صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس، برگزار شد

همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس، برگزار شد

Hamyesh larestan

Hamyesh larestan

همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس از ابتکارهای دفتر نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی است که اولین دور آن با شکوه هرچه تمامتر در بندرعباس برگزار شد.

در این همایش که تنی چند نفر از مسئولان لارستان نظیر دکتر جعفرپور نماینده مردم منطقه و علی اکبر نجیب زاده فرماندار لارستان، بیت معظم آیت الله آیت اللهی، شهردار لار و معتمدین لارستان، حضور داشتند، سخنرانان جهت پیشرفت و اعتلای لارستان بزرگ به ایراد سخن پرداختند. ائمه جمعه اهل سنت منطقه لارستان، اوز و خنج نیز شرکت کرده و در بین مسئولان هرمزگانی جراره نماینده مردم هرمزگان در مجلس نیز شرکت نموده بود.

Hamyesh larestan2

Hamyesh larestan2

گفتنی است در اولین همایش لارستانیهای مقیم بندرعباس که از سوی هیئت موسس کانون لارستانیهای مقیم بندرعباس و با طراحی و همکاری دفتر دکتر جمشید پور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با هدف ایجاد وحدت و مهرورزی و هم اندیشی روز پنجشنبه ۱۵ اسفندماه سال جاری در سالن شرکت گاز واقع در خیابان دانشگاه برگزار شد، احمد راستی از چهره های سیاسی فداغ لارستان و فرماندار سابق بندرعباس، راشد انصاری شاعر و طنزنویس چیره دست از دیده بان لارستان و روزنامه نگار هرمزگانی سخنرانی کردند و از سید عبدالله هاشمی خیر لارستانی مقیم بندرعباس و همچنین خانواده مرحوم قاسم کرمی به عنوان پدر مطبوعات هرمزگان تجلیل شد.

بازدیدها: ۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.