صدف نیوز- شماره مجوز: 83030

اقدامات دولت تدبیر و امید در تاریخ انقلاب اسلامی بی نظیر بوده است

استاندار هرمزگان:

اقدامات دولت تدبیر و امید در تاریخ انقلاب اسلامی بی نظیر بوده است

استاندار هرمزگان گفت: دولت تدبیر و امید در دو سال گذشته در برخی بخش ها اقداماتی انجام داده است که در تاریخ انقلاب اسلامی بی نظیر بوده است.

جاسم جادری در مراسم تکریم از همسران اعضای شورای اداری هرمزگان به عنوان یاوران دولت تدبیر و امید افزود: همگان ازموفقیت های نظام در موضوع مذاکرات هسته بین ایران به عنوان یک قدرت منطقه ای با کشور های به اصلاح قدرتمند آگاه هستند.

وی ادامه داد: تا قبل از نهایی شدن این مذاکره ها سایه شوم جنگ بر سر کشور وجود داشت و همه نگران ایجاد جنگی دیگر در منطقه بودند که نتیجه ان معلوم نبود.

استاندارهرمزگان اضافه کرد: به لطف خدا و با تدبیری که اندیشیده شد مذاکرات هسته ای به نتیجه ای رسید که همگان به غیر از رژیم غاصب صهیونیستی و برخی جنگ طلبان امریکایی ، از آن راضی و خشنود هستند.

جادری ابراز داشت: همه مردم دنیا خوشحالند که کشور ایران به عنوان قدرت منطقه ای توانست پس از سال ها مذاکره حرف خود را به کرسی بنشاند.

وی اظهار داشت: در طول تاریخ سابقه نداشته که کشوری ذیل فصل هفتم شورای امنیت قرار گیرد و نه تسلیم شود و نه جنگی رخ دهد که این خود یک پیروزی بزرگ محسوب می شود.

به گفته استاندار هرمزگان، همه ارکان نظام جمهوری اسلامی پشت سر مقام معظم رهبری یک دل و متحد در حال اداره کشورند و یک هدف را دنبال می کنند.

وی ادامه داد: نباید فراموش کنیم که دشمنان به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی و معرفی چهره ناشایستی از ان در جهان هستند اما به لطف خدا تا کنون نتیجه مطلوب خود را حاصل نکرده اند.

جادری خاطر نشان کرد: یکی از اولین اقدام های دولت در عرصه سیاست داخلی اجرای موفقیت آمیز بسته نظام سلامت در کشور بوده است و امروز نمی توان کسی را یافت که دفترچه بیمه نداشته باشد و یا نگران هزینه های درمان خویش باشد.

استاندار هرمزگان ادامه داد: این به معنی نبود مشکل نیست و کمبودهایی نیز وجود دارد که به تدریج باید رفع شوند و بخش بهداشت و درمان کشور در حال متحول شدن است.

وی افزود: همچنین امید واعتمادی که مردم امروز به دولت تدبیر و امید پیدا کرده اند در طول تاریخ پس از پیروزی انقلاب اسلامی بی نظیر است.

جادری اشاره کرد: دولت در دوسال گذشته تورم حدود ۳۴ و ۳۵ درصدی را به زیر ۱۵ درصد رساند که این نیز اقدام بزرگ و قابل ستایشی است.

به گفته استاندار هرمزگان دولت تدبیر و امید برای کاستن از تورم به بانک ها دستبرد نزد و میزان نقدینگی را در جامعه افزایش نداد.

وی اضافه کرد: اگر برنامه های دولت تدبیر و امید به خوبی پیش برود و سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه گذاری جذب شوند مشکل ها به تدریج حل می شود.

جادری با اشاره به جذب سرمایه در هرمزگان یادآور شد: بخش های مختلف هرمزگان در حال رشد و تحول است و این استان توانسته در بسیاری از رتبه های کشوری جایگاه خود را ارتقاء دهد.

استاندار هرمزگان یادآور شد: باید از کسانی که این گام ها را برای خدمت رسانی به مردم برداشته اند تقدیر و تشکر کرد، همچنین فردا در پیش از خطبه های نماز جمعه گزارشی از عملکرد دولت تدبیر و امید به مردم ارائه می کنم.

وی با تقدیر و تشکر ازهمسران مدیران عضو شورای اداری ابراز داشت: از مدیران بیش از هشت ساعت کار کیفی در وقت اداری انتظار دیگری وجود ندارد و حتی به آنها توصیه می کنم پس از این ساعت پاسخگوی تلفن های اداری خود نباشند، ولی از آنجایی که هرمزگان استانی بحران زده است در برخی مواقع چاره ای جز تماس گرفتن با مدیران نمی ماند.

استاندار هرمزگان، به همسران مدیران عضو شورای اداری هرمزگان توصیه کرد: از همسرانشان هنگام بازگشت از محیط کار استقبال کرده وآنها را بیش از گذشته تحویل بگیرند.

جادری یاداور شد: همه مدیران به دلیل مشغله فراوان و نشستن مداوم پشت میز دچار بیماری شده اند که از آنها انتظار می رود برای ورزش وقت صرف کنند زیرا از نان شب هم واجب تر است.

وی با اشاره به توانمندی بانوان در مدیریت بیان کرد: به مدیران توصیه می کنم از وجود این نیروها برای پست های معاونت استفاده کنند و امید می رود تا پایان سال جاری حداقل ۱۰ نفر از بانوان در این پست ها بکار گرفته شوند.

جادری یادآور شد: مدیرانی که از وجود بانوان در پست های معاونت خود استفاده کننده در جشنواره شهید رجایی سال آینده امتیاز دریافت خواهند کرد.

مدیرکل امور بانوان و خانوده استاندار هرمزگان نیز در این مراسم با تقدیر از استاندار هرمزگان به دلیل نگاه ویژه نسبت به موضوع بانوان و خانواده اظهار داشت: در هفته دولت نمایشگاه زنان کار آفرینی و توسعه پایدار در بخش های بهداشت و سلامت، فرهنگ و هنر، صنایع دستی، کشاورزی و صنایع تبدیلی و ورزش و جوانان برپا می شود.

زهرا یعقوب نژاد اشاره کرد: همچنین بیش از ۳۵ برنامه مختلف با رویکرد بانوان و خانواده برای برگزاری در سراسر استان تدارک دیده شده است.

در پایان این مراسم ۳۳ تن از همسران مدیران عضو شورای اداری هرمزگان و بانوان عضو این شورا و همچنین یک بانوی فرهیخته هرمزگان تجلیل شد.

Visits: 10

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *