سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برگزاری نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال همزمان با دوازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

برگزاری نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال همزمان با دوازدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از برگزاری نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، همزمان با دوازدهمین دوره نمایشگاه بزرگ در بندرعباس خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، علیرضا درویش نژاد ضمن تاکید بر افزایش سطح کیفی نمایشگاه کتاب گفت: طی هماهنگی های صورت گرفته با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت غنا بخشیدن به نمایشگاه کتاب امسال ، مقرر شد نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال نیز برگزار شود .

وی افزود: بخش قابل توجهی از دستاوردهای فرهنگی کشور و به ویژه در حوزه جنگ نرم در فضای مجازی و رسانه های دیجیتال می باشد که آشنایی با این موارد باعث انتقال این دستاوردها و تکنولوژی به استان می شود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اظهار داشت : هم اکنون در استان هرمزگان شش پایگاه رسانه های دیجیتال وجود دارد که برگزاری این نمایشگاه می تواند در ارتقای عملکرد آنها مفید فایده باشد .

درویش نژاد خاطر نشان کرد : در دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ، ۴۰ غرفه به بخش رسانه های دیجیتال و دستاوردهای این حوزه اختصاص خواهد داشت .

گفتنی است : دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب و نخستین نمایشگاه رسانه های دیجیتال ۱۳ الی ۱۹ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در سه راه جهان بار برگزار می شود .

Views: 14

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *