سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

استقبال مردم هرمزگان از فیلم های جشنواره فجر چشمگیر بوده است

استقبال مردم هرمزگان از فیلم های جشنواره فجر چشمگیر بوده است

سینما

سینما

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان استقبال مردم هرمزگان از اکران فیلم های جشنواره فجر در بندرعباس را چشمگیر برشمرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، مهدی نیرومند با بیان اینکه استقبال مردم هرمزگان از اکران فیلم های سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر در هرمزگان بسیار مناسب و چشمگیر بوده است، اظهار داشت: در اغلب سانس های اکران فیلم های جشنواره فجر، ظرفیت سالن سینما ستاره شهر بندرعباس تکمیل بود که این امر نشان دهنده علاقه مندی مردم هرمزگان به هنر سینماست.

وی ادامه داد: برگزاری جشنواره فیلم فجر در هرمزگان موجب افزایش شور و نشاط اجتماعی و همچنین آشتی دوباره مردم با سالن های سینما شده که این امر تقویت حوزه فیلم سازی در استان را نیز دربر خواهد داشت.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان افزود: حضور چشمگیر مردم در سالن های سینما موجب تثبیت برگزاری جشنواره فیلم فجر طی سال های آینده در هرمزگان می شود.

نیرومند در ادامه بابت ایجاد مشکل در اکران فیلم ها در نخستین روز برگزاری جشنواره فیلم فجر از مردم و حاضران در سینما عذرخواهی کرد و بیان داشت: این مشکل در سایر استان ها نیز دیده شد و با توجه به اینکه برای نخستین بار فیلم ها در بندرعباس به صورت دیجیتالی اکران می شود، با ایجاد مشکل در کدهای فیلم ها، چنین مشکلی ایجاد شد.

وی خاطرنشان کرد: برای جبران این مشکل در روز نخست اکران فوق العاده در نظر گرفته شد تا مردم بتوانند به راحتی فیلم های روز نخست را مشاهده کنند.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان تصریح کرد: در طول هر جشنواره امکان تغییر و تحولات در برنامه ریزی ها وجود دارد و در ادامه این جشنواره نیز ممکن است، تغییراتی در جدول پخش فیلم ها ایجاد شود.

نیرومند اضافه کرد: تا کنون فیلم های جشنواره طبق برنامه اکران شده و در صورت هرگونه تغییر، آن را به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وی در پایان از حضور گسترده مردم و هنرمندان و اهالی رسانه در سینما و همچنین عوامل یاری دهنده در برگزاری این جشنواره تشکر و قدردانی کرد.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *