سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اقدامات دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان قابل تحسین است

استاندار هرمزگان:

اقدامات دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان قابل تحسین است

افتتاح خانه های بهداشت در هرمزگان

افتتاح خانه های بهداشت در هرمزگان

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان گفت: دولت تدبیر و امید اقدامات مهم و اساسی در بخش بهداشت و درمان انجام داده و قابل تحسین است.

به گزارش صدف نیوز، دکتر جاسم جادری در آئین افتتاح خانه بهداشت روستای جیفری شهرستان سیریک با بیان اینکه دولت تدبیر و امید اقدامات مهم و اساسی در بخش بهداشت و درمان انجام داده است، عنوان کرد: دولت یازدهم به صورت جدی در عرصه بهداشت و درمان وارد شد و هزینه های درمانی مردم را کاهش داد.

وی ادامه داد: با اجرای طرح تحول در نظام سلامت نزدیک به ۱۰ میلیون نفر تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفتند که رقمی بی سابقه محسوب می شود.

استاندار هرمزگان افزود: امیدوارم در بخش بهداشت نیز که مرحله دوم طرح تحول نظام سلامت است نیز همانند بخش درمان شاهد ارائه خدمات اساسی به خصوص به روستاها باشیم و هیچ روستایی بدون پزشک نباشد.

دکتر جادری ضمن قدردانی از زحمات خیرین و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در راستای ارتقاء خدمات بهداشتی و درمانی در هرمزگان، بیان داشت: دولت برای ارائه خدمات مطلوب به مردم نیازمند کمک خیرین و افراد نیکوکار است و باید افراد توانمند بیش تر وارد عرصه کار خیر شوند.

شایان ذکر است؛ استاندار هرمزگان علاوه بر حضور در آئین افتتاح خانه بهداشت روستای جیفری شهرستان سیریک که توسط خیرین احداث شده، از مرکز بهداشتی درمانی خیرالنساء گونمردی سیریک و دستاوردهای دانش آموزان دبیرستان و خوابگاه دخترانه مهر گونمردی که با کمک خیرین ساخته شده است نیز بازدید کرد.

Views: 11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *