صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

بیستمین نمایشگاه مطبوعات، آبان سال جاری برگزار می‌شود

بیستمین نمایشگاه مطبوعات، آبان سال جاری برگزار می‌شود

مشاور معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: بیستمین نمایشگاه مطبوعات آبان سال جاری برگزار می‌شود.

مهران عباسی انارکی درباره زمان قطعی برگزاری بیستمین نمایشگاه مطبوعات، ضمن اعلام مطلب فوق، اظهار داشت: ضوابط و نحوه برگزاری این نمایشگاه پس از مشورت و همفکری با شورای هماهنگی تشکل‌های مدیریتی مطبوعات به‌ زودی اعلام می‌شود، اما زمان قطعی برگزاری آن آبان سال جاری است.

مشاور معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ادامه داد:‌ تعیین نسبت متراژهای روزنامه‌ها، مجلات موضوعی، خبرگزاری ها، سایت‌ها، نشریات محلّی و صنوف مرتبط با رسانه ها از جمله آن ضوابط است.

عباسی انارکی در گفتگو با خبر گزاری تسنیم افزود: تعرفه‌گذاری، نحوه جانمایی بخشهای مختلف، چیدمان غرفه‌ها، تفاوت نرخ رسانه‌های دولتی با غیردولتی، برنامه‌ریزی نشست‌های تخصصی با حضور استادان، پیشکسوتان، مدیران مطبوعات و سردبیران، پانل‌های انتقال تجربه با حضور روزنامه‌نگاران برجسته خارجی، شاخص‌های انتخاب غرفه برتر و مسائلی از این دست نیز در زمره ضابطه‌هاست که از طریق سایت معاونت مطبوعاتی برای جلوگیری از اعمال سلیقه اطلاع رسانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: شورای هماهنگی تشکل‌های مدیریتی مطبوعات، از چهار تشکل مدیریتی شرکت تعاونی مطبوعات، انجمن صنفی روزنامه‌های غیردولتی، انجمن مدیران مسئول نشریات کشور و انجمن نشریات کشاورزی تشکیل شده است، از آنجا که وزارت فرهنگ در سیاستگذاری و اجرای فعالیتها و برنامه‌ها به مشارکت مؤثر و کارآمد صنوف اعتقاد دارد، طبیعی است از پیوستن انجمن‌ها و تشکل‌ها به شورای هماهنگی استقبال می‌کند تا اتکای ما به صنف و نهادهای غیردولتی، جامعیت بیشتری داشته باشد.

Visits: 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *