صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

فیلم های مستند خلیج فارس در سینمای بندرعباس اکران می شود

فیلم های مستند خلیج فارس در سینمای بندرعباس اکران می شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی: همزمان با پنجمین جشنواره بین المللی فرهنگی- هنری خلیج فارس فیلم های مستند خلیج فارس در سینما ستاره شهر بندرعباس اکران می شود.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی پنجمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس، علی رضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران گفت: خلیج فارس به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و برخورداری از زیست بوم منحصر به فرد و داشتن اقوام، مذاهب، آیین ها، رسوم، آداب و … مختلف، سوژه اکثر مستند سازان داخلی و خارجی بوده است.

وی افزود: یکی از بهترین روش های آشنا کردن عموم مردم با ظرفیت ها، تاریخ و سابقه خلیج فارس استفاده از سینما و فیلم است که در همین راستا از پنجم اردیبهشت بخشی از بهترین فیلم های مستند سازان در مورد خلیج فارس در سینما ستاره شهر بندرعباس اکران می شود.

دبیر پنجمین جشنواره بین المللی فرهنگی و هنری خلیج فارس اظهار داشت: فیلم های مستند به گونه ای انتخاب شده است که امکان نمایش آن قبل از اکران فیلم اصلی امکان پذیر باشد و در هر روز حدود چهار فیلم مستند پخش خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت سینما ستاره شهر گفت: بدون تردید این اقدام تأثیر مثبتی بر استقبال بیشتر مردم از سینماها خواهد داشت.

Visits: 21

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *