صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

حماسه ۹ دی توسط نسل سوم انقلاب پدید آمد

حماسه ۹ دی توسط نسل سوم انقلاب پدید آمد

حماسه 9 دی

حماسه ۹ دی

مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان در آستانه فرا رسیدن ۹ دی ماه گفت: حماسه ۹ دی توسط نسل سوم انقلاب پدید آمد که این موضوع هم برای دشمنان خارجی و هم فتنه گران داخلی موضوعی عجیب و غیرقابل فهم بود.

حجت الاسلام دکتر سید شکرالله زندوی افزود: اگر تقویم سال های گذشته را مرور کنید، به ۹ دی که برسید آن را خالی از هر مناسبتی می یابید؛ اما از سال ۸۸ نهم دی تقویم ها پر شده است و به روزهای دیگر تقویم خودی نشان می دهد، چون به نام زیبایی در تاریخ این ملت که روز بصیرت و میثاق امت با ولایت است مزین شده است. دکتر زندوی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که فرمودند “به عمق شعار های مردم در حماسه ۹ دی توجه شود”، گفت: به عقیده بنده دو عنصر اصلی در شعارهای ۹ دی خود نمایی می کرد که یکی حمایت قاطع از مواضع مقام معظم رهبری و ولایت مقدسه ایشان بود و دیگری ابراز انزجار از اصحاب فتنه به خصوص ساکتین و ایده پردازان فتنه می باشد.

وی افزود: حماسه ۹ دی توسط نسل سوم انقلاب پدید آمد که این موضوع هم برای دشمنان خارجی و هم فتنه گران داخلی موضوعی عجیب و غیرقابل فهم بود. مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان تصریح کرد: سالروز ۹ دی یادآور تجدید میثاق امت اسلامی ایران با ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت است که خود حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی ملت ایران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حمیت مذهبی است که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب‌نشینی از مواضع نادرست‌شان به ارمغان آورد.

حجت الاسلام زندوی با اشاره به نقش تاثیر گذار و بی بدیل مقام عظمای ولایت در مقابل توطئه بدخواهان و دشمنان اسلام گفت: بحمدالله این چالشی که دشمنان انقلاب اسلامی به وجود آوردند، با مواضع هوشمندانه‌‌ی رهبر معظم انقلاب و با حضور هوشمند و بابصیرت مردم در همین حماسه‌ی ماندگار و تاریخی ۹دی خنثی شد. از این منظر، ۹ دی اتفاق کوچکی نبود. حماسه‌ی ۹دی رویداد بسیار بزرگی بود که با تبیین و حمایت رهبر معظم انقلاب، جایگاه حقیقی خود را پیدا کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان هدف لیدرهای فتنه گران در حوادث پس از انتخابات ۸۸ را ایجاد شکاف بین آحاد مردم عنوان کرد و افزود: متاسفانه عوامل داخلی دشمن با در دستور کار قرار دادن فرامین عوامل خارجی سعی داشتند مردم را به جان هم بیندازند و به گمان خود خواستند از عاشورا که جز اعتقادات مردم ایران است سواستفاده کنند اما مردم هوشمند و هوشیار ایران اسلامی با درک این موضوعات و با تاسی از ولایت نگذاشتند دشمن به اهداف خود برسد.

وی در پایان تاکید کرد: اختلاف سلیقه‌ها طبیعت سیاست است اما نباید این اختلاف سلیقه ها موجب بدبینی مردم و سواستفاده دشمن قرار بگیرد بلکه باید هوشمندانه فضایی ایجاد کنیم تا همه بتوانند به راحتی و بدون لکنت زبان به بیان دیدگاههای خود بپردازند و از توهین به افراد و مقدسات خودداری کنیم.

Visits: 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *