان مالیات در ورودی شرق بندرعباس با حضور وزیر محترم کشور افتتاح گردید.

به همت شهرداری بندرعباس بوستان ارمغان مالیاتی با حضور دکتر احمد وحیدی، وزیر کشور، دکتر جمالی نژاد رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور، معاونین استاندار هرمزگان، رئیس شورای اسلامی شهر، شهردار بندرعباس و مدیر و مسئولان منطقه یک شهرداری افتتاح گردید.

به گزارش صدف نیوز، رحمت الله دهقانی، مدیر منطقه یک شهرداری بندرعباس در این خصوص بیان داشت: این بوستان در ورودی شرقی شهر بندرعباس (محل میدان تره سابق) با مساحت  ۱۱هزار و ۲۹۴ متر مربع و اعتبار بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال احداث گردیده است.

وی در خصوص امکانات پارک چنین گفت: در بخش زیبا سازی و رفاهیات  این بوستان از ۱۸ عدد الاچیق مدرن ، ۵۰ عدد پایه چراغ ۳ متری، ۲ عدد برج نور، ۱ مجموعه ست بازی، چمن مصنوعی، حوضچه و فواره آب،نمازخانه ، ۵ چشمه سرویس بهداشتی و ۱ واحد حمام ، ۶ غرفه اغذیه فروشی، نیمکت و سطل زباله های منیمال توسط واحد عمرانی و خدمات شهری منطقه یک اجرا شده است.

دهقانی در ادامه خاطرنشان کرد: در بخش فضای سبز این بوستان نیز از نخل زینتی، بنجامین، فیکوس آمستل، پلومریا، تابوبیا، گل فصلی و  چمن استفاده شده است.

رحمت الله دهقانی در پایان با اشاره به وجود پارکینگ و الاچیق ویژه معلولین و خط ویژه نابینایان گفت: این بوستان برای استفاده معلولین نیز مناسب سازی شده است.

ساعت: ۱۰:۴۶ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۱۱/۲۰

Views: 81

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *