سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

برقراری فوق العاده مرزی برای کارمندان هرمزگان در حال پیگیری است

دکتر برومند خبر داد:

برقراری فوق العاده مرزی برای کارمندان هرمزگان در حال پیگیری است

برومند، معاون استاندار هرمزگان

برومند، معاون استاندار هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان گفت: برقراری فوق العاده مرزی برای کلیه کارمندان شاغل در استان هرمزگان با توجه به شرایط ویژه این استان در حال پیگیری است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری هرمزگان، دکتر رضا برومند با اشاره به پیشنهاداتی که از طریق وزارت کشور در حال پیگیری است، اظهار داشت: برقراری فوق العاده مرزی یکی از مهمترین موضوعاتی که کلیه نیروهای انسانی شاغل در ادارات استان را در بر می گیرد و به جد در حال پیگیری است.

وی اضافه کرد: در سال های گذشته بارها قول برقراری فوق العاده مرزی به کارمندان شاغل در استان هرمزگان داده شده و حتی رسانه ای شده است اما یا مورد اجرا قرار نگرفته و یا بعد از مدت کوتاهی دوباره لغو گردیده است.

وی گفت: موضوع افزایش حقوق کارمندان شاغل در استان هرمزگان با توجه شرایط ویژه این استان و بدی آب و هوا قطعا موجب افزایش انگیزه در نیروهای انسانی و در نهایت ارتقا عملکرد و خدمات رسانی دستگاه های اجرایی می شود و با همین رویکرد مسائل این چنینی دنبال می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان ضمن تشکر از حمایت ها و رایزنی های استاندار هرمزگان با مقامات عالی کشور در این رابطه، خاطر نشان کرد: در سفر ماه اخیر معاون اول رئیس جمهور موضوع برقراری فوق العاده مرزی توسط دکتر جادری مطرح و نامه ای نیز به امضای وی خطاب دکتر جهانگیری مکتوب شد تا ادامه پیگیری ها در مسیر رسمی مکاتبات اداری انجام پذیرد.

دکتر برومند خاطر نشان کرد: تعطیلی مجدد ادارات استان در روزهای پنجشنبه نیز از دیگر مواردی است که با جمع آوری مستندات، نظرسنجی ها و تدوین نظرات کارشناسی در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم در راستای افزایش راندمان کاری کارمندان و ادارات و صرفه جویی در هزینه های انرژی به سرانجام برسانیم.

وی تاکید کرد: در تبصره قانون خدمات کشوری در سال ۹۳ به صراحت آمده است ساعت کاری کارمندان دولت باید ۴۴ ساعت در ۶ روز هفته باشد که با توجه به قید تاکید بر لزوم ۶ روز هفته و مکاتبات متعدد دستگاه های نظارتی و بازرسی ادامه این تعطیلی امکان پذیر نبود.

دکتر برومند خاطر نشان کرد: هیئت دولت می تواند این مجوز را به استان بدهد که مجدد تعطیلی پنج شنبه ها در هرمزگان برقرار شود و مجدانه در حال پیگیری گرفتن این مجوز هستیم.

Views: 7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *