صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اعتراض اهالی بخش کوشکنار به جدایی از استان در بازدید استاندار هرمزگان از پارسیان

اعتراض اهالی بخش کوشکنار به جدایی از استان در بازدید استاندار هرمزگان از شهرستان پارسیان

استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان پارسیان ( گاوبندی) از پنج روستای بخش کوشکنار این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش صدف نیوز: دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان پارسیان( گاوبندی) مورد استقبال فرماندار و امام جمعه این شهرستان قرار گرفت و سپس با حضور در گلزار شهدای گمنام این شهرستان به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان در سفر به شهرستان پارسیان( گاوبندی) از پنج روستای بخش کوشکنار این شهرستان که قرار بود براساس مصوبه ای به استان فارس ملحق شوند، بازدید کرد.

در جریان این بازدید نماینده عالی دولت در استان هرمزگان مورد استقبال پرشور مردم این روستاها قرار گرفت. دکتر جادری در این بازدید بر پیگیری تامین و خواسته مردم هرمزگان و شهرستان پارسیان در مورد طرح جداسازی بخش هایی از این شهرستان تاکید کرد و یادآور شد که از تمام ظرفیت های قانونی برای تحقق خواسته مردم هرمزگان استفاده می کند.

استاندار هرمزگان بصورت رو در رو و از نزدیک با مردمی که پلاکاردهایی در اعتراض به جداسازی ۵ روستای بخش کوشکنار پارسیان ( گاوبندی) در دست داشتند، دیدار کرد و از تلاشهای خود برای تامین نظر مردم و دیدار با شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره خواسته مردم هرمزگان درخصوص مصوبه انتزاع سخن گفت.

همچنین استاندار هرمزگان در ادامه از طرح منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان بازدید و در نشستی با مجری این طرح مسائل و مشکلات آن را مورد بررسی قرار داد.

دکتر جادری در این نشست راه اندازی منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان را یکی از اولویت های مهم در استان هرمزگان دانست و بر لزوم تسریع در اجرای این طرح تاکید کرد.

استاندار هرمزگان در ادامه در نشستی با حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان به بررسی مسائل این شهرستان پرداخت.

براساس این گزارش، سالن ورزشی یادگار امام (ره) شهرستان پارسیان نیز که با اعتباری بالغ بر ۹۷۰ میلیون تومان احداث شده نیز با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.

Visits: 62

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *