صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اهدای جایزه یکصد میلیون تومانی همراه اول به برنده خوش شانس هرمزگانی

اهدای جایزه یکصد میلیون تومانی همراه اول به برنده خوش شانس هرمزگانی

اهدای جایزه به برنده همراه اول

اهدای جایزه به برنده همراه اول

با حضور مهندس مهی زاده عضو هیئت مدیره و جانشین مدیر عامل مخابرات استان هرمزگان و مهندس امیر یگانه مدیر ارتباطات سیار استان طی مراسمی در شرکت مخابرات هرمزگان جایزه یکصد میلیون تومانی برنده خوش شانس همراه اول به وی اهدا شد.

به گزارش صدف نیوز: مهندس مهی زاده عضو هیئت مدیره و جانشین مدیر عامل شرکت مخابرات استان هرمزگان در این مراسم ضمن تبریک اعیاد مبارک قربان و غدیر به مردم شریف استان، از شرکت ارتباطات سیار (همراه اول) بخاطر وفاداری به تعهدات خود در قبال مشترکین و نیز برگزاری دقیق طرح های تشویقی از جمله طرح “بیست هفته دویست میلیونی” تشکر و به برندگان طرح بخصوص برندگان هرمزگانی تبریک گفتند.

وی در ادامه از اجرائی طرح همکدسازی تلفن های ثابت درآینده نزدیک در استان هرمزگان خبر دادند.آقای مهی زاده عنوان نمودند: با اجرای این طرح تمام تما سهای مشترکین ثابت در سطح استان بدون گرفتن کد و با هزینه شهری انجام خواهد شد. ایشان با بیان اینکه در این طرح شماره مشترکین از ۷ رقم به ۸ رقم تبدیل خواهد شد عنوان نمودند: تغییرات در پیش شماره های تلفن ثابت اتفاق خواهد افتاد که اطلاع رسانی آن در حال اجراست. ایشان ادامه دادند از مزایای این طرح حذف کد بین شهری در استان و کاهش هزینه مکالمات مشترکین خواهد بود.

امیر یگانه مدیر ارتباطات سیار استان نیز ضمن تبریک ایام و اعیاد مبارک قربان و غدیر و تشکر از مشترکین همراه اول استان بخاطر همکاری و مشارکت چشمگیر در اجرای طرحها، هدف از اجرای طرحهای تشویقی را جلب رضایت و مشارکت بیشتر مشترکین عنوان نمود. وی در ادامه ضمن تبریک به آقای حمید رضا رحیمی برنده یک میلیارد ریالی هرمزگانی طرح “بیست هفته دویست میلیونی” همراه اول در ادامه نرم افزار “ساینا” که اخیرا” در نمایشگاه تلکام ۲۰۱۴ توسط همراه اول رونمائی شد را معرفی و عنوان کرد: “ساینا” یک نرم افزار موبایل ( IOS-ANDROID ) برای برقراری تماس و پیام رسانی از طریق اینترنت و بهترین جایگزین رومینگ در تماس های بین المللی این نرم افزار قابلیت تماس رایگان، اشتراک گذاری عکس و فیلم و متن از طریق اینترنت و همچین خرید شارژ ریالی از طریق درگاه بانک ملت را دارد.

سیم کارتهای اعتباری همراه اول رایگان شد:

یگانه در ادامه با بیان اینکه قیمت سیم کارتهای اعتباری همراه اول از ابتدای پاییز به ۵۰۰۰۰ ریال کاهش پیدا کرده که ۵۰۰۰ ریال شارژ اولیه دارد و به محض اولین شارژ توسط مشترک ۵۰۰۰۰ ریال شارژ نیز به مشترک هدیه می شود اعلام نمود به این ترتیب سیم کارتها رایگان در اختیار مشترکین قرار خواهد گرفت.

همچنین برای مشترکین جدید دائمی نیز از ابتدای پاییز به مدت ۳ ماه تخفیف ۳۰ درصدی در نظر گرفته شده است.و نیز از عرضه سیم کارتهای اعتباری دانشجوئی با قیمت ۵۰۰۰۰ ریال و   با تخفیف مکالمه ۱۸ درصد نسبت به سیم کارتهای اعتباری خبر داد.

عبدالنور غفوری رئیس اداره مشترکین و متقاضیان تلفن همراه حوزه مدیریت ارتباطات سیار هرمزگان نیز در حاشیه این مراسم با اعلام اینکه آقای حمیدرضا رحیمی چهارمین برنده یکصد میلیون تومانی هرمزگانی در طرحهای تشویقی همراه اول هستند عنوان نمود: طرح”بیست هفته دویست میلیونی” به مناسبت بیستمین سال فعالیت همراه اول از ابتدای سال جاری آغاز و در مدت بیست هفته به چهل مشترک همراه اولی (دائمی و اعتباری) در سراسر کشور چهل جایزه یکصد میلیون تومانی اهدا نمود. وی همچنین با بیان اینکه تاکنون چهار برنده هرمزگانی جوایز خود را در طرح شتاب در پرداخت دریافت نموده اند اعلام نمود کلیه مشترکین همراه اول دائمی که قبوض خود را تا قبل از بیستم ماه بعد پرداخت مینمایند علاوه بر دریافت یک روز مکالمه رایگان،در قرعه کشی ماهانه یک دستگاه پراید و یکصد دستگاه گوشی هوشمند P6 شرکت خواهند نمود.

گفتگو با برنده خوش شانس جایزه همراه اول

حمید رضا رحیمی برنده خوش شانس همراه اول که جایزه یکصد میلیون تومانی را از آن خود کرد در گفتگویی با خبرنگار نشریه صدف گفت: اهل لارستان هستم و بیش از ۲۲ سال است که ساکن بندرعباس بوده و شغلم ترخیص کاری است.

وی افزود: حدود ۱۴ سال است که دارای سیم کارت دائمی همراه اول هستم و به دلیل نوع و شرایط کاری، معمولا زیاد از تلفن همراه استفاده می کنم. حتی هر موقع برای انجام کار به کشورهای خارجی هم سفر می کنم موبایل را با خود می برم و با استفاده از خدمات رومینگ بین الملل از سیم کارت همراه اول استفاده می کنم و معتقدم همراه اول از همه اپراتورها بهتر است زیرا در حال حاضر آنتن دهی آن در سراسر کشور و حتی جاده ها بسیار خوب است و تعرفه خدمات آن نسبت به سایر اپراتورها نیز ارزان تر است.

رحیمی در مورد چگونگی اطلاع از برنده شدن خود گفت: در اواخر تیرماه امسال چند بار از شرکت همراه اول تهران با من تماس گرفتند و بدون اینکه اشاره ای به میزان مبلغ جایزه کنند به من گفتند که شما برنده شده اید اما من ابتدا باور نکردم و با خود حدس زدم که این حرفها هم شبیه همین پیامک هایی است که هر روز می فرستند و می گویند شما برنده شده اید و … بعد هم معلوم می شود سرکاری است. اما یکروز بعد دیدم که آقای مهندس یگانه رئیس شرکت ارتباطات سیار استان هرمزگان و بعد هم آقای مهندس غفوری از مرکز خدمات همراه اول استان با من تماس گرفتند و خبر برنده شدن جایزه یکصد میلیون تومانی را به من دادند و گفتند برای مطمئن شدن می توانید به سایت همراه اول نیز مراجعه نمایید و اسم خودتان را ببینید. این بود که کم کم باور کردم واقعا برنده شده ام.

وی اضافه کرد: در طول ۱۴ سالی که بنده از سیم کارت همراه اول استفاده می کنم هیچگاه اتفاق نیفتاده که صورتحساب آن را به موقع پرداخت نکنم و تلفن همراه من قطع شود. معمولا استفاده من از تلفن همراه نیز زیاد است و صورتحساب های ماهانه من کمتر از دو میلیون ریال نیست.

بازدیدها: ۲۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.