صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

جایزه پنج میلیون تومانی خالو راشد از جشنواره سراسری مطبوعات

جایزه پنج میلیون تومانی خالو راشد از جشنواره سراسری مطبوعات

بیستمین جشنواره مطبوعات

بیستمین جشنواره مطبوعات

راشد انصاری یک بار دیگر طنزپرداز برتر مطبوعات شد و جایزه پنج میلیون‌تومانی دریافت کرد.

راشد انصاری طنز پرداز مطرح هرمزگانی موفق به کسب مقام نخست طنز مکتوب در بیستمین جشنواره سراسری مطبوعات و خبرگزاری های کشور شد. انصاری هفته گذشته نیز در یزد برنده جایزه طنزنویس برتر شده بود. او سال گذشته نیز در همین جایزه و چند جایزه دیگر را به دست آورده بود

به گزارش گریشنا: بیستمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با معرفی و تجلیل از برگزیدگان به پایان رسید. در این مراسم که شنبه ۱۷ اسفند در تالار وحدت برگزار شد، ۳۵ نفر از برگزیدگان بیستمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت و حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد مورد تجلیل قرار گرفتند.

راشد انصاری برگزیده طنز نوشتاری بخش  استانی، محلی و منطقه شد به هریک از برگزیدگان علاوه بر لوح تقدیر و تندیس جشنواره مبلغ ۵ میلیون تومان به صورت دفترچه پس انداز اهدا شد.

راشد انصاری ملقب به خالو راشد دبیر سرویس طنز ندای هرمزگان است. وی متولد سال ۱۳۵۰ در روستای دیده‌بان از توابع بخش صحرای باغ لارستان است که به طور حرفه‌ای از سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را در زمینه شعر و داستان طنز آغاز کرده است. وی تاکنون چندین عنوان کشوری، منطقه‌ای و استانی را به دست آورده است. افتخارات و اشعار راشد انصاری را می‌توانید در وب‌سایت شخصی او بخوانید.

بازدیدها: ۲۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *