صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

دولت تدبیر و امید، وارث مشکلات فراوانی از دولت قبل است

استاندار هرمزگان:

دولت تدبیر و امید، وارث مشکلات فراوانی از دولت قبل است

استاندار هرمزگان گفت: با توجه به شرایط موجود باید با کار و مدیریت جهادی و تمرکز بر چند طرح کلان و ملی، وضعیت اقتصادی هرمزگان را بهبود بخشیم و در راستای تحقق فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی حرکت کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، جاسم جادری در جمع ائمه جمعه شهرستان های استان اظهار داشت: فرموده مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال به نام “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” مسئولیت را برای همه سنگین تر می کند.

وی اضافه کرد: بخش فرهنگ، در این نامگذاری قطعا مسئولیت را بر دوش ائمه جمعه سنگین تر می کند و تمامی ارگان های فرهنگی نیز در این زمینه باید با عزم و مدیریت جهادی ورود کنند.

وی فرهنگ را زیر بنای رسیدن به دیگر اهداف عنوان کرد و گفت: ائمه جمعه می توانند با تعامل و همیاری پیش زمینه های یک تحول فرهنگی در راستای رسیدن به اقتصادی سالم و پویا را فراهم کنند.

استاندار هرمزگان در ادامه بهبود وضعیت اقتصادی را اولویت برنامه های دولت دانست و بیان داشت: امروز دولت تدبیر و امید در شرایطی روی کار آمده که وارث مشکلات فراوانی از جمله تورم، گرانی، رشد اقتصادی منفی و پروژه های نیمه تمام و روی زمین مانده زیادی است.

جادری خاطر نشان کرد: در این شرایط مقام عظمای ولایت به درستی و با درایت امسال را اقتصاد و فرهنگ نامگذاری کردند که تحقق آن نیاز به تدبیر و برنامه با عزمی ملی و مدیریتی جهادی دارد.

وی تاکید کرد: امروز دیگر فرصتی برای آزمون و خطا و به هدر دادن منابع ارزشمند نیست و باید با تمرکز بر چند طرح کلان در راستای بهبود وضعیت اقتصادی استان حرکت کنیم.

وی به مشکلات متعدد استان هرمزگان در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: با اعتبارات محدودی که امروز به واسطه کاهش درآمدهای دولت در اختیار استان ها قرار گرفته است باید کلی نگر بود و این اعتبارات را در زمینه ای هزینه کرد که منفعت آن برای تمام مردم منطقه باشد و به تبع آن مشکلات جزئی زیادی رفع شود.

استاندار هرمزگان یادآور شد: البته در کنار توجه و تمرکز به طرح های کلان و ملی باید تلاش کنیم مشکلات استان در بخش های مختلف را کاهش دهیم تا مردم در گرفتن خدمات دچار مشکل نشوند.

جادری ابراز داشت: امروز نیازمند مشارکت همه اقوام و مذاهب برای ساختن استان هرمزگان هستیم و از تمامی مردم ولایت مدار و دلسوز هرمزگان به خصوص ائمه جمعه و جامعه روحانیت استان تقاضا داریم تا همراه دولت برای ایجاد تحول در منطقه تلاش کنند.

وی اذعان داشت: اعتقاد داریم حکومت دینی و ولایت فقیه بهترین حکومت در دنیا است کما اینکه این حکومت و رهبر آن با هیچ حکومتی قابل مقایسه نیست و امروز شما ائمه جمعه در خط مقدم جبهه مبارزه با بدخواهان این حکومت اسلامی هستید.

در این دیدار که با حضور آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه، امام جمعه بندرعباس همراه بود ائمه جمعه استان  به طرح دیدگاهها، نظرات و مشکلات مردم پرداختند.

بازدیدها: ۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *