شماره مجوز: 83030

نشریه صدف از استانی به منطقه ای ارتقاء پیدا کرد

نشریه صدف از استانی به منطقه ای ارتقاء پیدا کرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان گفت: ارتقای سه نشریه گامرون، بندر و صدف از سوی هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قطعی و مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان، علیرضا درویش نژاد در گفتگو با خبرنگاران افزود: نشریه گامرون به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی علی تیماس و سردبیری علی اکسیر که از سال ۱۳۸۲ به صورت سه شماره در هفته چاپ می گردید و در جلسه هیأت نظارت بر مطبوعات وزارت پس از بررسی عملکرد با روزنامه شدن گامرون از تاریخ ۴/۳/۹۴ موافقت گردید و می تواند به صورت همه روزه چاپ و در سطح استان منتشر می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان اظهار داشت: نشریه صدف به صاحب امتیازی عبدالمجید دلشاد و مدیر مسئولی معصومه اکبری و سردبیری حسین فریدونی که از سال ۸۱ به صورت دو هفته نامه منتشر می شد نیز به هفته نامه ارتقا و گستره توزیع آن به صورت منطقه ای در استان های فارس، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان خواهد بود.

وی اضافه کرد: هفته نامه بندر به مدیر مسئولی و صاحب امتیازی کامران حسین پور و سر دبیری کامبیز حسین پور که به صورت هفته نامه از سال ۸۷ منتشر می شد هم به دو هفته نامه ارتقاء پیدا کرد و می تواند به صورت منطقه ای در گستره کرمان، فارس، یزد و کهکیلویه و بویر احمد توزیع شود.

درویش نژاد ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای مطبوعات استان هرمزگان اذعان کرد: تلاش در جهت پیشرفت حوزه رسانه و مطبوعات از برنامه های مهم اعلام شده بود و بر اساس رأی زنی های به عمل آمده و طبق عملکرد نشریات و روزنامه ها ارتقای سایر مطبوعات نیز در حال پیگیری می باشد.

وی ضمن تأکید بر اهمیت جایگاه مطبوعات در آگاهی بخشی به جامعه گفت: تعامل حوزه مطبوعات و رسانه با اداره کل در سطح بسیار مطلوب و به دور از هرگونه تنش است و با اعتمادی که از سوی دو طرف حاکم است نوید بخش آینده ای درخشان را در این حوزه پیش از گذشته شاهد خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *