صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

مسافران نوروزی در هرمزگان بیش از ۲۳میلیارد ریال جریمه شدند

فرمانده انتظامی هرمزگان اعلام کرد:

مسافران نوروزی در هرمزگان بیش از ۲۳ میلیارد ریال جریمه شدند

جریمه رانندگی

جریمه رانندگی

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در طرح نوروزی امسال که از ۲۵ اسفند سال گذشته تا ۱۵ فروردین ۹۳ اجرا شد، در مجموع ۷۲ هزار و ۶۶۴ برگ جریمه به ارزش بیش از ۲۳میلیارد ریال برای رانندگان متخلف شامل مسافران نوروزی و رانندگان این استان در مسیرهای درون شهری و برون شهری صادر شد.

 سردار رضا محمدی یگانه در یک نشست خبری افزود: همچنین در این مدت سه هزار و۲۰۰دستگاه خودرو و سه هزار و ۸۸۲دستگاه موتورسیکلت توسط نیروی انتظامی توقیف شد.

وی همچنین از کاهش ۴۵درصدی تعداد کشته شدگان حوادث رانندگی در مدت زمان یاد شده نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد و تعداد افراد فوت شده را در مجموع ۲۳نفر اعلام کرد .

فرمانده انتظامی استان تعداد مجروحین در حوادث رانندگی برون شهری و درون شهری را نیز ۳۳۰نفر اعلام کرد که نسبت به سال گذشته چهار درصد کمتر شده است.

رییس پلیس هرمزگان اضافه کرد: در سایر شاخص های انتظامی و امنیتی نیز امسال نتایج خوبی به دست آمده و تعداد کل سرقت ها در ایام نوروز ۲۲۷فقره به ثبت رسیده که نسبت به نوروز سال گذشته ،۳۳ درصد کاهش را نشان می دهد.

به گفته این مقام ارشد انتظامی استان کشف مشروبات الکلی در نوروز امسال ۵۵۰درصد افزایش داشته و نزدیک به یکهزار و ۸۳۷کیلوگرم انواع مواد مخدر نیز کشف شده است.

سردار محمدی یگانه با اظهار رضایت از وضعیت نظم و امنیت نوروزی استان در ایام نوروز،موفقیت های به دست آمده را نتیجه تلاش جمعی درون سازمانی و تعامل برون سازمانی به ویژه حمایت های استاندار اعلام کرد.

وی یادآور شد :برای تعطیلات نوروزی امسال با تدبیر و دستور نماینده عالی دولت در استان ۲۹دستگاه خودرو در اختیار نیروی انتظامی قرار گرفت که در ارتقای کیفی و کمی خدمات و ماموریت های پلیس اثر مهمی داشت.

بازدیدها: ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *