سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

از استارتاپ “جامُش” استان هرمزگان تقدیر شد

در سومین کنفرانس بین المللی برند سبز اکوسیستم استارتاپی کشور

از استارتاپ “جامُش” استان هرمزگان تقدیر شد

تقدیر از استارتاپ جامش

سومین کنفرانس بین المللی برند سبز در تالار ایران زمین شورای شهر تهران برگزار و از استارتاپ جامُش استان هرمزگان به عنوان نخستین برند سبز در اکوسیستم استارتاپی کشور تقدیر شد.

به گزارش صدف نیوز، در این تقدیرنامه آمده است: بدون تردید توفیق خدمت در جهت حفظ محیط زیست و نیل به اهداف هفده گانه توسعه پایدار، افتخار ستودنی و ارزشمندی است که با تلاش و همت جنابعالی و همکاران سخت کوش در آن مجموعه امکان پذیر گشته و اقدامات بسیار موثر و ارزشمندی برای خدمت به نسل های آینده، به عنوان میراث ماندگار در راستای حفظ محیط زیست به عمل آمده است.

ترویج دانش مدیریت و توسعه برند سبز، تعامل پژوهشگران و متخصصان حوزه برند و تبیین نقش فناوری و تکنولوژی های سبز برای حفظ محیط زیست از جمله اهداف برگزاری این کنفرانس بود.

گفتنی است؛ استارتاپ جامُش به عنوان کارگزار مسئولیت اجتماعی زیست محیطی، مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و نظارت پروژه های محیط زیستی آغاز کرده است. هم اکنون فعالیت های استارتاپ جامُش شامل: مدیریت پسماند در مناطق گردشگری، طراحی و اجرای پویش های محیط زیستی، فرهنگ سازی در حوزه حفظ محیط زیست و مدیریت منابع بازیافتی می باشد.

ساعت: ۰۸:۴۳ بعد از ظهر - ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

Views: 33

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *