صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

رزمایش سپاه در آبهای خلیج فارس موجب وحشت استکبار جهانی شده است

امام جمعه بندرعباس:

رزمایش سپاه در آبهای خلیج فارس موجب وحشت استکبار جهانی شده است

رزمایش پیامبر اعظم 9

رزمایش پیامبر اعظم ۹

امام جمعه بندرعباس با اشاره به رزمایش پیامبر اعظم (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تنگه هرمز و آبهای خلیج فارس، گفت: این رزمایش برای تثبیت امنیت و نشان دادن جایگاه ایران در منطقه و جهان اسلام ضروری بود.

به گزارش صدف نیوز به نقل از ایرنا، آیت الله ‘غلامعلی نعیم آبادی’ در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس اظهار داشت: این رزمایش نیروهای سپاه پاسداران موجب وحشت و عصبانیت استکبار جهانی شده است.

آیت الله نعیم آبادی با اشاره به توانمندی بالای نیروهای سپاه پاسداران، تصریح کرد: باید برای پیشگیری از حمله دشمنان از نظر تجهیزات نظامی قوی و پیشرفته باشیم.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به مشکل کشاورزان گوجه کار استان، بیان داشت: برای مدتی این کشاورزان در فروش محصولشان با مشکل مواجه بودند که با حمایت های دولت این مشکل برطرف و خرید محصول آنها انجام و از متضرر شدنشان پیشگیری شد.

آیت الله نعیم آبادی ضمن قدردانی از این اقدام دولت، خواستار توجه جدی دولت به مشکلات کشاورزان مناطق مختلف هرمزگان شد و تاکید کرد: حمایت از کشاورزان باید در سالهای آینده نیز تداوم داشته باشد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: با احداث یک کارخانه رب گوجه فرنگی در هرمزگان بسیاری از مشکلات مربوط به خرید این محصول در استان برطرف خواهد شد.

وی با اشاره به سفر اخیر خود به منطقه سیاهو، مشکلات این روستا را در بخش های آب، راه، مدرسه و مراکز درمانی عنوان کرد.

آیت الله نعیم آبادی گفت: منطقه سیاهو از ظرفیت های بسیاری در بخش کشاورزی برخوردار است که با احداث سد و رفع مشکل آب این منطقه می توان شرایط صادرات نارنگی معروف سیاهو را از بندرعباس فراهم کرد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با اشاره به نامگذاری ۲۲ اسفند ماه به عنوان روز شهدا از مردم بندرعباس خواست تا به مناسبت گرامیداشت این روز مراسم راهپیمایی را در مسیر منتهی به گلزار شهدا و محل برگزاری نماز جمعه در این تاریخ برگزار کنند.

Visits: 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *