صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اهالی فرهنگ و هنر برای حفظ نام و حقانیت خلیج فارس کوشیده اند

اهالی فرهنگ و هنر برای حفظ نام و حقانیت خلیج فارس کوشیده اند

درویش نژاد در جشنواره خلیج فارس

درویش نژاد در جشنواره خلیج فارس

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: اهالی فرهنگ و هنر با تولید آثار مختلف برای حفظ نام و حقانیت خلیج فارس کوشیده اند.

به گزارش صدف نیوز، علیرضا درویش نژاد در جشن مردمی روز ملی خلیج فارس که در بوستان غدیر بندرعباس برگزار شد، عنوان کرد: در راستای گرامیداشت ۱۰ اردیبهشت روز ملی خلیج فارس برنامه های جذاب فرهنگی، هنری و علمی در استان هرمزگان به اجرا درآمده است.

وی ادامه داد: مردم ایران اسلامی علاقه مندی خاصی به خلیج فارس دارند و از همین رو باید برنامه های بیشتری پیرامون معرفی بیشتر خلیج فارس اجرایی شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس در استان هرمزگان، افزود: اهالی فرهنگ و هنر با تولید آثار مختلف برای حفظ نام و حقانیت خلیج فارس کوشیده اند که این امر در جشنواره فرهنگی هنری خلیج فارس به نمایش درآمده است.

درویش نژاد با اشاره به برگزاری آیین اختتامیه پنجمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس با حضور مقامات کشوری و با اجرای برنامه های هنری و فرهنگی در بندرعباس اضافه کرد: برگزاری این برنامه ها می تواند بیش از پیش اهمیت خلیج فارس را به همگان یادآور شود.

شایان ذکر است؛ جشن مردمی روز ملی خلیج فارس با اجرای گروه های موسیقی از جمله موسیقی بومی محلی میناب و گروه موسیقی کلیز، اجرای ترانه توسط گروه موسیقی کانون ناشنوایان بندرعباس، اجرای برنامه های طنز و مسابقه مردمی همراه بود.

بازدیدها: ۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.