صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اجرای طرح هم کد سازی تلفنهای ثابت در هرمزگان

اجرای طرح هم کد سازی تلفنهای ثابت از ۲۳ مهرماه در هرمزگان

مدیر عامل مخابرات هرمزگان

مدیر عامل مخابرات هرمزگان

مدیر عامل شرکت مخابرات استان از اجرای طرح همکد سازی تلفنهای ثابت از ۲۳ مهرماه ۱۳۹۳  دراستان هرمزگان خبر داد.

احمد میرطبا با اشاره به اجرای طرح همکدسازی در سطح استان گفت: با اجرای طرح هم‌کدسازی تمام تماس‌ها در سطح استان بدون گرفتن کد و با تغییر هفت شماره به هشت شماره اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح، کد بین شهری داخل استان هرمزگان حذف و شماره‌های استان با اضافه شدن رقمی دیگر به ابتدای شماره‌ها، ۸ رقمی می‌شود، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح همکدسازی در سطح استان هرمزگان دیگر نیاز به گرفتن کد یا پیش شماره نیست و تعرفه بین شهری از مشترکان تلفن ثابت دریافت نخواهد شد.

با اجرای این طرح در استان هرمزگان کد ۰۷۶۱ به ۰۷۶ تبدیل خواهد شد و همه شهرستان‌ها با یک کد تماس برقرار می‌کنند. که از مزایای این طرح سهولت در ارتباطات درون استانی، حذف کد بین شهری با هزینه کمتر جهت مشترکین تلفن ثابت در داخل استان است. تمام تلفنهای ثابت در استان ۸ رقمی خواهد شد و به عنوان مثال عدد ۳ به ابتدای شماره تلفن های بندرعباس افزوده می شود.

مدیر عامل مخابرات استان در پایان یادآور شد: همشهریان گرامی پس از اجرای طرح برای آگاهی از شماره تلفن جدید خود با ارسال شماره تلفن قدیمی به همراه کد شهر مربوطه به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۷۶۱۱۳۵یا تماس با سامانه ۱۱۸ و یا شماره تلفنهای۱۴-۴۶۱۰۰۱۳ شماره جدید خود را دریافت کنند.

Visits: 13

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *