شماره مجوز: 83030

چرا وقتی دکتر مشیری بعنوان اولین مدیر دولت تدبیر و امید برکنار شد، هیچ واکنشی نشان ندادیم؟

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس:

چرا وقتی دکتر مشیری بعنوان اولین مدیر دولت تدبیر و امید برکنار شد، هیچ واکنشی نشان ندادیم؟

عملکرد ۸ ماهه شهرداری بندرعباس در شورای اسلامی شهر بندرعباس مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش صدف نیوز: در ابتدای جلسه کیانوش جهانبخش به مردم شریف استان هرمزگان جهت انتخاب دکتر محمدآشوری برای هفتمین دوره متوالی بمنظور هئیت رئیسه مجلس و با اکثریت آراء تبریک گفت.

وی اظهار داشت: انتخاب فرزند برومند هرمزگان بعنوان هیئت رییسه مجلس برای هفتمین دوره متوالی دارای پیامی می باشد که پیام آن ظرفیتی است که استان هرمزگان و فرزندان آن می توانند در عرصه ملی دارای جایگاه مناسبی باشند.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس افزود: ۵ نماینده هرمزگان در سطح ملی عملکرد خوبی داشته و در کمیسیون های مجلس دارای جایگاه مطلوبی می باشند.

وی گفت: حضور نمایندگان هرمزگان در خانه ملت نشان دهنده خودباوری جوانان این استان است.

جهانبخش با اشاره به موضوع الحاق گاوبندی گفت: ما عادت کرده ایم فقط در ترافیک پشت سر هم قرار بگیریم در موضوعات و مباحث مهمی که در استان اتفاق می افتد تلاش نمی کنیم که پشت هم باشیم و از هم دفاع نماییم.

جهانبخش اظهار داشت: امروز هرمزگان بیش از همیشه نیازمند در کنار هم قرار گرفتن و پشت هم بودن می باشد.

وی افزود: زمانیکه دکتر مشیری بعنوان اولین مدیر دولت تدبیر و امید برکنار شد، هیچ واکنشی نشان ندادیم ما باید ملی فکر کنیم و منطقه ای عمل نماییم، اگر قرار است توسعه ای شکل بگیرد باید نگاه منطقه ای داشته باشیم.

در ادامه جلسه عباس پوریان ضمن تبریک مبعث پیامبر(ص)گفت: موضوع الحاق قسمتی از استان با جدیت بیشتری نسبت به گذشته ادامه دارد و افرادی در استان نیز بلندگوی دیگران شده اند.

عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس اظهار داشت: یکی از مسئولین کشوری در استان فارس بیان نموده، موضوع الحاق گاوبندی به استان فارس از نظر دولت تمام شده است و منتظریم عملیاتی شود.

وی افزود: همواره این موضوع بیان شده که چرا استان مکران به دریای مکران و استان فارس به خلیج فارس راه نداشته باشد.

پوریان اظهار داشت: نسبت به جاسک نیز باید در تشویش باشیم و همه مسئولین دست به دست هم دهند و نسبت به منافع استانی همصدا شوند.

در ادامه شهردار بندرعباس گفت: تلاش های مختلفی در مجموعه شهرداری طی مدت ۸ ماهه که بنده بعنوان شهردار بندرعباس انتخاب شدم صورت گرفته که جا دارد از زحمات همکارانم در شهرداری بندرعباس تشکر و قدردانی کنم.

امینی زاده افزود: در ابتدا اولویت ما اتمام پروژه های نیمه تمام بود که خوشبختانه در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته من جمله: اتمام تقاطع غیرهمسطح رسالت، اتصال بزرگراه شهید رجایی ظرف مدت ۲ ماه، بازگشایی بلوار غدیر، روکش آسفالت معابر و بلوارها ( بلوار امام- بلوار طالقانی- بلوار امام حسین –چهارراه نخل و ۲۰ متری فروزان).

وی اظهار داشت: اتصال بزرگراه شهید رجایی به سیرجان در حال انجام است و دارای ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد و امیدواریم که طی ۶ الی ۷ ماه آینده بتوانیم آن را به اتمام برسانیم.

شهردار بندرعباس در خصوص اجرای عملیات ترمینال مسافربری گفت: فاز اول تا پایان سال به اتمام خواهد رسید.

وی افزود: پروژه پلاژ بانوان دارای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد و همچنین پیاده رو سازی شهر بندرعباس در بلوار خلیج فارس و بلوار امام حسین و بلوار غدیر آغاز شده و بلوار طالقانی در دستور کار قرار دارد.

شهردار بندرعباس با اشاره به روشنایی سطح شهر و یکطرفه نمودن بلوار غدیر و ۱۲ فروردین، ترمیم و نوسازی پارک های سطح شهر و پارک های ساحلی، ارتقا و توسعه فضای سبز، طرح مبارزه با جوندگان موزی، فعال سازی ۲ بازارچه (راه اندازی بازارچه بانوان دستفروش و ساماندهی دستفروشان دوراهی ایسینی و احدث غرفه محلی)، تعریض بلوار آزادی و راه آهن، اصلاح هندسی معابر، پیگیری راه اندازی مرکز کنترل ترافیک، جانمایی ۳۲ پل عابر پیاده، راه اندازی خط ویژه حمل و نقل عمومی، نصب تابلوهای راهنما در سطح شهر را از دیگر اقدامات این ۸ ماهه عنوان نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *