صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برگزیدگان جشنواره ملی خلیج فارس در بندرعباس تقدیر شدند

برگزیدگان جشنواره ملی خلیج فارس در بندرعباس تقدیر شدند

چهارمین جشنواره خلیج فارس

چهارمین جشنواره خلیج فارس

به مناسبت دهم اردیبهشت ماه روز ملی خلیج فارس، از برگزیدگان چهارمین جشنواره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس در بندرعباس تقدیر شد.

به گزارش صدف نیوز، در این آیین که با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، امام جمعه بندرعباس و استاندار و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و جمعی دیگر از مدیران و هنرمندان استان برگزار شد از دکتر پیروز مجتهد زاده، محمد رضا سحاب و روزبه پارسا پور به عنوان پژوهشگران برتر تقدیر شد.

همچنین عباس آشوری نژاد و حجت الاسلام محمد نصیری از برگزیدگان جشنواره پژوهش های خلیج فارس از بوشهر، محمد عزیزی در بخش کاریکاتور خلیج فارس از مرکزی، احمد گلیانی و محمد عدیلی در بخش آواها ونواهای خلیج فارس از سیستان و بلوچستان، مصطفی هژبری در بخش داستان کوتاه خلیج فارس از کهگیلویه وبویراحمد، سهیلا باقریان برگزیده پیامک ادبی خلیج فارس از آذربایجان شرقی، هانی پور رضا برگزیده شعر عربی خلیج فارس از خوزستان، و پوریا اقرایی برگزیده شعر پارسی خلیج فارس از خوزستان در این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفتند.

همچنین نیما صفا درگیری، ˈمحمد حسن نیا، نصر الله کریمی، مرتضی نصیری، حمید رضائیان اصل به عنوان پژوهشگر، محمد امیری رودان گردشگر فعال با شعار صلح و دوستی، امید علیزاده عکاس زیر آبی، نصیبه نعمتی نویسنده، آزاده آریانا و امیر حسنی داور جشنواره پوشش های خلیج فارس نیز تجلیل شدند.

در این جشنواره از خانواده های شهید رئیسی و دارا از شهدای هرمزگان و همچنین جعفر مرادی شهدادی مبتکر روز خلیج فارس نیز تقدیر شد.

در این آیین رییس مجلس شورای اسلامی و وزیر فرهنگ وارشاداسلامی نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

چهارمین جشنواره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس سه شنبه نهم و چهارشنبه دهم اردیبهشت ۹۳در بندرعباس برگزار شد.

Visits: 13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *