صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

با حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت و تیم هسته ای پیروزی شیرینی در مذاکرات بدست آمد

آیت الله نعیم آبادی:

با حمایت رهبر معظم انقلاب از دولت و تیم هسته ای پیروزی شیرینی در مذاکرات بدست آمد

نماز عید فطر در بندرعباس

نماز عید فطر در بندرعباس

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: جمع بندی مذاکرات هسته ای میان ایران و۱+۵ نتیجه مقاومت وایستادگی ملت ایران دربرابر زورگویی و پایداری آنان بر روی آرمان های انقلاب است.

به گزارش صدف نیوز: آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در نماز عید فطر بندرعباس افزود: با وجود کارشکنی های فراوان دشمنان ، ولی بدلیل رهبریهای به موقع وقاطع رهبر معظم انقلاب از دولت و تیم هسته ای پیروزی شیرینی در مذاکرات بدست آمد.

وی ادامه داد: هرچند که به آمریکا اعتماد نداریم اما صبر ومقاومت شما مردم این بار هم به بارنشست و دربرابر تصیمیم جهانی به مرحله خوبی در مذاکرات هسته ای رسیدیم.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد:حوادث یمن معیار خوبی برای شناخت خوی استکبار و مستکبران است که مردم این کشور را در گرسنگی و بی دارویی نگه داشته اند ، مردم یمن به دلیل نداشتن دارو در بیمارستان های کشورشان جان به جان آفرین تسلیم می کنند.

بنا به اظهار آیت الله نعیم آبادی ،چهار ماه از آغاز حمله عربستان به یمن می گذرد ولی تاکنون به اهداف خود نرسیده اند و آل سعود پس از گذشت این مدت و پس از دادن ۳۰۰ اسیر ، رییس جمهور فراری را به یمن فرستادند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان وامام جمعه بندرعباس دربخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به وجود صنایع بزرگ در غرب شهر بندرعباس یادآور شد: صنایع بزرگ استان همچون فولاد و آلومینیوم که تا کنون حقوق مردم را نداده و یا کم داده اند لذا انتظار می رود این حق را ادا کنند تا مشکل بندرعباس رفع شود.

آیت الله نعیم آبادی تصریح کرد: از این صنایع که برای راه اندازی آنها سرمایه گذاری سنگینی شده، مطالبه پرداخت حق و حقوق مردم بندرعباس را دارم ورسانه های ارتباط جمعی و روزنامه ها این موضوع را به عنوان مطالبه به حق مردم منتشر کنند.

وی اضافه کرد: یکی از مشکل هایی که با پرداخت این حقوق رفع می شود مشکل کمبود بودجه ساخت مسجد جامع بندرعباس به عنوان بزرگترین مسجد کشور است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان وامام جمعه بندرعباس ابراز داشت: تا کنون ۴۵۰ میلیارد ریال برای ساخت این مسجد هزینه شده و برای تکمیل آن نیز ۴۵۰ میلیارد ریال دیگر نیاز است.

آیت الله نعیم آبادی افزود: دولت تا کنون کمکی دراین خصوص نکرده است و وزیر ارشاد دولت قبل ۲۰ میلیارد ریال، ستاد اجرایی فرمان امام یک میلیارد ریال و مجموعه ای دیگر پنج میلیارد ریال کمک کرده است.

وی یاد آور شد: این درحالی است که قرار است این مکان مسجد جامع بندرعباس شود وپس از تکمیل اولین مسجد بزرگ با این وسعت در ایران وسومین مسجد جهان اسلام پس از مکه و مدینه شود.

وی دربخش دیگری از سخنان خود از وزیر نیرو خواست فکر اساسی برای تامین آب شهرهای بندرعباس و میناب داشته باشند وبنظر می رسد بهترین راه علاج استفاده از آب شیرین کن می باشد ونیاز نیست برای استانی که در کنار دریا واقع شده نماز باران بخوانیم.

بازدیدها: ۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *