شماره مجوز: 83030

عزل و نصب ها براساس توانمندی و شایستگی کارکنان صورت می پذیرد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان:

عزل و نصب ها براساس توانمندی و شایستگی کارکنان صورت می پذیرد

Darvishnejad

Darvishnejad

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با تاکید براینکه «در تصمیم گیری ها شخصا اقدام خواهم کرد»، افزود: تمامی عزل و نصب ها براساس توانمندی ها خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در نخستین جلسه اداری با همکاران ستادی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با تاکید بر برگزاری جلسات اداری بصورت ماهیانه، اظهار کرد: استمرار و مداومت در تعامل با همکاران از اصول مدیریت است.

وی با اشاره به اینکه سخن گفتن از فرهنگ و هنر مانند پرداختن به تاثیر و اهمیت خورشید است، افزود: نظم و وقت شناسی باید سرلوحه کار همکاران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با تاکید بر اینکه ارائه برنامه ها و تفکرات نباید با تخریب سایر همکاران همراه باشد، خاطرنشان کرد: حریم شخصی افراد به خودشان مربوط است و کرامت انسانی افراد باید حفظ شود.

این مقام مسئول در استان هرمزگان با اشاره به اینکه در ساختار اداری باید متناسب با اهداف فرهنگ و هنر کار شود، اضافه کرد: برای انتقام گیری نیامده ام و دوست دارم در محیطی صمیمی، در چارچوب استدلالات علمی و منطقی و با درنظر گرفتن مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران کار کنیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با تاکید بر صداقت در کار، با بیان اینکه پشتکار در انجام امور و خلاقیت امری مهم است، گفت: انتصاب سفارشی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان جایگاهی ندارد و این مسئله با مسئولان استانی و کشوری نیز عنوان شده است.

وی با تاکید براینکه«در تصمیم گیری ها شخصا اقدام خواهم کرد»، افزود: تمامی عزل و نصب ها براساس توانمندی ها خواهد بود و هیچگونه باند و حلقه ای وجود ندارد و قطعا براساس توانمندی و شایستگی افراد تصمیم گیری می شود.

درویش نژاد با تاکید براینکه هنر برای تولید زیبایی است و نباید زشتی داشته باشد، اظهار کرد: هنرمندان از دید اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یکسان هستند، البته از نظر فعالیت شاید متفاوت با یکدیگر باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان با اظهار اینکه ما برای فراهم ساختن زمینه رشد و پرورش استعدادهای فرهنگی و هنری استان فعالیت می کنیم، تصریح کرد: حوزه فرهنگ و هنر باشگاه سیاسی احزاب و گروه ها نیست.

وی حل مشکلات کارکنان را از دیگر برنامه های کاری خویش عنوان کرد و گفت: کار فرهنگی باید علمی و همراه با تحقیق و پژوهش باشد، چرا که برگزاری جشنواره ها و فعالیت های ضعیف حاصلی به دنبال ندارد و این اداره کل چنین جشنواره هایی برگزار نخواهد کرد.

درویش نژاد با تاکید براینکه برای همه مدیران قبلی اداره کل ارشاد اسلامی استان احترام قائل هستم، ادامه داد: بنا نداریم برای کار نکردن، دیگران را متهم کنیم، زیرا در هر مدیریتی اشکالاتی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *