سایت صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

تئاتر هرمزگان حرکت رو به رشد دارد

تئاتر هرمزگان حرکت رو به رشد دارد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: تئاتر هرمزگان هیچگاه از حرکت باز نایستاده و همیشه حرکتی رو به جلو داشته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، علیرضا درویش‌نژاد در مراسم اردیبهشت تئاتر هرمزگان بیان کرد: نیت از برگزاری مراسم اردیبهشت تئاتر در سراسر کشور، معرفی هنر نمایش و هنرمندان این عرصه به مسئولان و مردم می باشد و بر اساس اظهارات محترم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که امسال را سال “توسعه تئاتر” نامگذاری کردند؛ ما آمادگی این را داریم که از هنرمندان تئاتر و فعالیت هایشان حمایت ویژه ای داشته باشیم.

درویش نژاد ادامه داد: حضور استاندار و مسئولان در مراسم اردیبهشت تئاتر هرمزگان باعث دلگرمی هنرمندان خواهد شد و نزدیکی و تعامل بین مسئولان با هنرمندان شکوفایی کشور را در پی خواهد داشت.

وی از روند رو به رشد تئاتر هرمزگان اظهار امیدواری کرد و گفت: تئاتر هرمزگان سال هاست که در کشور مطرح است و در حال حاضر هنرمندان ما در عرصه بین المللی حضور پر رنگی دارند و این نشان از آن دارد تئاتر هرمزگان هیچگاه از حرکت باز نایستاده و همیشه حرکتی رو به جلو داشته است.

درویش نژاد افزود: امسال تلاش کردیم برای اولین بار مراسم اردیبهشت تئاتر شامل برنامه های مختلفی چون، عیادت از هنرمندان بیمار، دیدار با پیشکسوتان، غبار روبی مزار هنرمندان، اجرای نمایش صحنه ای، اجرای پرفورمنس، برگزاری کارگاه‌های تخصصی تئاتر، نمایشنامه‌خوانی، اجرای موسیقی تئاتر، نمایش کودک، پانتومیم و … باشد که با تلاش انجمن نمایش و گروه‌های فعال تمام برنامه ها با استقبال کم سابقه‌ای مواجه شد.

گفتنی است در این مراسم که با حضور جاسم جادری استاندار هرمزگان و اتابک نادری مدیر هماهنگی تئاتر استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد و همچنین کورش زارعی هنرمند ملی هرمزگان برگزار می‌شد از فعالان تئاتر در سال گذشته تجلیل بعمل آمد.

Views: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *