سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

معلمان نقش مهمی در تحقق شعار سال اقتصاد و فرهنگ دارند

استاندار هرمزگان:

معلمان نقش مهمی در تحقق شعار سال اقتصاد و فرهنگ دارند

استاندار هرمزگان گفت: درسالی که به نام اقتصاد وفرهنگ توام با عزم ملی ومدیریت جهادی از سوی رهبر معظم انقلاب نام گذاری شده ، معلمان نیز نقش مهمی در تحقق اهداف این سال برعهده دارند.

به گزارش صدف نیوز، جاسم جادری با گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم، افزود: در واقع معلمان سرچشمه جوشان علم ودانایی وهدایت گرجامعه محسوب می شوند.

وی ادامه داد: شهید مطهری در هدایت جامعه و همچنین ترویج آموزه های اسلامی در دوران قبل و پس از انقلاب اسلامی نقش موثری داشت و امروز نیز جامعه ما نیازمند بهره بردن از چشمه جوشان حکمت مطهر استاد شهید مطهری است.

استاندار هرمزگان با تاکید بر الگو گیری از این شهید گرانقدر یاد آورشد: آیت الله مطهری از اساتید و معلمان برجسته کشور بودند که آثار و تالیفات ارزشمندی از این شهید بزرگوار باقی مانده است.

جادری اظهارداشت: معلمان وظیفه مهم هدایت و تربیت جامعه را بر عهده دارند که باید برای انجام این کار مهم از الگوهای اصیل و ناب اسلامی پیروی کنند.

وی تصریح کرد: فرهنگ سازی مناسب در بخش های مختلف از جمله مباحث اقتصادی باید از مدارس آغاز شود تا آینده سازان ایران اسلامی در مسیر رشد و تعالی این کشور گام بردارند.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: در استان هرمزگان نیزتلاش می شود تا با رفع دغدغه ها و مشکلات معلمان استان، شرایط مناسبی را برای رشد فرهنگی و علمی این استان فراهم شود.

Views: 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *